Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια θα ηθελα να ρωτησω..γινεται να αγορασω απο το oneplus store το κινητο με debit card? εχω invite αλλα δυστυχως δεν εχω paypal ...
Google
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια θα ηθελα να ρωτησω..γινεται να αγορασω απο το oneplus store το κινητο με debit card? εχω invite αλλα δυστυχως δεν εχω paypal ...

 

Δεν γίνεται δυστυχώς, κι εγώ γι αυτόν τον λόγο έφτιαξα λογαριασμό στο pay pal, άσε που δεν με θέλει η όλη φάση κ ακόμα το περιμένω... την πέμπτη κλείνω βδομαδα..

Link to comment
Share on other sites

Edit: παραγγελία 10/10

έφυγε 13/10 απο Αγγλία

έφτασε 14/10 πρωί Zittau

έφυγε 14/10 απο Zittau με ημερομηνία παράδοσης στις 20/10

 

για να δούμε....

 

 

Πόσο σου έκανε απο OnePlus προς Zittau?

Εγώ τα παράγγειλα 10/10/2014 και ακόμα είναι στο processing παρόλο που άλαξαν μόνοι τους τον τρόπο αποστολής από standard σε express.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ηθελα να ρωτησω..γινεται να αγορασω απο το oneplus store το κινητο με debit card? εχω invite αλλα δυστυχως δεν εχω paypal ...

 

Δεν γίνεται δυστυχώς, κι εγώ γι αυτόν τον λόγο έφτιαξα λογαριασμό στο pay pal, άσε που δεν με θέλει η όλη φάση κ ακόμα το περιμένω... την πέμπτη κλείνω βδομαδα..

 

γιατι περιμενεις μια εβδομαδα?συνηθως μετα την ολοκληρωση αγορας,φευγει απο αγγλια σε 3 με 4 ημερες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παλικαρια αν υπαρχει καποιος αλλος με Invite , ας στειλει!!!

 

Οντως ειναι θεμα Timing!

 

υπομονη,με την πρωτη ευκαιρια θα παρετε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος το θελει γιατι ληγη σε 12 ωρες να στειλει πμ.

 

παιδια δωθηκε το ηθελα καιρο αλλα τελικα πηρα το νοτε 3

ελπιζω να ευχαριστηθει ο φιλος

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

ckone τι μεθοδο αποστολης διαλεξες(απο Αγγλια)? εγω standard εβαλα και ακομα το περιμενω απο τις 8 του μηνος...Να αρχισω να ανησυχω?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ερχεται απο στιγμη σε στιγμη στο σπίτι μου! Περιμενω να χτυπησει ο κωδων!

 

ντριν ντριν :P

εμένα δυστυχώς αύριο λογικά

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια ερχεται απο στιγμη σε στιγμη στο σπίτι μου! Περιμενω να χτυπησει ο κωδων!

 

ντριν ντριν :P

εμένα δυστυχώς αύριο λογικά

 

Θα παρακαλέσω να μη γεμίζουμε το post με ανούσια post, μετά εσείς οι ίδιοι είστε που παραπονιέστε για ξεχειλωμένα θέματα με ανούσια πληροφορία. Τέτοιου είδους μηνύματα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση / ενημέρωση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Είχα επιλέξει standard και μου το άλλαξαν μόνοι τους σε express.

10/10 έφυγε απο Oneplus & 14/10 ήταν Γερμανία και ήδη στον δρόμο για Ελλάδα

 

ckone τι μεθοδο αποστολης διαλεξες(απο Αγγλια)? εγω standard εβαλα και ακομα το περιμενω απο τις 8 του μηνος...Να αρχισω να ανησυχω?
Edited by ckone
Link to comment
Share on other sites

ckone τι μεθοδο αποστολης διαλεξες(απο Αγγλια)? εγω standard εβαλα και ακομα το περιμενω απο τις 8 του μηνος...Να αρχισω να ανησυχω?

 

Εγώ έκανα την παραγγελία το περασμένο Σάββατο 11/10/2014 με DHL express (22 euro). Σήμερα το πρωί έφτασε Γερμανία. Το express είναι όντως μια μέρα όπως λένε απλά οι εσωτερικές διαδικασίες της OnePlus θέλουν άλλη μία μέρα. Ξαναλέω λοιπόν :

11/10 έγινε η παραγγελία,

12/10 ήταν κλειστά (Κυριακή),

13/10 εσωτερικές διαδικασίες (στο λογαριασμό μου στη OnePlus έλεγε processing),

14/10 17:00 έφυγε από Αγγλία,

15/10 09:40 έφτασε στην Mailboxde.com

Επέλεξα να φύγει από Γερμανία με Deutsche Post Weltpaket - Priority, Insurance up to 500 EUR (17,41 EUR) γιατί μένω επαρχία και στον οδηγό του asot είδα πως ίσως να είναι προτιμότερο για αυτούς που μένουν επαρχία.

Ελπίζω να βοήθησα

Link to comment
Share on other sites

....Επέλεξα να φύγει από Γερμανία με Deutsche Post Weltpaket - Priority, Insurance up to 500 EUR (17,41 EUR) γιατί μένω επαρχία και στον οδηγό του asot είδα πως ίσως να είναι προτιμότερο για αυτούς που μένουν επαρχία.

Ελπίζω να βοήθησα

 

Εχω ζητήσει ΔΥΟ φορες από mods να "επικαιροποιήσουν" αυτό το ποστ, γιατί η διαφορά (DHL / UPS) είναι ασήμαντη και γενικά, η UPS ειναι στις 5 μέρες παράδοση ενώ η DHL στις 7-8

Anyway, να περιμένεις 8 μέρες από την στιγμή που το δέμα σου θα αναχωρήσει από Γερμανία (FEUCHT) για να εμφανιστεί στην Ελλάδα...

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Εχω ζητήσει ΔΥΟ φορες από mods να "επικαιροποιήσουν" αυτό το ποστ, γιατί η διαφορά (DHL / UPS) είναι ασήμαντη και γενικά, η UPS ειναι στις 5 μέρες παράδοση ενώ η DHL στις 7-8

Anyway, να περιμένεις 8 μέρες από την στιγμή που το δέμα σου θα αναχωρήσει από Γερμανία (FEUCHT) για να εμφανιστεί στην Ελλάδα...

 

DHL και Deutsche Post είναι το ίδιο? Ξέρεις αν με Deutsche Post δίνουν tracking number?

Link to comment
Share on other sites

Η DHL Γερμανίας έχει εξαγοραστεί από τα Deutsche Post και δίνουν tracking number.

DHL και Deutsche Post είναι το ίδιο? Ξέρεις αν με Deutsche Post δίνουν tracking number?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στη παρεα,θελω να αγορασω μια tpu θηκουλα,η την cruizelite η την diztronic.εχω την εξης ερωτηση..εαν βαλω την θηκουλα που περιμετρικα θα καλυπτει την συσκευη θα ανασηκωνει στις γωνιες το sreen protector?φοραω μεβρανη.
Link to comment
Share on other sites

Είχα επιλέξει standard και μου το άλλαξαν μόνοι τους σε express.

10/10 έφυγε απο Oneplus & 14/10 ήταν Γερμανία και ήδη στον δρόμο για Ελλάδα

 

 

Και σε μενα αλλαξαν τον τροπο αποστολης, αλλα δεν ειδα καποια διαφορα...Μαλιστα, ειχα διαβασει στο επισημο forum οτι σε καποιους(λιγους) που εγινε κατι αντιστοιχο, τους καθυστερησε αρκετες μερες. Μαλλον θα επικοινωνησω με το site για περισσοτερες πληροφοριες.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στη παρεα,θελω να αγορασω μια tpu θηκουλα,η την cruizelite η την diztronic.εχω την εξης ερωτηση..εαν βαλω την θηκουλα που περιμετρικα θα καλυπτει την συσκευη θα ανασηκωνει στις γωνιες το sreen protector?φοραω μεβρανη.

Φοραω τζαμακι nillkin και η diztronic δεν το ανασηκωνει..Ολα καλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μόλις μου ήρθεμία πρόσκληση. Όποιος την θέλει δική του.

 

Ελπίζω να πρόλαβα!

 

angel_marios87@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μόλις μου ήρθεμία πρόσκληση. Όποιος την θέλει δική του.

 

Εγώ την θέλω :D :D :D !!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ελπίζω να πρόλαβα!

 

angel_marios87@hotmail.com

 

Με πάτησες για 3 λεπτά :(

Link to comment
Share on other sites

Φοραω τζαμακι nillkin και η diztronic δεν το ανασηκωνει..Ολα καλα.

 

καλησπερα νικο,βλεπω οτι η diztronic το παχαινει λιγο το κινητο με αντιθεση με την cruizelute...https://www.youtube.com/watch?v=A9LVcFnAYtc

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πριν λιγο μου ηρθε! Το κινητο ειναι αλλου πραγματικα! Κορυφαια κατασκευη,οθοναρα,τρομερη καμερα!

Ημερομηνια κατασκευης: 25/9/2014

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...