Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σας,εχετε αλλη μια προσκληση? Ειχα μια αποτυχημενη προσκληση επειδη ειχα προβλημα στο Paypal. Θα το αγοραζω αμεσως οταν μου δωσετε μια προσκληση. Σας ευχαριστω! Edited by zonimov
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα, συμφωνα με το tracking της ups το κινητο αναχωρησε απο μπολωνια παρασκευη πρωι (4:00) και απο τοτε δεν εχει ενμηερωθει η σελιδα της ups. Μηπως θα πρεπει να ανησυχω? Ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, συμφωνα με το tracking της ups το κινητο αναχωρησε απο μπολωνια παρασκευη πρωι (4:00) και απο τοτε δεν εχει ενμηερωθει η σελιδα της ups. Μηπως θα πρεπει να ανησυχω? Ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Καθόλου, από Μπολόνια κάνει σαραντακάτι ώρες (!) για Ελλάδα, και δεν ξέρω αν ταξιδεύουν φορτηγά μέσα στο σαββατοκύριακο (εδώ έχουμε απαγόρευση κυκλοφορίας στους αυτοκινητοδρόμους αν δεν κάνω λάθος) οπότε μάλλον από αύριο θα το δεις Αθήνα.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα και εύχομαι το πόστ μου να βρίσκει καλά όλους σας.Επειδή πλέον και γω είμαι ένας μελλοντικός αγοραστής της συγκεκριμένης συσκευής θα σας ζητούσα αν σας περισσεύει μια πρόσκληση ή να με στείλετε κάποια στιγμή όταν βρείτε.Στην αρχή ήμουν διστακτικός για το ποσό που πρέπει να πληρώσω μια που αποτελεί μέρος από ένα επίδομα υγείας που παίρνω.Επειδή όμως εμπιστεύομαι πλήρως το φόρουμ και κυρίως εσάς,είπα να το τολμήσω.Ε τι στο καλό ....μια ζωή την έχουμε!! Edited by poseidvn
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου έφυγε με DHL την προηγούμενη Τρίτη από Γερμανία επίσης. Ακόμη κανένα νέο...Απ'ότι γράφεται και στις προηγούμενες σελίδες περίπου 10 ημέρες... Αναμονή...

 

υπολογισε 9-10 μερες απο την στιγμη που εδωσες παραγγελια να το εχεις σπιτι σου

 

Ευχαριστώ παιδιά,οπότε αναμένω Τρίτη-Τετάρτη την άλλη εβδομάδα..

Από τα δεκάδες κινητά που αλλάζω κάθε μήνα,εντύπωση μου κάνει πάντα το..επόμενό μου:PP
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, συμφωνα με το tracking της ups το κινητο αναχωρησε απο μπολωνια παρασκευη πρωι (4:00) και απο τοτε δεν εχει ενμηερωθει η σελιδα της ups. Μηπως θα πρεπει να ανησυχω? Ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Να περιμένεις 1,5 μέρα από Bologna για Σπάτα αν και δεν είναι σίγουρο ότι θα περάσει σκάνερ. Μπορεί να σου έρθει ξαφνικά ο κούριερ με έκπληξη. :lol::lol::lol:

 

Παρακάτω το statement για παραλαβή από Zittau μέσα σε 5 μέρες.

 

Dear Customer,

 

This notice serves as proof of delivery for the shipment listed below.

 

Tracking Number:

1Z19078E6845959905

Service:

UPS Standard®

Weight:

.70 kg

Shipped/Billed On:

06.10.2014

Delivered On:

11.10.2014 12:30

Delivered To:

ARGOS, GR

Signed By:

SMIROS

 

Thank you for giving us this opportunity to serve you.

 

Sincerely,

 

UPS

 

Tracking results provided by UPS: 13.10.2014 13:14 ET

Evolution is the solution... :D
Link to comment
Share on other sites

Πόσο σου έκανε απο OnePlus προς Zittau?

Εγώ τα παράγγειλα 10/10/2014 και ακόμα είναι στο processing παρόλο που άλαξαν μόνοι τους τον τρόπο αποστολής από standard σε express.

Link to comment
Share on other sites

πριν λιγες ημερες υπηρχαν αρκετα Invite αλλα δυστηχως δεν υπηρχαν τα χρηματα.πιστευω να ξαναδωσουν τα παιδια προσκλησεις. Edited by geosam1979
Link to comment
Share on other sites

To tempered glass κάπως σαν να πήρε αέρα/υγρασία σε μια μεριά στην άκρη δεξιά και φαίνεται μια αηδία :( Διορθώνεται κάπως; Αν το βγάλω και το ξαναβάλω θα χάσει την κόλλα του;
Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

To tempered glass κάπως σαν να πήρε αέρα/υγρασία σε μια μεριά στην άκρη δεξιά και φαίνεται μια αηδία :( Διορθώνεται κάπως; Αν το βγάλω και το ξαναβάλω θα χάσει την κόλλα του;

 

Δε διορθωνεται φιλε μου , οσες φορες και να το ξαναβγαλεις , ασε που αν το βγαλεις καπου θα λερωθει και δε προκειται να ξανακατσει σωστα .

 

Επισης αν υπαρχει καποιο Invite , θα ημουν υποχρεως :)

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Πόσο σου έκανε απο OnePlus προς Zittau?

Εγώ τα παράγγειλα 10/10/2014 και ακόμα είναι στο processing παρόλο που άλαξαν μόνοι τους τον τρόπο αποστολής από standard σε express.

 

29\09 έκανα την παραγγελία και έγραφε proccesing μέχρι την 06\10 που μου έδειξε complete, είχε ήδη σκαναριστεί στη Δρέσδη και πήγαινε Zittau. Στην αναφορά της UPS έδειχνε όλη τη διαδρομή που δεν έβλεπα όσο έγραφε proccesing. Πάντως μην ανησυχίες έχε υπομονή. Εγώ αν έκανα παραγγελία τώρα θα το πήγαιναν με standard δεν υπάρχει λόγος.

Edited by pathfinderakias
Evolution is the solution... :D
Link to comment
Share on other sites

To tempered glass κάπως σαν να πήρε αέρα/υγρασία σε μια μεριά στην άκρη δεξιά και φαίνεται μια αηδία :( Διορθώνεται κάπως; Αν το βγάλω και το ξαναβάλω θα χάσει την κόλλα του;

Παλεψε το,δεν θα χασει τη κολλα του,απλα καν'το γρηγορα (εκεινη τη στιγμη) γιατι ολο και κατι αλλο θα βρεθει να κολλήσει αναμεσα.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο σου έκανε απο OnePlus προς Zittau?

Εγώ τα παράγγειλα 10/10/2014 και ακόμα είναι στο processing παρόλο που άλαξαν μόνοι τους τον τρόπο αποστολής από standard σε express.

 

Το ίδιο και σε μένα. Από standard το άλλαξαν σε express.

 

Σήμερα παρέλαβα στις 7 το πρωί email ότι έφυγε η παραγγελία μου με DHL για Zittau αλλά όταν μπήκα στο tracking έγραφε ότι "Shipment information received" με ημερομηνία χθες Δευτέρα 13/10/2014 στις 9 το πρωί. Αυτό σημαίνει ότι την έχουν παραλάβει από χθες;

>> m4b <<
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα αυτές τις δύο θήκες

 

http://artikelbilder.kwcommerce.de/gross_image_20424.01_3.jpg

 

http://artikelbilder.kwcommerce.de/gross_image_20420.03_3.jpg

 

http://www.ebay.com/itm/291181164246?_trksid=p2060778.m2749.l2649&var=590333098553&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

http://www.ebay.com/itm/360979727434?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Πολύ μέτρια η ποιότητα τους, τις περίμενα ένα κλικ καλύτερες. Επίσης είναι δύσκολο το βάλε-βγάλε της συσκευής. Πολλές φορές φοβάμαι μη "τραυματίσω" το Sandstone Black στα πλαϊνά.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε η tudia.

http://www.ebay.co.uk/itm/TUDIA-Slim-Fit-CYGEN-Dual-Layer-Protective-Case-for-OnePlus-One-/261598593477?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item3ce87dc1c5

 

Μιλάμε θωρηκτό. Αριστη εφαρμογή, με ακρίβεια τα ανοίγματα στα ακουστικά και στα ηχεία, και το σημαντικό εξέχει 2-3 χιλιοστά από την οθόνη. Σε συνδυασμό με glass tempered , πρέπει να το πατήσει αμάξι για να πάθει κάτι. :lol:

 

Βέβαια έχει βαρύνει και έχει μεγαλώσει σε όγκο.

Link to comment
Share on other sites

androgr δε σου φαίνεται αρκετά δύσκολη να βγει; Πολύ στενή εφαρμογή; Κάθε φορά που τη βγάζω φοβάμαι μη στραβώσω (no pun intended) το κινητό.

 

Την πρώτη φορά μου θύμισε μια της casemate που είχα στο One Χ και από την πίεση για να τη βγάλω μου πέταξε την οθόνη έξω... αναγκάστηκα να την καταστρέψω για να βγει :lol:

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

οχι ιδιαίτερα. Αν κρατάς το κινητό και σπρώξεις τις δύο γωνίες και βγουν, τέλος βγήκε. Θέλω να πω ότι έχει ελαστικότητα , δεν είναι κούτσουρο.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά την official flip cover την έχει πάρει κανείς?

 

Την έχω δει σε φίλο, πολύ καλής ποιότητας, αλλά μεγάλο λάθος για μένα που δεν έχει άνοιγμα να βλέπεις το notification led.

Link to comment
Share on other sites

Εχει φτάσει Γερμανία κ με περιμένει, προσπαθώ να κάνω τη πληρωμή αλλά ο λογαριασμός στο mailbox δεν δέχεται τα χρήματα.. θα μας τρελάνουν εντελώς?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά την official flip cover την έχει πάρει κανείς?

 

ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει σκοτώνει εχω και την clear case φοβερη και αυτη.

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Την έχω δει σε φίλο, πολύ καλής ποιότητας, αλλά μεγάλο λάθος για μένα που δεν έχει άνοιγμα να βλέπεις το notification led.

 

Αυτό δεν το είχα σκεφτεί ρε γμτ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...