Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ!!! Προχωράω!

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έγινε η παραγγελία!!! Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον andrikosBO για την πρόσκληση που μου έδωσε! Όταν με το καλό μου στείλουν τις δικές μου θα τις δώσω εδώ!

 

Εγω είχα διαλέξει το express... Χθες έκανα την παραγγελία το βραδάκι νωρις... Και στο "my orders" τωρα ειναι στην φάση "processing" ....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω είχα διαλέξει το express... Χθες έκανα την παραγγελία το βραδάκι νωρις... Και στο "my orders" τωρα ειναι στην φάση "processing" ....

 

εμενα 3 ημερες εχει κολλησει στο "processing".

Link to comment
Share on other sites

να σας ρωτησω κατι,οταν μπαινω στο address book-Default Shipping Address,οπου εμφανιζονται η διευθυνση που εχω κανει στο Mailboxde,κατω κατω εχω βαλει κ το τηλ μου,δεν υπαρχει καποιο προβλημα ε?

 

----- προσθήκη μηνύματος 70 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

express h stadart ειχες επιλεξει??

 

express φιλε μου.

Link to comment
Share on other sites

να σας ρωτησω κατι,οταν μπαινω στο address book-Default Shipping Address,οπου εμφανιζονται η διευθυνση που εχω κανει στο Mailboxde,κατω κατω εχω βαλει κ το τηλ μου,δεν υπαρχει καποιο προβλημα ε?

 

και εγω το εχω βαλει (το ελληνικο νουμερο) αλλα δε νομιζω να παιζει καποιο ρολο...

Link to comment
Share on other sites

να σας ρωτησω κατι,οταν μπαινω στο address book-Default Shipping Address,οπου εμφανιζονται η διευθυνση που εχω κανει στο Mailboxde,κατω κατω εχω βαλει κ το τηλ μου,δεν υπαρχει καποιο προβλημα ε?

 

και εγω το εχω βαλει (το ελληνικο νουμερο) αλλα δε νομιζω να παιζει καποιο ρολο...

 

και στο Default Billing Address που ειναι τα στοιχεια του paypal εχω βαλει το "ελληνικο νουμερο" και το Default Shipping Address που ειναι τα στοιχεια του Mailboxde "παλι εχω βαλει παλι το ελληνικο νουμερο".ας μα πει καποιος που γνωριζει εαν υπαρχει θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω είχα διαλέξει το express... Χθες έκανα την παραγγελία το βραδάκι νωρις... Και στο "my orders" τωρα ειναι στην φάση "processing" ....

 

 

Τελικά διάλεξα την standard! Ελπίζω να μην υπάρξει πρόβλημα!

Link to comment
Share on other sites

Σε όσους φαίνεται στα στοιχεία το τηλέφωνο σας, μην ανησυχείτε, και σ ' εμένα φαινόταν και δεν είχα πρόβλημα.

Το κινητό το έχω παραλάβει.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Σε όσους φαίνεται στα στοιχεία το τηλέφωνο σας, μην ανησυχείτε, και σ ' εμένα φαινόταν και δεν είχα πρόβλημα.

Το κινητό το έχω παραλάβει.

 

οταν κανω login στην opo,στο Default Billing Address που ειναι τα στοιχεια του paypal και το Default Shipping Address που ειναι τα στοιχεια του Mailboxde εχω βαλει το ελληνικο νουμερο μου και στις 2 διευθυνσεις.

Edited by geo35
Link to comment
Share on other sites

οταν κανω login στην opo,στο Default Billing Address που ειναι τα στοιχεια του paypal και το Default Shipping Address που ειναι τα στοιχεια του Mailboxde εχω βαλει το ελληνικο νουμερο μου.

Σου έγραψα πριν, μην ανησυχείς.

Και σ' εμένα έτσι είναι.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όλοι με express παραγγείλτε από oneplus γιατί αγχώθηκα λίγο που διάλεξα την standard!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά όλοι με express παραγγείλτε από oneplus γιατί αγχώθηκα λίγο που διάλεξα την standard!

 

Δεν παίζει να έχεις κάποιο πρόβλημα... Απλα κερδισες σε χρήματα και το πολυ πολυ να το έχεις 2-3 ημέρες πιο αργα απο αυτούς που επέλεξαν express ...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όλοι με express παραγγείλτε από oneplus γιατί αγχώθηκα λίγο που διάλεξα την standard!

 

με express και γω εκανα την παραγγελεια απο της 9/9,αλλα ακομη στο proccesing ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα γράφει pending! Το παρηγγειλα πριν τρεις ώρες! Θα έπρεπε να γράφει και σε μένα processing η έτσι ξεκινάει από την αρχή! Συγνώμη για τις πολλές απορίες αλλά πρώτη φορά αγοράζω κινητό από εξωτερικό!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα γράφει pending! Το παρηγγειλα πριν τρεις ώρες! Θα έπρεπε να γράφει και σε μένα processing η έτσι ξεκινάει από την αρχή! Συγνώμη για τις πολλές απορίες αλλά πρώτη φορά αγοράζω κινητό από εξωτερικό!

 

εμενα την επομενη αλλαξε κ εγινε σε processing,το ποτε θα γινει complete ειναι το θεμα...

Link to comment
Share on other sites

Α! Εντάξη! Εμένα λογικά από Δευτέρα θα αλλάξει! Σαββατοκύριακο δεν πιστεύω να γίνεται τίποτα!

Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις!

Link to comment
Share on other sites

Ζήτησα τα χρήματα μου πίσω μιας και το θέμα με την touchscreen δεν φτιάχνει.

Στο forum τους τους κράζουν για το απαράδεκτο support αλλά και για τους drivers της Touchcreen.

 

Για τα πρακτικά τους έστειλα mail για support στις 25 Αυγούστου και μου απάντησαν στις 10 Σεπτεμβρίου.

Link to comment
Share on other sites

εβαλες το νέο kernel που λένε τα παιδιά στο άλλο θέμα και δεν βελτιώθηκε καθόλου το touchscreen;

 

Πάντως όπως είπε και κάποιος εννοείται ότι κάνουμε τα "πειραματόζωα" με αυτό το τηλέφωνο, και πιό πολύ είναι experiment φάση .....

Link to comment
Share on other sites

Έχω δυο προσκλήσεις για 64άρι με 6 ημέρες περιθώριο για claim. PΜ ΜΟΝΟ όποιος ενδιαφέρεται ΣΟΒΑΡΑ, και αφού έχει αφιερώσει λίγο χρόνο να διαβάσει τον τρόπο με τον οποίο θα παραγγείλει, όπως αυτός περιγράφεται σε αυτό το thread.

 

Edit:

Δόθηκαν! (Trifonas2, Splanis και μια τρίτη με ΡΜ στον alex_n80)

Καλορίζικα στους φίλους συνφορουμίτες!

Edited by Stavros8691
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ θερμά το φίλο Stavros8691 για την πρόσκληση που είχα ζητήσει,και την οποία έστειλε άμεσα,να σαι καλά φίλε!

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...