Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο φίλος Doctor M μου έστειλε μια πρόσκληση αλλά μου έτυχε κάτι τελευταια στιγμή και δεν θα μπορέσω να το παραγγειλω..οποίος την θέλει ας στειλει πμ αρκεί να δεσμευθεί οτι όταν του στείλουν προσκλήσεις να μου δώσει μια εμένα

 

Ευχαριστώ πολυ

Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλους, προσανατολιζόμουν να αγοράσω κινεζιά (THL etc) αλλά τελικά βλέποντας και διαβάζοντας για το One Plus One βλέπω οτι σίγουρα τα παραπάνω λεφτά .

 

Αν είχε κάποιος από εσάς κάποιο invite θα του ήμουν ευγνώμων .

 

Και μια ερώτηση για όσους το έχετε αγοράσει απευθείας απο το Site της εταιρείας. To 16 gb σε λευκό χρώμα κοστίζει όντως 299$ όπως αναγράφει στην ιστοσελίδα τους ?

 

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά,

 

Κώστας.

Link to comment
Share on other sites

Και μια ερώτηση για όσους το έχετε αγοράσει απευθείας απο το Site της εταιρείας. To 16 gb σε λευκό χρώμα κοστίζει όντως 299$ όπως αναγράφει στην ιστοσελίδα τους ?

Για αγορά και παράδοση εντός USA, ναι...

Για να δεις Ευρωπαική τιμή σε ευρώ, διάλεξε Γερμανία (σημαιάκι, κάτω δεξιά)

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ, έβαλα Γερμανία και βγάζει 269 ευρώ. Να ρωτήσω επίσης για τους τρόπους αποστολής για αποφυγή τελωνείου γιατί δεν το ξεκαθαρίζουν στο site τους.
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ, έβαλα Γερμανία και βγάζει 269 ευρώ. Να ρωτήσω επίσης για τους τρόπους αποστολής για αποφυγή τελωνείου γιατί δεν το ξεκαθαρίζουν στο site τους.

Σου λείπουν "βασικές" γνώσεις... πάρε το νήμα από την αρχή (ειδικά τα link στο 1ο ποστ)...

Οδηγός αγοράς του OnePlus One (by Shuffle)

Shopping One Plus One from Europe (για κατοίκους Ελλάδας) (by asot)

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρήγγειλα κι εγώ χτές το βράδυ από Γερμανία με την γνωστή μέθοδο..! Εν αναμονή λοιπόν για την άφιξη...! Παρεπιπτώντος μήπως μπορεί να μου προτείνει κανείς κανα tempered glass για την οθόνη και καμιά θήκη τύπου pouch που μπαίνει όλο το κινητό μέσα δηλαδή..!

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρήγγειλα κι εγώ χτές το βράδυ από Γερμανία με την γνωστή μέθοδο..! Εν αναμονή λοιπόν για την άφιξη...! Παρεπιπτώντος μήπως μπορεί να μου προτείνει κανείς κανα tempered glass για την οθόνη και καμιά θήκη τύπου pouch που μπαίνει όλο το κινητό μέσα δηλαδή..!

 

Ευχαριστώ

 

Ότι ζητάς έχει απαντηθεί, μάλιστα για το pouch το έχω πει στην προηγούμενη σελίδα :)

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα Δευτέρα από oneplus.de και μέχρι τώρα είναι κολλημένο στο processing. Άντε καλή μου εταιρεία για να βάλουμε και το 32αρι G2 προς πώληση. :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το Nillkin 9H Hardness Tempered Glass Screen Protector for OnePlus A0001 που έχω βάλει εγώ, ενώ έχει πολύ καλή εφαρμογή και αίσθηση, σε λιγότερο από ένα μήνα χρήσης, έχει κάνει πάνω από 10 σημάδια. Δε ξέρω τι ποιότητα κατασκευής έχουν τα υπόλοιπα Tempered Glasses, αλλά το συγκεκριμένο μάλλον χαράσσεται πολύ εύκολα. Και γενικά είμαι πολύ προσεκτικός με τα κινητά μου...
Link to comment
Share on other sites

έχω Invite για 64 gb. Όποιος θέλει π.μ

 

Σου έρχεται email ότι έχεις ένα invite από την OPO, ή απλά μπαίνεις μέσα στον λογαριασμό σου στο official site και ελέγχεις;

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Σου έρχεται email ότι έχεις ένα invite από την OPO, ή απλά μπαίνεις μέσα στον λογαριασμό σου στο official site και ελέγχεις;

Σου έρχεται email.. Βέβαια ακόμη δεν μου έχει έρθει sharable invite αλλά και αυτά λένε ότι σου έρχονται με email..

OnePlus One

Xperia Mini Pro 2.3.4 rooted.. :)

LG ARENA KM900 V10F_00 (By Vaggos)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πλήρωσα για το κινητό μαζί με ένα σκριν προτέκτορ. Έλεγξα τις διευθύνσεις και τις έβαλα ακριβώς έτσι

Mailboxde.com e.K. χχχχχχχχχ χχχχχχχχχχ, ID χχχχχ

Äussere Weberstr. 57

Zittau, 02763

Germany

 

Καλή μου τύχη....

 

http://chiccritiqueforum.com/wp-content/uploads/2012/09/golden-ticket.jpeg

Edited by ShevaGR
Link to comment
Share on other sites

παίδες από που προτείνετε να αγοράσω το κινητό? τι παίζει με αυτά τα invites? απ το coolicool πόσο καιρό κάνει να έρθει περίπου? πληρώνεις τελωνείο?
Link to comment
Share on other sites

παίδες από που προτείνετε να αγοράσω το κινητό? τι παίζει με αυτά τα invites? απ το coolicool πόσο καιρό κάνει να έρθει περίπου? πληρώνεις τελωνείο?

 

απο coolicool εχω παρει 7 κινητα και ολα ηρθαν σε διαστημα 11-18 ημερων και ποτε δεν πληρωσα τελωνειο..δεν θελω να ειμαι απολυτος αλλα δυσκολα να πληρωσεις τελωνειο απο το συγκεκριμενο site..σημερα εδωσα και εγω παραγγελια για oneplus one απο coolicool..το εχουν και πιο φθηνα απο ολα τα σαιτ και αν ζητησεις και ενα κουπονακι,θα σου δωσουν 5$...

Link to comment
Share on other sites

απο coolicool εχω παρει 7 κινητα και ολα ηρθαν σε διαστημα 11-18 ημερων και ποτε δεν πληρωσα τελωνειο..δεν θελω να ειμαι απολυτος αλλα δυσκολα να πληρωσεις τελωνειο απο το συγκεκριμενο site..σημερα εδωσα και εγω παραγγελια για oneplus one απο coolicool..το εχουν και πιο φθηνα απο ολα τα σαιτ και αν ζητησεις και ενα κουπονακι,θα σου δωσουν 5$...

 

Καλησπέρα.

 

Στις παραγγελίες σου επέλεξες το :

 

"Add Customs Insurance(Customs Insurance offers premium protection and safety for your valuable items during internationl shipping. We will refund you the tax once package has been caught by the customs or you will undertake all)"

 

?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Στις παραγγελίες σου επέλεξες το :

 

"Add Customs Insurance(Customs Insurance offers premium protection and safety for your valuable items during internationl shipping. We will refund you the tax once package has been caught by the customs or you will undertake all)"

 

?

Μονο οταν εκανα πρωτη φορα παραγγελια το επελεξα,γιατι απο λαθος συνεννοηση που ειχα μαζι τους νομιζα επιλεγοντας αυτο θα γινοταν πιο γρηγορο το shipping..καμια αλλη φορα δεν το επελεξα.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πλήρωσα για το κινητό μαζί με ένα σκριν προτέκτορ. Έλεγξα τις διευθύνσεις και τις έβαλα ακριβώς έτσι

Καλή μου τύχη....

 

Και μένα έτσι ήταν, μια χαρά είσαι.

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mailboxde.com e.K. ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ, ID ΧΧΧΧΧ

Äussere Weberstr. 57

Zittau, 02763

Germany

 

Αυτά χρησιμοποίησα κι γώ, και ο Χεζούς μαζί μας αδέρφια.. :D

 

Ευχαριστώ και δημόσια το μέλος alex_n80 για την παραχώρηση της πρόσκλησης!

Προφανώς και όταν λάβω κι εγώ πρόσκληση, θα την παραχωρήσω σε μέλος της κοινότητας!

 

*Engaging delivery anxiety mode*

Link to comment
Share on other sites

Σε λογικό κόστος (κάτω από 20€) να πάρεις τα Xiaomi Piston v2 (από κινεζομάγαζο) - best VFM

 

Μετά από λίγο ψάξιμο κατάλαβα ότι παίζουν και μούφα ακουστικά με το ίδιο όνομα.

Εσείς από ποιο μαγαζί προτείνετε;;;.... Γιατί ψάχνω στο ebay και για το ίδιο ακουστικό βλέπω τεράστια διαφορά σε τιμές και διάβαζα κάπου ότι παίζουν γενικά πολλά μούφα....

 

Αν ξέρετε κάποιο μαγαζί να τα έχει αυθεντικά μαζί με την Nilkin 9h Tempered Glass για να μην έχω και πολλά μεταφορικά θα ήμουν ευγνώμων....

Link to comment
Share on other sites

Μετά από λίγο ψάξιμο κατάλαβα ότι παίζουν και μούφα ακουστικά με το ίδιο όνομα.

Εσείς από ποιο μαγαζί προτείνετε;;;.... Γιατί ψάχνω στο ebay και για το ίδιο ακουστικό βλέπω τεράστια διαφορά σε τιμές και διάβαζα κάπου ότι παίζουν γενικά πολλά μούφα....

 

Αν ξέρετε κάποιο μαγαζί να τα έχει αυθεντικά μαζί με την Nilkin 9h Tempered Glass για να μην έχω και πολλά μεταφορικά θα ήμουν ευγνώμων....

 

ΜΟΝΟ ibuygou αδερφέ.

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς άποψη για θήκη και screen protector από τον ίδιο Άγγλο πωλητή;

 

Μόλις τις παρήγγειλα (από Κινέζο τελικά γιατί βγήκαν μισή τιμή) και αναμένω. Θα γράψω εντυπώσεις..

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...