Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν το πήρα απόφαση, κικ το nexus s. Θέλω κινητό....

 

Υπάρχει κανένα invitation για το 64αρι;;;;....

 

Αν το θέλετε θα το δώσω πίσω μετά. Αν όχι θα τα μοιράσω στο forum.

 

Ευχαριστώ....

 

Αν βρω αλλού πάντως θα ενημερώσω και θα δώσω αυτά που θα πάρω εδώ....

Edited by ShevaGR
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ποια μέρα σου έδωσε εσένα παράδοση η UPS; Εμένα μου έχει βγάλει αυτή την Παρασκευή. :ninja:
Ένα κι Ένα -->
Link to comment
Share on other sites

Πεμπτη 4/9

Ειδικά για UPS, επειδή έχω πάρει διάφορα πράγματα από Amazon με priority express, το site της συχνά δίνει διαφορετική ημερομηνία από την πραγματική ημέρα παράδοσης. Πχ κάτι που φεύγει από αγγλικό Amazon σήμερα με priority express αύριο το έχεις στα χέρια σου (Αθήνα) . Αν τσεκάρεις το site τους μπορεί να λένε εκτιμώμενη ημέρα παράδοσης 3-4 εργάσιμες από σήμερα (τελείως off)

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Για να είμαστε σίγουροι πότε μπορεί να το έχουμε, μάλλον θα πρέπει να μας πει κάποιος που αγόρασε μέσω Mailboxde, πόσες μέρες έκανε να παραλάβει από τη στιγμή που έφτασε το πακέτο στο Μιλάνο. Πήγε μετά και Ρώμη, ή απευθείας Αθήνα;

 

Btw, και το δικό μου βρίσκεται από τις 15:00 στο Μιλάνο, οπότε highfidelity τα κινητά μας βρίσκονται στην ίδια αποστολή, μιας και έφυγαν και την ίδια μέρα από Mailboxde.

Άντε να το πάρεις στα χέρια σου εσύ που είσαι Αττική, να παίρνω κι εγώ σειρά. :p

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Ειχα κανει παραγγελια απο τη προηγουμενη τριτη στο Oneplusone/de και σημερα μου εγινε shipped απο το mailbox.de

 

Αυτο που με απασχολει ειναι οτι ενω παρηγγειλα tempered glass απο ebay μου στειλαν μηνυμα οτι θα κανει 40+ μερες μεχρι να ερθει.

Εχω ομως παραγγειλει και την official μεμβρανη του ΟPO οποτε τι λετε να κανω;

Να αφησω γυμνο το κινητο; Να βολευτω με την official του OPO; Να περιμενω να ερθουν tempered + TPU και να μην κανω καν unbox;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Ειχα κανει παραγγελια απο τη προηγουμενη τριτη στο Oneplusone/de και σημερα μου εγινε shipped απο το mailbox.de

 

Αυτο που με απασχολει ειναι οτι ενω παρηγγειλα tempered glass απο ebay μου στειλαν μηνυμα οτι θα κανει 40+ μερες μεχρι να ερθει.

Εχω ομως παραγγειλει και την official μεμβρανη του ΟPO οποτε τι λετε να κανω;

Να αφησω γυμνο το κινητο; Να βολευτω με την official του OPO; Να περιμενω να ερθουν tempered + TPU και να μην κανω καν unbox;

Κάνεις unbox και κατευθείαν βάζεις την official (φυσικά αν έχει ερθει). Για γυμνό θέλει αρκετή προσοχή να μην σου γρατσουνιστει.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα το πήρα και εγω το κινητο απο coolicool europe και περιμένω.Ξέρετε καπου εκτός απο Aliexpress που μπορω να προμηθευτώ το black back case γιατι το πήρα σε ασπρο?Επίσης κανένα καλο Site Ευρωπη να έχει θήκες και screen protectors για oneplus γιατι θα έρθει και θα ειναι γυμνό?Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Μου περισσεύει ένα invitation οποίος το θέλει ας μου στείλει ένα pm

 

Δόθηκε!

Edited by anothersunnyday
Φιλικά : Κωστής
Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει tempered glass screen protector εχω εναν διαθεσιμο

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

Οκ πήρα κιεγώ το ινβιτέσιον γιε πολλά ευχαριστώ στον anothersunnyday.

 

Να ρωτήσω, επειδή έχω καταλάβει ότι το πακέτο δεν περιλαμβάνει ακουστικά. Που μπορώ να βρω ακουστικά;

Στα accessories δεν έχει. Έχει μόνο screen protector....

 

Btw υπόσχομαι αν πάρω invites να τα δώσω εδώ, γιατί από εδώ τα βρήκα και όχι από το forum τους....

Edited by ShevaGR
Link to comment
Share on other sites

Οκ πήρα κιεγώ το ινβιτέσιον γιε πολλά ευχαριστώ στον anothersunnyday.

 

Να ρωτήσω, επειδή έχω καταλάβει ότι το πακέτο δεν περιλαμβάνει ακουστικά. Που μπορώ να βρω ακουστικά;

Στα accessories δεν έχει. Έχει μόνο screen protector....

 

Btw υπόσχομαι αν πάρω invites να τα δώσω εδώ, γιατί από εδώ τα βρήκα και όχι από το forum τους....

 

Αν εχουμε invitation μπορουμε να παραγγειλουμε απο το original site της oneplus και ερχεται απο Ευρωπη μεσα σε 5-7 μερες??

Link to comment
Share on other sites

γιατι τα δωρα πρεπει να επιστρεφουν, οποιος ειναι ενεργο μελος και παλιο ας μου στειλει πμ για 1 invitation που εχω

 

*Δωθηκε*

Edited by DoctorM
Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, επειδή έχω καταλάβει ότι το πακέτο δεν περιλαμβάνει ακουστικά. Που μπορώ να βρω ακουστικά;

Σε λογικό κόστος (κάτω από 20€) να πάρεις τα Xiaomi Piston v2 (από κινεζομάγαζο) - best VFM

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Αν εχουμε invitation μπορουμε να παραγγειλουμε απο το original site της oneplus και ερχεται απο Ευρωπη μεσα σε 5-7 μερες??

 

Ναι, τώρα για τις μέρες θα σε γελάσω. Περίμενε να σου απαντήσει κάποιος που το έχει πάρει και ξέρει.... Εγώ θα το παραγγείλω σήμερα γιατί η πρόσκληση ήρθε ουρανοκατέβατη και δεν πρόλαβα να βάλω λεφτά στην κάρτα, γιατί χτες πήρα απόφαση να αγοράσω το κινητό....

 

Πάντως στο φόρουμ τους πέφτουν προσκλήσεις βροχή. Αν είσαι τυχερός μπορείς να πάρεις.... Βέβαια ψάχνει κόσμος αρκετός, αλλά υπάρχουν πολλοί που πήραν στην πρώτη ή και τη δεύτερη μέρα τους εκεί....

 

Σε λογικό κόστος (κάτω από 20€) να πάρεις τα Xiaomi Piston v2 (από κινεζομάγαζο) - best VFM

 

Έγινε ευχαριστώ.

Για screen protector θα πάρω αυτό που δίνουν, υπάρχει κάτι καλύτερο;;;;....

 

Επίσης για θήκες ποιο σάιτ προτείνετε;;;;...

 

Κάπου είχε πέσει το μάτι μου σε μια ωραία κόκκινη εδώ στο φόρουμ, ασορτί με το usb.... Αλλά δε θυμάμαι σε ποιο topic την είδα....

Edited by ShevaGR
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε και το δικό μου, τώρα Νυρεμβέργη. Η ταχύτητα των τύπων στο mailboxde δεν παίζεται. Παρέλαβαν το πρωί, μου έστειλαν μαιλ αμέσως, έφτιαξαν την παραγγελία και την ίδια μέρα το μεσημέρι το έστειλαν κιόλας (UPS). Εκτιμώμενη ημερομηνία 08/09. Πάντως δεν ξέρω από τη δική σας εμπειρία, αλλά σε μένα ότι έχω παραγγείλει από UPS έρχεται ακριβώς, μα ακριβώς τη μέρα που λέει από την αρχή.

 

Τώρα υπομονή λοιπόν :worry:

 

Παρεμπιπτόντως, όποιος είναι fan των θηκών στυλ πουγγί, σαν καλύτερη λύση έχω βρει αυτή: FitBAG. Μαλακό εξωτερικό γνήσιο alcantara (σαν suede δερμα) και Microfiber εσωτερικό, γερμανικές καλής ποιότητας, λίγο τσουχτερές. Έχει και χρώματα. Αν έχει κάποιος άλλη πρόταση ευπρόσδεκτη!

 

@ShevaGR καλορίζικο! Μήπως μιλάς για αυτή; http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5585649#post5585649

Edited by Nikos

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε και το δικό μου, τώρα Νυρεμβέργη. Η ταχύτητα των τύπων στο mailboxde δεν παίζεται. Παρέλαβαν το πρωί, μου έστειλαν μαιλ αμέσως, έφτιαξαν την παραγγελία και την ίδια μέρα το μεσημέρι το έστειλαν κιόλας (UPS). Εκτιμώμενη ημερομηνία 08/09. Πάντως δεν ξέρω από τη δική σας εμπειρία, αλλά σε μένα ότι έχω παραγγείλει από UPS έρχεται ακριβώς, μα ακριβώς τη μέρα που λέει από την αρχή.

 

Τώρα υπομονή λοιπόν :worry:

 

Παρεμπιπτόντως, όποιος είναι fan των θηκών στυλ πουγγί, σαν καλύτερη λύση έχω βρει αυτή: FitBAG. Μαλακό εξωτερικό γνήσιο alcantara (σαν suede δερμα) και Microfiber εσωτερικό, γερμανικές καλής ποιότητας, λίγο τσουχτερές. Έχει και χρώματα. Αν έχει κάποιος άλλη πρόταση ευπρόσδεκτη!

 

@ShevaGR καλορίζικο! Μήπως μιλάς για αυτή; http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5585649#post5585649

 

Ναιιιι ειναι φακιν οσομ....

 

Οι φιτμπαγκ καλές φαίνονται, αλλά 30 ευρώ για θήκη δεν είναι πολλά;;;;....

 

Εδώ μου 'φαγε ο σκύλος το πορτοφόλι 30 ευρώ για θήκη μου φαίνονται κάπως....

 

Τη βρήκα.... Νάτη λονγκ λιβ γκούκλ ιματζ ριβερς σερτς

https://tpu-cases.com/index.php?main_page=product_info&cPath=104_105&products_id=407

 

Εντιτ 3 δε θυμάμαι.

Δεν στέλνουν Ελλάδα μας έχουν στα εξκλουντ

Edited by ShevaGR
Link to comment
Share on other sites

Για screen protector θα πάρω αυτό που δίνουν, υπάρχει κάτι καλύτερο;;;;....

 

Εννοείται: Tempered Glass - κάποιος σε ένα από τα τρια νήματα έχει ένα σημερα extra προς πώληση, συνήθως πωλούνται γύρω στα 8-13 ευρώ

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει κάποιος Invitation και δε το θέλει ας μου το στείλει.. Και εννοείται αν το χρειάζεται το στέλνω πάλι με το που παραλάβω
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε και το δικό μου, τώρα Νυρεμβέργη. Η ταχύτητα των τύπων στο mailboxde δεν παίζεται. Παρέλαβαν το πρωί, μου έστειλαν μαιλ αμέσως, έφτιαξαν την παραγγελία και την ίδια μέρα το μεσημέρι το έστειλαν κιόλας (UPS). Εκτιμώμενη ημερομηνία 08/09. Πάντως δεν ξέρω από τη δική σας εμπειρία, αλλά σε μένα ότι έχω παραγγείλει από UPS έρχεται ακριβώς, μα ακριβώς τη μέρα που λέει από την αρχή.

 

Τώρα υπομονή λοιπόν :worry:

 

Πότε σου το έστειλαν; Χτες; Και έχεις ίδια ημερομηνία παραλαβής μ' εμένα που έφυγε τη Δευτέρα;

 

Ας ελπίσουμε ότι οι ημερομηνίες που δίνουν είναι λάθος και να έρθει νωρίτερα.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...