Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστώ! θα το κοιτάξω να δω τι συμβαίνει. Πάντως βάζοντας χώρα Γερμανία στο προφίλ μου εξακολουθεί να μου βγάζει 10,99 & 23,99 €.

καμία άλλη ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα σκεφτομαι να αγορασω το 1+1 απο αυτο το site και ηθελα να ρωτησω αμα θα δουλευει στην Ελλαδα καθως ειμαι λιγο αρχαριος με αυτα

Το site: http://www.ibuygou.com/p-oneplus_one_snapdragon_801_2_5ghz_coloros_5_5_inch_smartphone_qual_core_3gb_64gb-6125.html

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ! θα το κοιτάξω να δω τι συμβαίνει. Πάντως βάζοντας χώρα Γερμανία στο προφίλ μου εξακολουθεί να μου βγάζει 10,99 & 23,99 €. καμία άλλη ιδέα;

 

Σε ποια χώρα είναι η διεύθυνση "παράδοσης"?

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

στη Γερμανία. Είδα oτι site τούς ότι πλέον έχουν δυο επιλογές Standard & Express. Ποιος ξέρει Νέα πολιτική αποστολών μπορεί να επιβεβαιώσει κανείς;
Link to comment
Share on other sites

στη Γερμανία. Είδα oτι site τούς ότι πλέον έχουν δυο επιλογές Standard & Express. Ποιος ξέρει Νέα πολιτική αποστολών μπορεί να επιβεβαιώσει κανείς;

Εχεις δίκιο, κάτι άλλαξε σήμερα - δοκιμάζω τώρα, επιλέγω ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ σημαιάκι κάτω δεξια, βάζω στο καλάθι 10 χ Screen protector και στο checkout μου προτείνει

 

  • Standard €10.99
  • Express €19.99

το πρώτο θα επέλεγα εγώ...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα γράφει 4,99 shipping & handling και σαν μέθοδος Express. Τρεχα γύρευε αμα το δώ ποτέ....

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμένα γράφει 4,99 shipping & handling και σαν μέθοδος Express. Τρεχα γύρευε αμα το δώ ποτέ....

Ρε συ Νίκο, μπερδεύεις τον κόσμο - εσύ, έκανες παραγγελία μια βδομάδα πριν, η αλλαγή (χρέωσης) αποστολής έγινε σήμερα...!

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

στη Γερμανία. Είδα oτι site τούς ότι πλέον έχουν δυο επιλογές Standard & Express. Ποιος ξέρει Νέα πολιτική αποστολών μπορεί να επιβεβαιώσει κανείς;

Επιβεβαιώνω, μόλις έβαλα παραγγελία και αυτές τις δύο επιλογές μου δίνει. Επέλεξα αυτή με τα 11€.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Νίκο, μπερδεύεις τον κόσμο - εσύ, έκανες παραγγελία μια βδομάδα πριν, η αλλαγή (χρέωσης) αποστολής έγινε σήμερα...!

 

Όχι Αντώνη, φοβάμαι απλά μην άλλαξαν τον τρόπο αποστολής και έχει κολλήσει για αυτό το λόγο. Και θα πρέπει κάποια στιγμή να ζητήσουν επιπλέον ποσό κτλ... όχι για το ποσό αλλά για την επιπλέον καθυστέρηση :( ... βιάζομαι :)

 

EDIT: Ήρθε το confirmation! Είχε πάει στο Spam του Gmail :mad: και είναι στα γερμανικά ... που δεν ξέρω, αλλά το ζουμί το 'πιασα :) Έφτασε κιόλας Δρέσδη από Λειψία και είναι ήδη "Out for delivery" :)

Edited by Nikos

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Παρήγγειλα από vickmall στις 24/8 και το δέμα στάλθηκε στις 25/8 με singapore post. Παρέλαβα σήμερα 2/9 στις 9 το πρωί σε πόλη της επαρχίας. Σύνολο αναμονής, 9 ημέρες και μεσολάβησαν δύο σ/κ.

 

Πιστεύω αρκετά τρελό. :)

Link to comment
Share on other sites

εγω παραγγειλα στις 24/8 απο ευρωπαικη αποθηκη της coolicool me dhl και σημερα ακομη τιποτα...στις 25/8 ηταν στην dhl... κατι δεν παει καλα πιστευω...
Link to comment
Share on other sites

εγω παραγγειλα στις 24/8 απο ευρωπαικη αποθηκη της coolicool me dhl και σημερα ακομη τιποτα...στις 25/8 ηταν στην dhl... κατι δεν παει καλα πιστευω...

Παρε τηλ DHL (210.9890020) και βεβαιώσου οτι δεν άλλαξε αριθμό μόλις μπήκε Ελλάδα...

μολις τωρα ανανεωθηκε και λεει εφτασε ελλαδα.. Tue, 02.09.2014 08:32 h Greece The shipment has arrived in the destination country λογικα αθηνα ετσι? εγω π μενω πατρα ποτε θα παραλαβω??

Λογικά, αύριο...

Edited by asot

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

μολις τωρα ανανεωθηκε και λεει εφτασε ελλαδα.. Tue, 02.09.2014 08:32 h Greece The shipment has arrived in the destination country

λογικα αθηνα ετσι? εγω π μενω πατρα ποτε θα παραλαβω??

Link to comment
Share on other sites

εχω παραγγειλει απο one plus one το 64gb.... status: processing .τι σημαινει το processing? ρωταω γιατι εχω παραγγειλει απο τεταρτη και απο την πεμπτη η παρασκευη ειναι processing!
Link to comment
Share on other sites

μολις τωρα ανανεωθηκε και λεει εφτασε ελλαδα.. Tue, 02.09.2014 08:32 h Greece The shipment has arrived in the destination country

λογικα αθηνα ετσι? εγω π μενω πατρα ποτε θα παραλαβω??

Ελα πατρινε αύριο θα το εχεις

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

παραγγελια πεμπτη 28-08-14

Subtotal €299.00

Shipping & Handling €4.99

Grand Total €303.99

Grand Total to be Charged €303.99

processing μεχρι σημερα το πρωι 7 η ωρα 02-09-14

Mailboxde.com | Inbound Shipment 10 η ωρα σημερα και COMPLETE στην ONEPLUS καπακι

Mailboxde.com | Tax invoice for the received payment 11 η ωρα σημερα

παραμενει READY TO SEND στην γερμανια με ups standard 19,78 εξοδα - (20,58 στο paypal)

324,57 ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΞΟΔΑ

 

BILLING ADDRESS σπιτι μου οπως τα στοιχεια του paypal

SHIPPING ADDRESS Mailboxde.com e.K. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΗΜΟ, ID ΧΧΧΧΧ

Mailboxde.com e.K. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΗΜΟ, ID ΧΧΧΧΧ

Zittau, 02763

Germany

T: +49 3583 8355148

Link to comment
Share on other sites

μολις τωρα ανανεωθηκε και λεει εφτασε ελλαδα.. Tue, 02.09.2014 08:32 h Greece The shipment has arrived in the destination country

λογικα αθηνα ετσι? εγω π μενω πατρα ποτε θα παραλαβω??

Ελα για καφεδακι αυριο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=382798&page=59

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την βοηθεια σας!! μιλησα με dhl hellas το εχουν αθηνα.. λογικα αυριο μ ειπε θα φυγει για πατρα... ελπιζω να παραλαβω αυριο μεχρι μεσημερι.. για τη συναντηση δεν το νομιζω καθως λογω εξεταστικης πολυ δυσκολο!!

να σημειωσω πως δεν ειμαι πατρινος απλα ειμαι φοιτητης εδω!! απο κυπρο ειμαι!! χωρις παρεξηγηση!! :)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω παραγγείλει το λευκό , ξέρει κανένας κάποιο λινκ για να αγοράσω το sandstone black κάλυμα ??
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω παραγγείλει το λευκό , ξέρει κανένας κάποιο λινκ για να αγοράσω το sandstone black κάλυμα ??

ALiExpress

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...