Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν και όλα υπάρχουν στους οδηγούς στην πρώτη σελίδα, ότι θες εδώ είμαστε!

 

Ευχαριστω,οταν ειμαι ετοιμος θα ρωτησω μηπως παιζει καμια προσκληση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω,οταν ειμαι ετοιμος θα ρωτησω μηπως παιζει καμια προσκληση.

 

Επειδή άλλοτε βρέχει προσκλήσεις και άλλοτε έχει ξηρασία, για να μην πέσεις στο δεύτερο,αν βρεις πρόσκληση χρησιμοποίησε την,βάλε το ΟΡΟ στο καλάθι και μετά όταν είσαι έτοιμος κάνε την αγορά.Την συσκευή μπορείς (απ'ότι ξέρω) να την κρατήσεις ένα διάστημα αλλά δεν ξέρω ακριβώς πόσο και αν συνεχίζει αυτό να ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ερώτηση: Πόσο είναι τα έξοδα αποστολής του oneplus? Από το oneplus. net γίνεται η παραγγελία? Αν υπάρχει κάπου ένας μπούσουλας να διαβάσω για να μπορέσω να παραγγείλω το κινητό γιατί με ενδιαφέρει παρακαλώ να μου στείλετε ένα link γιατί ψάχνω και δεν βρίσκω κάτι. Ευχαριστώ!!

Δες εδώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ερώτηση: Πόσο είναι τα έξοδα αποστολής του oneplus της international έκδοσης.

Ριξε μια ματια στο 1ο ποστ του νήματος...

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ερώτηση: Πόσο είναι τα έξοδα αποστολής του oneplus της international έκδοσης.

Τον Οκτώβριο που έκανα παραγγελία εγώ οι τιμές ήταν :

Συσκευή 299 ευρώ

Αποστολή από Αγγλία (αποθήκη της Oneplus) σε Γερμανία (Mailboxde) 10 ευρώ.Τώρα πρέπει να πήγε 20

Από Mailboxde σε Ελλάδα με Ups σύνολο 20,58 ευρώ (16,98 η UPS + 2,80 με βάσει το βάρος δέματος + μια μικρή προμήθεια του Mailboxde

Link to comment
Share on other sites

Επειδή άλλοτε βρέχει προσκλήσεις και άλλοτε έχει ξηρασία, για να μην πέσεις στο δεύτερο,αν βρεις πρόσκληση χρησιμοποίησε την,βάλε το ΟΡΟ στο καλάθι και μετά όταν είσαι έτοιμος κάνε την αγορά.Την συσκευή μπορείς (απ'ότι ξέρω) να την κρατήσεις ένα διάστημα αλλά δεν ξέρω ακριβώς πόσο και αν συνεχίζει αυτό να ισχύει.

 

Δεν μενει αλλα φευγει μετα απο τις 24h που σου δινει και ας το εχεις στο καλαθι, τωρα περιμενω να τα εχω ολα ετοιμα επειδη προχτες που βρηκα μια προσκληση αυτο επαθα.Οποτε δεν εχει νοημα μεχρι να τα ετοιμασω ολα..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

τι προτείνετε να κάνω... να περιμένω για την κυκλοφορία του power bank και να κάνω την αγορά του opo ή όχι?

 

Αν δε βιάζεσαι και τα θέλεις και τα δύο, το μεταφορικό κόστος λέει να τα πάρεις πακέτο!

:)
Link to comment
Share on other sites

Παίζουν ακόμη οι προσκλήσεις μου. Λόγω ότι κάποιος δεν έκανε claim έχω ακόμη 4. PM και τις παίρνετε!
Link to comment
Share on other sites

2 προσκλήσεις και από μένα. Καλορίζικο σε όποιον τις πάρει.

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLPV-RQHR-PBOH-NAX8

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLOM-IPZG-5SHK-OFRO

Edited by manpil
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω σχετικα με καποια προβληματα στην οθονη αφης και την καμερα αν εχουν λυθει απο οσα παιδια το εχουν παραλαβει
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω σχετικα με καποια προβληματα στην οθονη αφης και την καμερα αν εχουν λυθει απο οσα παιδια το εχουν παραλαβει

 

το χρησιμοποιω 2 μηνες σχεδον,δεν εχω κανενα θεμα.

 

μια που ειμαστε εδω...

παρτε και ενα invite

απλα οποιος το παρει να πει ενα ευχαριστω :lol:

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLPS-FNJC-XA1K-TJDB

 

χρονια πολλα!

;)

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Όταν το στείλουν.

Συνήθως 2-3 μέρες αφού πληρώσεις. Σε μερικούς έχει πάει και λίγο παραπάνω.[/quote

 

 

αα οκ..γτ εμενα μου γραφει Processing..θα μου ερθει λογικα και εμενα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...