Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παραγγελεία στις 19/11 με invite και ακομα pending shipment μήπως έχει καθυστερήσει λιγο η αποστολή??? τι λέτε ??

 

σιγουρα καθυστερησε.

Μπορει να κολλησε η ενημερωση και να μην αλλαξε

στειλε τους mail

εμενα εφυγε την επομενη

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παραγγελεία στις 19/11 με invite και ακομα pending shipment μήπως έχει καθυστερήσει λιγο η αποστολή??? τι λέτε ??

 

Υπάρχει περίπτωση (το πιο πιθανό δηλαδή) να έχει φύγει ήδη και να μην σου έστειλαν email, τα κάνουν αυτά. Πολύ πιθανό αύριο η μεθαύριο να λάβεις email από mailboxde ότι το έχουν πάρει.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση (το πιο πιθανό δηλαδή) να έχει φύγει ήδη και να μην σου έστειλαν email, τα κάνουν αυτά. Πολύ πιθανό αύριο η μεθαύριο να λάβεις email από mailboxde ότι το έχουν πάρει.

Το ελπίζω να παίζει αυτό φίλε μου γιατι αλλιώς μου φαίνεται πολύ περίεργο να μην έχει σταλέι ακόμη (βέβαι μεσολάβησε κ Σ/Κ).Καλό κακού έφυγε κ ένα mail. Thanks για τις απαντήσεις παιδιά!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελεία στις 19/11 με invite και ακομα pending shipment μήπως έχει καθυστερήσει λιγο η αποστολή??? τι λέτε ??

 

Και εγω ξημερώματα 19/11 την έκανα και Πέμπτη - Παρασκευή θα είναι στα χέρια μου (Αθήνα με UPS) .

 

Στείλε κανενα μαιλ να δεις τι παίζει.

:)
Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω προσφορες στα αξεσουαρ θα ειναι

 

Btw @mike_k @sb68s τα δικα μας εφτασαν Μπολονια και λογικα σημερα το βραδυ φευγουν για Ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

καμια ιδεα τι θα παιχτει με το black friday

http://oneplus.net/blackfriday/

 

Εγώ πάλι πιστεύω πως θα βγάλουν μερικά κομμάτια σε χώμα τιμή κι όποιος προλάβει.

Αυτή εiναι η ιδέα του Black Friday.

Link to comment
Share on other sites

Το ελπίζω να παίζει αυτό φίλε μου γιατι αλλιώς μου φαίνεται πολύ περίεργο να μην έχει σταλέι ακόμη (βέβαι μεσολάβησε κ Σ/Κ).Καλό κακού έφυγε κ ένα mail. Thanks για τις απαντήσεις παιδιά!!!!

20/11 την έκανα εγώ και είναι ακόμα στο pending shipment... τι έκανες τελικά?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

 

μου ήρθε πρόσκληση για Oneplus one - 64 GB Sandstone Black την οποία και χαρίζω.

 

όποιος ενδιαφέρεται, ας μου στείλει μήνυμα

 

επειδή κανείς δεν ενδιαφέρθηκε για την πρόσκληση κι επειδή λήγει σήμερα στις 11:15 πμ, την ανεβάζω εδώ μήπως κάποιος την πάρει

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLHS-R6YP-DE9L-9KMJ

Link to comment
Share on other sites

Τρεις προσκλήσεις και από εμένα . Όποιος ενδιαφέρεται για αγορά, παρακαλώ π.μ.

Λήγουν σε πέντε ημέρες.

Η πρώτη δόθηκε στο μέλος "fcfear100"

Edited by kikos7
Link to comment
Share on other sites

Μηπως σε οσους καθυστερει η αποστολη και ειναι σε pending, παιζει ρολο ο μεγαλος ογκος απο preorder και αναγκαστικα πανε πισω και τα invites? Μια αποψη λεω,δεν γνωριζω κατι...Επισης αυτο που ρωτησα με επαφες? Μονο μεσω του λογαριασμου Google αποθηκευει επαφες? Γτ δε βρηκα τροπο να τις αποθηκευω στη συσκευη!:worry:
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά!! από τι στιγμή που θα πάρω πρόσκληση πόσες μέρες έχω περιθώριο να το παραγγείλω??

 

Εχεις περιθωριο "claim" της προσκλησης εντος του χρονου που σου λεει. Απο εκει και περα μπορεις να βαλεις το κινητο στο καλαθι και να το εχεις εκει για αρκετο καιρο (αναφορες μιλανε μεχρι και για 2 μηνες)

Host

Link to comment
Share on other sites

Εχεις περιθωριο "claim" της προσκλησης εντος του χρονου που σου λεει. Απο εκει και περα μπορεις να βαλεις το κινητο στο καλαθι και να το εχεις εκει για αρκετο καιρο (αναφορες μιλανε μεχρι και για 2 μηνες)

 

δλδ δεν σημαινει οτι πρεπει οποσδηποτε να το παραγγειλεις την στιγμη που περνεις το Invite?

Link to comment
Share on other sites

Μια προσκλησούλα η οποία σε λήγει σε 18 ώρες. -> Πρόσκληση

 

Ένα ευχαριστώ από αυτόν που θα την πάρει είναι αρκετό. :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

δλδ δεν σημαινει οτι πρεπει οποσδηποτε να το παραγγειλεις την στιγμη που περνεις το Invite?

Σιγουρα κανεις claim την προσκληση. Θεωρω οτι πρεπει να βαλεις και το κινητο στο καλαθι (μαζι αν θες και τα αξεσουαρ που θες). Απο εκει μπορεις να ολοκληρωσεις την παραγγελια οποτε εισαι ετοιμος.

Host

Link to comment
Share on other sites

Μία πρόσκληση και από μένα με pm...

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άκυρο. Έληξε.

Μου την έστειλαν και εμένα και δεν είδα την λήξη της.

Συγνώμη...

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το black friday event, ενημερώθηκε η σελίδα και από ότι φαίνεται θα είναι για τα αξεσουάρ τα οποία θα είναι σε έκπτωση ανάλογα με τα facebook share που θα δεχτούν.

Αν το υπολόγισα σωστά ξεκινάει στις 7 το πρωί της παρασκευής ελληνική ώρα. Μέχρι στιγμής δεν έχει αναφερθεί κάτι για περιορισμό στα κομμάτια οπότε αν δεν αλλάξει κάτι ίσως είναι καλά να ετοιμαστούμε για ομαδική παραγγελία ανά περιοχή.

Link to comment
Share on other sites

:P :P σε λεφτα λεω ποσο σου εφτασε??το 64 πηρες?

 

Το 64άρι, δεν υπάρχουν invites για το 16άρι έτσι κι αλλιώς. Εγώ το πήρα τέλη Ιουλίου οπότε τα μεταφορικά για Γερμανία ήταν 5€ μου βγήκε 303,99 μέχρι Γερμανία + 14,5€ για Ελλάδα (το έστειλα σε φίλο και μου το προώθησε, γλύτωσα 2-3€ σε σχέση με το mailbox.de)

 

Λίγο κάτω από 320€ σύνολο δηλαδή ;)

Link to comment
Share on other sites

20/11 την έκανα εγώ και είναι ακόμα στο pending shipment... τι έκανες τελικά?

Φίλε μου τους έστειλα καλου κακού ένα mail (χωρις βέβαια να περιμένω απάντηση, κάνουνε 5 μέρες το ελάχιστο να απαντήσουν κ αν...)

Βάσικα θέλω να πιστεύω πως έχει μείνει η ενημέρωση στο pending αλλιώς έχουν χάσει την μπάλα.(όχι οτι δεν την έχουν χαμένη βέβαια...!!!)

Και έτσι για την ιστορία φίλος με πρόβλημα στο ακουστικό (το κιν δεν λειτουργεί χωρίς btooth ή handsfree) έστειλε mail στην τεχνικη υποστηριξη, απάντησαν μετά απο 7 ημέρες και έλεγαν κάντε υπομονή δουλεύουμε σκληρά για να λύσουμε το θέμα!!!! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω το φιλο jsiout77 για το ενα ακομα invite που χρειαστηκα.

 

Μια προειδοποιηση: επειδη το συζηταγαμε, δεν ξερω αν εχει αλλαξει απο παλαιοτερα, παντως εχοντας το κινητο στο cart δεν μπορει καποιος να το αφησει αρκετο καιρο εκει. Βγαζει οτι το invite εληξε. Αυτο απο φιλο που την πατησε.

Host

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...