Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά εμέανα ήρθε σήμερα! Συνολικά 7 ημέρες! Είναι άψογοι,παρά πολύ γρήγοροι!!!!

Όσο για το κινητό είναι άλλου!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλησπέρα και από εμένα. Μάλλον ήμουν απ' τους λίγους που τα καταφέρανε με την προπαραγγελία. Όλα εντάξει φαίνονται, το περιμένω πώς και πώς. Το μόνο θέμα που έχω κι εγώ όπως και ο φίλος πιο πάνω είναι ότι σύμφωνα με τα λεγομενά τους: "We anticipate that your order will be ready to ship in 2-3 weeks." Πράγμα που σημαίνει ότι επειδη το έχω στείλει Βέλγιο και ο άνθρωπός μου εκεί θα έρθει Ελλάδα στις 24Δεκ, δε ξέρω αν θα έχει φτάσει ως τότε. Κάποιος παλιός που να πήρε με το προηγούμενο preorder υπάρχει να δώσει τα φώτα του πόσες περίπου μέρες έκανε? Ευχαριστώ πολύ! Στην αναμονή τωρα...
_____________________________________________________________________________________________________
Link to comment
Share on other sites

Τελικα βρηκα invite απο reddit. Το θεμα ειναι οτι ενω το βαζω στο καλαθι οταν παω να επιλεξω μεθοδο αποστολης εχει δυο επιλογες Standard €19.99 και Express €23.99. Η παραγγελια γινεται κανονικα μεσω mailboxde. Kανω κατι λαθος ή αλλαξανε τις τιμες? Edited by xariw
Link to comment
Share on other sites

Έχουν ακριβώσει τις τιμές για αποστολή. Ούτως ή άλλως παλι με DHL θα πάει στη Γερμανία.
Samsung Galaxy Note10 Lite owner
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλε μου

εγω εχω να πω τα καλυτερα

το παραγγειλα την 10/11/2014 στις 22:00

την 14/11/2014 στις 16:00 ηταν γερμανια.

σημερα στις 15:30 εφυγε απο γερμανια για εδω

πολυ γρηγορα μεχρι στιγμης γινανε ολα

 

Φιλε μου καλως κανεις και λες τα καλυτερα...μιας και δεν ειχες καποιο προβλημα...

Εγω απλα αναρωτιεμαι...

η εως τωρα αντιμετωπιση δλδ 5 μερες χωρις απαντηση σε ενα απλο θεμα, δειχνει οτι ΑΝ χρειαστεις/ουμε κατι απο θεμα υποστηριξης/εγγυησης κτλ κτλ...απο το συγκεκριμενο cc, ειναι τουλαχιστον αμφιβολο για το αν πραγματικα σε βοηθησουν ή ποσο χρονο θα παρει αυτο...

Υπ'οψιν δεν ειμαι πρωταρης σε αγορες μεσω ιντερνετ...ψωνιζω απο ιντερνετομαγαζα πανω απο μια 10ετια και ειναι η πρωτη φορα που αντιμετωπιζω τοσο σοβαρο προβλημα με την επικοινωνια τουλαχιστον...

Link to comment
Share on other sites

μία ερώτηση. πήγε κανενός ιταλία σάββατο να με πει πότε έφυγε από εκεί? μιας και το βλέπω να κάθετε εκεί από τις 14 και γράφει ότι επόμενο προγραμματισμένο συμβάν στις 19 ότι είναι. (δλδ εάν είναι λογικό από τις 14 που είναι ιταλία να βρεθεί ελλάδα -> αθήνα ή θεσσαλονίκη στις 19 με την μία)

KILL THE BEST AND F_U_C_K THE REST

 

http://www.bmwworld.com/images/cars/3er/compact/6677_200.jpg

 

BMW COMPACT M/// PACK

AC SCHNITZER

D&W

Link to comment
Share on other sites

μία ερώτηση. πήγε κανενός ιταλία σάββατο να με πει πότε έφυγε από εκεί? μιας και το βλέπω να κάθετε εκεί από τις 14 και γράφει ότι επόμενο προγραμματισμένο συμβάν στις 19 ότι είναι. (δλδ εάν είναι λογικό από τις 14 που είναι ιταλία να βρεθεί ελλάδα -> αθήνα ή θεσσαλονίκη στις 19 με την μία)

 

19 θα παραλάβεις.. από Ιταλία έρχεται οδικώς Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Μπορει το κινητο να μην ξερω ποτε θα ερθει και ΑΝ θα ερθει...

αλλα πηρα κατι ματ προστατευτικα οθονης απο ΕΒΑΥ για να υπαρχουν...

http://www.ebay.co.uk/itm/5-in-1-Pack-Matte-Anti-Glare-Front-Screen-Protector-For-OnePlus-One-A0001-11m-/281454465180?pt=UK_Computing_LaptopAccessories_RL&hash=item4187fe509c

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου καλως κανεις και λες τα καλυτερα...μιας και δεν ειχες καποιο προβλημα...

Εγω απλα αναρωτιεμαι...

η εως τωρα αντιμετωπιση δλδ 5 μερες χωρις απαντηση σε ενα απλο θεμα, δειχνει οτι ΑΝ χρειαστεις/ουμε κατι απο θεμα υποστηριξης/εγγυησης κτλ κτλ...απο το συγκεκριμενο cc, ειναι τουλαχιστον αμφιβολο για το αν πραγματικα σε βοηθησουν ή ποσο χρονο θα παρει αυτο...

Υπ'οψιν δεν ειμαι πρωταρης σε αγορες μεσω ιντερνετ...ψωνιζω απο ιντερνετομαγαζα πανω απο μια 10ετια και ειναι η πρωτη φορα που αντιμετωπιζω τοσο σοβαρο προβλημα με την επικοινωνια τουλαχιστον...

 

 

καλημερα

εχεις απολυτο δικιο στο θεμα σου (υποστηριξη/εγγυηση)

απλως εγω μαλλον ημουν τυχερος στην αποστολη

στο θεμα υποστηριξης με προβληματισες..

σου ευχομαι γρηγορη λυση στο θεμα σου.

και παλι καλη σου μερα

Edited by GTHOM
Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

εχεις απολυτο δικιο στο θεμα σου (υποστηριξη/εγγυηση)

απλως εγω μαλλον ημουν τυχερος στην αποστολη

στο θεμα υποστηριξης με προβληματισες..

σου ευχομαι γρηγορη λυση στο θεμα σου.

και παλι καλη σου μερα

 

Νεοτερα απο το μετωπο...

 

μολις με πηρε ο φιλος απο Βελγιο και εχει το κινητο μου στα χερια του...:w00t::w00t:

 

φυσικα στο συστημα τους ακομα φαινεται σαν processing...

 

και φυσικα το cc ΔΕΝ εχει απαντησει σε κανενα απο τα πολλα email μου για το θεμα...δυστηχως...

 

Οι ευχες σου πιανουν...δεν λες τιποτα και για κανα Joker...:lol::lol::lol:

 

Αντε να περασει ο καιρος να ερθει στα χερια μου...!!!:):D

 

καλη σου μερα...

Link to comment
Share on other sites

Νεοτερα απο το μετωπο...

 

μολις με πηρε ο φιλος απο Βελγιο και εχει το κινητο μου στα χερια του...:w00t::w00t:

 

φυσικα στο συστημα τους ακομα φαινεται σαν processing...

 

και φυσικα το cc ΔΕΝ εχει απαντησει σε κανενα απο τα πολλα email μου για το θεμα...δυστηχως...

 

Οι ευχες σου πιανουν...δεν λες τιποτα και για κανα Joker...:lol::lol::lol:

 

Αντε να περασει ο καιρος να ερθει στα χερια μου...!!!:):D

 

καλη σου μερα...

 

 

χαχαχα καλυτερα ηταν ετσι...σου ρθε εκπληξη..οχι σα και μενα που καθομαι και κανω αναζητηση το Tracking number καθε μια ωρα...χαχαχ...με γεια φιλε!

Link to comment
Share on other sites

Μολις εκανα και εγω την παραγγελεια μου. Ολα ενταξει με paypal δεν ειχα καποιο προβλημα ή καθυστερηση, αμεσως εμφανιστηκε στην λιστα με τα orders. Οποτε το περιμενω και εγω απο εβδομαδα οπως το κοβω
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα καλυτερα ηταν ετσι...σου ρθε εκπληξη..οχι σα και μενα που καθομαι και κανω αναζητηση το Tracking number καθε μια ωρα...χαχαχ...με γεια φιλε!

 

μια απο τα ιδια :)

και εγω εχω συνεχεια ανοικτη την σελιδα της DHL και καθε τοσο παταω ανανεωση μηπως και γινει καμια αλλαγη..... :)

ασε να πανε... θα τρελαθω

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Νεοτερα απο το μετωπο...

 

μολις με πηρε ο φιλος απο Βελγιο και εχει το κινητο μου στα χερια του...:w00t::w00t:

 

φυσικα στο συστημα τους ακομα φαινεται σαν processing...

 

και φυσικα το cc ΔΕΝ εχει απαντησει σε κανενα απο τα πολλα email μου για το θεμα...δυστηχως...

 

Οι ευχες σου πιανουν...δεν λες τιποτα και για κανα Joker...:lol::lol::lol:

 

Αντε να περασει ο καιρος να ερθει στα χερια μου...!!!:):D

 

καλη σου μερα...

 

 

 

καλοριζικο φιλε μου και γρηγορα στα χερια σου...

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Νεοτερα απο το μετωπο...

 

μολις με πηρε ο φιλος απο Βελγιο και εχει το κινητο μου στα χερια του...:w00t::w00t:

 

φυσικα στο συστημα τους ακομα φαινεται σαν processing...

 

και φυσικα το cc ΔΕΝ εχει απαντησει σε κανενα απο τα πολλα email μου για το θεμα...δυστηχως...

 

Οι ευχες σου πιανουν...δεν λες τιποτα και για κανα Joker...:lol::lol::lol:

 

Αντε να περασει ο καιρος να ερθει στα χερια μου...!!!:):D

 

καλη σου μερα...

 

Φίλε μου καλορίζικο, θα ήθελα να σου κάνω μια ερώτηση.. Πόσες μέρες έκανε να πάει Βέλγιο από την ημέρα που έκανες την παραγγελία? Ευχαριστώ!!

_____________________________________________________________________________________________________
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλορίζικο, θα ήθελα να σου κάνω μια ερώτηση.. Πόσες μέρες έκανε να πάει Βέλγιο από την ημέρα που έκανες την παραγγελία? Ευχαριστώ!!

Η παραγγελια εγινε Δευτερα 10-11 μεσημερι Λογικα δεν πρεπει να εφυγε την ιδια μερα, και εφτασε καποια στιγμη σημερα 18-11 στο Βελγιο...

ειχα πληρωσει standard delivery (οχι γρηγορη) αρα 5 εργασιμες...

 

 

βεβαια συμφωνα με την εταιρια ειναι ακομα στις αποθηκες τους...:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και από εμένα. Μάλλον ήμουν απ' τους λίγους που τα καταφέρανε με την προπαραγγελία. Όλα εντάξει φαίνονται, το περιμένω πώς και πώς. Το μόνο θέμα που έχω κι εγώ όπως και ο φίλος πιο πάνω είναι ότι σύμφωνα με τα λεγομενά τους: "We anticipate that your order will be ready to ship in 2-3 weeks." Πράγμα που σημαίνει ότι επειδη το έχω στείλει Βέλγιο και ο άνθρωπός μου εκεί θα έρθει Ελλάδα στις 24Δεκ, δε ξέρω αν θα έχει φτάσει ως τότε. Κάποιος παλιός που να πήρε με το προηγούμενο preorder υπάρχει να δώσει τα φώτα του πόσες περίπου μέρες έκανε? Ευχαριστώ πολύ! Στην αναμονή τωρα...
Εμένα μου είχε δώσει αρχικά 4-5 εβδομάδες κατά το pre-order (Δευτέρα), μετά μέσα στο λογαριασμό μου πήγε στις 2-3 εβδομάδες και τέλος εβδομάδας πήγε στις δύο. Την επόμενη εβδομάδα την Παρασκευή μου ήρθε Mail ότι είναι έτοιμο για αποστολή και η παραγγελία μου έγινε Processing, όπου και έμεινε έτσι μέχρι την Τετάρτη. Την Πέμπτη παραδόθηκε στο mailboxde και συνολικά πέρασαν 2,5 εβδομάδες από το preorder. Από εκεί και πέρα έκανε μια εβδομάδα ακόμα για Ελλάδα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θα ήθελα να ευχαριστήσω και εδώ τον mikegee για το invite που μου έδωσε.

 

Το παράγγειλα και περιμένω με τη σειρά μου να βοηθήσω κιεγώ εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολυ τον ret4rt για την πρόσκληση. Φυσικά οταν μου έρθει και εμένα εδω είμαστε...

 

Τα φώτα σας παιδιά. Τωρα τι κάνουμε? Να μη παει χαμένη...

:)
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ενα invite οποιος το θελει πμ.

 

Δωθηκε στον miketra.

 

Ευχαριστώ για την πρόσκληση!! ;)

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...