Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σας.

 

Ερώτηση.. πώς θα το αγοράσω και να το παραλάβω θεσσαλονίκη? στείλτε PM ευχαριστώ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=397537

ολες οι απαντησεις που θα χρειαστεις...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, περιμένοντας τα δικά μου invites (είμαι κάτοχος του OPO από τον Σεπτέμβρη) θα ήθελα μια προσκλησούλα για να το αγοράσω για την σύζυγο η οποία ζήλεψε και γκρινιάζει... Please HELP !!!

 

Εννοείτε πως μόλις παραλάβω τα invites μου, θα τα προσφέρω στο forum.

 

Please PM me

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παω να κανω pre-order και μου βγαζει το παρακατω μηνυμα...

 

UH OH...

We’re very sorry, but there seems to be an issue with your PayPal payment. But all is not lost – try troubleshooting with these suggestions:

Make sure your PayPal account is registered in one of our 16 launch countries. (United States, Sweden, Denmark, Netherlands, United Kingdom, Spain, Germany, France, Italy, Finland, Belgium, Austria, Canada, Hong Kong, Taiwan and Portugal)

The payment failure may have been caused by an insufficient balance. Please check your PayPal account and your funding sources and make sure everything is in order.

Try a different card on your PayPal account. The problem could be a security issue with your bank or credit card issuer.

If possible, try using a different PayPal account.

 

Καμιά βοήθεια

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου πήρε την παραγγελία μέσω Firefox γιατί μέσω Chrome μου έβγαζε το παραπάνω μήνυμα (μπορεί να ήταν και τυχαίο το γεγονός), απλά μέχρι να την δεχθεί έχασα την προτεραίοτητα μου (από 1-2 εβδομάδες, έγινε 2-3 εβδομάδες)
Link to comment
Share on other sites

εμενα όχι με firefox..τα ίδια

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τελικά μου πήρε την παραγγελία μέσω Firefox γιατί μέσω Chrome μου έβγαζε το παραπάνω μήνυμα (μπορεί να ήταν και τυχαίο το γεγονός), απλά μέχρι να την δεχθεί έχασα την προτεραίοτητα μου (από 1-2 εβδομάδες, έγινε 2-3 εβδομάδες)
ο λογαριασμός paypal είναι με ελληνικά στοιχεια..? δεν καταλαβαίνω γιατί με πετάει...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα..Λοιπόν, επειδή είμαι καινούργιος σχετικά με το κινητό στην πρώτη μου προσπάθεια να το προ παραγγείλω χαοθηκα με τα γερμανικά ταχυδρομεία κτλ κτλ και τελικά δεν κατάφερα να ολοκληρώσω την παραγγελεια . Αν υπάρχει κάποιος που του περισσεύει κάποιο invite ας μου το στείλει παρακαλώ ώστε να μπορέσω να το αγοράσω!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Έχω εκνευριστεί παρα πολυ μΕ το όλο θέμα...

Εχω παραγγείλει εδώ και μια εβδομάδα...με invitation απο συνφορμιτη, έχουν πάρει τα λεφτα¨ μεςω PayPal και το έχουν σε processing εδώ και 5 μέρες...

Στέλνω μυνημα τα για να μου πουν γιατι συμβαίνει αυτο και τίποτα...

 

Οχι τίποτε άλλο αλλα βλέπω να μην προλαβαίνω και τον άνθρωπο που θα μου το φέρει απο Βέλγιο...την τρέλα μου...

 

Εντελώς ανεύθυνοι...δυστηχως...απαράδεκτο customer service...

 

Ελπίζω το κινητό να ειναι καλύτερο απο το customer service τους...γιατι αν χρειαστεί οτιδήποτε με βλέπω να κλαίω τα λεφτα μου...

Link to comment
Share on other sites

Έχω εκνευριστεί παρα πολυ μΕ το όλο θέμα...

Εχω παραγγείλει εδώ και μια εβδομάδα...με invitation απο συνφορμιτη, έχουν πάρει τα λεφτα¨ μεςω PayPal και το έχουν σε processing εδώ και 5 μέρες...

Στέλνω μυνημα τα για να μου πουν γιατι συμβαίνει αυτο και τίποτα...

 

Οχι τίποτε άλλο αλλα βλέπω να μην προλαβαίνω και τον άνθρωπο που θα μου το φέρει απο Βέλγιο...την τρέλα μου...

 

Εντελώς ανεύθυνοι...δυστηχως...απαράδεκτο customer service...

 

Ελπίζω το κινητό να ειναι καλύτερο απο το customer service τους...γιατι αν χρειαστεί οτιδήποτε με βλέπω να κλαίω τα λεφτα μου...

Εμένα την 2 μέρα μου το στείλανε Tracking Number. Κατι δέν πήγε καλά, ίσως να έπεσες με τις ετοιμασιες για τις παραγγελίες στις 17, όχι ότι δικαιολογιτε αλλά λέμε τώρα. Το ότι δεν απαντούν μου κάνει εντύπωση.

Link to comment
Share on other sites

Το ειχα συζητησει και εγω με τον Ευγενιο...Λογικα δεν ισχυει αυτο με τις ετοιμασιες γτ εγω το ειχα κανει 2 μερες μετα απο τον Ευγενιο και το στειλανε με κουριερ αμεσα...Αν εχει γινει χρεωση και ακομα δε το στειλανε τοτε ειναι λιγο εκνευριστικο το να καθυστερει τοσο...

 

 

Εμένα την 2 μέρα μου το στείλανε Tracking Number. Κατι δέν πήγε καλά, ίσως να έπεσες με τις ετοιμασιες για τις παραγγελίες στις 17, όχι ότι δικαιολογιτε αλλά λέμε τώρα. Το ότι δεν απαντούν μου κάνει εντύπωση.
Link to comment
Share on other sites

Έχω εκνευριστεί παρα πολυ μΕ το όλο θέμα...

Εχω παραγγείλει εδώ και μια εβδομάδα...με invitation απο συνφορμιτη, έχουν πάρει τα λεφτα¨ μεςω PayPal και το έχουν σε processing εδώ και 5 μέρες...

Στέλνω μυνημα τα για να μου πουν γιατι συμβαίνει αυτο και τίποτα...

 

Οχι τίποτε άλλο αλλα βλέπω να μην προλαβαίνω και τον άνθρωπο που θα μου το φέρει απο Βέλγιο...την τρέλα μου...

 

Εντελώς ανεύθυνοι...δυστηχως...απαράδεκτο customer service...

 

Ελπίζω το κινητό να ειναι καλύτερο απο το customer service τους...γιατι αν χρειαστεί οτιδήποτε με βλέπω να κλαίω τα λεφτα μου...

Τα χρήματα σου δεν πρόκειται να τα χάσεις αφού εμπλέκεται το PayPal.

Εσύ τουλάχιστον είσαι σε κατάσταση processing, διάβασε το προηγούμενο post μου για να δεις πόσο χειρότερα μπορούν να γίνουν τα πράγματα, ακόμη λύση δεν μας έχουν δώσει. Αύριο και βλέπουμε, αλλιώς dispute στο PayPal και το υπομονή μέχρι να επιστραφούν τα χρήματα.

Το cc από απαράδεκτο μέχρι ανύπαρκτο.

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω που το παρηγγειλα απο κινα θα παρω προσκλησεις να μοιρασω η οχι?

 

Απο οσα ξερω και εχω καταλαβει οχι...τα Invite ειναι μεσω του international one plus!

Link to comment
Share on other sites

Έχω εκνευριστεί παρα πολυ μΕ το όλο θέμα...

Εχω παραγγείλει εδώ και μια εβδομάδα...με invitation απο συνφορμιτη, έχουν πάρει τα λεφτα¨ μεςω PayPal και το έχουν σε processing εδώ και 5 μέρες...

Στέλνω μυνημα τα για να μου πουν γιατι συμβαίνει αυτο και τίποτα...

 

Οχι τίποτε άλλο αλλα βλέπω να μην προλαβαίνω και τον άνθρωπο που θα μου το φέρει απο Βέλγιο...την τρέλα μου...

 

Εντελώς ανεύθυνοι...δυστηχως...απαράδεκτο customer service...

 

Ελπίζω το κινητό να ειναι καλύτερο απο το customer service τους...γιατι αν χρειαστεί οτιδήποτε με βλέπω να κλαίω τα λεφτα μου...

 

καλησπερα φιλε μου

εγω εχω να πω τα καλυτερα

το παραγγειλα την 10/11/2014 στις 22:00

την 14/11/2014 στις 16:00 ηταν γερμανια.

σημερα στις 15:30 εφυγε απο γερμανια για εδω

πολυ γρηγορα μεχρι στιγμης γινανε ολα

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλε μου

εγω εχω να πω τα καλυτερα

το παραγγειλα την 10/11/2014 στις 22:00

την 14/11/2014 στις 16:00 ηταν γερμανια.

σημερα στις 15:30 εφυγε απο γερμανια για εδω

πολυ γρηγορα μεχρι στιγμης γινανε ολα

 

Για να παει Γερμανια ειχες επιλεξει το standard η το express?Με DHL Πηγε σωστα? Απλα ρωταω γτ και εγω περιμενω να φτασει Γερμανια

Link to comment
Share on other sites

Για να παει Γερμανια ειχες επιλεξει το standard η το express?Με DHL Πηγε σωστα? Απλα ρωταω γτ και εγω περιμενω να φτασει Γερμανια

 

για Γερμανια ειχα επιλεξει standard και απο Γερμανια για Ελλαδα επελεξα DPW - Priority, Insurance up to 500 EUR

αν δεν μεσολαβουσε Σαββατοκυριακο τωρα μπορει να ηταν Ελλαδα :)

Τελος παντων εχω να πω τα καλυτερα

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

μετά από μια αποτυχημένη προσπάθεια "προπαραγελιας" πήρα invite από φίλο sinforoumiti που τον ευχάριστο πολύ.

μου βγάζει όμως ότι η πρόσκληση είναι από χωρα που δεν στέλνουν και αν την διεκδικήσω, δεν θα μου στείλουν.. αυτό είναι καινούργιο? το έγραφε k σε εσάς?. και μια ακόμη. έχω διορία μια μέρα από την ώρα που θα κάνω log on και θα την διεκδικήσω? η από την στιγμή που μου την έστειλε. δηλαδή μέχρι αύριο..?

Link to comment
Share on other sites

μετά από μια αποτυχημένη προσπάθεια "προπαραγελιας" πήρα invite από φίλο sinforoumiti που τον ευχάριστο πολύ.

μου βγάζει όμως ότι η πρόσκληση είναι από χωρα που δεν στέλνουν και αν την διεκδικήσω, δεν θα μου στείλουν.. αυτό είναι καινούργιο? το έγραφε k σε εσάς?. και μια ακόμη. έχω διορία μια μέρα από την ώρα που θα κάνω log on και θα την διεκδικήσω? η από την στιγμή που μου την έστειλε. δηλαδή μέχρι αύριο..?

 

 

Λογικο να σου βγαζει αυτο το μνμ για δεν κανουν αποστολη ελλαδα...γιαυτο γινεται η διαδικασια πχ μεσω Mailboxde που αναφερουν στην σελιδα!!κανεις κανονικα claim και το στελνεις μεσω γερμανιας στην eλλαδα απο Mailboxde.com.. η διορια ειναι απο την στγμη που κανεις το claim.

Link to comment
Share on other sites

Αν τα καταφέρεις και σου στείλουν invite στείλε μου και μένα ένα σε παρακαλώ στην τελική μπορώ μετά να δώσω ένα από τα δικά μου έτσι δεν είναι ? Η έστω αν έχει κάποιος διαθέσιμο που δεν το χρειάζεται παιδιά εδώ είμαι εγώ.. !
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως πρέπει να αλλάξω κ στο λογαριασμό την διεύθυνσηνα βάλω δηλαδή την γερμανική του mailbox.θα την δεχτεί όμως το σύστημα όταν βλέπει ότι η ip είναι από Ελλάδα..?

 

----- προσθήκη μηνύματος 102 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εννοείται φίλε μου.από ρην στιγμή που θς έχω κ θα έχω κ τηλέφωνο θα βοηθήσω κάποιον όπως άλλοι εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα κιεγώ με το pre-order αλλά πέταγε error.

 

Έχω (πλέον) to paypal του αδερφού μου αλλά δεν υπάρχει πλέον pre-order. Θα το εκτιμούσα αν υπήρχε ένα invite.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...