Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρωτησα στην mailboxde. Sachsen ειναι τελικα. Τωρα προεκυψε αλλο θεμα. Βαζω στο first name Mailboxde.com e.K., στο last name το ονοματεπώνυμο μου και το id και δεν δεχεται την καταχωρηση γιατι λεει οτι συνολικα first name και last name θα πρεπει να εχουν εως 35 χαρακτηρες

 

Καλημέρα, ακριβώς την ίδια απορία έχω και εγώ.

 

Μάλλον θα βάλω (αν δεν έχει κανένας άλλος κάποια ιδέα) στο first name το mailboxde.com , στο last name το IDxxxxxx και στο company το ονοματεπώνυμο μου, εξάλλου μας ενδιαφέρει να παραλάβουν οι Γερμανοί, μετά με το ID θα το στείλουν στα στοιχεία που έχει ο λογαριασμός σου σε αυτούς ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα τους Γερμανους, μου ειπαν οτι δεν χρειαζονται ονοματεπωνυμο, μονο το ID. Καλου κακου θα βαλω και το ονοματεπωνυμο στο πεδιο company
Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα τους Γερμανους, μου ειπαν οτι δεν χρειαζονται ονοματεπωνυμο, μονο το ID. Καλου κακου θα βαλω και το ονοματεπωνυμο στο πεδιο company

 

Ευχαριστώ !!! :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Τα jbl σαν να ξεπούλησαν απότι βλεπω

 

Δεν έχουν γίνει καθόλου διαθέσιμα ακόμα (πριν κάποιων πανάκριβων από Κίνα)

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φίλε να σου πω την αλήθεια βλέποντας αυτό το ποστ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5558329#post5558329 την είχα διαφορετικά αλλά τώρα την έκανα σαν και εσένα... Εσύ θα πάρεις την express shipping method ή την standard?
Link to comment
Share on other sites

1O Ευρώ παραπάνω για μία μέρα πιο γρήγορα είναι λίγο υπερβολικό πιστεύω.Τα κρατάω για θήκη και screen protectors από ebay. :cool:
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ μάλιστα.. θα την ρίξεις έτσι τελικά την παραγγελία? Εννοώ θα γράψεις τα στοιχειά με τον τρόπο που έχεις στο png? και κάτι άλλο...γνωρίζεις αν η συσκευασία περιέχει καλώδιο usb και φορτιστή μαζί με τον μετατροπέα για ευρωπαϊκή πρίζα και αν περιέχει και τα ακουστικά γιατί βλέπω πως τα χρεώνουν έξτρα... Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Μια ώρα έχει μείνει για να ξεκινήσει το preorder, υπάρχει κανείς από Θεσσαλονίκη που θα παραγγείλει μέσω του preorder? Αν γίνεται θέλω κάποια αξεσουάρ να προσθέσει στην παραγγελία και μοιραζόμαστε τα έξοδα αποστολής.

 

----- προσθήκη μηνύματος 109 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χμμμ μάλιστα.. θα την ρίξεις έτσι τελικά την παραγγελία? Εννοώ θα γράψεις τα στοιχειά με τον τρόπο που έχεις στο png? και κάτι άλλο...γνωρίζεις αν η συσκευασία περιέχει καλώδιο usb και φορτιστή μαζί με τον μετατροπέα για ευρωπαϊκή πρίζα και αν περιέχει και τα ακουστικά γιατί βλέπω πως τα χρεώνουν έξτρα... Ευχαριστώ!

 

Καλώδιο και ευρωπαϊκός μετασχηματιστής υπάρχουν στο πακέτο, δεν χρειάζεσαι μετατροπέα για την πρίζα. Ακουστικά δεν υπάρχουν στο πακέτο και πρέπει να πάρεις ξεχωριστά. Το πακέτο περιλαμβάνει κινητό, μετασχηματιστή, καλώδιο και το εργαλείο για να ανοίγεις την υποδοχή της sim.

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα. Στη σελίδα του pre-order έχουν σβηστεί ολα σαν να μην έγινε παραγγελία. Μάλλον μας έχει κανει log out το σύστημα και δεν ξαναμπαίνει...
Link to comment
Share on other sites

Λόγο προβλήματος ανέβασαν ότι θα κάνουν την μία ώρα για αγορά --> 3 ώρες :) Edited by Rodolfos
Link to comment
Share on other sites

Μετά από πόσες προσπάθειες κατάφερα και ολοκλήρωσα την παραγγελία.

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα βγαζει οτι απομενουν 2 ωρες κ 25 λεπτα που θα ειναι ανοιχτο το preorder. Χρησιμοποιησα κ tunnelbear αλλα μου βγαζει ακομα ''Not a valid OpenID''
Link to comment
Share on other sites

Μετά από πόσες προσπάθειες κατάφερα και ολοκλήρωσα την παραγγελία.

 

φίλε γιωργο μπορείς να μου πεις λίγο με ποιο τρόπο συμπλήρωσες τα στοιχεία σου έτσι ώστε να πάει στο mailboxde, είναι όπως το png που ανέβασε ένας φίλος λίγο πιο πάνω? Είναι το μόνο σημείο που με κάνει να κολλάω και να έχω τις επιφυλάξεις μου! Κατά τ'αλλα μπορώ πλέον εύκολα να συνεχίσω την παραγγελία και λογικό ήταν να δοθεί μια παράταση ύστερα από αυτό το αλλαλουμ που συνέβη!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...