Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω το περιμενω απο τις 24/9 απο Κίνα .... βαρεθηκα την γκαντεμια μου ( 2 μηνες εψαχνα για invite) αλλα επισης το πηρα απο εκεί γιατι ηθελα το λευκο 64αρι που δεν παιζει απο τη μαμα εταιρια .... 312 ευρω εσκασα.... Διορθωστε με αν κανω λαθος , η μόνη διαφορα είναι οτι στο καπακι δεν γραφει Cyanogenmod έτσι ? (στο geekbuying στο στελνουν με την Cyanogenmod 11s παντως )... Δεν υστερεί σε κατι απο τα υπόλοιπα , σωστά ? Φοβαμαι μήπως είναι κινεζιά με όλα τα κουσούρια μαζεμένα ...

Έχει παρει κανεις αλλος απο κινα να μου πει εντυπωσεις? :wacko:

 

Καποιο λάθος κάνεις. 312 ευρώ για το 64αρι δεν παίζει !!! Μήπως 16αρι πήρες ??

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Νομίζω έχω ακόμα μία πρόσκληση (το παραχε...σε η One+) .Όποιος θέλει pm

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 προσκλήσεις που μου ήρθαν με mail χτες, ενώ αγόρασα κινέζικο πριν 2 μήνες. Όποιος θέλει μου στέλνει PM.

 

Update: 1/2 δόθηκε

Edited by Davout
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

Ζητώ εκ των προτέρων συγνώμη αν έχει απαντηθεί στο παρελθόν.

Έχω μια πρόσκληση και επειδή έχω ένα φίλο Γερμανία θέλω να το στείλω σε αυτόν ο οποίος με τη σειρά του θα μου το στείλει Ελλάδα μέσω courrier.

Κάνω κανονικά εγγραφή και την αγορά μου μέσω Paypal και επιλέγω να σταλεί Γερμανία; Ή πρέπει να γίνει claimed η πρόσκληση από το φίλο μου που μένει Γερμανία;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καποιο λάθος κάνεις. 312 ευρώ για το 64αρι δεν παίζει !!! Μήπως 16αρι πήρες ??

 

Κι όμως φιλε μου , την ημέρα που έμαθα οτι μου κανανε προσλήψη στη δουλεία με διπλάσιο μισθό , ελαβα newsletter απο geekbuying για το λευκο 64αρι στα 399$ (ισοτιμία εκείνη τη μέρα 312 ευρω :O ) . Ηταν ημερίσιο deal και είπα να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου :lol:.

 

Και τωρα καλή τιμή έχει (320 ευρω) καπου τόσο βγαινει και με τα μεταφορικά απο Γερμανια ... πλεον ισοφαρίστηκε η διαφορα... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια πρόσκληση και επειδή έχω ένα φίλο Γερμανία θέλω να το στείλω σε αυτόν ο οποίος με τη σειρά του θα μου το στείλει Ελλάδα μέσω courrier.

Κάνω κανονικά εγγραφή και την αγορά μου μέσω Paypal και επιλέγω να σταλεί Γερμανία; Ή πρέπει να γίνει claimed η πρόσκληση από το φίλο μου που μένει Γερμανία;

Εσυ εγγραφή, claim, πληρωμή και δίνεις shipping address= του φίλου σου στην Γερμανία

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμα για αγορά τα ακουστικά της OnePlus. Για όποιον ενδιαφέρεται. Ωραία είναι, αλλά θα περιμένω κανά review προσωπικά :)

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Εχω και εγω μια προσκληση παιδια που ληγει το βραδυ στις 23,00. Οποιος ενδιαφέρεται ας μου στειλει p.m.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ τον geovass για το invitation! :up:

Μπορει να με παραπεμψει κανεις στις οδηγιες παραγγελιας? :food:

Καπου εδω μεσα ειναι το ξερω... :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ τον geovass για το invitation! :up:

Μπορει να με παραπεμψει κανεις στις οδηγιες παραγγελιας? :food:

Καπου εδω μεσα ειναι το ξερω... :ninja:

Θα τις βρεις φυσικά στα link που υπάρχουν στο 1ο post.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμα για αγορά τα ακουστικά της OnePlus. Για όποιον ενδιαφέρεται. Ωραία είναι, αλλά θα περιμένω κανά review προσωπικά :)

 

Για μάντεψε! Sold out.... :rolleyes:

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμα για αγορά τα ακουστικά της OnePlus. Για όποιον ενδιαφέρεται. Ωραία είναι, αλλά θα περιμένω κανά review προσωπικά :)

Ωραια ειναι σιγουρα, το θεμα ειναι να ειναι καλα..εγω ψηνομαι πλ για τα xiaomi pistons αλλα περιμενω για να δω και αυτα πως θα ειναι..

Ψάχνω carbon original case για το oneplus 3/3t.
Link to comment
Share on other sites

Εγω το περιμενω απο τις 24/9 απο Κίνα .... βαρεθηκα την γκαντεμια μου ( 2 μηνες εψαχνα για invite) αλλα επισης το πηρα απο εκεί γιατι ηθελα το λευκο 64αρι που δεν παιζει απο τη μαμα εταιρια .... 312 ευρω εσκασα.... Διορθωστε με αν κανω λαθος , η μόνη διαφορα είναι οτι στο καπακι δεν γραφει Cyanogenmod έτσι ? (στο geekbuying στο στελνουν με την Cyanogenmod 11s παντως )... Δεν υστερεί σε κατι απο τα υπόλοιπα , σωστά ? Φοβαμαι μήπως είναι κινεζιά με όλα τα κουσούρια μαζεμένα ...

Έχει παρει κανεις αλλος απο κινα να μου πει εντυπωσεις? :wacko:

 

Και στην εγγύηση.

Δύο χρόνια σού δίνει η OnePlus για την ευρωπαϊκή έκδοση (αυτή που παίρνεις με το invite), ένα χρόνο σού δίνουν τα κινεζο-καταστήματα.

 

Kατά τ' άλλα, μη φοβάσαι, ίδιο θα είναι, και όχι κάποια κινεζιά. ;)

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια προσκληση.Στειλτε pm

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους ηρθε !! ειναι κατασκευης 2014.09.02. Με deutche post και εκανε 10 μερες περιπου

 

καλοριζικο φιλε μου,ποτε ειχες κανει την παραγγελεια?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο forum. Θέλω να πάρω το oneplus one μέσω πρόσκλησης, έχω κάνει εγγραφή στο mailbox.de απλά θέλω να με βοηθήσετε στην συμπλήρωση της shipping address στη Γερμανία στη φόρμα της oneplus . Σας ευχαριστώ προκαταβολικά και συγνώμη αν έχει ήδη απαντηθεί.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδιά. ο γαμπρός μου από Ιταλία έχει 1 invite και το προσφέρει στο forum. λήγει σε 3 ημέρες. στειλτε pm. ο ποιο γρηγορος θα παρει την προσκληση για 1 μαυρο 64. καλη επιτυχία
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο forum. Θέλω να πάρω το oneplus one μέσω πρόσκλησης, έχω κάνει εγγραφή στο mailbox.de απλά θέλω να με βοηθήσετε στην συμπλήρωση της shipping address στη Γερμανία στη φόρμα της oneplus . Σας ευχαριστώ προκαταβολικά και συγνώμη αν έχει ήδη απαντηθεί.

Post #1581 ...

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ asot. Και κάτι ακόμα μπορώ να κάνω δυο claim σε μια παραγγελία και για ένα φίλο; Η πρέπει να παραγγείλω πρώτα το ένα και μετά claim και ίδια διαδικασία για το άλλο; Αυτή ήταν η τελευταία μου ερώτηση!! Ευχαριστώ πολύ και αν αποκτήσω άλλες προσκλήσεις μόνο εδώ θα τις δώσω!!
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα τελικά την shipping address που μου έδωσε η mailbox.de στο account μου στην oneplus και μου άλλαξε και η billing address ξαφνικά και έγινε ίδια με την άλλη!! Ενώ στην billing address είχα βάλει την ελληνική διεύθυνση. Τι να γίνεται;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...