Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μου έστειλε η OnePlus μια πρόσκληση πριν 13 ώρες. Λήγει σε 11. Επειδή δεν έχω σκοπό ακόμα να αγοράσω το κινητό, όποιος τη θέλει να μου στείλει μήνυμα. Κατά προτίμηση να είναι παλιό μέλος με αρκετά post.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Πήρα tracking number απο 26/9 σήμερα το έστειλαν 10 μέρες ...έρχεται !

και εγώ το ίδιο. 6 παρά 10 το πρωί ήρθε το μαιλ.

το δικό μου θα έρθει μέσω UK από φίλη :D

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος καλός άνθρωπος να με πέι πως θα δουλέψω το tunnel bear μην κάνω καμία πατάτα;
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια μια ερωτηση, καποιος που το εστειλε σε φιλο του εξωτερικο,στη διευθυνση shipping adress θα βαλω το δικο μου ονομα η του παραληπτη στο εξωτερικο? μη γινει κανα μπερδεμα με τα ονοματα....
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος καλός άνθρωπος να με πέι πως θα δουλέψω το tunnel bear μην κάνω καμία πατάτα;

Οπως λένε όσοι παρήγγειλαν το τελευταίο μήνα, δεν χρειάζεται πλεόν!

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους!

αν έχει κάποιος κάποιο screen protector διαθέσιμο, ας μου στείλει pm για αγορά!

απλά έρχεται αύριο το κινητό και δεν θέλει ο φίλος μου να το κυκλοφορήσει χωρίς!

 

κρίμα που δεν δίνουν από την ίδια την one plus!

χάνουν χρήματα αν μη τι άλλο!

Link to comment
Share on other sites

Οπως λένε όσοι παρήγγειλαν το τελευταίο μήνα, δεν χρειάζεται πλεόν!

Δηλαδή μόνο κάτω δεξιά στο site επιλέγω Γερμανία και claim;

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή μόνο κάτω δεξιά στο site επιλέγω Γερμανία και claim;

 

Και να μην πατήσεις Γερμανία κάτω δεξιά δεν έγινε τπτ. Το claim το κάνεις όπως και να έχουν τα settings της χώρας. Το Γερμανία θα το πατήσεις όταν έρθει η ώρα να προσθέσεις την διεύθυνση αποστολής που θα είναι γερμανική.

Ευτυχισμένος κάτοχος ενός Oneplus One 64GB, με θήκη diztronic μαύρη ματ και προστασία οθόνης γυαλί orzly.
Link to comment
Share on other sites

Προσκλήσεις δίνουν η όχι; δεν Θέλω ακόμη

Μπορεί κάποιος καλός άνθρωπος να με πέι πως θα δουλέψω το tunnel bear μην κάνω καμία πατάτα;

Ωραία άντε αύριο στην μάζωξη να το δω από κοντά να αποφασίσω

Σαν σύνολο πόσο βγαίνει τελικά; όλα μέσα εννοώ

Δηλαδή μόνο κάτω δεξιά στο site επιλέγω Γερμανία και claim;

 

Αρχηγέ, θα καείς στο ζέσταμα...

Τον "οδηγό παραγγελίας", τον έχεις δει, γιατί ακριβώς ρωτάς ενα-ενα τα βήματα?

Υπάρχει κάτι ΜΗ κατανοητό? Πες μας να το διευκρινήσουμε για ΟΛΟΥΣ!

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,χρειάζομαι την βοήθεια σας,θέλω να πάρω ένα oneplus one απο Aliexpress,έχει πάρει κανείς?τι γίνεται με την εγγύηση αν πάθει κάτι το φτιάχνει κανείς?εχει το σύστημα που μοιράζεσαι το internet του κινητού με άλλη συσκευη νομίζω λέγεται tethering και κάτι ακόμα συνεργάζεται με Mac? ΣΑς κούρασα λίγο...
Link to comment
Share on other sites

Όπως είπε και ο Αντώνης εαν είναι όντως το γνήσιο τότε δεν έχεις θέμα. Γενικά το AliExpress εγώ προσωπικά το εμπιστεύομαι, όμως με προβληματίζει που βρήκαν το καλώδιο εφ'όσον δεν πωλείται πουθενά ξεχωριστά...

 

Καλημέρα, στο oneplus.eu πωλούνται original καλώδια και φορτιστές για το OPO (έτσι λέει τουλάχιστον)

Link to comment
Share on other sites

Διαθετω 3 προσκλήσεις (παλι.Εκεί που δεν μου έστελναν ουτε μισή προσκληση, τώρα το έχουν ξεχε....)

Οι 3 πρωτοι pm με το email τους (προσοχή μην ξεχασετε να μου γραψετε το email σας).Ελπίζω να μην έχουμε κρούσματα εξυπνακιδων που θα πάνε να πουλήσουν το invitation.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους μετά από 1 1/2 μήνες κατάφερα και πήρα rma (tnt). Μιας και χρεώνεται η αποστολή στο refund το άλλαξα σε replacement.
Link to comment
Share on other sites

Δώστε προσκλήσεις στο λαό! :lol:

 

Έχει ισορροπήσει η κατάσταση με τις προσκλήσεις τώρα τελευταία απ' ότι διαπιστώνω και δεν γίνεται εκείνος ο χαμός που γινόταν τον πρώτο καιρό...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έφτασε mailboxde τους πλήρωσα με τη μια και το αναμένω. Με λιγή τύχη θα το έχω την Παρασκευή...ελπίζω. Με UPS δε θα έχουμε τπτ μπλεξίματα με τελωνεία ε;

 

Ερώτηση: Στο πεδίο του mailboxde που ζητάει item description τι βάλατε;

Edited by pathfinderakias
Evolution is the solution... :D
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έφτασε mailboxde τους πλήρωσα με τη μια και το αναμένω. Με λιγή τύχη θα το έχω την Παρασκευή...ελπίζω. Με UPS δε θα έχουμε τπτ μπλεξίματα με τελωνεία ε;

 

Ερώτηση: Στο πεδίο του mailboxde που ζητάει item description τι βάλατε;

 

Και εμένα σήμερα έφτασε, είχα παραγγείλει 30/09 (και μάλιστα αργά το απόγευμα), λιγότερο από 3 εργάσιμες δηλαδή, not bad!

 

Κάπου διάβασα ότι κάποιος είχε βάλει description "mobile phone", αλλά δεν έχω ιδέα τι να βάλω.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα σήμερα έφτασε, είχα παραγγείλει 30/09 (και μάλιστα αργά το απόγευμα), λιγότερο από 3 εργάσιμες δηλαδή, not bad!

 

Κάπου διάβασα ότι κάποιος είχε βάλει description "mobile phone", αλλά δεν έχω ιδέα τι να βάλω.

 

Εγώ πέταξα ένα OPO και το έτζασα να έρθει.

Evolution is the solution... :D
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος! Πόση ώρα παρέμεινε το shipment σε ready to send status? Φαντάζομαι μέχρι το βράδυ θα έχει φύγει; :P

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Παιδες πουλαω το oneplus το δικο μου!16αρι λευκο ουτε 2 μηνες δεν το χω αγρατζουνιστο!Θα προτιμηθει καποιος απο Πατρα αν υπαρξει.Θα μπει και αγγελια απλα ενημερωνω μη θελει κανεις.
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος! Πόση ώρα παρέμεινε το shipment σε ready to send status? Φαντάζομαι μέχρι το βράδυ θα έχει φύγει; :P

 

Ακόμη σε ready to sent είναι. Μάλλον βράδυ...

Evolution is the solution... :D
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...