Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος Ι)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα!

Θα ήθελα να μου προτείνεται ένα δυο κινητά, δοκιμασμένα, στις 4.5'' και με 8αρα camera απο Κίνα μεριά μεχρι 120€.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδία

Επειδή έχω μπερδευτεί με τα μοντέλα του Moto G, τελικά ποιο απο όλα (3g, 4g, μοντελο 2014, ΚΛΠ) ποιο μου προτείνετε και ποιές οι βασικές διαφορές τους?

Χρειάζομαι 2 sim, οπωσδήποτε να παίρνει sd σε φουλ λειτουργία, και να ελιναι δοκιμασμένο από αρκετούς χρήστες

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Cubot s200 στα 85 αλλά είναι ολοκαίνουριο. Πιο σίγουρη λύση το Lenovo A806 στα 135.

 

5"άρι δεν είναι το Lenovo;

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά δε μου ερχόταν αλλο στο Budget του. Να δει και το ZTE v5 Red Bull, δε θυμάμαι πόσες ίντσες είναι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το v5 Red Bull τελικά είναι 5αρι, αλλά υπάρχουν τα Lenovo s660 και Thl 4000 στις 4,7 ίντσες.

Link to comment
Share on other sites

ανεβα ελαχιστα σε μεγεθος και δες στις 4.7"

το lenovo s660 €111 και το thl 4000 €79 απο http://www.to2c.com

το thl 4000 ειναι καινουριο, περιμενε reviews.

 

edit: τωρα προσεξα οτι τα προτεινε και ο φιλος πανω.

Link to comment
Share on other sites

μην παρεις την απλη εκδοση που δεν εχει card slot.

παρε την εκδοση 4G ή την εκδοση "2nd edition 2014".

λογω αυτονομιας και 4G θα προτιμουσα τη 4G.

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Η δοαφορά της 4G από την 2nd edition 2014 πρακτικά ποια είναι?

 

διαστασεις, κάμερα, μέγεθος οθόνης, στερεοφωνικά ηχεία, έλλειψη 4G στο 2014 μοντελο

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6355&idPhone2=6647

Link to comment
Share on other sites

Επιλογή συσκευής είναι ο τίτλος της ενότητας οπότε εκ των πραγμάτων είμαστε off topic. Από εκεί και πέρα αν έχεις να κάνεις κάποια πρόταση που πιστεύεις ότι θα μπορούσε να βοηθήσει την κοινότητα μας μπορείς να απευθυνθείς εδώ myphone.gr :: προτάσεις για βελτίωση

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος του note 3 neo, είμαι πολύ ευχαριστημένος, με μόνο μείον ότι δεν έχουν ασχοληθεί αρκετοί, ώστε να μπορείς να πειραματιστείς με custom rom.
Link to comment
Share on other sites

Γεια,

 

Ψάχνω ένα τάμπλετ μέχρι τα 150 ευρώ. Αυτό που το θέλω είναι να κρατάω σημειώσεις σε pdf(χρησιμοποιώντας stylus) κυρίως. Μετά από αυτό θα το ήθελα για καθημερινή χρήση δλδ λίγο σερφάρισμα στο ίντερνετ κ κάνα βίντεο. Επειδή θα το χρησιμοποιώ για διάβασμα θέλω οθόνη γύρω στις 10 ίντσες. Από πάχος θα το ήθελα κάπου στα 10 χιλιωστά(ή και λιγότερο) και βάρος κάπου στα 600 γραμμάρια(ή και λιγότερο). Κάμερα δεν με νοιάζει. Αυτά που θέλω να έχει σίγουρα είναι μεγάλη μπαταρία και OTG. Έχω βρει το Ainol Novo 10 Eternal αλλά στο XDA developers σε 4-5 comments το θάβουν. Εσείς τι προτείνετε;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις!!

 

Για το Doogee dg800 τι λετε?Εχει και 13αρα cam.Εμαθα πως πλεον εχει και επισημη υποστηριξη στην Ελλαδα, ισχυει?

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ανάμεσα στα παρακάτω tablet και ήθελα να μου πείτε τι προτείνετε.

Η χρήση του δε θα είναι βαριά.

Ιντερνετ και κανένα παιχνιδι.

Νομίζω ότι αυτό που με ενδιαφέρει ιδιαίτερα είναι η μπαταρία και η οθόνη.

Εννοείται βέβαια ότι με ενδιαφέρει και η απροβλημάτιστη λειτουργεία καθώς και υποστίριξη του tablet με updates.

 

1. Cube talk 9X U65GT

2. Teclast X98 Air II

3. Onda v975m

Link to comment
Share on other sites

n3 neo και απο μένα, για την υποδοχή κάρτας μνήμης, την αφαιρούμενη μπαταρία και το πενακι που λείπουν απο το g2
Link to comment
Share on other sites

Γυρευω ένα οικονομικο ταμπλετ (για ebook και gps) και στο σκρουτζ υπάρχουν ενα καρο μάρκες που δεν φαινεται να εχουν θεση εδω μέσα.

Μιλάω για κατι MLS, estar, crypto, vivaco, bitmore, vero, f&u, 50-70ευρω

Αυτά ειναι καλά; ή ειναι απο αυτά τα κινέζικα που λετε εδω μέσα οτι χαλάνε ευκολα, και μετά πρέπει να δωσει παραπάνω λεφτα για να το στείλει στην κινα για επισκευή και νακάνει τάμα στον αγιο για να φτιαχτει?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος Ι)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...