Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος Ι)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα, ψάχνω κινητό για την γυναίκα, με επιδότηση από το δίκτυο της Cosmote.

Η επιδότηση είναι στα 170€ οπότε κοιτάμε κάτι σε αυτά τα λεφτά!

Μην μου πειτε για Σκρουτζ και τέτοια γιατί είναι εταιρικό πακέτο, οπότε αυτό της δίνουν και απλά πρέπει να επιλέξει μια συσκευή!

Λέω για το ZTE VEC 4G, που το δίνει στα 159!

Έχετε καμία άλλη πρόταση από Γερμανό- Cosmote?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

είναι τέλειος noname μου φαίνεται δεν ξέρω αν μπορεί να βρεθεί

εκτός και αν δεν είναι noname και πραγματικό htc one

Link to comment
Share on other sites

αυτό που με χάλασε πολύ είναι ότι έχει κατά πολύ χαμηλότερη φοτινωτητα από το g2 και το ίδιο και την αυτονομία του
Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση βλάβης η οτιδήποτε άλλο τι ισχύει; Μήπως ξέρετε; Σκέφτομαι να παραγγειλω και εγω και με προβληματίζει λιγο αυτο το θέμα.

 

1 χρονος εγγυηση

 

15-20 να φτασει (με δικα σου εξοδα)

5-10 μερες να το δουν-φτιαξουν

15-20 να ερθει πισω (με δικα τους εξοδα)

συνολο περιπου 50 μερες

Link to comment
Share on other sites

αυτό που με χάλασε πολύ είναι ότι έχει κατά πολύ χαμηλότερη φοτινωτητα από το g2 και το ίδιο και την αυτονομία του

 

εχεις το g3 ? η απ ότι έχεις διαβάσει?

Link to comment
Share on other sites

εχεις το g3 ? η απ ότι έχεις διαβάσει?

ναι τζάμπα σχεδόν βρέθηκε στα χέρια μου, αν και βρήκα ίδια άτομο να το σπροξω με δύο κινητά είμαι αρκετά δυνατά

Link to comment
Share on other sites

ναι τζάμπα σχεδόν βρέθηκε στα χέρια μου, αν και βρήκα ίδια άτομο να το σπροξω με δύο κινητά είμαι αρκετά δυνατά

 

οπότε η αναβαθμίσεις δεν έκαναν τίποτα?

ενώ διαβάζω από κάποιους πως έχει εκπληκτικά χρώματα και καλό φωτισμό ακόμη και σε σχέση με σ5 λόγο (υπερκορεσμού)

τι διάολο τυφλοί είναι?

Link to comment
Share on other sites

οπότε η αναβαθμίσεις δεν έκαναν τίποτα?

ενώ διαβάζω από κάποιους πως έχει εκπληκτικά χρώματα και καλό φωτισμό ακόμη και σε σχέση με σ5 λόγο (υπερκορεσμού)

τι διάολο τυφλοί είναι?

 

καποια μικρα θεματα τα ελεισαν αλλα διαρκεια μαπταριας και αρκετα χαμηλότερος φοτισμος σε σεχεση με το g2 δεν αλλαξαν......... αντε μπαταρια παει και ερχεται αλλα σκοτινη οθόνη δεν μου έκατσε ποτέ καλά (πανε στο μαγαζι κανε μια συγγριση με το g2 οσο αφορα την οθονη και θα σου λιθουν ολες η απορίες.. βάλε και στα δυο φως τέρμα )

Edited by egodemis
Link to comment
Share on other sites

Το moto g 2014 εννοείται ότι είναι η κορυφαία επιλογή σε αυτά τα χρήματα αλλά για κοπέλα μπορεί να είναι λίγο γκουμούτσα! Ας το δει από κοντά πρώτα, αν της φανεί τεράστιο πας με την ίδια ασφάλεια (σε επιδόσεις/αναβαθμίσεις) στο moto g 1st gen.
Link to comment
Share on other sites

To Skroutz το έχει από 270 ευρώ.

 

Θα προτείνατε κάτι από τον κινέζικο ανταγωνισμό στην ίδια περιοχή τιμών (άντε και ένα 50-60άρι παραπάνω) που να έχει παρόμοια ή και παραπάνω features?

Link to comment
Share on other sites

To Skroutz το έχει από 270 ευρώ.

 

Θα προτείνατε κάτι από τον κινέζικο ανταγωνισμό στην ίδια περιοχή τιμών (άντε και ένα 50-60άρι παραπάνω) που να έχει παρόμοια ή και παραπάνω features?

 

one plus one και xiaomi mi4

Link to comment
Share on other sites

Oneplus one, αν ανέβεις στα 300 το περνεις με 64gb σε αντίθεση με τα 16(10 ελεύθερα) του g2.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω την παρεα.Ενδιαφερομαι να αγορασω ενα smartphone το πολυ μεχρι 160-170ευρω και μεχρι στιγμης εχω καταληξει στα:

 

1.Galaxy Express II

 

2.Galaxy S3 neo

 

3.LG G2 mini

 

4.οτι αλλο εχετε να προτεινετε εσεις.

 

Βασικα ενδιαφερομαι για μια συσκευη με οθονη περιπου 4.3-4.8 το πολυ,και σχετικα μικρο μεγεθος.Με ενδιαφερει να εχει καλη καμερα,καλο βιντεο,και να μην τρωει κολληματα.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα συνέφερε να βάλεις τα χρήματα της επιδότησης ως μείωση στο πάγιο (δεν ξέρω αν γίνεται στο πακέτο σας) και να πάρεις μια συσκευή μόνος σου?

 

Παναγιώτης

Xiaomi Redmi Note 3 Pro <- LG G2 (D802) <- Xiaomi Mi2s
Link to comment
Share on other sites

Για το green orange N1 γνώμες;;;Είναι λίγο μεγαλύτερο από το nexus 5 σε μέγεθος αλλά στα λεφτά του βλέπω καλή ανάλυση σε οθόνη με καλή μπαταρία.

 

Στο Pandawill το βλέπω με 1gb ram όμως...

 

 

Επίσης βλέπω και το elephone g6 & elephone g4 & elephone p10c από Ευρώπη.

Edited by enigma84
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος Ι)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...