Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος Ι)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

επειδη μεσα στην εβδομαδα θα ηθελα να παω να το παρω εχει κανενας να μου προτεινει κατι?
Link to comment
Share on other sites

Αν θες κλώνο S5 πας σε hdc ή No1S7. Αυτοί για μένα είναι οι πιο αξιόπιστοι κλώνοι. Επειδή έχω κλώνο s4 θα σου πω ότι μην περιμένεις να τα κάνει όλα. Επίσης υπάρχει και ανάλογο θέμα για τους κλωνους S5 .
Link to comment
Share on other sites

κασσανδρα ψαχνεις κλωνο s5?

ποιο ακριβως ειναι αυτο το μοντελο.

απο ποιο καταστημα-σελιδα θες να το παρεις.

γενικα τι ψαχνεις? ιντσες, χρηματα κτλ

 

αν θες ενα σχετικα μικρο και πολυ φτηνο κινητο

δες και το coolpad 7236 €56 vickmall.com

 

Ναι δεν σκεφτηκα να βαλω λινκ, αυτο εδω λεω http://www.ebay.com/itm/htm-4-Android-4-2-2-MTK6572-2Core-Unlocked-Quad-Band-AT-T-3G-GPS-Smartphone-/271527300650?pt=Cell_Phones&var=&hash=item84cc0907fc

δεν εχω κατι στο νου μου απλως θελω ενα κινητο γυρω στα 60-65 ευρω μεχρι 4 ιντσες και αυτο μου φανηκε αξιολογο, ξερετε αν ειναι καλο?

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρω αυτό, απλώς λέω αν το έχει κάποιος να μου πει από πρώτο χέρι για την κατασκευή του, το ηχείο του και γενικά αυτονομία με πολύ χρήση
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Αυτό με το 2400 mah ισχύει? Στην επίσημη σελίδα της asus γραφει για 2110 όπως και σε όλα τα κινεζομάγαζα. Το έχεις πάρει από minideal?
Link to comment
Share on other sites

θέλω να πάρω ένα κινητό για την Μητέρα μου φθηνό και κάτω από 50 € δεν υπάρχουν ιδιαίτερες απαιτήσεις .
Link to comment
Share on other sites

Αν ψάξεις λίγο ίσως βρεις το 925 32gb.

Δεν ξέρω αν πωλείται πλέον άλλα μπορείς να βρεις μεταχειρισμένο άριστο.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες, αυτόν τον καιρό βρίσκομαι σε κατάσταση αναζήτησης νέου κινητού καθώς το παλιό μου Xperia Neo v δεν τραβάει πια.Καθόλου.

Έχοντας διαβάσει πολλά σχόλια εδώ έχω μπερδευτεί αρκετά καθώς οι επιλογές είναι πάρα πολλές.

 

Μην έχοντας λοιπόν ξαναπάρει κινητό από Κίνα προτιμώ την ευκολία των skroutzομαγαζων αλλά οι επιλογές μου είναι σαφώς περιορισμένες. Μιας και η χρήση που το θέλω είναι all round (από browsing, pdf,ράδιο μέχρι κάμερα και παιχνίδια, μαζί βέβαια με τηλέφωνα και SMS) το μόνο που έχω βρει μέχρι στιγμής είναι το moto g 2014. Ωστόσο είναι μείον το μεγάλο του πάχος/μέτρο design καθώς και η μέτρια κάμερα όπως διαβάζω.

 

Από την άλλη γλυκοκοιτάζω κάποια κινητά από Κίνα αλλά με προβληματιζει η εγγύηση και η υποστήριξη Ελληνικών, μιας και δεν έχω ξανακάνει αγορά από εξωτερικό.

 

Τι μου προτείνετε για συσκευή Android στα 200-220(max)..?

Ξυπνήστε ρεεεε...
Link to comment
Share on other sites

Γενικά πείτε μου κάποιο δυνατό μοντέλο στο εύρος της τιμής που ανέφερα.. ας μην είναι και samsung.. και ας μην είναι από κωτσόβολο!
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα samsung s advance και επειτα απο δυο χρονια και μεγαλη ταλαιπωρια που υπεστει.....χαχχαχ, αποφασισα να κινηθω στον χωρο των κινεζικων κινητων αφου εχω ακουσει πολυ καλα λογια για αυτα.

Μετα απο ψαξιμο στα γνωστα καταστηματα κινεζοτηλεφωνων συγκλινω προς τρια τηλεφωνακια

1.Lenovo S960 Vibe X

2.Lenovo A806 και

3. Asus zenfone 5

Οι τιμες τους καθως και το μπατζετ που διαθετω ειναι περιπου 150 ευρω.

Καμια γνωμη ρε παιδια για επιλογη αναμεσα απο τα τρια η εστω καποιο αλλο αξιολογο, και αν ειναι ευκολο κανενα σοβαρο μειονεκτημα η πλεονεκτημα καποιου απο τα τρια.....ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Γενικά πείτε μου κάποιο δυνατό μοντέλο στο εύρος της τιμής που ανέφερα.. ας μην είναι και samsung.. και ας μην είναι από κωτσόβολο!

lg g2/Huawei ascend p7/

Link to comment
Share on other sites

σε αυτά τα λεφτά Samsung είναι εγγυημένα κόλλημα και αρκετά προβλήματα

αν θες Samsung πας για s5/note3

αν θέλεις κάτι στις στα 200 πάς για moto g 2014

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα samsung s advance και επειτα απο δυο χρονια και μεγαλη ταλαιπωρια που υπεστει.....χαχχαχ, αποφασισα να κινηθω στον χωρο των κινεζικων κινητων αφου εχω ακουσει πολυ καλα λογια για αυτα.

Μετα απο ψαξιμο στα γνωστα καταστηματα κινεζοτηλεφωνων συγκλινω προς τρια τηλεφωνακια

1.Lenovo S960 Vibe X

2.Lenovo A806 και

3. Asus zenfone 5

Οι τιμες τους καθως και το μπατζετ που διαθετω ειναι περιπου 150 ευρω.

Καμια γνωμη ρε παιδια για επιλογη αναμεσα απο τα τρια η εστω καποιο αλλο αξιολογο, και αν ειναι ευκολο κανενα σοβαρο μειονεκτημα η πλεονεκτημα καποιου απο τα τρια.....ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

1ον το θεμα σου ειναι σε λαθος σημειο (δεν ειμαι σιγουρος)

2ον θα συμφωνησω με το φιλο για το coolpad. :) με 150ευρω παιρνεις με mtk6592 - 2giga ram

3oν οπ! ναι! το lenovo το Νο2 τελικά ! μουρλια φαίνεται !

Edited by sam28
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος Ι)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...