Jump to content

Lenovo Vibe Z2 Pro (K920)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σου έχει βγει καλό το εργαλείο???Παίζει να πάει σε ANDROID 5.0 κάποια στιγμή??

 

εχει πάει 5.02 εχει βγάλει και 2 ενημερώσεις γιαυτό.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λογικά αύριο θα έρθει στα χέρια μου το εργαλείο:)

 

Μάλλον το έχεις ήδη στα χέρια σου το θηρίο.

Καλορίζικο λοιπόν κι αν θέλεις, γράψε τις εντυπώσεις σου, (smoothness, βραδυνές λήψεις, κλπ).

Link to comment
Share on other sites

Το έχω στα χέρια μου αλλά ακόμα λίγα πράγματα σχετικά με φωτογραφία:wacko: αύριο θα έχω μια πλήρη εικόνα από φωτογραφία μέρα και νύχτα αλλά και βίντεο.........αφού έγιναν οι 5 αναβαθμίσεις του.....

Σαν πρώτη εικόνα οθόνη όλα τα λεφτά ακούει πολύ καλά και κολλήματα προς το παρόν τπτ μιας και του άνοιγα αρκετές εφαρμογές και παιχνίδια

Σαν αρχή είδα τη λειτουργεία της φωτό που τη λέει επαγγελματική λήψη στην ουσία αναγωρίζει κατάσταση περιβάλοντος και ρυθμίζει το φακό ανάλογα........για να δούμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Huawei Ascend Mate 7 ή Lenovo Vibe Z2 Pro? Κάποιος που να είχε και τα 2 να μας πει;

 

Μπορείς να απευθυνθείς στην κατηγορία επιλογή συσκευής. Εδώ γίνονται συζητήσεις μόνο για την συσκευή του τίτλου.

Link to comment
Share on other sites

εννοείται πως θα ζητήσεις βοήθεια.

 

 

 

Φίλε πες μας πως γίνεται. Εχω βρει εναν τροπο εγω σε ξενο forum(ελληνες μιλουσαν μεταξυ τους) αλλά χάνει το σημα στις sim πολυ συχνά.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε πες μας πως γίνεται. Εχω βρει εναν τροπο εγω σε ξενο forum(ελληνες μιλουσαν μεταξυ τους) αλλά χάνει το σημα στις sim πολυ συχνά.

Εγώ απλά πέρασα την 143 row,δημιουργώντας έναν φάκελο sdfuse στον αποθηκευτικό χώρο του κινητού και αντιγράφοντας τ αρχειο εκεί. Εκανα την εγκατάσταση κλείνοντας τη συσκευή και ανοίγοντας τη με power+vol-

Μετά έτρεξα τη twrp και εγκατέστησα τους οδηγούς των μόντεμ.

Αυτά:)

Link to comment
Share on other sites

Βάσει χαρακτηριστικών,θα έλεγα λενοβο με κλειστά μάτια.

 

Ναι συμφωνω και εγω φοβερη οθονη και οχι μονο,η οθονη του ματε ειναι αρκετα κατωτερη ,εχω και τα δυο .λενοβο δυνατος ηχος ,φοβερη οθονη,0 λαγκ με κιτ κατ φυσικα,ωραια σχεδιαση.ματε7 φοβερη αυτονομια ,καλη στιβαρη κατασκευη ,αποτυπομα πολυ βολικο. Εγω καθαρα θα σου ελεγα λενοβο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απλά πέρασα την 143 row,δημιουργώντας έναν φάκελο sdfuse στον αποθηκευτικό χώρο του κινητού και αντιγράφοντας τ αρχειο εκεί. Εκανα την εγκατάσταση κλείνοντας τη συσκευή και ανοίγοντας τη με power+vol-

Μετά έτρεξα τη twrp και εγκατέστησα τους οδηγούς των μόντεμ.

Αυτά:)

 

Μπορεις να μου το πεις βήμα βήμα πως το έχεις κάνει? Πως τρεχεις την twrp και τους οδηγους μοντεμ ??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχει αγορασει κανεις του χαραλαμπη την ρομ να μου πει τον κωδικο;

Δεν νομίζω να έχει βγάλει για αυτό το κινητό ρομ ο Χαράλαμπος....

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να έχει βγάλει για αυτό το κινητό ρομ ο Χαράλαμπος....

 

http://www.needrom.com/download/lenovo-k920-vibe-z2-pro/

 

Πιστεψε με ειμαι απο τους ανθρωπους που αν πω κάτι το εχω ψαξει πριν 100%. Απλα δεν μπορω να κανω donate λόγω τραπεζων...

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

http://www.needrom.com/download/lenovo-k920-vibe-z2-pro/

 

Πιστεψε με ειμαι απο τους ανθρωπους που αν πω κάτι το εχω ψαξει πριν 100%. Απλα δεν μπορω να κανω donate λόγω τραπεζων...

Συγνώμη δεν το είχα δει! Αυτά βέβαια είναι πολύ καλά νέα! Αν ασχοληθεί ο Χαράλαμπος με το κινητό θα το απογειωσει! Όπως έκανε και με το lenovo k910.

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασες και την καταπληκτική κάμερα. Ίδια κάμερα με το Note 4 έχει.

 

Εντάξει μην τρελλαθούμε κιόλας. Τράβα βίντεο να μου πεις.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει μην τρελλαθούμε κιόλας. Τράβα βίντεο να μου πεις.

Μια χαρά είναι και το βίντεο. Γιατί έχεις παρατηρήσει κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι και το βίντεο. Γιατί έχεις παρατηρήσει κάτι?

 

Βεβαίως. Σε εσωτερικό χώρο πολλα σκαλώματα. Τραγικό το βίντεο. Ούτε οι φτηνοκινεζιές δεν είχαν τετοιο σκαλωμα. Κάνε ενα panning.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως. Σε εσωτερικό χώρο πολλα σκαλώματα. Τραγικό το βίντεο. Ούτε οι φτηνοκινεζιές δεν είχαν τετοιο σκαλωμα.

Ναι τελικά είχες δίκιο. Σε εσωτερικό χώρο δείχνει αδύναμο.

Link to comment
Share on other sites

κατοχος και γω του κινητου με την σειρα μ θελω να πω οτι οταν κανω επανεκκινηση του κινητου και το εχω στην εξοικονομηση μπαταριας μολις μ ανοιγει το κινητο μου λεει οταν ανοιγει "Δυστυχως, η διαδικασια com.android.phone εχει σταματησει" κ πρεπει να πατησεις οκ για να μπεις.Μηπως ξερεις κανεις γτ το κανει αυτο?τι πρεπει να κανω για να μην το δειχνει? Σας ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχει αγορασει κανεις του χαραλαμπη την ρομ να μου πει τον κωδικο;

 

τον έκανα donate 1.49 δολάρια τόσα είχα ξεχασμένα στο Paypal δεν με αφήνει και μένα να τραβήξω από πιστωτική κάρτα αν μου στηλει κωδικό καλός

Mobile Phones: Nokia 3300, Nokia 7710, HTC touch dual, HTC touch 2, Dell Streak mini 5, Coming Soon Lenovo P780
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα... είμαι σε αναμονή του κινητού... απο το Vickmall.... τι προβλήματα να περιμένω... και τι αλλαγές θα χρειαστεί να κάνω? Να το αφήσω ως έχει δεν παίζει?? Ευχαριστώ εκ των προτέρων

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...