Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6260


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΔΕΛΦΙΑ!!!

 

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΧΩ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΤΟ 6260.

 

ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΠΛΗΡΩΣ ΣΑΝ ΣΥΣΚΕΥΗ...

 

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΣΕ ΜΑΥΡΟ???

 

ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΑΣΗΜΙ ΔΕΝ ΜΕ ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΙ.....

 

ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΣΤΗ ΕΛΛΑΔΑ??

 

ΔΙΟΤΙ ΕΞΩ ΥΠΑΡΧΕΙ...

 

ΑΥΤΑ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια τελικα αλλαζει καλυμα το 6260?

επειδη εχει μερικα ασχημα χτυπηματακια ελεγα αν γινεται τελικα,να εβαζα την μαυρη.Αληθεια,η μαυρη υπαρχει ή ακομα να ερθει??!

 

και εγω θελω μια απαντηση παρακαλω! :worry:

JIMNYCLUB.GR

 

Link to comment
Share on other sites

Στο http://www.pixmania.com το εχει σε μαυρο και φενρει και σε Ελλαδα.

http://www.pixmania.com/gr/gr/52291/art/nokia/6260.html

Αλλιως στην Ελλαδα σε μαυρο δε μπορεις να το βρεις

Link to comment
Share on other sites

Στο http://www.pixmania.com το εχει σε μαυρο και φενρει και σε Ελλαδα.

http://www.pixmania.com/gr/gr/52291/art/nokia/6260.html

Αλλιως στην Ελλαδα σε μαυρο δε μπορεις να το βρεις

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ!!!

 

ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΝΟΚΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΑΦΕΝΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ

 

ΑΦΕΤΕΡΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΟΥΝ...

 

THANX AGAIN!

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Normal Reset (*#7780#) : Restores ini files from rom but preserves user data (photos, 3rd party apps etc)

 

δηλαδη τι θα μεινει μεσα αν κανω αυτο το φορματ?

 

 

TOΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ?

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ!!!

 

ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΝΟΚΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΑΦΕΝΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ

 

ΑΦΕΤΕΡΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΟΥΝ...

 

THANX AGAIN!

 

Polli paraxeno... stin Kypro kykloforise kanonika to Mauro apo tin Nokia kai tous antiproswpous..

Link to comment
Share on other sites

Normal Reset (*#7780#) : Restores ini files from rom but preserves user data (photos, 3rd party apps etc)

 

δηλαδη τι θα μεινει μεσα αν κανω αυτο το φορματ?

 

 

TOΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ?

 

Την απαντηση την δινεις στο μηνυμα σου

photos, 3rd party apps etc

Ειναι το ιδιο με το πας στο μενου του τηλεφωνου για Επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ναι το ξερω αλλα δεν ξερω τι ειναι 3rd party apps etc και τι αλλα?

 

3rd party apps ειναι οι εφαρμογες τριτων κατασκευαστων που εγκαθιστας εσυ στο κινητο (π.χ. fexplorer).Επισης στο κινητο μενουν φωτογραφιες, βιντεο και ηχοι.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

ok thnx asymvivaste,

εχω ενα προβλημα.δεν μου ανοιγουν οι υπερυθρες,παταω πανω για να ανοιξουν αλλα δεν ανοιγουν.θελω να κανω φορματ,μηπως διορθωθει,αλλα θα χαθουν οι επαφες μου,κανω αντιγραφοι των επαφων μου στην καρτα σιμ αλλα αντιγραφοντε ολες εκτος απο 20,δεν μπορω να κατσω να ψαξω ποιες ειναι...ειναι παραπολλες και θα μου παρει πολυ χρονο.δεν μπορω να συνδεσω το κινητο με το pc για να τις αντιγραψω.τι μπορω να κανω?υπαρχει καποιο φορματ που να μην χανοντε οι επαφες?παρακαλω βοηθεια!

Link to comment
Share on other sites

ok thnx asymvivaste,

εχω ενα προβλημα.δεν μου ανοιγουν οι υπερυθρες,παταω πανω για να ανοιξουν αλλα δεν ανοιγουν.θελω να κανω φορματ,μηπως διορθωθει,αλλα θα χαθουν οι επαφες μου,κανω αντιγραφοι των επαφων μου στην καρτα σιμ αλλα αντιγραφοντε ολες εκτος απο 20,δεν μπορω να κατσω να ψαξω ποιες ειναι...ειναι παραπολλες και θα μου παρει πολυ χρονο.δεν μπορω να συνδεσω το κινητο με το pc για να τις αντιγραψω.τι μπορω να κανω?υπαρχει καποιο φορματ που να μην χανοντε οι επαφες?παρακαλω βοηθεια!

 

Χρησιμοποιησε καποια εφαρμογη για να παρεις back-up ολες τις επαφες σου ,πχ

contacts manager,smartVcard. :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιησε καποια εφαρμογη για να παρεις back-up ολες τις επαφες σου ,πχ

contacts manager,smartVcard. :)

 

ευχαριστω nervous,τελικα εψαξα και βρηκα τις 20 επαφες,γιατι δεν μπορουσα να περασω στο κινητο καποια απο τις εφαρμογες που μου ειπες ουτε με τον card reader,το πηρα αποφαση και τις βρηκα.εκανα φορματ και τωρα ειναι ολα οκ.ευχαριστω και παλι για την βοηθεια,και για την γρηγορη απαντηση. :D

 

 

ΕDIT Υπαρχει καποιο thread που να λεει για την συνδεση pc κινητου για internet?ειχα δει κατι αλλα ψαχνω και δεν μπορω να το βρω...ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Όσες φορές έχω δεί λύσεις που απαιτούν format οπότε κρίνεται απαραίτητο το backup δεν έχω δεί όμως το πώς γίνεται ενα full backup στο 6260. Μπορείτε να πείτε πώς κάνουμε backup ? (οδηγίες για αρχάριους) πχ με συνεργασία του υπολογιστή. Ίσως υπάρχει αντίστοιχο threat αλλα δεν το έχω προσέξει.

 

Α! και μια ακόμα ερώτηση. τι ειναι το πρόγραμμα mobiluck? μήπως κάτι σαν το profiexplorer?

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν υπάρχει κάποιος emulator για Νοκια6260 ωστε να δοκιμάζω το κάθε πρόγραμμα στον υπολογιστή πρίν το εγκαταστήσω στο τηλέφωνο και μετά κάθομαι να το διαγράψω επειδή δεν μου αρέσει ή δεν τρέχει καλά?

Παιδιά ευχαριστώ για όλες τις απαντήσεις που μου έχετε δώσει σε μένα τον άσχετο.τι θα έκανα χωρις εσας. χε χε χε.

 

EDIT: Μάλλον δεν θα υπάρχει κανένας αλλιώς εσείς θα τον ξέρατε. κρίμα

Link to comment
Share on other sites

kalimera paidia. tha borouse kapoios na mou pei pos mporo na sviso ton metriti klisewn kai minimatwn.mou zitaei kodiko. exo sindesi cosmote an afto voithaei katholou.ehxaristw.
Link to comment
Share on other sites

kalimera paidia. tha borouse kapoios na mou pei pos mporo na sviso ton metriti klisewn kai minimatwn.mou zitaei kodiko. exo sindesi cosmote an afto voithaei katholou.ehxaristw.

Καλημερα.Δεν εχει σχεση η συνδεση σου.

Ο κωδικος ασφαλειας σε ολα τα νοκια αρχικα ειναι: 12345

Περνας αυτον τον κωδικο και σβηνονται οι κλησεις που θες.

Επισης μπορεις απο τις ρυθμισεις αμα θες να αλλαξεις αυτον τον κωδικο με οποιονδηποτε 5ψηφιο της αρεσκειας σου.

Αυτα. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Δεν εχει σχεση η συνδεση σου.

Ο κωδικος ασφαλειας σε ολα τα νοκια αρχικα ειναι: 12345

Περνας αυτον τον κωδικο και σβηνονται οι κλησεις που θες.

Επισης μπορεις απο τις ρυθμισεις αμα θες να αλλαξεις αυτον τον κωδικο με οποιονδηποτε 5ψηφιο της αρεσκειας σου.

Αυτα. :)

efxaristo poli

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ζηταω αμεση βοηθεια!

Το 6260 μου εχει τρομερο προβλημα και δεν ξερω τι να κανω...Οταν το ανοιγω μου λεει ''σφαλμα συστηματος''!Παταω οκ και βαζω κωδικο pin!Ανοιγει το κινητο μετα απο πολυ ωρα!Το προβλημα ειναι οτι δεν μπορω να γραψω μηνυματα!

Δηλαδη οταν ανοιγει το τηλεφωνο και παω να γραψω ενα μηνυμα και παταω τα κουμπια αντι να βγαζει γραμματα βγαζει αριθμους!Πατησα κρατημενη διεση για να αλλαξει,αλλα τιποτα!Δεν μπορω να γραψω κανενα μηνυμα!Οποιο πληκτρο και να πατησω βγαζει αριθμο!Το ιδιο και στο ευρετηριο,παταω το ονομα που θελω να βρει και γραφει μονο νουμερα,καθολου γραμματα!

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??

ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ...

aris/20

The only thing i know is that i don't know anything!

THINK DIFFERENT

Link to comment
Share on other sites

πολυ απλο!κανεις ενα φορματ στο κινητο και καθαρισες!(*#7780#)

(nervous τοσα ξερω τοσα λεω?lol)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον και την πληροφορια,αλλα το format δεν εκανε απολυτως τιποτα!!!

 

Ξαναλεει σφαλμα συστηματος πριν ανοιξει και εξακολουθει να υπαρχει το ιδιο προβλημα...

 

Καμια αλλη ιδεα?

aris/20

The only thing i know is that i don't know anything!

THINK DIFFERENT

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον και την πληροφορια,αλλα το format δεν εκανε απολυτως τιποτα!!!

 

Ξαναλεει σφαλμα συστηματος πριν ανοιξει και εξακολουθει να υπαρχει το ιδιο προβλημα...

 

Καμια αλλη ιδεα?

 

Δοκιμασε ενα απο τα 2: soft reset *#7370# ή hard reset πατας το πρασινο,3 και * καθως ανοιγεις το κινητο σου.

 

Παντως αν θες μηπως και αποφυγεις το format θυμησου αν προσφατα εγκατεστησες καποια εφαρμογη.Αν εγκατεστησες τοτε βγαλτην και δες αν συνεχιζει να το κανει.

 

EDIT: Μηπως εχεις εγκαταστησει το keystick;;;Αν ναι διαβασε ΑΥΤΟ . :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω το 6260 και ma620.

ομως στους drivers για το ma620 δεν υπαρχει επιλογη να συνδεθει με 6260,εχει παλαιοτερα μοντελα.πιθανον το ma660 να το εχει στις επιλογες,για να μην παω να παρω το 660 μηπως ξερετε τι μπορω να κανω?

 

EDIT αντε ρε παιδια θα με βοηθησει καποιος? :worry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...