Jump to content

ZTE Nubia Z7 Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Να ρωτησω κατι ασημαντο εκ πρωτης οψεως,αλλα σημαντικο προσωπικα για την δουλεια μου απο ολα τα παιδια που το αγορασαν:το κινητο ερχεται με εγκατεστημενες τις gapps?

D

Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι ασημαντο εκ πρωτης οψεως,αλλα σημαντικο προσωπικα για την δουλεια μου απο ολα τα παιδια που το αγορασαν:το κινητο ερχεται με εγκατεστημενες τις gapps?

D

Ευχαριστω πολυ!

απο το vickmall που πήρε η φιλη μου μπορείς να τους πεις οτι θες gapps η multilanguage και στο στέλνουν έτσι, όπως και σε αλλά μαγαζιά βέβαια, απλα το ζητάς στην παραγγελία, αλλοι βέβαια το στέλνουν και χωρίς να τους πεις αλλά για καλό και κακό το ζητας

Link to comment
Share on other sites

Καμιά καλή universal θήκη μέχρι να έρθει η δική του ξέρουμε?

πήρε 2-3 η φιλη απο το eBay, θα της ζητησω τα link να τα ποσταρω εδω

Link to comment
Share on other sites

Update, το gps κλειδώνει ακαριαία και η πλοήγηση είναι τέλεια.

 

Πραγματικα Στελιο, με αφησε αφωνο ποσο ευκολα κλειδωνε ακομα και σε κινηση του αυτοκινητου (σπανια το εβλεπα αυτο)... Τρομερο κινητο σε ολους τους τομεις...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tελικα μετα απο πολυ ψαξιμο σε αναλογα τηλεφωνα αλλων εταιριων αποφασισα να παρω αυτο,ειναι το καλυτερο και μου αρεσει πολυ και η εμφανιση του,επισης το to2c το κατεβασε σημερα 10 δολλαρια μαζι με τα δωρακιαπου δινει και ειναι το πιο καλο σαν προσφορα αν και ηθελα να το παρω απο το Βικμολ,ερωτηση ....το Βικμολ το στελνει ρουταρισμενο γιατι λεει οτι πρεπει να βαλει google play,το to2c λεει οτι εχει ηδη google play oποτε το στελνει αρουταριστο που με βολευει γιατι θα κατεβαζω τις ενημερωσεις αν υπαρξουν,επισης η ρομ του ειναι πολυγλωσσικη κι ετσι τα ελληνικα δεν χανονται.Τι τρεχει με αυτη την περιπτωση αλλα να λεει ο ενας και αλλα ο αλλος?
Link to comment
Share on other sites

:cry:

δεν βλεπω κινηση στο thread, τι γινεται ρε παιδια, δεν το εχει κανεις το τηλεφωνο;

 

Ταχυδρομηθηκε σημερα τοδικο μου,απο οσα ειδα στην κατηγορια του ειναι το καλυτερο,δυστυχως δεν βλεπω κι εγω κινηση ενω θα επρεπε,ξερεις καθολου για το θεμα που αναφερω στο προηγουμενο ποστ μου?

Link to comment
Share on other sites

:cry:

 

Ταχυδρομηθηκε σημερα τοδικο μου,απο οσα ειδα στην κατηγορια του ειναι το καλυτερο,δυστυχως δεν βλεπω κι εγω κινηση ενω θα επρεπε,ξερεις καθολου για το θεμα που αναφερω στο προηγουμενο ποστ μου?

 

εγω που το πηρα για μια φιλη μου ζητησα απο vickmall ρουτ και google play, πιστευω τελος βδομαδας αρχη της αλλης να παραλαβω, μου κανει περιεργο που δεν υπαρχει πολυ συζητηση γυρω απο το τηλεφωνο, ειναι πραγματικα πολυ καλο, μακαρι να το παρουν και αλλοι

 

 

και μένα στο δρόμο είναι εδώ και μια βδομάδα...

 

Αντε παιδια με το καλο να παραλαβουμε ολοι !!!

Edited by Saleakos
Link to comment
Share on other sites

εγω που το πηρα για μια φιλη μου ζητησα απο vickmall ρουτ και google play, πιστευω τελος βδομαδας αρχη της αλλης να παραλαβω, μου κανει περιεργο που δεν υπαρχει πολυ συζητηση γυρω απο το τηλεφωνο, ειναι πραγματικα πολυ καλο, μακαρι να το παρουν και αλλοι

 

 

 

 

Αντε παιδια με το καλο να παραλαβουμε ολοι !!!

 

Εμενα θα ερθει με google play αλλα αρουταριστο,στο to2c δεν το ρουταρουν,απορω πως εγκαθιστουν το google play.Aυτη την στιγμη εχει την καλυτερη τιμη και δωρακια.

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει κίνηση γιατι είμαστε όλοι στο περιμένε...παραγγελία από 4/10...coolicool...in transit...

 

Καλά είσαι πάλι εσύ εγώ έχω από της 29-9-2014 στο περίμενε :mad::mad:

 

Status: Transit

Destination: Greece

2014-09-27 11:26 IPS, Item in conta IPS

Origin: Singapore

2014-09-29 11:26 Despatched to overseas (Country code: GR)

2014-09-27 11:26 Received from Customer

Link to comment
Share on other sites

κλασσικα...θελω να πιστευω οτι από μεσα Νοεμβρη θα ζωντανεψει το θεμα...και θα μοιραστουμε εμπειριες και βοηθειες για την ισως πιο ολοκληρωμενη προταση της αγορας στα χαρακτηριστικα και τα λεφτα του...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τον Qualcomm + 5.5 inches + 3.100 battery δεν μου βγάζει σε κάτι καλό θα παρακολουθώ το thread γιατί λόγω κάμερας ίσως με ενδιαφέρει γιατί δίκαρτο σε Oppo δεν παίζει. :happy:

Btw για κοιτάξτε εδώ

 

http://www.androidpit.com/forum/617128/nx505j-nubia-z7-max-root-cwm-recovery-and-cm11-rom-tutorial

Edited by athanaso77

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τον Qualcomm + 5.5 inches + 3.100 battery δεν μου βγάζει σε κάτι καλό θα παρακολουθώ το thread γιατί λόγω κάμερας ίσως με ενδιαφέρει γιατί δίκαρτο σε Oppo δεν παίζει. :happy:

Btw για κοιτάξτε εδώ

 

http://www.androidpit.com/forum/617128/nx505j-nubia-z7-max-root-cwm-recovery-and-cm11-rom-tutorialhttp://www.androidpit.com/forum/617128/nx505j-nubia-z7-max-root-cwm-recovery-and-cm11-rom-tutorial

 

λεει Page not found,οι κριτικες που εχω διαβασει λενε μονο καλα,απλα δεν ρουταρεται ευκολα

Edited by daydream59
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ το έχω παραγγείλει από 24. 9 και ακόμα τίποτα. Δεν ξέρω τι να κάνω έχω ξενερώσει γιατί αργούν τόσο πολύ?

 

Τελευταια αργουν υπερβολικα,το γιατι δεν το ξερω,περιμενουμε και βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Από merimobiles που έχω πάρει τόσες φορές πότε δεν έχει κάνει πάνω από 15 μέρες εγώ το έχω παραγγείλει από το coolicool

 

Κατι παιζει με τα ταχυδρομεια τελευταια,αργουν πολυ,ο πωλητης το στελνει μεσα σε 2-3 μερες,αποεκει και περα αργουν,κιεμενα ενα ταμπλετ εκανε 11 μερες,τωρα περιμενω για αλλο κινητο 3βδομαδες,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...