Jump to content

Iocean X8 Mini


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 74
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πολύ όμορφο κινητό .. Βρήκα επιτέλους και ένα hands on

Haier W910 value for money :D

XBMC/Kodi/SPMC Οδηγός σεταρίσματος Add-ons & Repository http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408974

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Η κοπέλα μου ενδιαφέρεται για αυτό το κινητό.. Θα ήταν καλό να είχαμε καμία γνώμη χρήστη...
Link to comment
Share on other sites

Το παρηγγειλα το κινητο και περιμενω να μου ερθει μεχρι τελος του μηνα. Μετα θα μπορεσω να πω και εγω την γνωμη μου
Link to comment
Share on other sites

Το παρηγγειλα το κινητο και περιμενω να μου ερθει μεχρι τελος του μηνα. Μετα θα μπορεσω να πω και εγω την γνωμη μου

 

Μέχρι τότε με βλέπω να το έχω παραγγείλει ήδη... Τελικά είναι επικρατέστερο του Lenovo S850 που έβλεπα συγκριτικά...

Link to comment
Share on other sites

Το παρηγγειλα το κινητο και περιμενω να μου ερθει μεχρι τελος του μηνα. Μετα θα μπορεσω να πω και εγω την γνωμη μου

 

Εσύ από που το πήρες τελικά; Και με τι τιμή;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια περιμενω και εγω γνωμες μολις με το καλο παραλαβετε :D . Γλυκοκοιτουσα το x7 HD αλλα μαλλον ψηνομαι γι 'αυτο πια . Edited by devilgene
Keep smiling :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

και εγω το περιμένω τέλος του μήνα (ελπίζω) , από 1949deal.com , 113€ χρεώθηκε η κάρτα , κομπλέ μέ δώρο θήκη και προστασία οθόνης, άντε να δούμε...
Link to comment
Share on other sites

μολις παραλαβετε παιδια γραψτε εντυπωσεις γιατι μου φαινεται μια χαρα κινητακι..αν και για να πω την αληθεια ενδιαφερομαι για το mini pro που μολις γινει διαθεσιμο λεω να το τσιμπησω :)
Link to comment
Share on other sites

Posting Date Status Date Status Description

11-09-2014 13-09-2014 Despatched to overseas (Country code: CY)

 

 

Εγω το περιμενω 5 μερες και μπορω να πω πως δεν αντεχω αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω την Δευτερα θα παω να παραλαβω απο το ταχυδρομειο το κινητο. Αλλα μου ζητησαν να προσκομισω τιμολογιο αγορας. Πρωτη φορα παραγγελνω απο ιντερνετ και δεν ξερω τι ακριβως να τους δειξω ως ''τιμολογιο αγορας''. Μηπως μπορει να με διαφωτησει κανεις σας;; :p
Link to comment
Share on other sites

Εγω την Δευτερα θα παω να παραλαβω απο το ταχυδρομειο το κινητο. Αλλα μου ζητησαν να προσκομισω τιμολογιο αγορας. Πρωτη φορα παραγγελνω απο ιντερνετ και δεν ξερω τι ακριβως να τους δειξω ως ''τιμολογιο αγορας''. Μηπως μπορει να με διαφωτησει κανεις σας;; :p

Τι τρόπο αποστολής διάλεξες από το μαγαζί που το ψώνισες;

ΖΤΕ BLADE - Samsung Galaxy 3 (i5800) - Google Nexus One - Asus Eee Pad Transformer 10.1" - Lg G Pad 7.0 (V400) - Coolpad F1 - Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εγω την Δευτερα θα παω να παραλαβω απο το ταχυδρομειο το κινητο. Αλλα μου ζητησαν να προσκομισω τιμολογιο αγορας. Πρωτη φορα παραγγελνω απο ιντερνετ και δεν ξερω τι ακριβως να τους δειξω ως ''τιμολογιο αγορας''. Μηπως μπορει να με διαφωτησει κανεις σας;; :p

Εισαι Κύπρο βλέπω? Μπορείς να εκτυπώσεις την συναλλαγή PayPal ή βρες την σελίδα του πιο φτηνου κινέζικου eshop και τύπωσε, γιατι μάλλον θα πληρώσεις δασμό επί του "χαρτιού/αξιας" που θα παρουσιάσεις...!

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παρελαβα πριν απο δυο εβδομαδες για ενα φιλο και επειδη εγω εχω το x7 hd ψιλοαπογοητευτικα.

Περιμενα να ηταν καλυτερο απο το δικο μου αλλα ειχε πολυ χαλια σημα wifi (τρεις γραμεσ το x7 hd καθολου σημα το x8 mini),

οταν του συνδεσαμε ακουστικα επαιζε μονοφωνικα και χαμηλοφωνα(δοκιμασαμε παρα πολλα ακουστικα)

Δεν εχω δει ακομα gps η κατι αλλο θα του κανω update την rom και αν συνεχιζει να εχει προβλημα με τον ηχο στα ακουστικα

θα το στειλω πισω.

Στα συν λιγο καλυτερη αυτονομια απο το x7 hd και το ολοασπρο χρωμα του

Link to comment
Share on other sites

Ποποο..μην μας λες τετοια και ελπιζω αυτο που θα παραλαβω να μην εχει κανενα προβλημα. Απο ποιο σιτε το παρηγγειλες το κινητο στον φιλο σου; Edited by vaskas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...