Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατάργηση του πακέτου με 7.20€ και διάρκεια 20 ημερών 
Με πιάνεις αδιάβατο, το πακέτου αυτό δεν τον ήξερα

Ότι παρακολουθώ πάντως βλέπω στα τέλος να εφαρμόζεται αργά η γρήγορα

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
On 10/11/2023 at 12:58 ΜΜ, aektzhs 1 said:

Διαδικτυακά 13 ευρώ 

Σε κατάστημα 8 ευρώ 

ειναι ακομα 8 σε καταστημα? ειναι απο 8ε δλδ? πχ 9,10,11 κτλ οπως παλια?η ειναι 8,10,13?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Πάω σήμερα να κάνω ανανέωση και βλέπω το πακέτο 10.40 από 9?? Μέσα σε ένα χρόνο και άλλη αύξηση?? Τι φάση η βοντα? 

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, blade_ said:

Δηλαδή?χανω το φοιτητικό? 

Όχι.. όταν επιστρέψεις είσαι όπως ήσουνα και πριν.. φοιτητικό κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Yrrah said:

καντο liquid λεμε

 

ψαχνω πληροφοριες μεσα στο app αλλα δεν βλεπω πουθενα;;
 

2 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Όχι.. όταν επιστρέψεις είσαι όπως ήσουνα και πριν.. φοιτητικό κανονικά.

με τις παροχες που υπηρχαν να εχουν η να μην εχουν χαθει;;

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, geioannou said:

με τις παροχες που υπηρχαν να εχουν η να μην εχουν χαθει;;

Τι εννοείς; Τα 600+600; Θα σου τα δίνει και στο liquid. Και θα σε ακολουθούν είτε είσαι liquid είτε όχι. 

29 minutes ago, geioannou said:

ψαχνω πληροφοριες μεσα στο app αλλα δεν βλεπω πουθενα;;

Πατάς στο μενού κάτω δεξιά.. πάνω πάνω σε μαύρο πλαίσιο.

Link to comment
Share on other sites

εαν διαβασα καλα και εαν το εχω καταλαβει καλα, με 15€ εχεις ως δωρο απεριοριστη ομιλια και μεχρι 12gb περιπου να καταναλωσεις σε 1 μηνα.
Η απορια μου ειναι, οτι με το me apola 13.50  εχεις επισης απεριοριστα και 7+6,5 cu shake= 13.50gb καθε μηνα τα οποια αν δεν καταναλωσεις προστίθενται στον επομενο. εαν ειναι ετσι, δεν συμφερει περισσοτερο αυτο το πακετο σε σχεση με το liquid;

εκτος εαν εχω καταλαβει κατι λαθος

Edited by geioannou
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, geioannou said:

εαν διαβασα καλα και εαν το εχω καταλαβει καλα, με 15€ εχεις ως δωρο απεριοριστη ομιλια και μεχρι 12gb περιπου να καταναλωσεις σε 1 μηνα.
Η απορια μου ειναι, οτι με το me apola 13.50  εχεις επισης απεριοριστα και 7+6,5 cu shake= 13.50gb καθε μηνα τα οποια αν δεν καταναλωσεις προστίθενται στον επομενο. εαν ειναι ετσι, δεν συμφερει περισσοτερο αυτο το πακετο σε σχεση με το liquid;

εκτος εαν εχω καταλαβει κατι λαθος

Δεν έχεις καταλάβει λάθος. Για εμένα το liquid είναι για οικονομικούς χρήστες δεδομένων. Με το σκεπτικό ότι μπορείς να τρενάρεις την επόμενη χρέωση εφόσον δεν έχεις καταναλώσει το υπόλοιπο.

Από την άλλη έχεις την δυνατότητα αν καταναλώσεις 1,5€, να έχεις απεριόριστη χρήση μέχρι το τέλος της ημέρας. Βέβαια αν το κάνεις συστηματικά βγαίνει πολύ πιο ακριβό από κάποιο πακέτο.

Εγώ τουλάχιστον έτσι τα βλέπω τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Για εμένα το liquid είναι για οικονομικούς χρήστες δεδομένων

Όχι μόνο όμως, λόγω του πακέτου των 200 gb από big bang. Έχει πολλές παραμέτρους.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, sou_d said:

Όχι μόνο όμως, λόγω του πακέτου των 200 gb από big bang. Έχει πολλές παραμέτρους.

Απλώς πολλοί αντιδρούν στο big bang.. άλλος έλεγε ότι δεν προλαβαίνει μαζεύει κρυστάλλους κλπ.. τεσπα

Link to comment
Share on other sites

EXEIΣ 120MB AΠO THN ΠPOΣΦOPA CU SPECIAL.

Αυτό μου ήρθε μόλις πριν μια ώρα, το έβαλα εδώ. Θα το βάλω και στο άλλο νήμα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

voda φοιτητικο ή liquid??? μπορει καποιος να μου πει συγκεντρωτικα τα προτερηματα της φοιτητικης εκδοσης ? σκεφτομαι να το κανω !!!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pedro_G said:

voda φοιτητικο ή liquid??? μπορει καποιος να μου πει συγκεντρωτικα τα προτερηματα της φοιτητικης εκδοσης ? σκεφτομαι να το κανω !!!

Σκέφτεσαι να κάνεις φοιτητικό ή liquid ή και τα 2;

Link to comment
Share on other sites

ρωταω τα + και - της μια και της αλλης εκδοσης αν τα ξερει κανεις !!! η οποιας κατεχει απο τις 2!! 

Η ερωτηση μου γραφει ......τα προτερητματα της φοιτητικης εκδοσης!

Δεν αναφερθηκα να τα εχω και τα 2!

Edited by Pedro_G
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Pedro_G said:

ρωταω τα + και - της μια και της αλλης εκδοσης αν τα ξερει κανεις !!! η οποιας κατεχει απο τις 2!! 

Η ερωτηση μου γραφει ......τα προτερητματα της φοιτητικης εκδοσης!

Δεν αναφερθηκα να τα εχω και τα 2!

Φοιτητική έκδοση: αν δεν είσαι CU Liquid έχεις περισσότερα ντάτα στα πακέτα με χαμηλότερη τιμή και 6 μήνα διάρκεια υπολοίπου 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, aektzhs 1 said:

Φοιτητική έκδοση: αν δεν είσαι CU Liquid έχεις περισσότερα ντάτα στα πακέτα με χαμηλότερη τιμή και 6 μήνα διάρκεια υπολοίπου 

liquid ειμαι μια προσφορα που δινεις 17 GB το μηνα με 13 ευρω και απεριοριστες κλησεις και 200 σμσ.....σε λιγο ομως σταματα η προσφορα κλεινω 6 μηνο και δε ξερω τι να κανω!

Επισης σκεφτομαι να φερω 2 αριθμους απο Q γονεων που μονο μιλανε ......τπτ αλλο και ελαχιστα και πληρωνουν 10 ευρω το λιγοτερο σαν ανανεωση!

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Pedro_G said:

ρωταω τα + και - της μια και της αλλης εκδοσης αν τα ξερει κανεις !!! η οποιας κατεχει απο τις 2!! 

Η ερωτηση μου γραφει ......τα προτερητματα της φοιτητικης εκδοσης!

Δεν αναφερθηκα να τα εχω και τα 2!

Λοιπόν.. μπορεί να είναι liquid είτε το φοιτητικό είτε το απλό CU.

Το φοιτητικό προσφέρει 600MB και 600 λεπτά προς CU κάθε πρώτη του μήνα και το υπόλοιπο λήγει σε 6 μήνες και όχι σε 2 όπως του απλού CU. Και τα πακέτα του είναι ελαφρώς πιο φτηνά.

Για τους γονείς σου συμφέρει να είναι φοιτητικά τα CU και liquid. Ώστε τα 13€ που θα κάνεις ανανέωση να τα τρενάρεις μέχρι και 6 μήνες. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kalitexnis_g said:

Λοιπόν.. μπορεί να είναι liquid είτε το φοιτητικό είτε το απλό CU.

Το φοιτητικό προσφέρει 600MB και 600 λεπτά προς CU κάθε πρώτη του μήνα και το υπόλοιπο λήγει σε 6 μήνες και όχι σε 2 όπως του απλού CU. Και τα πακέτα του είναι ελαφρώς πιο φτηνά.

Για τους γονείς σου συμφέρει να είναι φοιτητικά τα CU και liquid. Ώστε τα 13€ που θα κάνεις ανανέωση να τα τρενάρεις μέχρι και 6 μήνες. 

αν Δινω 13 ευρω καθε μηνα εκαστος καθε 1η μηνα δε με συμφερει ασφαλως!!!

Ηδη με 9,8 ευρω το μηνα τους εχω τακτοποιημενους σε Q που ουτως η αλλως δε μιλανε και ωρες ...δεδομενα ελαχιστα ως καθολου!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pedro_G said:

αν Δινω 13 ευρω καθε μηνα εκαστος καθε 1η μηνα δε με συμφερει ασφαλως!!!

Ηδη με 9,8 ευρω το μηνα τους εχω τακτοποιημενους σε Q που ουτως η αλλως δε μιλανε και ωρες ...δεδομενα ελαχιστα ως καθολου!

Ρε αδερφέ με 13 θα βγάζεις μέχρι και 6 μήνες λέω.

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...