Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν είναι κάτι τρομερά διαφορετικό από 'ενα απλό καρτοκινητό.Έχει 2 βασικά πακέτα.1000' ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ +400ΜΒ με 6 ευρώ και 1200'+ΣΜΣ προς όλους+1000ΜΒ με 8 ευρώ.Αν ενεργοποιείς ξανά πακέτο πριν τη λήξη του παλιού μεταφέρονται τα λεπτά.Πάνω κάτω αυτά.Επίσης πολλοί λαμβάνουν τα παραπάνω πακέτα σε ειδική προσφορά.Τους πρώτους 3 μήνες θα λαμβάνεις δωρεάν το 1ο πακέτο.Τέλος κάθε 1η του μήνα θα λαμβάνεις δωρεαν και αυτόματα 600ΜΒ και 600' προς cu.Τα ΜΒ δε χρειάζεται να τα καταναλώνεις υποχρεωτικά δίοτι θα μεταφέρονται αυτόματα κάθε μήνα στον επόμενο.Εγώ έχω μαζέψει 10GB έτσι μιας και χρησιμοποιώ ως μόνιμο το φοιτητικό της κοσμοτε.

 

https://www.vodafonecu.gr/foitites/

 

----- προσθήκη μηνύματος 42 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα,

 

Κάθε μήνα θα παίρνεις δωρεάν λεπτά και δεδομένα. Τα λεπτά θα είναι προς CU. Θα ανανεώνονται αυτόματα και όσα δεν καταναλώθηκαν, θα μεταφέρονται στον επόμενο μήνα.

 

Δες εδώ όλα τα προνόμια του Φοιτητικού Vodafone CU: https://www.vodafonecu.gr/foitites/

 

Αν ενεργοποιήσεις πακέτο προς όλους φοιτητικό, τότε για να γίνει μεταφορά, προϋπόθεση είναι η ενεργοποίηση του ιδίου πακέτου, πριν τη λήξη του.

 

Σε κάθε ανανέωση, όντας φοιτητής, κερδίζεις. Δες εδώ: https://www.vodafonecu.gr/foitites/cu-shake/

 

Όπως όλοι οι συνδρομητές Vodafone CU, έτσι και εσύ, μπορείς να επωφεληθείς από το CU Around: https://www.vodafonecu.gr/cu-around/

Με πρόλαβες:lol::lol:

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης θα πρέπει να δηλώσεις τουλάχιστον ένα φίλο στο πάρε να χεις για να λαμβάνεις 100 ΜΒ κάθε φορά που ανανεώνεις . ( και άλλα 100 κάθε φορά που ανανεώνει κάποιος που σε έχει δηλώσει.
Link to comment
Share on other sites

Έκανα αίτηση φορητότητας από καρτοκινητό cosmote σε φοιτητικό vodafone πριν από 3 ημέρες.

 

Ακόμη δεν έχει κοπεί το σήμα της cosmote.

Έρχεται κάποιο μήνυμα;Ξέρεις κανείς σε πόσο καιρό ολοκληρώνεται η διαδικασία;Από το κατάστημα μου είπαν σε 2-3 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Λογικά στις 27/4 θα μου δώσει κάποιο δωράκι το φοιτητικό λόγω επετειου.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λογικά στις 27/4 θα μου δώσει κάποιο δωράκι το φοιτητικό λόγω επετειου.

 

συνήθως μυνηματα προς cu δίνει!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

συνήθως μυνηματα προς cu δίνει!

 

Νομίζω έδινε GB. Θα δούμε όμως, κοντή γιορτή χαχα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

300 μηνύματα προς CU μου δίνει εμένα κάθε χρόνο στην επέτειο με ισχύ 1 εβδομάδα.
Link to comment
Share on other sites

300 μηνύματα προς CU μου δίνει εμένα κάθε χρόνο στην επέτειο με ισχύ 1 εβδομάδα.

 

έχεις δίκιο. τα μυνηματα στα δίνει όταν κλείσεις ένα χρόνο από τότε που αγόρασες το νούμερο και το ενεργοποίησες? αυτή είναι η ημερομηνία γενεθλίων? .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

έχεις δίκιο. τα μυνηματα στα δίνει όταν κλείσεις ένα χρόνο από τότε που αγόρασες το νούμερο και το ενεργοποίησες? αυτή είναι η ημερομηνία γενεθλίων? .

 

Κάθε χρόνο γίνεται το ίδιο. Εγώ 27/4/2013 είχα κάνει το cu.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κάθε χρόνο γίνεται το ίδιο. Εγώ 27/4/2013 είχα κάνει το cu.

 

εγώ δεν θυμάμαι και πρέπει να πάρω στην Vodafone να ρωτήσω.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου φτάνουν και μου περισσεύουν τα 1200 sms κάθε μήνα

όποτε μου έρχεται το δώρο των 300 για 7 ημέρες μόνο για cu πάει άχρηστο.

Link to comment
Share on other sites

Με εκεινα και με τα αλλα, με ξεχασαν και δεν μου εστειλαν δωρακι επετειου.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει....

 

 

 

Και όμως... δεν έστειλαν.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε μηνυμα το student xclusive με 3 ευρω, μπραβο στην voda
πωτς γκενεν αυτο ?
Link to comment
Share on other sites

iii) Πακέτα καρτοκινητής Vodafone CU για συνδρομητές που είναι εγγεγραμμένοι στην Φοιτητική Προσφορά CU Xclusive

Α) Από 21 Ιουνίου 2018 μεταβάλλεται η χρέωση του εμπορικά διαθέσιμου πακέτου Student Xclusive 8 που προσφέρει 1.200’ λεπτά ομιλίας και 100 μηνύματα προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και 1024ΜΒ για 30 μέρες από 8€, σε €8,5, μετονομάζεται σε Student Xclusive 8,5 και θα προσφέρει πλέον 1.200’ λεπτά ομιλίας και 1200 μηνύματα προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και 1200ΜΒ για 30 μέρες.

Ο ελάχιστος χρόνος χρέωσης και το βήμα χρέωσης δε μεταβάλλονται για όλα τα παραπάνω πακέτα/ χρεώσεις. Οι συνδρομητές που έχουν ενεργοποιήσει τα παραπάνω πακέτα έως και την ανωτέρω ημερομηνία, θα συνεχίζουν να χρησιμοποιούν τα πακέτα αυτά με τις υφιστάμενες παροχές έως τη λήξη τους ή μέχρι την εξάντληση των παροχών τους.

 

πηγή : http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=40587&dateFrom=&dateUntil=

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Όσο πάει γίνονται όλα ταλε κουαλε στις εταιρείες. Και μετά λένε ότι δεν έχουμε καρτέλ...

Ίδια όλα σε όλα τα επίπεδα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όσο πάει γίνονται όλα ταλε κουαλε στις εταιρείες. Και μετά λένε ότι δεν έχουμε καρτέλ...

Ίδια όλα σε όλα τα επίπεδα

Συμφωνώ

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσο πάει γίνονται όλα ταλε κουαλε στις εταιρείες. Και μετά λένε ότι δεν έχουμε καρτέλ...

Ίδια όλα σε όλα τα επίπεδα

 

Αστα να πάνε......μας πουλάνε αέρα κοπανιστό και τους πληρώνουμε τα 1000πλασια από αυτά που τους κοστίζει!

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν το χρησιμοποιώ το cu, το έχω σαν 2η sim στην 2η μου συσκευή, και βλέπω πως σήμερα ήρθε μήνυμα πως δίνει το φοιτητικό των 1000' με 3€. Αν το κρατήσει είναι καλή κίνηση.

 

Sent from my SM-G930F

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν το χρησιμοποιώ το cu, το έχω σαν 2η sim στην 2η μου συσκευή, και βλέπω πως σήμερα ήρθε μήνυμα πως δίνει το φοιτητικό των 1000' με 3€. Αν το κρατήσει είναι καλή κίνηση.

 

Sent from my SM-G930F

 

και εμένα μου ήρθε το ίδιο μυνημα και γράφει ότι ισχύει για ενεργοποιήσεις έως 18/5 για το student xclusive 6 ! στην μίση τιμή στα 3 ευρώ από 6. για ένα μήνα γράφει πάντως και η ενεργοποίηση γίνεται με στέλνοντας 93 στο 1355 .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...