Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτήσω και εγώ κάτι παιδιά; Υπάρχει περίπτωση να σου κόψουν-καταργήσουν το φοιτητικό κάποια στιγμή η μπορεί να το έχεις και μετα την αποφοίτηση για πολλά χρόνια;

Έχει απαντηθεί ήδη αυτό

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει απαντηθεί ήδη αυτό

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

 

 

 

Που εδω; Λιγο που έψαξα δεν το βρήκα. Μπορείς να μου πεις το συμπέρασμα;

Link to comment
Share on other sites

Είστε πολύ οι κουτοπόνηροι πάντως!!!!

 

Τις κομπινες οι εταιριες μας τις εμαθαν οταν για πολλα χρονια ερχοντουσαν στις σχολες και ρωταγανε αν εχεις φοιτιτικο και αν τους ελεγες ναι σου λεγανε θελεις με βεβαιωση σπουδων και δευτερο;

 

αναφέρθηκε ότι τελικά δεν το κατάργησαν στο χρήστη που το έκανε.

Η vodafone εχει την διανομη των ακαδημαικων ταυτοτητων και ως αυτου ανα τακτα χρονικα διαστηματα ενημερωνωται εκεινα τα οποια ακυρωθηκαν λογω εκδοσης νεου τα οποια ειναι πολυ λιγοτερα και σαφως πιο ευκολο να παρακολουθουνται απο εκεινα που ληγουν που ειναι δεκαδες χιλιαδες και μαλιστα σε συγκεκριμενες περιοδους (τον αυγουστο αν δεν κανω λαθος)

Link to comment
Share on other sites

Τις κομπινες οι εταιριες μας τις εμαθαν οταν για πολλα χρονια ερχοντουσαν στις σχολες και ρωταγανε αν εχεις φοιτιτικο και αν τους ελεγες ναι σου λεγανε θελεις με βεβαιωση σπουδων και δευτερο;

 

 

Η vodafone εχει την διανομη των ακαδημαικων ταυτοτητων και ως αυτου ανα τακτα χρονικα διαστηματα ενημερωνωται εκεινα τα οποια ακυρωθηκαν λογω εκδοσης νεου τα οποια ειναι πολυ λιγοτερα και σαφως πιο ευκολο να παρακολουθουνται απο εκεινα που ληγουν που ειναι δεκαδες χιλιαδες και μαλιστα σε συγκεκριμενες περιοδους (τον αυγουστο αν δεν κανω λαθος)

 

εμένα τον Αύγουστο 2015 έληξε το πάσο μου και δεν κόπηκε το φοιτητικό στο cu μου, όσο για την ακύρωση του προηγούμενου πάσου πιστεύω ότι δεν πρέπει να ενημερώνεται το νούμερο αλλά το κράτος.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

εμένα τον Αύγουστο 2015 έληξε το πάσο μου και δεν κόπηκε το φοιτητικό στο cu μου, όσο για την ακύρωση του προηγούμενου πάσου πιστεύω ότι δεν πρέπει να ενημερώνεται το νούμερο αλλά το κράτος.

Το κρατος ενημερωνεται γιατι πολυ απλα εκεινο ειναι που εκδιδει τις ταυοτοτητες. Το προβλημα με τις ταυτοτητες ειναι οτι γινεται χρηση με την απλη εμφανιση τους και οχι με τον αριθμο.

Link to comment
Share on other sites

Ανανεωση μεσω paypal πως κανω θυμηστε μου ειτε απο υπολογιστη ειτε απο την εφαρμογη ωστε να παρω τα bonus το εχω ξεχασει τελειως:(
Link to comment
Share on other sites

Στην app myvodafone εχει επιλογη ανενεωση χρονου μεσω paypal
Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

εμένα τον Αύγουστο 2015 έληξε το πάσο μου και δεν κόπηκε το φοιτητικό στο cu μου, όσο για την ακύρωση του προηγούμενου πάσου πιστεύω ότι δεν πρέπει να ενημερώνεται το νούμερο αλλά το κράτος.

 

Υπαρχει φοιτητικο στην cosmote μπορεις να παρεις με φορητοτητα απο cosmote σε cu δευτερο νουμερο με το ιδιο πασο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Έχω Vodafone Red συμβόλαιο και έχω και ένα άλλο νούμερο φοιτητικό CU στο όνομά μου και τα δύο. Γίνεται λέτε με κάποιο τρόπο να κρατήσω το νούμερο που έχω τώρα στο Red και να το βάλω στο φοιτητικό πακέτο; Ώστε να κόψω τελείως το συμβόλαιο κάνοντάς το φοιτητικό;
Link to comment
Share on other sites

Αν το κάνεις καρτοκινητό το red και βγάλεις το φοιτητικό από το άλλο νούμερο, και μετατρέψεις σε φοιτητικό το "πρώην red".
Link to comment
Share on other sites

Αν το κάνεις καρτοκινητό το red και βγάλεις το φοιτητικό από το άλλο νούμερο, και μετατρέψεις σε φοιτητικό το "πρώην red".

 

Φίλε πιστεύεις θα με αφήσουν να το κάνω αυτό ή θα με τσακίσουν επειδή τους κόβω το Red και στο τέλος θα χάσω και το φοιτητικό;

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο να σε "σαμποτάρουν" αν το φοιτητικό το παίρνεις κανονικά και με το νόμο;
Link to comment
Share on other sites

Θα σε αφήσουν να το κάνεις , δεν υπάρχει περίπτωση να μην το κάνουν
Link to comment
Share on other sites

Θα σε αφήσουν να το κάνεις , δεν υπάρχει περίπτωση να μην το κάνουν

Απ όσο ξέρω, το φοιτητικό cu το δίνουν μόνο σε νέα νούμερα, νομίζω δεν κάνουν μετατροπές σε υπάρχοντα.

 

Mobile

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου φοιτητικό έγινε σε υπάρχον νούμερο, το οποίο αρχικά ήταν στο όνομα του πατέρα μου, το μεταβίβασα σε εμένα(εύκολος αριθμός) και στη συνέχεια μετατροπή σε φοιτητικό.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Απ όσο ξέρω, το φοιτητικό cu το δίνουν μόνο σε νέα νούμερα, νομίζω δεν κάνουν μετατροπές σε υπάρχοντα.

 

Mobile

Αυτό το κάνει μόνο η wind.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το κάνει μόνο η wind.

ενώ μου είχαν πει από ι τσατ δεν γίνεται όταν πήγα να κανω τον αριθμό τον δικό μου από cosmote cu μ είπαν ανά έχω το πάσο για να μου κάνουν αυτό φοιτητικό προφανώς δεν τ έδωσα γιατι είχε λήξει

Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω ξεχάσει τον κωδικό από το my account, βάζω το όνομα και μου λέει ότι θα μου στείλει sms αλλά δεν έρχεται ποτέ... Τι κάνουμε; Δεν θέλω να στους πάρω τηλέφωνο γτ είναι φοιτητικό και δεν είναι στο όνομα μου.
Link to comment
Share on other sites

Το έκανα , βάζω τα στοιχεία μου αλλά μου τα βγάζει λάθος

Το username το θελει ακριβώς όπως είναι, δηλαδή αν γράφεις σε εκείνη την σελίδα όλα με μικρά ενώ κανονικά έχεις πχ το πρώτο γράμμα κεφαλαίο, το θελει αναγκαστικά κεφαλαίο και δες μήπως αφήνεις στο τέλος κενό. Ο κωδικος θα σου έρθει σαν μήνυμα στο κινητό.

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή είμαι νέος χρήστης της Vodafone και του CU ήθελα να ρωτήσω HD VOICE δεν έχει; Το 4G το έχω ενεργοποιήσει αλλά HD δεν μου βγάζει στην κλήση, ενώ όταν το γυρνάω στην Cosmote το βγάζει κανονικά. (έχω μια δίκαρτη συσκευή) Δεν το περίμενα αλλά η διαφορά της HD με την απλή είναι τρομακτική!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...