Jump to content

Xiaomi Mi 4


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστω πολυ ολους για τις απαντησεις σας σχετικα με αγορα απο ali. Το σαιτ λεει οτι ειναι original και new.Μια δοκιμη θα κανω και θα ενημερωσω σχετικα.thanks.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω πολυ ολους για τις απαντησεις σας σχετικα με αγορα απο ali. Το σαιτ λεει οτι ειναι original και new.Μια δοκιμη θα κανω και θα ενημερωσω σχετικα.thanks.

 

χωρίς να θέλω να διαφημίσω το κατάστημα,

 

γιατί δεν το παίρνεις από το vickmall που έχει σε προσφορά την 3G 3GB 16GB έκδοση στα ~205€ - που είναι πολύ καλή προσφορά για τη συγκεκριμένη συσκευή?

Link to comment
Share on other sites

χωρίς να θέλω να διαφημίσω το κατάστημα,

 

γιατί δεν το παίρνεις από το vickmall που έχει σε προσφορά την 3G 3GB 16GB έκδοση στα ~205€ - που είναι πολύ καλή προσφορά για τη συγκεκριμένη συσκευή?

 

Συμφωνω κ εγω το σκεψτομαι σοβαρα mi4 με 230$ τι λες τωρα

Link to comment
Share on other sites

Στα 205€ ειναι το λευκο. Εγω λεω 190€ και μαυρο που μου αρεσει. Το λευκο το εχει 170€. Δεν ξερω, θα το σκεφτω λιγο ακομα.
Link to comment
Share on other sites

Στα 205€ ειναι το λευκο. Εγω λεω 190€ και μαυρο που μου αρεσει. Το λευκο το εχει 170€. Δεν ξερω, θα το σκεφτω λιγο ακομα.

 

αν ειναι να δωσεις 200ευρω και σκεφτεσαι τα 20-30 της διαφορας καλη τυχη αλλα μη ψαχνεσαι μετα

Xiaomi 13 Lite 8/256, Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου απάντησαν για επιβεβαίωση και στο νήμα του vickmall.

Με μόνο μείον το 4G , είναι υπερβολικά καλή επιλογή στα 230$ ( για να μην υπάρχουν και παρεξηγήσεις με τα ευρώ )

Και εκεί που θα περίμενα το 5,με βλέπω κι εμένα σε 1-2 μέρες να παραγγέλνω το 4 μιας και δεν ενδιαφέρομαι για το 4G

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου απάντησαν για επιβεβαίωση και στο νήμα του vickmall.

Με μόνο μείον το 4G , είναι υπερβολικά καλή επιλογή στα 230$ ( για να μην υπάρχουν και παρεξηγήσεις με τα ευρώ )

Και εκεί που θα περίμενα το 5,με βλέπω κι εμένα σε 1-2 μέρες να παραγγέλνω το 4 μιας και δεν ενδιαφέρομαι για το 4G

Αν το ειχε και σε μαυρο θα το χτυπαγα και εγω αλλα δεν τρελαινομαι για μαυρο..

Link to comment
Share on other sites

Αν το ειχε και σε μαυρο θα το χτυπαγα και εγω αλλα δεν τρελαινομαι για μαυρο..

Κοίτα και εμένα μου αρέσει το μαύρο μιας κι έχω συνηθίσει και με το 3 που έχω αλλά δεν μπορώ να πω ότι με χαλάει και το άσπρο

Νομίζω το vickmall δεν έχει σε μαύρο ούτε με το 4G αλλά μόνο αυτό με τα 2gb ram

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα απο vickmall το 3G σε άσπρο

Με αποστολή DHL από Κίνα μου βγήκε 226 ευρώ..

Και μένει να δω πόσο θα κοστίσει το τελωνειο...

Πάντως τέτοια κινηταρα με 230 ούτε στα όνειρα...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα απο vickmall το 3G σε άσπρο

Με αποστολή DHL από Κίνα μου βγήκε 226 ευρώ..

Και μένει να δω πόσο θα κοστίσει το τελωνειο...

Πάντως τέτοια κινηταρα με 230 ούτε στα όνειρα...

 

Καλα σιγουρα μονο στα ονειρα γιατι δεν θα σου κοστισει μονο 230...

Xiaomi 13 Lite 8/256, Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα απο vickmall το 3G σε άσπρο

Με αποστολή DHL από Κίνα μου βγήκε 226 ευρώ..

Και μένει να δω πόσο θα κοστίσει το τελωνειο...

Πάντως τέτοια κινηταρα με 230 ούτε στα όνειρα...

 

Καλορίζικο φίλε μου κι εγώ παραγγέλνω αύριο. :)

 

Ενημερωτικά πάντα υπάρχει και στο minideal στα 225.99$

Edited by adversus
Link to comment
Share on other sites

Το minideal είναι αξιόπιστο site ρε παιδία?

 

Φίλε ΜΑΦΙΑ το ξέρω ότι έχει τελωνείο, αλλά είναι δικιά μου επιλογή γιατί πνιγωμε και θέλω άμεσα κινητό...

Link to comment
Share on other sites

Το minideal είναι αξιόπιστο site ρε παιδία?

 

Φίλε ΜΑΦΙΑ το ξέρω ότι έχει τελωνείο, αλλά είναι δικιά μου επιλογή γιατί πνιγωμε και θέλω άμεσα κινητό...

 

Μπορούσες να τους ζητήσεις αποστολή με EMS που επίσης θα ερχόταν μεσα σε 5-6 ημέρες αλλα δεν θα είχες το χαράτσι των 80 ευρω κοντά που θα πληρώσεις άδικα τώρα...

Εγω μόλις εχθές παρέλαβα επίσης απο Vickmail το 4G και έκανε 11 ημέρες ακριβώς με SG post και φυσικά ολα καλά...

Xiaomi Mi10/128
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εγώ μένω Κύπρο...

Το EMS εδώ είναι 1000% τελωνείο και θέλει και περίπου 20 μέρες...

 

Αλλά πώς βγάζεις το DHL 80 ευρώ?

 

Συνήθως πληρώνω γύρο στα 25 ευρώ...

Είναι περίπου 17% φόρος

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εγώ μένω Κύπρο...

Το EMS εδώ είναι 1000% τελωνείο και θέλει και περίπου 20 μέρες...

 

Αλλά πώς βγάζεις το DHL 80 ευρώ?

 

Συνήθως πληρώνω γύρο στα 25 ευρώ...

Είναι περίπου 17% φόρος

Δεν ηξερα οτι μενεις Κυπρο εντελως διαφορετικα λοιπον τα πραγματα απ οτι μου λες...

Με DHL Ελλάδα γυρω στα 80 Ευρώ βάσει παραδείγματος γνωστού φίλου πέρσι που πήρε ενα Xiomi m3 64gb.

Με EMS εγω πριν 3 μήνες πήρα Car DVD-GPS 2din αξιας 260$ παρελαβα σε μια εβδομαδα και δεν κατέβαλα κανένα ποσοστό σε Τελώνη...

Xiaomi Mi10/128
Link to comment
Share on other sites

Το minideal είναι αξιόπιστο site ρε παιδία?

 

Φίλε ΜΑΦΙΑ το ξέρω ότι έχει τελωνείο, αλλά είναι δικιά μου επιλογή γιατί πνιγωμε και θέλω άμεσα κινητό...

 

στο σκρουτζ το ειδες ; μπορουσες να το αγορασεις και απο ελλαδα αν δεν σε απασχολει το τελωνειο

Xiaomi 13 Lite 8/256, Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...