Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σοβαρά τώρα!

Δίχως αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων στο προθάλαμο του 2016 αξίζουν τα 100€ παραπάνω για το g4 που είναι περισσότερο bulky από το g3 τουλάχιστον με τις γωνίες του;

ΟΧΙ φιλέ αν δεν σου περισσεύουν τα χρήματά δεν αξίζει σε κάθε άλλη περίπτωση είναι περισσότερο υποκειμενική η επιλογή.

Edited by roll
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σοβαρά τώρα!

Δίχως αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων στο προθάλαμο του 2016 αξίζουν τα 100€ παραπάνω για το g4 που είναι περισσότερο bulky από το g3 τουλάχιστον με τις γωνίες του;

ΟΧΙ φιλέ αν δεν σου περισσεύουν τα χρήματά δεν αξίζει σε κάθε άλλη περίπτωση είναι περισσότερο υποκειμενική η επιλογή.

 

Finger-Print (?) εν έτη 2016, πλέον μόνο Iris Scanner.

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με το g4 να σημερινό άρθρο του myphone http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=427301 αν και δεν είμαι καλός γνωστής της αγοράς σήμερα ίσως με μια μικρή έκπτωση να συμφέρει.

Οι περισσότερο γνωστές ας τα συγκρίνουν.

Προσωπικά έχω το g3 16gb και αν το αλλάξω προς τις 5 ίντσες λέω να πάω!

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως αξίζουν τα παραπάνω 100€ για το g4.

(Και φυσικά μιλάω σε σχέση με τ 32άρι g3)

 

Σωστά αναφέρθηκε το πείραγμα, καθώς η lg άρχισε να τη βλέπει samsung.(και σ'αυτόν τον τομέα). Τουλάχιστον το root (ακόμα) γίνεται αναίμακτα

(Για το σαρωτή δακτυλικών αποτυπωμάτων ασχολίαστο)

 

Μην το αναλύσουμε παραπάνω, γιατί ήδη είμαστε off.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ειχα ξανα κανει την ερωτηση κ δεν βρηκα ακομα τη λυση....δεν νπορω να αλλαξω ηχο για τις ειδοποιησεις του ημερολογιου κ στος εργασιες.Παω στος ρυθμισεις τους κλπ παταω να μπει ο ηχος που θελω και δεν μπαινει...γιατι????

Please οποιος μπορει να βοηθησει γιατι χανω τις υπενθυμισεις μου....ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ειχα ξανα κανει την ερωτηση κ δεν βρηκα ακομα τη λυση....δεν νπορω να αλλαξω ηχο για τις ειδοποιησεις του ημερολογιου κ στος εργασιες.Παω στος ρυθμισεις τους κλπ παταω να μπει ο ηχος που θελω και δεν μπαινει...γιατι????

Please οποιος μπορει να βοηθησει γιατι χανω τις υπενθυμισεις μου....ευχαριστω

 

Αν το κατάλαβα σωστά στο ημερολόγιο της Google ρυθμίσεις, γενικά και απενεργοποίησε το χρήση τυπικού ήχου για να επιλέξεις οποίον θέλεις αμέσως από κάτω από τη λίστα που εμφανίζει.

Link to comment
Share on other sites

Οτι είναι κλειδωμένο δεν είναι πρόβλημα για μένα γιατί το root είναι στην ουσία τρύπημα του τηλεφώνου...Για αυτό σίγουρα G4 θα έπαιρνα ,τώρα όσο για το G3 μόνο το 32 GB αξίζει λόγω 3 gb ram, εγώ με το 16 αναγκάζομαι και δουλεύω kitkat για να μην βαραίνει και να δουλεύει ομαλά το τηλ.
Link to comment
Share on other sites

Λεω για το ημερολογιο που εχει η συσκευη....μπαινω στο ημερολογιο,παταω πανω δεξια μου βγαζει ρυθμισεις-ειδοποιησεις-ηχος ειδοποιησης,γραφει scedule,παταω πανω κ με βγαζει απευθειας στην εφαρμογη audiko(αυτο εχω για να κατεβαζω ηχους κλησεις)παταω ποιον ηχο θελω αλλα δεν μπαινει.Οταν μπαινω ξεχωριστα στο audiko για να βαλω ηχο για notifications μπαινει σε καποιες ειδοποιησης ας πουμε απο το facebook κι οχι απο το ημερολογιο της συσκευης ή τις εργασιες.
Link to comment
Share on other sites

Οτι είναι κλειδωμένο δεν είναι πρόβλημα για μένα γιατί το root είναι στην ουσία τρύπημα του τηλεφώνου...Για αυτό σίγουρα G4 θα έπαιρνα ,τώρα όσο για το G3 μόνο το 32 GB αξίζει λόγω 3 gb ram, εγώ με το 16 αναγκάζομαι και δουλεύω kitkat για να μην βαραίνει και να δουλεύει ομαλά το τηλ.

 

Έχει περάσει καιρός που είχα τη kit kat στο 16gb κινητό μου αλλά νομίζω ότι καλύτερα πηγαίνει με τη lollipop τώρα έστρωσε κάπως το κινητό μόνο με επίσημες αναβαθμίσεις όχι rooted.

Για μένα δεν αξίζει το g4 αν είχε κάποια επιμέρους στοιχεία όπως καλύτερη αυτονομία εννοώ άξια λόγου, μικρότερο μέγεθος, fingerprint reader κάτι θα γινόταν αλλά μόνο η κάμερα δεν είναι λόγος για να κάνω την αλλαγή σε σχέση με το g3.

Βέβαια αν ήταν 5" θα το κρατούσα ήδη στα χέρια μου μόνο και μόνο για την ευχρηστία του μεγέθους.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λεω για το ημερολογιο που εχει η συσκευη....μπαινω στο ημερολογιο,παταω πανω δεξια μου βγαζει ρυθμισεις-ειδοποιησεις-ηχος ειδοποιησης,γραφει scedule,παταω πανω κ με βγαζει απευθειας στην εφαρμογη audiko(αυτο εχω για να κατεβαζω ηχους κλησεις)παταω ποιον ηχο θελω αλλα δεν μπαινει.Οταν μπαινω ξεχωριστα στο audiko για να βαλω ηχο για notifications μπαινει σε καποιες ειδοποιησης ας πουμε απο το facebook κι οχι απο το ημερολογιο της συσκευης ή τις εργασιες.

 

Ναι αυτό βγάζει στις ειδοποιήσεις το schedule όμως υπάρχουν και αλλά για να επιλέξεις προφανώς η εφαρμογή που κατέβασες επεμβαίνει σε αυτό το σημείο και παίρνει τον έλεγχο.

Με το διαχειριστή αρχείων στους φακέλους της μουσικής στα notifications κοίταξε.

Λογικά κάποια ρύθμιση στο πρόγραμμα που κατέβασες θα υπάρχει για την αποθήκευση των κομματιών που κατεβάζει εκεί θεωρώ είναι το πρόβλημά.

 

Δεν χρησιμοποιώ κανένα από τα δυό τους μόνο αυτό της Google.

Edited by roll
Link to comment
Share on other sites

Για μένα δεν αξίζει το g4 αν είχε κάποια επιμέρους στοιχεία όπως καλύτερη αυτονομία εννοώ άξια λόγου, μικρότερο μέγεθος, fingerprint reader κάτι θα γινόταν αλλά μόνο η κάμερα δεν είναι λόγος για να κάνω την αλλαγή σε σχέση με το g3.

Βέβαια αν ήταν 5" θα το κρατούσα ήδη στα χέρια μου μόνο και μόνο για την ευχρηστία του μεγέθους.

Εχεις κρατησει στα χερια σου την συσκευη (g4) ;;; Το κινητο ειναι πολυ καλυτερο σε ολα εκτος απο την αυτονομια ... Αποψη μου παντα !!!!

Για μενα ειναι κλασης ανωτερο το g4 :D

Never give up
Link to comment
Share on other sites

Εχεις κρατησει στα χερια σου την συσκευη (g4) ;;; Το κινητο ειναι πολυ καλυτερο σε ολα εκτος απο την αυτονομια ... Αποψη μου παντα !!!!

Για μενα ειναι κλασης ανωτερο το g4 :D

 

Φιλε μου πολυς κοσμος δεν κουνιεται απο το G2 λογω της αυτονομιας.Ολοι γνωριζουν οτι στο 3αρι ειναι χειροτερη απο το 2αρι. Αν λοιπον στο 4αρι ειναι χειροτερη και απο το 3αρι , ειλικρινα αδυνατω να κατανοησω πως γινεται αυτο ...

 

Αντιλαμβανομαστε ολοι πως με διπλασια αναλυση και μεγαλυτερη οθονη το 3 απο το 2 , θα ειχε και χειροτερη αυτονομια , αλλα το 4αρι με μικροτερη αναλυση αναλυση απο το 3 και πιο power friendly (θελω να πιστευω) επεξεργαστη, δεν καταλαβαινω πως χανει και απο τα 2 προηγουμενα.:confused:

 

Πιστευω πως οι περισσοτεροι εχουμε δει διαφορα συγκριτικα βιντεο μεταξυ των 3ων οπου φαινεται οτι και η διαφορα στις επιδοσεις ειναι ελαχιστη , ωστε να παρακινησουν καποιον να μεταπηδησει στο επομενο μοντελο.Η καμερα για λιγους παιζει τον κυριο λογο αλλαγης συσκευης οπου και σε αυτη την περιπτωση μπορει να καταληξει σε sony Z# .

Edited by Leolipop
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου πολυς κοσμος δεν κουνιεται απο το G2 λογω της αυτονομιας.Ολοι γνωριζουν οτι στο 3αρι ειναι χειροτερη απο το 2αρι. Αν λοιπον στο 4αρι ειναι χειροτερη και απο το 3αρι , ειλικρινα αδυνατω να κατανοησω πως γινεται αυτο ...

 

Αντιλαμβανομαστε ολοι πως με διπλασια αναλυση και μεγαλυτερη οθονη το 3 απο το 2 , θα ειχε και χειροτερη αυτονομια , αλλα το 4αρι με μικροτερη αναλυση αναλυση απο το 3 και πιο power friendly (θελω να πιστευω) επεξεργαστη, δεν καταλαβαινω πως χανει και απο τα 2 προηγουμενα.:confused:

 

Πιστευω πως οι περισσοτεροι εχουμε δει διαφορα συγκριτικα βιντεο μεταξυ των 3ων οπου φαινεται οτι και η διαφορα στις επιδοσεις ειναι ελαχιστη , ωστε να παρακινησουν καποιον να μεταπηδησει στο επομενο μοντελο.Η καμερα για λιγους παιζει τον κυριο λογο αλλαγης συσκευης οπου και σε αυτη την περιπτωση μπορει να καταληξει σε sony Z# .

 

Τι εννοείς μικρότερη ανάλυση? Το g4 έχει ίδιο μέγεθος & ίδια ανάλυση οθόνης με το G3.

 

Γενικά, το G4 είναι παντού καλύτερο πλην μπαταρίας(συν ότι για custom, όχι όμως για root, χάνεις δια παντός εγγύηση) όπως τα λέει ο razorkop. Η διαφορά των συσκευών είναι μεγαλύτερη από τα 100 που έχουν. Στη μπαταρία πραγματικά αδιανόητο πως τα πάει έτσι χάλια η lg. :mad:

 

Υ.γ. Θα πας σε sony Ζ για την κάμερα? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εχεις κρατησει στα χερια σου την συσκευη (g4) ;;; Το κινητο ειναι πολυ καλυτερο σε ολα εκτος απο την αυτονομια ... Αποψη μου παντα !!!!

Για μενα ειναι κλασης ανωτερο το g4 :D

 

Αναφέρομαι σε αντικατάσταση του g3 πάντα!

Αν ήθελα και πάλι κινητό στις 5,5 ίντσες θα δυσκολεύουν να πίσω τον εαυτόν μου ότι αξίζει η μετάβαση στο g4.

Για τον ίδιο λόγο δεν το έχω αλλάξει με κάτι στις 5" δεν μου έκανε κανένα κλικ μέχρι τώρα.

Ίσως σε συγκεκριμένες χρονικές περιόδους ανάλογα με τη πορεία των τιμών να συμφέρει σαν κόστος χρήσης η αλλαγή της συσκευής αλλά δεν το έχω προσμέτρησει αυτό στο συλλογισμό μου.

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσει κάποιος το χορταστικό των 5,5" δεν υπάρχει λόγος μετάβασης από το g2 στο g3.Πόσο δε από τότε που πήρε και την λολιποπ μαζί με το ui g3, το g2 σε συνδυασμό με την εξαιρετική του μπαταρία είναι απλά χωρίς αντίπαλο. Αυτά από μένα που έχω κ τις δύο συσκευές, ένα g2 16 k g3 32giga. Αν κάποιος τον ενδιαφέρει η κάμερα τότε ουσιαστικά ο νικητής πάει ανάλογα με το έτος παρουσίασης δηλαδή g4, g3,g2 με το g4 αδιαμφησβητητο νικητή το G3 να ακολουθεί και το g2 τελευταίο. Επειδή προσωπικά έχω μάθει να βλέπω και να χειρίζομαι φωτογραφίες από slr μηχανές κ ιδιαίτερα με prime (σταθερούς φακους) k super compact μηχανές, το θέμα φωτογραφία από κινητά δεν με απασχολεί καθόλου ούτε μου λέει κάτι , για πολύ κόσμο όμως που απλά βγάζει Καλές φωτογραφίες ,σίγουρα παίζει σημαντικό ρόλο. Ποτέ ένα κινητό δεν θα έχει την απόδοση που έχει μια slr ,ιδιαίτερα με prime φακό. Το διάφραγμα 1,8 κάνει εξαιρετική δουλειά αλλά μέχρι ένα σημείο, για εσωτερικούς χώρους κλπ κλπ
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσει κάποιος το χορταστικό των 5,5" δεν υπάρχει λόγος μετάβασης από το g2 στο g3.Πόσο δε από τότε που πήρε και την λολιποπ μαζί με το ui g3, το g2 σε συνδυασμό με την εξαιρετική του μπαταρία είναι απλά χωρίς αντίπαλο. Αυτά από μένα που έχω κ τις δύο συσκευές, ένα g2 16 k g3 32giga. Αν κάποιος τον ενδιαφέρει η κάμερα τότε ουσιαστικά ο νικητής πάει ανάλογα με το έτος παρουσίασης δηλαδή g4, g3,g2 με το g4 αδιαμφησβητητο νικητή το G3 να ακολουθεί και το g2 τελευταίο. Επειδή προσωπικά έχω μάθει να βλέπω και να χειρίζομαι φωτογραφίες από slr μηχανές κ ιδιαίτερα με prime (σταθερούς φακους) k super compact μηχανές, το θέμα φωτογραφία από κινητά δεν με απασχολεί καθόλου ούτε μου λέει κάτι , για πολύ κόσμο όμως που απλά βγάζει Καλές φωτογραφίες ,σίγουρα παίζει σημαντικό ρόλο. Ποτέ ένα κινητό δεν θα έχει την απόδοση που έχει μια slr ,ιδιαίτερα με prime φακό. Το διάφραγμα 1,8 κάνει εξαιρετική δουλειά αλλά μέχρι ένα σημείο, για εσωτερικούς χώρους κλπ κλπ

 

Sd? Αποσπωμενη μπαταρια? Διπλο φλας?

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Sd? Αποσπωμενη μπαταρια? Διπλο φλας?

 

Μπορώ να συμφωνήσω ότι είναι λόγοι, μπορώ να φέρω άνετα και πολλές ενστάσεις καθώς ήμουν κάτοχος G2 και το άλλαξα για λόγους που βαριέμαι να εξηγήσω και πήγα σε G3.

 

1) SD... Με ένα USB stick OTG απλά κάνεις τη δουλειά σου άμα το θέμα είναι ο χώρος. Εγώ δεν είχα κανένα θέμα. Ακόμα το χρησιμοποιώ και στο G3. Πιο πρακτική η SD αλλά όχι να δικαιολογεί αλλαγή συσκευής.

 

2) Μπαταρία? Δεν μπορώ να φανταστώ ποιος θέλει παραπάνω ¨χυμό" από το G2... Δηλαδή 6-8 ώρες οθόνης δεν του φτάνουν μέσα στην μέρα?

 

3) Διπλό φλας... Μμμμμ εδώ και αν έχω ένσταση. Εγώ προσωπικά μόνο κακό είδα. Καλά για λήψη σε σκοτεινό τοπίο δε, απλά δεν βγάζεις. Όλοι βγαίνουν με κλειστά μάτια. Τρομακτική πατάτα σε αυτό το κομμάτι. Ακόμα και πιο μακριά στραβώνει. Δεν στέκεσαι. Ε άμα είναι να τραβάω αντικείμενα στο σκοτάδι τότε ΟΚ.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς μικρότερη ανάλυση? Το g4 έχει ίδιο μέγεθος & ίδια ανάλυση οθόνης με το G3.

 

Γενικά, το G4 είναι παντού καλύτερο πλην μπαταρίας(συν ότι για custom, όχι όμως για root, χάνεις δια παντός εγγύηση) όπως τα λέει ο razorkop. Η διαφορά των συσκευών είναι μεγαλύτερη από τα 100 που έχουν. Στη μπαταρία πραγματικά αδιανόητο πως τα πάει έτσι χάλια η lg. :mad:

 

Υ.γ. Θα πας σε sony Ζ για την κάμερα? :lol:

 

Μπερδευτηκα στις οθονες , ειναι οπως το λες.Τωρα για την μπαταρια που λες νομιζω οτι πριν αλλα και μετα το g2 υπηρχε και υπαρχει χαος.Τωρα το πως τα καταφερα τοσο καλα στο 2αρι και μετα τα ξαναχαλασε , ειναι αποριας αξιο το θεμα της αυτονομιας.

Link to comment
Share on other sites

Μπερδευτηκα στις οθονες , ειναι οπως το λες.Τωρα για την μπαταρια που λες νομιζω οτι πριν αλλα και μετα το g2 υπηρχε και υπαρχει χαος.Τωρα το πως τα καταφερα τοσο καλα στο 2αρι και μετα τα ξαναχαλασε , ειναι αποριας αξιο το θεμα της αυτονομιας.

 

Οσοι σκέφτεστε μεταβαση σε g4 περιμένετε να εεθει η 6αρα με το ui. του g4 και μετα να προσχωρήσετε σε αλλαγη κατα την γνωμη μου βέβαια

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Οσοι σκέφτεστε μεταβαση σε g4 περιμένετε να εεθει η 6αρα με το ui. του g4 και μετα να προσχωρήσετε σε αλλαγη κατα την γνωμη μου βέβαια

Θα ερθει; εκει ειναι το θεμα...

Αν γινει μια καλη υλοποιηση στο software τοτε το κινητο θα δειξει τον πραγματικο-καλο του εαυτο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που παρατήρησα εγώ σχετικα με την φωτεινότητα. Είδα παρτίδες 406-410 και κάποια απο 500 κ πανω. .λοιπον οι παρτίδες των 400 με φωτεινότητα στο 70% ηταν παρα πολύ φωτεινές ενω στις 500 για να φτάσουν σε αυτό το επίπεδο έπρεπε να ειναι στο 100% κ παλι δύσκολα....

Πιστεύω οτι στις αρχικές παρτίδες ηταν σαφως καλύτερη η ποιότητα οθόνης αλλά μάλλον κ ζεστενεται περισσότερο........

 

ισχύει τελικά...κρίμα που δεν το είχα διαβάσει (το δικό μου σειράς 5χχ) το έβαλα δίπλα σε 3 άλλα g3 σειράς 4χχ και πραγματικά η οθόνη έχει διαφορά,σίγουρα πιο φωτεινή και με περισσότερη διαύγεια της σειράς 4 ,ίσως γι'αυτό τελικά η μπαταρία μου φαίνεται σχετικά καλή (με όλα αυτά που είχα διαβάσει) στο δικό μου,μηδαμινά έως ανύπαρκτα Lags και φυσικά θερμοκρασίες νορμάλ τελείως όπως στο g2 μου που έχω επίσης και το προόριζα για το έτερον ήμισυ ...κρίμα έχει διαφορά ειδικά στο λευκό μεγάλη θα έλεγα,όμως και τα δύο άλλα σειράς τέσσερα από τα τρία που ήταν λευκά είχαν και την κλασσική ρωγμή κάτω (μεγάλη και εμφανέστατη θα έλεγα ,ο ένας δε από τους δυο φίλους επειδή το είχε σε θήκη δεν την είχε παρατηρήσει) ...αυτά από μένα

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

ισχύει τελικά...κρίμα που δεν το είχα διαβάσει (το δικό μου σειράς 5χχ) το έβαλα δίπλα σε 3 άλλα g3 σειράς 4χχ και πραγματικά η οθόνη έχει διαφορά,σίγουρα πιο φωτεινή και με περισσότερη διαύγεια της σειράς 4 ,ίσως γι'αυτό τελικά η μπαταρία μου φαίνεται σχετικά καλή (με όλα αυτά που είχα διαβάσει) στο δικό μου,μηδαμινά έως ανύπαρκτα Lags και φυσικά θερμοκρασίες νορμάλ τελείως όπως στο g2 μου που έχω επίσης και το προόριζα για το έτερον ήμισυ ...κρίμα έχει διαφορά ειδικά στο λευκό μεγάλη θα έλεγα,όμως και τα δύο άλλα σειράς τέσσερα από τα τρία που ήταν λευκά είχαν και την κλασσική ρωγμή κάτω (μεγάλη και εμφανέστατη θα έλεγα ,ο ένας δε από τους δυο φίλους επειδή το είχε σε θήκη δεν την είχε παρατηρήσει) ...αυτά από μένα

 

Το θεμα με την ρωγμη μπορει να εμφανιστει και σε 500 μετα απο καποιο χρονικο διαστημα... Τα 4χχ κυκλοφορανε περισσοτερο καιρο γιαυτο μπορει και να εχουν περισσοτερα περιστατικά με ρωγμες στατιστικα

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Θα ερθει; εκει ειναι το θεμα...
Mα εχει δοθει ηδη η ημερομηνια κυκλοφοριας της [(16-18)/12] εκτος αν εννοεις αν θα συμπεριληφθει η 4η εκδοση του UX.
Link to comment
Share on other sites

Ποιός ασχολείται με την ρωγμή όταν εξαρχής έχεις φάει το κρύο ντους βάζοντας οι της lg υποδεέστερη οθόνη από ότι στις αρχικές παρτίδες? ... Κρίμα αν το είχα διαβάσει δεν θα το επέλεγα τελικά...που να ξέρω οτι βάζουν διαφορετικά πανελς...και δυο φορές κρίμα γιατί το κινητακι πάει μπάλα το περίμενα χειρότερο και από μπαταριουλα μια χαρά...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!εχω στην κατοχη μου ενα G3 32GB τελευταιων παρτιδων(αγορασμενο τον Αυγουστο) και εχω το εξης θεμα:καποιες φορες(οχι παντα) δεν ανταποκρινετε το touch σε καποια σημεια της οθονης,το παρατηρω συνηθως οταν γραφω sms,χρειαζετε 2 κ 3 φορες να πατησεις για να ανταποκριθει,η εντυπωση που μου δινει ειναι σαν να λαγκαρει.Πιστευετε οτι θα διορθωνοτανε αν αλλαζα launcher,π.χ nova?Εχω δοκιμασει εφαρμογη καλυμπραρισματος και δουλεψε σωστα.Εχει κανεις εμπειρια απο αναλογο προβλημα?Ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 3 αλαγμενες οθονες στο ιδιο κινητο μπορω να πω πως καθε οθονη εχει και τα δικα της χρωματα αλλα και τα δικα της κουσουρια.Οποιος παει το κινητο για αλαγη οθονης ομως αναγκαστικα με το που το παρει πισω να του βαλει ζελατινα αν αυτο ειναι gorila glass εγω ειμαι αστροναυτης...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...