Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω φιλε μου . Απλα κοιτα τωρα βλεπω οτο εχει 1/5 γραμμες ενω το nokia 535 εχει 5/5

Βλέπεις κάποια καθυστέρηση στο browsing ή οτιδήποτε?? Το 535 είναι 4g?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εφόσον στο έχει ήδη επιλεγμενο πατα κατευθειαν το οκ μολις στο βγαλει.

 

εννοω μην πατησεις πρωτα το home πατα κατευθειαν οκ

 

πες μας αν σου δουλεψε μετα

 

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση! Το οκ πατάω πάντα αλλά δεν λέει να σταματήσει να εμφανίζεται! Έκανα και reboot σε περίπτωση που είχε λαγκάρει, αλλά τπτ! Είναι το αντίθετο της χρηστικότητας η φάση!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση! Το οκ πατάω πάντα αλλά δεν λέει να σταματήσει να εμφανίζεται! Έκανα και reboot σε περίπτωση που είχε λαγκάρει, αλλά τπτ! Είναι το αντίθετο της χρηστικότητας η φάση!

Και εμένα μου το έκανε κάποια στιγμή. Εγώ πατάγα πρώτα το home και μετά το οκ και δεν το έπαιρνε όταν πάτησα με το που έβγαλε στα γρήγορα το οκ σταμάτησε να μου το πετάει

Χωρίς να πατήσω πρώτα το home

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Βλέπεις κάποια καθυστέρηση στο browsing ή οτιδήποτε?? Το 535 είναι 4g?

 

Ειναι 3G κ τωρα που ειμαι εξω πχ ειχα 3G στο Nokia και το G3 ηταν 2G και εψαχνε

Link to comment
Share on other sites

Ειναι 3G κ τωρα που ειμαι εξω πχ ειχα 3G στο Nokia και το G3 ηταν 2G και εψαχνε

 

Να υποθέσω έχεις ίδιο πάροχο και στα δύο έτσι?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω έχεις ίδιο πάροχο και στα δύο έτσι?

 

Ναι vodaphone και τωρα που ποστάρω τα ιδια μια γραμμη το ενα 5 το αλλο . στο ιδιο μερος

Link to comment
Share on other sites

Ναι vodaphone και τωρα που ποστάρω τα ιδια μια γραμμη το ενα 5 το αλλο . στο ιδιο μερος

 

:blink::blink::blink: δεν ξέρω! δοκίμασε να αλλάξεις κάτι στις ρυθμίσεις δικτύου εγω το έχω αυτομ. GSM/WCDMA/LTE κάποιες φορές έως αρκετές μου δείχνει οτι έχει μια γραμμή ή δυο σήμα χωρίς όμως αυτό να επηρεάζει την ποιότητα των κλήσεων μου καθώς και την ταχύτητα του browsing. Μπορεί να είναι θέμα απεικόνισης και όχι πραγματικά πρόβλημα σήματος. Αν δεν έχει πρόβληαμ στο browsing ή στις κλήσεις νομίζω είναι οκ. Εκτός και αν πρέπει να κάνεις κάποια άλλη ρύθμιση ούτως ώστε να μην αναζητάει συνέχεια 4G.

 

Αν μπορούσε και κάποιος άλλος να βοηθούσε!!!! :confused::confused::confused::confused:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κατι θα δοκιμασω τωρα καπως καλυτερα. Ενα ακομα ειδα ,στην οθονη κλειδωματος που βγαινουν οι ειδοποιησεις ,δεν ανοιγουν οι εφαρμογες αν κανεις διπλο κλικ πανω τους.. Μαλλον bug τις lollipop?
Link to comment
Share on other sites

Κοιτά επειδή τα παίρνω καπως εύκολα γενικά με τέτοια θέματα περί επισκευής πιστεύω θα μου περάσει και [ATTACH]57018[/ATTACH]Μπορεί να το κρατήσω απλά ξέσπασα όταν μου κόλλησε το φλας ανοιχτό ... γιατί το άλλο lg Που είχα με τρέλανε p880. Θα δούμε πως θα πάει και σε ευχαριστώ.

 

Αυτο μου συναιβει κ μενα δυο φορες το σαββατο... !!!

Το θεωρω καποιο bug κ προχωραω παρακατω. Θελω να πιστευω πως ετυχε ! :mad:

Link to comment
Share on other sites

αυτό με το φλας πρέπει να μου το έκανε και μένα μια μέρα αλλά δεν θυμάμαι τι έκανα
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Είναι φυσιολογικό να πιάνει ο launcher της LG σχεδόν 700mb στη ram? Δηλαδή πάλι καλά που έχω και 3gb ram αλλιώς καήκαμε.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Είναι φυσιολογικό να πιάνει ο launcher της LG σχεδόν 700mb στη ram? Δηλαδή πάλι καλά που έχω και 3gb ram αλλιώς καήκαμε.

Που το είδες αυτό;;;

Link to comment
Share on other sites

οχι..

10 χαρακτηρες

Σορυ για το λάθος.

Και η απάντησή σας όμως δεν είναι η καλύτερη.

Λίγο ειρωνική θα έλεγα.Τέλος πάντων.Καλή καρδιά.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο μου συναιβει κ μενα δυο φορες το σαββατο... !!!

Το θεωρω καποιο bug κ προχωραω παρακατω. Θελω να πιστευω πως ετυχε ! :mad:

 

Bug είναι κι εμένα μου το είχε κάνει,βασικά είχε μείνει κολλημένο το φλας όπως και η κάμερα κι έβγαλε φώτο στο άκυρο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους πιστεύουν ακόμη οτι το G3 δεν σηκώνει την ανάλυση να μπουν youtube και να παξουν unboxing του lg g flex2 απο android authority. Snap 810 & 1080p και o launcher laggarei. Είναι θέμα εφαρμογής... Ελπίζω στο g4να δουμε κατι ανώτερο που θα ερθει και σε εμας.

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Που το είδες αυτό;;;

Με το twisted home manager.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Για όσους πιστεύουν ακόμη οτι το G3 δεν σηκώνει την ανάλυση να μπουν youtube και να παξουν unboxing του lg g flex2 απο android authority. Snap 810 & 1080p και o launcher laggarei. Είναι θέμα εφαρμογής... Ελπίζω στο g4να δουμε κατι ανώτερο που θα ερθει και σε εμας.

Το είδα και ΄γω αυτό και μου έκανε εντύπωση,έχεις δίκιο έτσι φαίνεται,και το G4 όμως στα χνάρια του G3 θα βαδίσει πιστεύω με τον 810 μάλλον,για να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Σορυ για το λάθος.

Και η απάντησή σας όμως δεν είναι η καλύτερη.

Λίγο ειρωνική θα έλεγα.Τέλος πάντων.Καλή καρδιά.

 

για το 10 χαρακτήρες που έγραψε το λες?

 

συνήθως όταν θέλουμε να δώσουμε μια απάντηση επειδή αν είναι κάτω απο 10 χαρακτήρες δεν μας αφήνει το forum γράφουμε αυτό.

 

πχ. Ναι, 10 χαρακτήρες!

 

Δεν νομίζω να στο είπε ειρωνικά! :O:O:O

 

φιλικά!

 

όσο για το πρόβλημα που αναφέρεις νομίζω είχε υποθεί κάτι παλαιότερα και είχε απαντήσει ο ταξιδιώτης αλλα δεν είμαι σίγουρος

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για όσους πιστεύουν ακόμη οτι το G3 δεν σηκώνει την ανάλυση να μπουν youtube και να παξουν unboxing του lg g flex2 απο android authority. Snap 810 & 1080p και o launcher laggarei. Είναι θέμα εφαρμογής... Ελπίζω στο g4να δουμε κατι ανώτερο που θα ερθει και σε εμας.

Ο τυπάς κάνει install 200 εφαρμογές στο background... Προφανώς και ο launcher ειναι buggy ομως. Κανείς δεν το αμφισβητεί αυτό.

Apple iPhone 3GS: SOLD, Apple iPhone 4: SOLD, Samsung Galaxy S3: SOLD, SONY Xperia Z1: SOLD, LG G2: SOLD, HUAWEI HONOR 6: SOLD, LG G3: SOLD, Xiaomi RedMi Note 3: IN USE
Link to comment
Share on other sites

για το 10 χαρακτήρες που έγραψε το λες?

 

συνήθως όταν θέλουμε να δώσουμε μια απάντηση επειδή αν είναι κάτω απο 10 χαρακτήρες δεν μας αφήνει το forum γράφουμε αυτό.

 

πχ. Ναι, 10 χαρακτήρες!

 

Δεν νομίζω να στο είπε ειρωνικά! :O:O:O

 

φιλικά!

 

όσο για το πρόβλημα που αναφέρεις νομίζω είχε υποθεί κάτι παλαιότερα και είχε απαντήσει ο ταξιδιώτης αλλα δεν είμαι σίγουρος

Όχι δεν υπάρχει θέμα.:) Όντως και εγώ θυμάμαι πως κάτι είχε ειπωθεί αλλά δεν το βρίσκω.Εχθές πάντως είχα ένα note4 στα χέρια μου και συγκρίνοντας την κάμερα η διαφορά ήταν μεγάλη και υπέρ του note.Γενικά από το βίντεο του g3 σε κλειστούς χώρους είμαι απογοητευμένος.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όσοι στείλατε το τηλ στο σέρβις για πέστε μου σε πόσες ημέρες το παραλάβατε πίσω.

Το έστειλα την προηγούμενη Τρίτη και ακόμη δεν έχω καμία ενημέρωση.έφυγε από Θεσσαλονίκη οπότε αυτοί παραλάβανε Τετάρτη

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν υπάρχει θέμα.:) Όντως και εγώ θυμάμαι πως κάτι είχε ειπωθεί αλλά δεν το βρίσκω.Εχθές πάντως είχα ένα note4 στα χέρια μου και συγκρίνοντας την κάμερα η διαφορά ήταν μεγάλη και υπέρ του note.Γενικά από το βίντεο του g3 σε κλειστούς χώρους είμαι απογοητευμένος.

 

Κοιτά γενικά το note 4 νομίζω είναι μια κλάση πάνω... απο το λίγο που το έχω δουλέψει ειναι εντυπωσιακό αν εξαιρέσεις τς βλακείες της samsung. Τωρά σχετικά με το βίντεο του g3 προχτές τράβηξα ενα σε σκοτεινό χώρο συγκεκριμένα σε ενα πάρτι γενεθλίων και είναι αξιοπρεπέστατο

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

για να δω ενα γκαλοπ εδω μεσα..οι περισσοτεροι θερμο η ψυχρο ειναι το χρωμα τις οθονης σας???με background το ασπρο παντα!!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

όσοι είχατε note 3 για πείτε λίγο εντυπώσεις σε σχέση με το g3.ποιο θα προτιμούσατε
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...