Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπερα και χρονια πολλα.εχω ενα προβλημα που πιστευα θα διορθωθει με τι λολιποπ αλλα τιποτα.καθυστερη η περιστροφη οθωνης οχι παντα αλλα αρκετες φορες εχει αντιμετοπισει κανεις το ιδιο προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Ξερετε αν μπορω να αγορασω πισω καπακι και απο που και τι κοστος εχει? Ευχαριστω και καλη χρονια!

 

eshop. κανενα 20αρι

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και χρονια πολλα.εχω ενα προβλημα που πιστευα θα διορθωθει με τι λολιποπ αλλα τιποτα.καθυστερη η περιστροφη οθωνης οχι παντα αλλα αρκετες φορες εχει αντιμετοπισει κανεις το ιδιο προβλημα?

 

 

Ναι και με την lollipop το lg g3 έχει lags και redraws έχει βελτιωθεί μεν η κατάσταση σε σχέση με kitkat, αλλά....

 

Δοκίμασε καμία άλλη rom αλλά και εκεί θέλει ψάξιμο γιατι δεν δουλεύουν όλες σωστά.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και με την lollipop το lg g3 έχει lags και redraws έχει βελτιωθεί μεν η κατάσταση σε σχέση με kitkat, αλλά....

 

Δοκίμασε καμία άλλη rom αλλά και εκεί θέλει ψάξιμο γιατι δεν δουλεύουν όλες σωστά.

 

Επειδη ειμαι στο Τσακ να το αλλαξω ( ΤΟ 9506 εννοω) ...οντος εχει lags Το G 3 με την L ;

Edited by Modeling
My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειμαι στο Τσακ να το αλλαξω ( ΤΟ 9506 εννοω) ...οντος εχει lags Το G 3 με την L ;

Ρε παιδιά ή εγώ είμαι κ@λοφαρδος ή δεν έχω παρατηριτηκοτητα το δικό μου το έχω κοντά στις τρεις βδομάδες και δεν μου έχει lag η τουλάχιστον όχι κάτι το οποίο να φαίνεται ξεκάθαρα στο μάτι και αν ήταν θα το έβλεπα γιατί έχω και note 3 το οποίο πάει και αυτό σφαίρα. Τα redraws τι είναι όταν είσαι μέσα σε μια εφαρμογή και πατάς το Home Button αργούν να δημιουργηθουν τα εικονίδια της αρχικής οθόνης? Γιατί ούτε αυτό φτου φτου μην το ματιασω μου το έχει κάνει

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι και με την lollipop το lg g3 έχει lags και redraws έχει βελτιωθεί μεν η κατάσταση σε σχέση με kitkat, αλλά....

 

Δοκίμασε καμία άλλη rom αλλά και εκεί θέλει ψάξιμο γιατι δεν δουλεύουν όλες σωστά.

το lag με την λολιποπ εξαφανιστικε τουλαχιστον σε εμενα μονο αυτο που γραφω με την περιστροφη οθωνης παραμενει

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ή εγώ είμαι κ@λοφαρδος ή δεν έχω παρατηριτηκοτητα το δικό μου το έχω κοντά στις τρεις βδομάδες και δεν μου έχει lag η τουλάχιστον όχι κάτι το οποίο να φαίνεται ξεκάθαρα στο μάτι και αν ήταν θα το έβλεπα γιατί έχω και note 3 το οποίο πάει και αυτό σφαίρα. Τα redraws τι είναι όταν είσαι μέσα σε μια εφαρμογή και πατάς το Home Button αργούν να δημιουργηθουν τα εικονίδια της αρχικής οθόνης? Γιατί ούτε αυτό φτου φτου μην το ματιασω μου το έχει κάνει

 

Μαλλον βλεπουμε διαφορετικα την " λεξη" lag...Εμενα το note 3 που το εχει φιλος μου φαινεται πως αργει οπως τα λεωφορεια,lagarei ασχημα.

Αν ειναι ετσι και το G 3 ζητω που καηκαμε,οριακα την βγαζω με το S 4 το οποιο δεν εχει lag απλα καθυστερη να ανοιξει εφαρμογες ( τρελα νευρα).

Τις εφαρμογες οταν ειναι φορτωμενο ( πανω απο 200 apps ) τις ανοιγει γρηγορα ; Αυτο με ενδιαφερει. Να προσθεσω οτι βρηκα 32GB 3GB οποτε γιαυτην την εκδοση ρωταω.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον βλεπουμε διαφορετικα την " λεξη" lag...Εμενα το note 3 που το εχει φιλος μου φαινεται πως αργει οπως τα λεωφορεια,lagarei ασχημα.

Αν ειναι ετσι και το G 3 ζητω που καηκαμε,οριακα την βγαζω με το S 4 το οποιο δεν εχει lag απλα καθυστερη να ανοιξει εφαρμογες ( τρελα νευρα).

Τις εφαρμογες οταν ειναι φορτωμενο ( πανω απο 200 apps ) τις ανοιγει γρηγορα ; Αυτο με ενδιαφερει. Να προσθεσω οτι βρηκα 32GB 3GB οποτε γιαυτην την εκδοση ρωταω.

Εγω το 32αρι έχω και δεν έχει κανένα θέμα. Το note που έχω είναι Demo Phone το έχω πάρει τσάμπα και επίσης δεν κολλάει βέβαια δεν το έχω φορτωμένο γιατί το χρησιμοποιώ μόνο σπίτι καθώς δεν παίρνει sim και έχω λίγες εφαρμογές για social και νέα και κανένα παιχνιδάκι για την κόρη μου.

 

Το s3 που είχα lagare του θανατα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγω το 32αρι έχω και δεν έχει κανένα θέμα. Το note που έχω είναι Demo Phone το έχω πάρει τσάμπα και επίσης δεν κολλάει βέβαια δεντο έχω φορτωμένο γιατί το χρησιμοποιώ μόνο σπίτι καθώς δεν παίρνει sim και εγώ λίγες εφαρμογές για social και νέα και κανένα παιχνιδάκι για την κόρη μου

 

Δεν ξερω του φιλου μου μενει μετα το κλικ καποια δεκατα πισω και με τρελαινει .Ετσι κανει και το 9506

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω του φιλου μου μενει μετα το κλικ καποια δεκατα πισω και με τρελαινει .Ετσι κανει και το 9506

Εγώ από όσα διάβαζα για το g3 είχα απογοητευτεί αλλά από τότε που το πήρα δεν μετάνιωσα ούτε στο ελάχιστο

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια και γω είχα αμφιβολίες για το κινητό αλλά μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε! Έρχομαι από Nexus 5 και φοβόμουν για lag και χαίρομαι που έκανα λάθος. Δεν τόσο Smooth όσο το Nexus αλλά είναι πολύ κοντά. Και τέλος έχω να πω ότι η οθόνη του είναι φοβερή!
:D
Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια και γω είχα αμφιβολίες για το κινητό αλλά μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε! Έρχομαι από Nexus 5 και φοβόμουν για lag και χαίρομαι που έκανα λάθος. Δεν τόσο Smooth όσο το Nexus αλλά είναι πολύ κοντά. Και τέλος έχω να πω ότι η οθόνη του είναι φοβερή!

 

Την οθονη την ειδα το πρωι στα media ενταξει ειναι φοβερη....To lag που γραφουν παντου ομως δεν ειδα γιαυτο ρωτησα εδω.

Μαλλον παιζει ρολο σε ποια παρτιδα θα πεσεις,αυτη που θελω να παρω ειναι 411.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Την οθονη την ειδα το πρωι στα media ενταξει ειναι φοβερη....To lag που γραφουν παντου ομως δεν ειδα γιαυτο ρωτησα εδω.

Μαλλον παιζει ρολο σε ποια παρτιδα θα πεσεις,αυτη που θελω να παρω ειναι 411.

Μια χαρά. Εγώ έχω 410. Για το θέμα του λαγκ πιστεύω φταίει το software και μετά η ραμ. Δεν έχω δοκιμάσει αυτό με τα 2 γιγα οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη αλλά αυτό με τα 3 γιγα δεν έχει θέμα. Όσον αφορά την μπαταρία, είναι θέμα ατόμου και πως δουλεύει το κινητό.

:D
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά. Εγώ έχω 410. Για το θέμα του λαγκ πιστεύω φταίει το software και μετά η ραμ. Δεν έχω δοκιμάσει αυτό με τα 2 γιγα οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη αλλά αυτό με τα 3 γιγα δεν έχει θέμα. Όσον αφορά την μπαταρία, είναι θέμα ατόμου και πως δουλεύει το κινητό.

 

Ενταξει φιλε μου..σε ευχαριστω!

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Με τα 3gb φυσάει το τηλέφωνο.

Αλλα και το 16αρι αν και το δούλεψα μία μέρα μόνο πήγαινέ πολύ καλά.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Την οθονη την ειδα το πρωι στα media ενταξει ειναι φοβερη....To lag που γραφουν παντου ομως δεν ειδα γιαυτο ρωτησα εδω.

Μαλλον παιζει ρολο σε ποια παρτιδα θα πεσεις,αυτη που θελω να παρω ειναι 411.

411 και η δική μου

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα και γω αλλα είναι 406. Εκανα μεγάλη χαζομάρα που το δέχτηκα;;;

 

Εάν σου λειτουργεί καλά είσαι μια χαρά!! Και το δικό μου 406 παρτίδα είναι και λειτουργεί ΑΨΟΓΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα και γω αλλα είναι 406. Εκανα μεγάλη χαζομάρα που το δέχτηκα;;;

Μπορεί κάποιες συσκευές να βγάλαν προβλήματα αλλά αυτό δε σημαίνει ότι έχει και η δική σου. Θα μπορούσε να έχει και μια συσκευή 410 πρόβλημα.

:D
Link to comment
Share on other sites

Ναι μια χαρα είναι μεχρι τώρα...την πατησα ετσι λογω χρώματος...ηθελε μάλλον πολυ ψάξιμο να το βρω πιο νεο σε χρυσό..ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε αναβάθμιση, 20F, (Ελβετικό 32ρι) που κάνει λόγο για ''επιδιόρθωση Google''.

 

Ερχόμουν να γράψω ακριβώς το ίδιο για Ελβετικό 16αρι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...