Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οποιος κραζει αυτη την κινηταρα ειναι χαζος εχω παθει πλακα με το g3 απλα εγω σου ειπα οτι p6 σοβαρα ομως εβγαζε παρα πολυ καλες φωτο και στης δυο καμερες που ειχε!!!κατι ασχετο ξερεις κανει αμα θα βγει αυτο το manual που εχει το g4 στο g3???

 

Αν δεν βγει στην επίσημη, θα βγει στους xda

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

οποιος κραζει αυτη την κινηταρα ειναι χαζος εχω παθει πλακα με το g3 απλα εγω σου ειπα οτι p6 σοβαρα ομως εβγαζε παρα πολυ καλες φωτο και στης δυο καμερες που ειχε!!!κατι ασχετο ξερεις κανει αμα θα βγει αυτο το manual που εχει το g4 στο g3???

Αν θες παραπάνω ρυθμίσεις για την κάμερα του g3 μπορείς να κατεβάσεις το xcam

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Την καλησπέρα μου και από εμενα.

Καινούργιος κάτοχος του κινητού με τα 32 και θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πράματα.

 

1) πριν είχα το s5 και έβαζα την εξοικονόμηση ενέργειας,υπάρχει κάτι αντίστοιχο σε αυτό το κινητό?

2) Στην φωτογραφία υπάρχει το διορθώσει ατέλειας για το προσωπο?

 

Υ.Γ Πάντως είναι Πολύ φοβερό κινητό και αξίζει τα χρήματα του μέχρι τελευταία δεκαρα!

Link to comment
Share on other sites

Την καλησπέρα μου και από εμενα.

Καινούργιος κάτοχος του κινητού με τα 32 και θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πράματα.

 

1) πριν είχα το s5 και έβαζα την εξοικονόμηση ενέργειας,υπάρχει κάτι αντίστοιχο σε αυτό το κινητό?

2) Στην φωτογραφία υπάρχει το διορθώσει ατέλειας για το προσωπο?

 

Υ.Γ Πάντως είναι Πολύ φοβερό κινητό και αξίζει τα χρήματα του μέχρι τελευταία δεκαρα!

 

Καλορίζικο φίλος! Στο πρώτο ερώτημα πήγαινε ρυθμίσεις - γενικές - μπαταρια - και πας κάτω κάτω που λέει εξοικονόμηση ενέργειας. Αν θες συνέχεια ορίζεις το αμέσως αλλιώς ορίζεις ποτέ θες να ανοίγει. Στο δεύτερο δεν το έχω ψάξει αλλά θα το κοιτάξω και αν βρω κάτι θα σου πω!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλος! Στο πρώτο ερώτημα πήγαινε ρυθμίσεις - γενικές - μπαταρια - και πας κάτω κάτω που λέει εξοικονόμηση ενέργειας. Αν θες συνέχεια ορίζεις το αμέσως αλλιώς ορίζεις ποτέ θες να ανοίγει. Στο δεύτερο δεν το έχω ψάξει αλλά θα το κοιτάξω και αν βρω κάτι θα σου πω!

 

Σε ευχαριστώ παρά πολύ για την άμεση απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εχασα την πρωτη μου κληση...εχω κοψει το επανω μερος του screen shot [ATTACH]61553[/ATTACH]

Τι εννοεις οτι την εχασες;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Έκανα χθες ένα ερώτημα για τα δεδομένα της κινητής με ευκαιρία της δοκιμές μιας f2g περιστασιακά και από περιέργεια παρατήρησα στα δεδομένα μια αλλόκοτη κατανάλωση από το "λειτουργικό σύστημα android" έγραψα σχετικά στο προηγούμενό μου σχόλιο και δεν διάβασα καμία απάντηση. Σήμερα γράφει 626mb σε σύνολο 482mb δεν μπορώ να καταλάβω από που βγαίνει αυτό το νούμερο που υπερβαίνει τη συνολική κατανάλωση δεδομένων.

Έχει κανείς εφαρμογή στη κίνηση δεδομένων κινητής με το όνομα αυτό και το πράσινο ανθρωπάκι του android;

Καμία ιδέα;

Για bug το κόβω όσο κι αν το σκέφτομαι!

Δυστυχώς δεν έχω την Vodafone μαζί μου για να το τσέκαρα με αλλαγή κάρτας.

Με τρώει η περιέργεια!

Edited by roll
Link to comment
Share on other sites

παιδιά,ποια έκδοση τρέχει το κινητό?...την 5.0?...για επίσημη λέμε.

επειδή θα παραλάβω αύριο,δεν ξέρω τι θα φοράει out of the box,να δω αν θα το στήσω η θα πάω σπίτι για αναβαθμίσεις κτλ.

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

παιδιά,ποια έκδοση τρέχει το κινητό?...την 5.0?...για επίσημη λέμε.

επειδή θα παραλάβω αύριο,δεν ξέρω τι θα φοράει out of the box,να δω αν θα το στήσω η θα πάω σπίτι για αναβαθμίσεις κτλ.

 

5.0 φίλε μου. Αν πάρεις τελευταίες παρτίδες θα σου έρθει με ήδη εγκατεστημενη την lollipop.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

5.0 φίλε μου. Αν πάρεις τελευταίες παρτίδες θα σου έρθει με ήδη εγκατεστημενη την lollipop.

 

και στο g2 πήρα 5.0.2???????:lol:

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

και στο g2 πήρα 5.0.2???????:lol:

Και εγώ στο g2 που έχω σπίτι 5.0.2 έχω άλλα μην ξεχνάς το g3 πήρε lollipop τον Δεκέμβριο και το g2 τον Μάιο... Επίσης το g3 σε κανένα μήνα max θα πάρει 5.1 ενώ το g2 δεν ξέρουμε αν θα πάρει καν... ;)

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

και στο g2 πήρα 5.0.2???????:lol:

Εμ φίλε μου, αφήνεις το "εργαλείο" μας το G2, για να πας στο G3;; :cool:

Αστειεύομαι βέβαια, με το καλό να το πάρεις ;) Νομίζω το G3 έχει την 5.0.1.

Link to comment
Share on other sites

Εμ φίλε μου, αφήνεις το "εργαλείο" μας το G2, για να πας στο G3;; :cool:

Αστειεύομαι βέβαια, με το καλό να το πάρεις ;) Νομίζω το G3 έχει την 5.0.1.

Στοκ 5.0 έχει τελευταία έκδοση... Η αλήθεια είναι ότι το g2 είναι τούμπανακι ειδικά για τα χρόνια που έχει πάνω του. Νομίζω ότι είναι ένα τηλέφωνο που το σέβονται όλοι ακόμα και οι haters

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σωστός είσαι τη 5.0 φοράει.

Προχωρά άφοβα.

Καλό ριζικό.

 

Και εγώ στο g2 που έχω σπίτι 5.0.2 έχω άλλα μην ξεχνάς το g3 πήρε lollipop τον Δεκέμβριο και το g2 τον Μάιο... Επίσης το g3 σε κανένα μήνα max θα πάρει 5.1 ενώ το g2 δεν ξέρουμε αν θα πάρει καν... ;)

 

Εμ φίλε μου, αφήνεις το "εργαλείο" μας το G2, για να πας στο G3;; :cool:

Αστειεύομαι βέβαια, με το καλό να το πάρεις ;) Νομίζω το G3 έχει την 5.0.1.

 

1.ευχαριστώ

2.σίγουρο αυτό με την 5.1 ?

3.θεωρώ ότι κάνω μια αναβάθμιση...οθόνη,μνήμη 32gb,ραμ 3gb...λες να την πάτησα?:O...γιατί το g2 έχει και ιδανικό μέγεθος και βγήκε και θηρίο σε όλα.

με προβληματίζει λίγο το μέγεθος,η πράξη θα δείξει!!!

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

1.ευχαριστώ

2.σίγουρο αυτό με την 5.1 ?

3.θεωρώ ότι κάνω μια αναβάθμιση...οθόνη,μνήμη 32gb,ραμ 3gb...λες να την πάτησα?:O...γιατί το g2 έχει και ιδανικό μέγεθος και βγήκε και θηρίο σε όλα.

με προβληματίζει λίγο το μέγεθος,η πράξη θα δείξει!!!

Για την 5.1 έτσι έχει ακουστεί και μάλιστα έχει ακουστεί ότι θα ξεκινήσει η αναβαθμιση τις επόμενες δύο εβδομάδες . Δεν ξέρω ενδεχομένως να την πάρει και το g2 και μακάρι να την πάρει

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

#tarif16nikos

Διαβάζω είσαι κι εσύ προβληματισμένος με το μέγεθος του τηλεφώνου, εγώ το κατάλαβα μετά την αγορά του.

Όσα περισσότερα τηλεφωνήματα κανείς τόσο μειονεκτεί η μεγάλη συσκευή.

Τι να πω... γενναίος για να το αγοράζεις καλοκαιριάτικα που το μέγεθος δυσκολεύει περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις οτι την εχασες;

Αν δεις τη φωτο θα δεις οτι δεν μπου εβγαλες τις επιλογες για να απαντησω η να απορριψω την κληση και ετσι δεν μπορουσα να απαντησω στην κληση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 63 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Την καλησπέρα μου και από εμενα.

Καινούργιος κάτοχος του κινητού με τα 32 και θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πράματα.

 

1) πριν είχα το s5 και έβαζα την εξοικονόμηση ενέργειας,υπάρχει κάτι αντίστοιχο σε αυτό το κινητό?

2) Στην φωτογραφία υπάρχει το διορθώσει ατέλειας για το προσωπο?

 

Υ.Γ Πάντως είναι Πολύ φοβερό κινητό και αξίζει τα χρήματα του μέχρι τελευταία δεκαρα!

Υπαρχει αυτη η επιλογη αλλα μονο για τη μπροστα καμερα... Στο κατω μερος σου βγαζει μια μπαρα που οσο την πας δεξια τοσο διορθωνει ατελειες...

Link to comment
Share on other sites

αν δεν σταματησει η LG να υποστηριζει το G2 δεν βλεπω να πουλανε και πολυ τα 3 και 4...
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

αν δεν σταματησει η LG να υποστηριζει το G2 δεν βλεπω να πουλανε και πολυ τα 3 και 4...

Το g3 δεν νομίζω να τα πηγαίνει άσχημα στις πωλήσεις... Το g4 με την τιμή που έχει δεν ξέρω αλλά πιστεύω θα βρει και αυτό τον δρόμο του

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τάκη, το g3 φίλε θεωρώ πως άργησε να πουλήσει. Ξεκίνησε να πουλάει (Ελλάδα τουλάχιστον) μετά τα Χριστούγεννα όταν η τιμή του 32αριού ήταν περίπου στα 400. Και φυσικά απογειώθηκε με τη προσφορά του Γερμανού το Πάσχα όπου το 16άρι είχε 300 και το 32άρι 400. Θεωρώ πως κάπως έτσι θα κινηθεί και το g4.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Τάκη, το g3 φίλε θεωρώ πως άργησε να πουλήσει. Ξεκίνησε να πουλάει (Ελλάδα τουλάχιστον) μετά τα Χριστούγεννα όταν η τιμή του 32αριού ήταν περίπου στα 400. Και φυσικά απογειώθηκε με τη προσφορά του Γερμανού το Πάσχα όπου το 16άρι είχε 300 και το 32άρι 400. Θεωρώ πως κάπως έτσι θα κινηθεί και το g4.

 

ετσι ακριβως, μονο οταν ξεφτυλιστηκε το 3ρι αρχισε να πουλαει και ετσι θα γινει και με το 4ρι, ετσι ομως δεν ξερω κατα ποσο μπορει να αντεξει η LG στον ανταγωνισμο, σκεφτειτε οτι η σαμμυ πουλαει για περισσοτερο καιρο στο 1,5Χ της τιμης τις ναυαρχιδες της, τι κερδη να εχει η LG, και οι κινεζοι ερχονται με πολυυυυ φορα απο πισω

 

λυπαμαι αλλα μετα το G2 δεν βλεπω κατι που να με χει εξιταρει απο την εταιρεια αυτη. Αξιολογο το 3ρι δεν λεω αλλα το 2ρι ειχε κανει μπαμ και ακομα αποτελει αριστη επιλογη!

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Έκανα χθες ένα ερώτημα για τα δεδομένα της κινητής με ευκαιρία της δοκιμές μιας f2g περιστασιακά και από περιέργεια παρατήρησα στα δεδομένα μια αλλόκοτη κατανάλωση από το "λειτουργικό σύστημα android" έγραψα σχετικά στο προηγούμενό μου σχόλιο και δεν διάβασα καμία απάντηση. Σήμερα γράφει 626mb σε σύνολο 482mb δεν μπορώ να καταλάβω από που βγαίνει αυτό το νούμερο που υπερβαίνει τη συνολική κατανάλωση δεδομένων.

Έχει κανείς εφαρμογή στη κίνηση δεδομένων κινητής με το όνομα αυτό και το πράσινο ανθρωπάκι του android;

Καμία ιδέα;

Για bug το κόβω όσο κι αν το σκέφτομαι!

Δυστυχώς δεν έχω την Vodafone μαζί μου για να το τσέκαρα με αλλαγή κάρτας.

Με τρώει η περιέργεια!

 

Συνήθως όταν έχει υπερβολική κατανάλωση το σύστημα android είναι από upload..

Δηλαδή έχεις κάτι ανοιχτό που συγχρονίζει και δεν μιλάω για τον google account(επαφές,Ημερολόγιο,κτλ..) αλλά συγχρονίζει backup,φώτο,εφαρμογές..

Δες αν έχεις το cloud,drive,κτλ ή κάτι άλλο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...