Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εβαλα 2 φορες για πωληση αγγελια το g3 και τις 2 φορες εξαφανιστηκε...την πρωτη μετα απο μερικα λεπτα και τη 2η μετα απο περιπου μια ημερα.εστειλα μηνυμα στο φορουμ αλλα απαντηση δεν πηρα.μπορει να μου πει καποιος τι συνεβη?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια οταν βλεπω yt μεσω του fb η μεσω 3ων σελιδων, πχ ειδησιογραφικες σελιδες, τρωει απιστευτα κολληματα. Συμβαινει και σε καποιον αλλο αυτο;

 

Browser? Ταχυτητες?

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Βασικα δεν ειναι ουτε μεσω browser ουτε μεσω της εφαρμογης του yt. Αν ανοιξω μια σελιδα στο fb, την ανοιγει μεσα στο fb, χωρις να ανοιξει browser. Αν αυτη η σελιδα εχει και βιντεο πχ yt, ε 7/10 κολλαει το κινητο. Παγωνει. Τα βιντεο που ειναι embedded στα sites, δεν ξερω αν καταλαβαινεις τι εννοω.
Link to comment
Share on other sites

Βασικα δεν ειναι ουτε μεσω browser ουτε μεσω της εφαρμογης του yt. Αν ανοιξω μια σελιδα στο fb, την ανοιγει μεσα στο fb, χωρις να ανοιξει browser. Αν αυτη η σελιδα εχει και βιντεο πχ yt, ε 7/10 κολλαει το κινητο. Παγωνει. Τα βιντεο που ειναι embedded στα sites, δεν ξερω αν καταλαβαινεις τι εννοω.

Απο οτι εχω καταλαβει εγω παντως η εφαρμογη facebook για την προβολη σελιδων κτλπ χρησιμοποιεί τoν δικο της browser απο default !!! (Δεν ξερω αν ειναι ακριβως browser παντως για κατι τετοιο μοιαζει ) .... Και που θελω να καταληξω ;;; Ειναι για πεταμε o "browser" της εφαρμογης η οτι τελος παντων ειναι αυτο..... :rolleyes: Δεν φταιει το κινητο για αυτο που συμβαινει η εφαρμογη φταιει !!!!

Edited by razorkop
Never give up
Link to comment
Share on other sites

Και εγω αυτο σκεφτομουν γιατι γινεται μονο με το fb, αλλα ελεγα μηπως και... Γινεται να το αλλαξουμε αυτο; Να ανοιγουν με τον browser που προτιμαμε;
Link to comment
Share on other sites

Και εγω αυτο σκεφτομουν γιατι γινεται μονο με το fb, αλλα ελεγα μηπως και... Γινεται να το αλλαξουμε αυτο; Να ανοιγουν με τον browser που προτιμαμε;

Ναι μπορεις να το κανεις αυτο πηγαινοντας στις ρυθμισεις της εφαρμογης facebook ... Δεν ειναι τιποτα θα το βρεις !!!!:D

Never give up
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,υπάρχει η δυνατότητα εκτύπωσης μέσω κάποιας native ή απ το playstore εφαρμογής?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,υπάρχει η δυνατότητα εκτύπωσης μέσω κάποιας native ή απ το playstore εφαρμογής?

 

ναι κανονικα εκτυπωνω απο google print που εχει μεσα

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω οτι ειναι νωρις για τετοιες ερωτησεις, αλλα ξερουμε κατι για το αν παρουμε την Μ; Καποια πραγματα τα βρισκω πολυ βολικα.
Link to comment
Share on other sites

Το ξερω οτι ειναι νωρις για τετοιες ερωτησεις, αλλα ξερουμε κατι για το αν παρουμε την Μ; Καποια πραγματα τα βρισκω πολυ βολικα.

 

ενοητε ναι

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πιστεύω θα την πάρουμε. Ακόμα και στο g2 που είναι πιο παλιό πιστεύω θα την δώσει. Δεν ξέρω η τόση γρήγορη αλλαγή από την Google για μετάβαση από την lollipop σε Μ είναι σαν να παραδέχεται ότι ήταν ψιλοαποτυχια γιατί κακά τα ψέμματα είχε και έχει αρκετά θέματα και τα περισσότερα τηλέφωνα τα γονατισε.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πιστεύω θα την πάρουμε. Ακόμα και στο g2 που είναι πιο παλιό πιστεύω θα την δώσει. Δεν ξέρω η τόση γρήγορη αλλαγή από την Google για μετάβαση από την lollipop σε Μ είναι σαν να παραδέχεται ότι ήταν ψιλοαποτυχια γιατί κακά τα ψέμματα είχε και έχει αρκετά θέματα και τα περισσότερα τηλέφωνα τα γονατισε.

 

Η εκδοση 5.1.1 κατι κανει, Εχουν φτιαξει πολλα εκει, την θεωρω καλη εκδοση. Οι αλλες εκδοσεις δεν μου αρεσαν. Για g2 δεν νομιζω και για g3 μιση εκδοση πιστευω θα δωσει και σιγουρα χωρις api2.

Link to comment
Share on other sites

Δεδομένου ότι η M είναι στην ουσία ένα μεγάλο patch plus κάποια new features πιστεύω ότι πάρουν όλες η συσκευές που πείραν lollipop. Παρεμπιπτόντως πριν λίγο μου εμφάνισε "home has sstopped" επίσης χθες μου εμφάνισε κάτι αντίστοιχο Googl.com...ktlp has sstopped.

Να υποθέσω ότι τα εμφανίζει σε όλουςκκαι ότι είναι γνωστά bugs του lollipop?

Link to comment
Share on other sites

Εμενα εχουν να μου εμφανιστουν πολυ καιρο αυτα. Μην το μελεταω. :P

Παντως με την ιστορια της LG στις αναβαθμισεις, ειμαι αισιοδοξος. Μακαρι να τη παρουμε. Αμα καποιος εχει καποιο νεο περι αυτου του θεματος, ας το ποσταρει εδω. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεδομένου ότι η M είναι στην ουσία ένα μεγάλο patch plus κάποια new features πιστεύω ότι πάρουν όλες η συσκευές που πείραν lollipop. Παρεμπιπτόντως πριν λίγο μου εμφάνισε "home has sstopped" επίσης χθες μου εμφάνισε κάτι αντίστοιχο Googl.com...ktlp has sstopped.

Να υποθέσω ότι τα εμφανίζει σε όλουςκκαι ότι είναι γνωστά bugs του lollipop?

Κανονικά δεν θα έπρεπε να στα βγάζει... Το home has stopped το πετάει που και που αλλά το άλλο που λες τι ήταν...? Αν στο ξαναβγαλει βγάλε ένα screenshot και ανέβασε το

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το home εχει ξεσκιστει να μου το πεταει... 3-4 φορες την ημερα...

Alex ακόμα φίλε? Δεν έβγαλες άκρη με αυτό? Την rom την ξαναπερασες?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Την ξαναπερασα αλλα τιποτα...τα ιδια...

Μήπως φταίει κάποια εφαρμογή;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτηκα αλλα εχω πολυ λιγες εφαρμογες... Δεν μου το κανει οταν γυρναω στην αρχικη απο μια συγκεκριμενη εφαρμογη...και εχω ακουσει και αλλους με το ιδιο προβλημα...

Μονο το viber ή τη εφαρμογη της cosmote-whats up θα μπορουσα να υποπτευθω...

Link to comment
Share on other sites

Η μόνη λύση σε αυτές τις περιπτώσεις είναι επιδιόρθωση λογισμικού ωστε να σβήσει τα πάντα απο μέσα σαν να το παίρνεις του κουτιού και να το δουλεύεις εγκαθιστώντας μία μία τις εφαρμογές.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...