Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι δική μας ευθήνη να μάθουμε στον αρχάριο ΚΑΝΟΝΕΣ.

Αν δεν του απαντάμε εδω μέσα, θα μάθει.

Δεν θα κάνουμε τα thread αχταρμα γιατί βαριούνται οι αρχάριοι να ψάξουν.

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα Μπορείτε να μου πείτε εαν αυτο δουλεύει κανονικα στην Ελλαδα, εχει εγγύηση? http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=416383

Μου φαίνεται καλη τιμη αλλα και παλι ενα ελληνικο μοντελο δεν ειναι προτιμοτερο? Σε κάποια τεστ που ειδα στο YouTube δεν ειδα μεγάλη διάφορα, λενε πως μπορει να μην δουλεύει καλα το 4g, και ειδα πως δεν εχει ραδιο, εχει κάποια κεραία αλλα για πιο λογο?

Το εχει κανεις εδω αυτο το cat 6 F460 μοντελο?

Link to comment
Share on other sites

Από όσο γνωρίζω όχι δεν έχει εγγύηση στην Ελλάδα. Δεν έχει καν εγγύηση στην Ευρώπη αλλά θα πρέπει να πάει Κορέα καθώς μόνο εκεί κυκλοφορεί.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα, θα μπλεξουμε με λιγα λόγια, εντάξει μια χαρα ειναι και το Snapdragon 801, εαν ειχε Snapdragon 810 τότε μαλιστα αυτο θα ηταν βελτιωμενο G3
Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν τον έχει το G4 ρε.... Δεν είχε βγεί τότε ο 810 στην παραγωγή! Αλλά και το G4 με τον 808 δεν έχει θέμα. Μόνο σε σχέση με τον ανταγωνισμό στα benchmarks αλλά ο χρήστης δεν καταλαβαίνει διαφορά στο daily use.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μπορείτε να μου πείτε εαν αυτο δουλεύει κανονικα στην Ελλαδα, εχει εγγύηση? http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=416383

Μου φαίνεται καλη τιμη αλλα και παλι ενα ελληνικο μοντελο δεν ειναι προτιμοτερο? Σε κάποια τεστ που ειδα στο YouTube δεν ειδα μεγάλη διάφορα, λενε πως μπορει να μην δουλεύει καλα το 4g, και ειδα πως δεν εχει ραδιο, εχει κάποια κεραία αλλα για πιο λογο?

Το εχει κανεις εδω αυτο το cat 6 F460 μοντελο?

Δεν θα εχεις developer support

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Σας κανουν και εσας παραπονα οταν μιλατε στο τηλ οτι δεν σας ακουν; Μου το ελεγε συνεχεια η κοπελα μου και τωρα που μιλησα με εναν φιλο που εχει και αυτος g3 οντως τον ακουγα πολυ χαμηλα...
Link to comment
Share on other sites

Σας κανουν και εσας παραπονα οταν μιλατε στο τηλ οτι δεν σας ακουν; Μου το ελεγε συνεχεια η κοπελα μου και τωρα που μιλησα με εναν φιλο που εχει και αυτος g3 οντως τον ακουγα πολυ χαμηλα...

 

δεν μου έχει πει κανείς τίποτα. μήπως έχεις καμιά θήκη που να καλύπτει κανένα μικρόφωνο?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο το δινει χαμηλα για να το διωξει, απο 330ευρω εφτασε 230ευρω!

εγω ηταν να το παρω απο τον Κωστα στα 250ε και τελικα το ακυρωσα για τους λογους οτι δεν εχει εγγησει εδω στην Ελλαδα,εχω δει ολα τα τεστ στο internet ,παρε με εγγησει απο εδω Ελλαδα φιλε μου για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.ΔΕΝ εχει διαφορες εκτος εαν εισαι gamer.Benchmarks ΔΕΝ λενε τιποτα!

εαν το παρεις θα το παντρευτεις ;)

mobile is my middle name
Link to comment
Share on other sites

εγω ηταν να το παρω απο τον Κωστα στα 250ε και τελικα το ακυρωσα για τους λογους οτι δεν εχει εγγησει εδω στην Ελλαδα,εχω δει ολα τα τεστ στο internet ,παρε με εγγησει απο εδω Ελλαδα φιλε μου για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.ΔΕΝ εχει διαφορες εκτος εαν εισαι gamer.Benchmarks ΔΕΝ λενε τιποτα!

εαν το παρεις θα το παντρευτεις ;)

 

 

:up::up: + 1 απο εμένα... εννοείται απο Ελλάδα και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο...!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται θα πάρεις 855 είτε 16αρι είτε 32αρι για να έχεις εγγύηση. Σε daily use δεν θα την δεις την διαφορά. Το ίδιο που λένε και για το G4. Ναι με τον 808 είναι θεωρητικά χειρότερο του ανταγωνισμού και βγάζει πιο χαμηλά benchmarks αλλά όπως λένε στα πρώτα reviews στην χρήση δεν το είδαν να σκαλώνει κάπου ούτε καν σε παιχνίδια. Σε χρήση καθημερινότητας δλδ κανείς δεν θα έβλεπε διαφορά μεταξύ S6 και G4 αν είχαν ίδιο λειτουργικό επάνω. Το ίδιο περίπου ισχύει και στο δικό μας με 801 και το άλλο με 805... Μικρές οι διαφορές για θυσία της εγγύησης.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Με τόσα προβλήματα που έχει αυτό το κινητό εννοείτε από Ελλάδα

Σου έχει βγάλει πολλά? Γιατί πλέον είναι λίγα τα κινητά που έχουν θέμα

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι ρε παιδια για ενα προβλημα-bug του κινητου..οταν ειμαι συνδεμενος σε ενα wifi και θελω να συνδεθω σε καποιο αλλο,παταω πχ στο διαθεσιμο wifi που θελω να συνδεθω και παω να γραψω τον κωδικο για να συνδεθει..εεε εκει σε μενα κολαει ολη την ωρα οταν πας να γραψεις τον κωδικο..η δηλαδη οταν θελω να δοκιμασω ας πουμε 5-6 διαφορετικους κωδικους μπας και τον βρω..συνεχεια μου κολαει..για να δοκιμασω ας πουμε 5 κωδικους κανει μια ωρα με τα κολληματα και μου σπαει τα νευρα σε σημειο να μου ερχεται να το πεταξω στον τοιχο..σας το κανει και σε σας αυτο???μηπως ειναι θεμα καποιας ρυθμισης η καποιου bug???να πω οτι με αλλο κινητο ποτε δεν ειχα τετοια προβληματα..συνδεομουνα ανετα σε οποιο wifi ηθελα και δοκιμαζα οσους κωδικους ηθελα χωρις να κολαει..
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι ρε παιδια για ενα προβλημα-bug του κινητου..οταν ειμαι συνδεμενος σε ενα wifi και θελω να συνδεθω σε καποιο αλλο,παταω πχ στο διαθεσιμο wifi που θελω να συνδεθω και παω να γραψω τον κωδικο για να συνδεθει..εεε εκει σε μενα κολαει ολη την ωρα οταν πας να γραψεις τον κωδικο..η δηλαδη οταν θελω να δοκιμασω ας πουμε 5-6 διαφορετικους κωδικους μπας και τον βρω..συνεχεια μου κολαει..για να δοκιμασω ας πουμε 5 κωδικους κανει μια ωρα με τα κολληματα και μου σπαει τα νευρα σε σημειο να μου ερχεται να το πεταξω στον τοιχο..σας το κανει και σε σας αυτο???μηπως ειναι θεμα καποιας ρυθμισης η καποιου bug???να πω οτι με αλλο κινητο ποτε δεν ειχα τετοια προβληματα..συνδεομουνα ανετα σε οποιο wifi ηθελα και δοκιμαζα οσους κωδικους ηθελα χωρις να κολαει..

Και εμένα κολλάει όταν προσπαθώ να κάνω εναλλαγές σε wifi και να καταχωρησω κωδικούς

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ηταν το κορεατικο..και σε αυτην την τιμη που το εδινε το παληκαρι ηταν χωμα...με snapdragon 805 ειναι καλυτερα το chip γραφικων..εγω θα το ρισκαρα και χωρις εγγυηση οπως εχω κανει με το s5 g906s prime που εχω..τα κορεατικα τα προσεχουν παρα πολυ σε οτι βαζουν πανω..ακομα και με τις μπαταριες που βαζουν 2 και φορτιστη...
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Σου έχει βγάλει πολλά? Γιατί πλέον είναι λίγα τα κινητά που έχουν θέμα

 

Πρόβλημα με το σήμα του, redraw που βέβαια άμα βάλεις κάποια custom rom όλα οκ, παράσιτα στο ακουστικό βέβαια στα τελευταία μοντέλα το διορθώσανε. Αλλα δεν μπορώ να πω έχει πολύ καλή κάμερα. Στην τιμή που το βρίσκεις τώρα είναι οκ. Αλλα εγώ τώρα honor 6 plus

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα με το σήμα του, redraw που βέβαια άμα βάλεις κάποια custom rom όλα οκ, παράσιτα στο ακουστικό βέβαια στα τελευταία μοντέλα το διορθώσανε. Αλλα δεν μπορώ να πω έχει πολύ καλή κάμερα. Στην τιμή που το βρίσκεις τώρα είναι οκ. Αλλα εγώ τώρα honor 6 plus

 

Θέλω να μου πεις ένα κινητό του 14 με καλύτερη! μην λέμε ότι θέλουμε...

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά βλέπω σε επίσημο forum κινητού να κατηγορούν τόσο το ίδιο το κινητό. Καλύτερα να αλλάξει η ονομασία του forum σε κάτι άλλο όπως πχ "Μην πάρετε το lg g3".

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δώστε το σε μένα παιδιά. Που περιμένω να πέσει, μόλις βγει το g4, για να το πάρω.

Δίκιο έχει ο φίλος..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...