Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σοβαρά konstantinoslp, προτείνεις με την "ιδιότητα σου στο forum" να πουλήσει χρήστης συσκευή πιθανά ελαττωματική και καλή τύχη στον επόμενο; Και, επίσης, σοβαρά έκανες το ίδιο και εσύ προηγουμένως; Αυτό το νήμα έχει αφεθεί στην κακή του τύχη από νωρίς αλλά αυτό δεν το περίμενα. Και καλά κρίμα για το νήμα του G3, το forum τι σου φταίει;

Ευτυχώς που δεν ειμαι μονος!

Τελος παντων ας σταματησουμε γιατι vs εχει γινει... Και μην ακουω οτιμονο το g3 γιατι οτι συσκευη σκεφτεις εχει παρομοιους δυσαρεστημένους χρήστες...

Και στην τελικη αφου ειστε του opensource (λεγε με αντροιντ) γιατι δεν πατε στην πολη καλη samsung που τοαντιπροσωπευει... Λεγε με KNOX

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σοβαρά konstantinoslp, προτείνεις με την "ιδιότητα σου στο forum" να πουλήσει χρήστης συσκευή πιθανά ελαττωματική και καλή τύχη στον επόμενο; Και, επίσης, σοβαρά έκανες το ίδιο και εσύ προηγουμένως; Αυτό το νήμα έχει αφεθεί στην κακή του τύχη από νωρίς αλλά αυτό δεν το περίμενα. Και καλά κρίμα για το νήμα του G3, το forum τι σου φταίει;

 

τελικα τι ειναι ρε συ xsad?προβληματικο η ετσι κανουν αυτα?

οτι ανεφερα ως προβλημα,μου το βγαλατε bug της Lg ή "ετσι ειναι η συμπεριφορα της συσκευης.."

ζεστενεται πολυ σας λεω,το κανει σε ολους μου λετε.

χανει την sd η φωτογραφικη σας λεω,σκανε 3-4 ατομα και μου λενε και σε μας το κανει,αλλα ετσι ειναι...

τελικα εγω τι να κανω?να το πουλησω ή να το στειλω σερβις?

μπορεις να μου απαντησεις υπευθυνα?

Link to comment
Share on other sites

τελικα τι ειναι ρε συ xsad?προβληματικο η ετσι κανουν αυτα?

οτι ανεφερα ως προβλημα,μου το βγαλατε bug της Lg ή "ετσι ειναι η συμπεριφορα της συσκευης.."

ζεστενεται πολυ σας λεω,το κανει σε ολους μου λετε.

χανει την sd η φωτογραφικη σας λεω,σκανε 3-4 ατομα και μου λενε και σε μας το κανει,αλλα ετσι ειναι...

τελικα εγω τι να κανω?να το πουλησω ή να το στειλω σερβις?

μπορεις να μου απαντησεις υπευθυνα?

Αν δεν το θες δωστο να ησυχάσουμε και εμεις και ο αγοραστης..... Το μονο προβλημα που εμφανισε ηταν το ραγισμα και αυτο σε λιγα κομματια...

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

τελικα τι ειναι ρε συ xsad?προβληματικο η ετσι κανουν αυτα?

οτι ανεφερα ως προβλημα,μου το βγαλατε bug της Lg ή "ετσι ειναι η συμπεριφορα της συσκευης.."

ζεστενεται πολυ σας λεω,το κανει σε ολους μου λετε.

χανει την sd η φωτογραφικη σας λεω,σκανε 3-4 ατομα και μου λενε και σε μας το κανει,αλλα ετσι ειναι...

τελικα εγω τι να κανω?να το πουλησω ή να το στειλω σερβις?

μπορεις να μου απαντησεις υπευθυνα?

 

Πούλα το αλλά μην το μετανιώσεις μετά και ποστάρεις αβέρτα στο θέμα..:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το θες δωστο να ησυχάσουμε και εμεις και ο αγοραστης..... Το μονο προβλημα που εμφανισε ηταν το ραγισμα και αυτο σε λιγα κομματια...

 

αυτο λεω ρε Τακη.δεν θελω σε καμια περιπτωση να κοροιδεψω κανεναν.

το συμπερασμα ειναι οτι "ετσι κανουν αυτα.." και η βολτα προς το service θα ειναι τσαμπα κοπος.

αρα ανεβαινει αγγελια για πωληση.

thx

Link to comment
Share on other sites

Ήρεμα παιδιά! Εντάξει δεν είχαν καλή εμπειρία τα παιδιά από την συσκευή λογικό να πάνε σε κάτι άλλο και να έχουν μείνει δυσαρεστημενοι... Εδώ αλλοι δεν έχουν πιάσει το τηλέφωνο στα χέρια τους και έχουν άποψη. Τεσπα αν δεν σου κάτσει κάτι καλά από την αρχή δεν θα σου κάτσει στην συνέχεια με το ζόρι παντρεια δεν γίνεται για αυτό και επιλογές είναι 100αδες ;) μακάρι να σταματήσουν και οι εταιρίες να βγάζουν έστω και κάποια ελλατωματικα κομμάτια για να μην υπάρχουν και αυτά τα εντός εισαγωγικων vs. Εγ δηλώνω ικανοποιημενος από την συσκευή αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να είναι όλοι! Peace! :p

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πούλα το αλλά μην το μετανιώσεις μετά και ποστάρεις αβέρτα στο θέμα..:lol::lol::lol:

 

θα σου πω κατι ειλικρινα.

σαν συνολο το τηλεφωνο μου αρεσει.πολυ καλο για το μεγεθος της οθονης του,γρηγορο,καλες φωτο,καλο βιντεο και καλοκατασκευασμενο.

προερχομενος απο amoled,εφαγα την πρωτη ξενερα με την οθονη.μετα η τσιμπημενη θερμοτητα στην πλατη και ηρθε και εδεσε με την sd.

ειναι αυτο που περιμενεις κατι ουαου και πεφτεις πανω κατι..αλλο.

τεσπα-λαθος επιλογη και δεν το ξανακανω για να μην γεμιζουμε και με τσαμπα μηνυματα το forum..;)

Link to comment
Share on other sites

μακάρι να σταματήσουν και οι εταιρίες να βγάζουν έστω και κάποια ελλατωματικα κομμάτια για να μην υπάρχουν και αυτά τα εντός εισαγωγικων vs. Εγ δηλώνω ικανοποιημενος από την συσκευή αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να είναι όλοι! Peace! :p

 

Αυτό φίλε Τάκη δεν γίνεται. Δυστυχώς στην τεχνολογία πάντα θα βγαίνουν ελαττωματικά κομμάτια σε όλους του τομείς. Από αμάξια έως τοστιέρες. Το θέμα είναι να μην τρελαινόμαστε από τη στιγμή που υπάρχουν λύσεις. Οκ, δεκτή η δυσαρέσκεια αλλά στην τελική, μηχανήματα του διαόλου είναι..:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελικα τι ειναι ρε συ xsad?προβληματικο η ετσι κανουν αυτα?

οτι ανεφερα ως προβλημα,μου το βγαλατε bug της Lg ή "ετσι ειναι η συμπεριφορα της συσκευης.."

ζεστενεται πολυ σας λεω,το κανει σε ολους μου λετε.

χανει την sd η φωτογραφικη σας λεω,σκανε 3-4 ατομα και μου λενε και σε μας το κανει,αλλα ετσι ειναι...

τελικα εγω τι να κανω?να το πουλησω ή να το στειλω σερβις?

μπορεις να μου απαντησεις υπευθυνα?

 

@dp8, δεν έγραψα τίποτε για τα προβλήματα που αντιμετωπίζεις αν και πραγματικά χαιρόμουν που από πολλούς εδώ μέσα λάμβανες απαντήσεις πρακτικές (βάλε αυτό, βγάλε το άλλο, έλεγξε εκείνο) και όχι γενικόλογες (έλαβες δυστυχώς και πολλές τέτοιες).

Υπευθυνότητα το γνωρίζεις και χωρίς να το πω πρέπει να λάβεις μονάχα από το service. DOA ή όχι, εγγύηση το κινητό έχει.

Θερμόμετρο δεν έχω να μετρήσω το δικό σου και δεν ωφελεί καν να σου πω του δικού μου.

Το να τους πεις πχ "ζεματάει και φοβάμαι ότι θα εκραγεί" είναι εύλογο κι αν την έχεις μετρήσει με κάποιο τρόπο τόσο το καλύτερο.

Ειδικά στην περίπτωση της μέτρησης θα είναι εκείνοι που πρέπει να κάνουν κάτι κι όχι εσύ πλέον.

Εσύ έδωσες τα χρήματά σου και εκείνοι οφείλουν να τιμήσουν την εγγύηση για μια συσκευή που δεν ψήνεις αυγά.

Εικασίες για το πόσο σφιχτό θέλει κανείς το αυγό του θα κάνουμε εδώ μέσα και το πρόβλημά σου δεν θα λυθεί με νέες συνταγές.

Link to comment
Share on other sites

@dp8, δεν έγραψα τίποτε για τα προβλήματα που αντιμετωπίζεις αν και πραγματικά χαιρόμουν που από πολλούς εδώ μέσα λάμβανες απαντήσεις πρακτικές (βάλε αυτό, βγάλε το άλλο, έλεγξε εκείνο) και όχι γενικόλογες (έλαβες δυστυχώς και πολλές τέτοιες).

Υπευθυνότητα το γνωρίζεις και χωρίς να το πω πρέπει να λάβεις μονάχα από το service. DOA ή όχι, εγγύηση το κινητό έχει.

Θερμόμετρο δεν έχω να μετρήσω το δικό σου και δεν ωφελεί καν να σου πω του δικού μου.

Το να τους πεις πχ "ζεματάει και φοβάμαι ότι θα εκραγεί" είναι εύλογο κι αν την έχεις μετρήσει με κάποιο τρόπο τόσο το καλύτερο.

Ειδικά στην περίπτωση της μέτρησης θα είναι εκείνοι που πρέπει να κάνουν κάτι κι όχι εσύ πλέον.

Εσύ έδωσες τα χρήματά σου και εκείνοι οφείλουν να τιμήσουν την εγγύηση για μια συσκευή που δεν ψήνεις αυγά.

Εικασίες για το πόσο σφιχτό θέλει κανείς το αυγό του θα κάνουμε εδώ μέσα και το πρόβλημά σου δεν θα λυθεί με νέες συνταγές.

 

οκ φιλε-με καλυψες..:D

Link to comment
Share on other sites

Αυτό φίλε Τάκη δεν γίνεται. Δυστυχώς στην τεχνολογία πάντα θα βγαίνουν ελαττωματικά κομμάτια σε όλους του τομείς. Από αμάξια έως τοστιέρες. Το θέμα είναι να μην τρελαινόμαστε από τη στιγμή που υπάρχουν λύσεις. Οκ, δεκτή η δυσαρέσκεια αλλά στην τελική, μηχανήματα του διαόλου είναι..:lol:

 

666... Ούστ! Πάμε για αλλά αν κάτι δεν μας κάτσει καλά και όλα good!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια ακουω διαφορα και ειναι κριμα να χαντακωνουμε μια απο τις καλυτερες συσκευες που εχουνε κυκλοφορησει.

Τα εχουμε πει ποσες φορές οτι ολη η σειρα snapdragon800 ειναι θερμη οπως και οι exynos. Τωρα αν θελετε θερμοκρασιες κάτω των 50 πατε σε mediateck η σε intel. Το g3 αν εχεις και δεδομενα δουλευει φυσιολογικα απο 45 εως και 60 βαθμούς στο cpu και σε παιχνιδια χτυπαει εως και 70.

Στα benchmark παει και 80

Απλα πεφτουν οι συχνοτητες και δεν εχει κανενα προβλημα.

Τωρα οσων αφορα τα bugs εχει να κανει με τα λειτουργικα στις περισσοτερες περιπτωσεις που καλλιστα ειναι φυσιολογικο ειδου και οι απανωτές αναβαθμισεις.

Τουλαχιστον υπαρχει προσπάθεια βελτιωσης και οχι αμέλια οπως κάποιες αλλες εταιριες.

Edited by cocous
Link to comment
Share on other sites

οκ φιλε-με καλυψες..:D

Φίλε μου όλα είναι σχετικά στα τηλέφωνα και σου το λέω εγώ που έχω αλλάξει 10 συσκευές τους τελευταίους 3 μήνες κάπου γράφεις ότι θα πάρεις το s5 ξέρεις ότι με lollipop βγάζει πολλές φορές fc η κάμερα στο s5 και κολλάει ρι να πουν οι κάτοχοι του;Είχα (s4,g2,s5,note 3,z2,g3 16,galaxy alpha,note 4,g3 32)Όλα τα τηλέφωνα έχουν τα θέματα τους,αν έχεις πρόβλημα το πουλας και παίρνεις ένα άλλο,αλλά μην ισοπεδώνουμε τα πάντα βγάζουμε το τηλέφωνο άχρηστο,ναι έχει θέμα με την μπαταρία αλλά μήπως το ακριβοπληρωμενο note 4 δεν έχει;Μόνο το g2 και το note 3 είναι βράχος στην μπαταρία,έχει θέμα υπερθέρμανσης; 3 g3 Έχω αλλάξει και κανένα δεν είχε τέτοιο θέμα,dialer. κλάσεις πιο γρήγορος από note 4,σήμα πολύ καλύτερο από το note 4,φορητότητα δεν υπάρχει σύγκριση,θα πρέπει να μπαίνω και εγώ στο νήμα του note 4 και να γράφω συνέχεια τα προβλήματα που είχα με την συσκευή;(αυτό είναι για τον φίλο Κώστα)Για μένα το καλύτερο είναι να το πας για doa και μετά να αλλάξεις συσκευή:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ειναι πως το παιρνει ο καθενας.ξερω πολλους που δεν εχουν προβλημα με προβληματακια.εγω θελω να δουλευει οπως πρεπει.

παραξενος,ψειρας,.?πεστο οπως θες.απο την στιγμη που το πληρωνω,εχω και τις αναλογες απαιτησεις.

 

 

 

ρε σεις-ενας ενας μου σκατε να μου πειτε για το θεματακι?αρα καποιο bug ειναι που δεν εχουμε βρει απο που και πως...

για πες μαρκα sd.

 

----- προσθήκη μηνύματος 76 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

δεν ειπα οτι ειναι αχρηστο το τηλεφωνο μετα απο αυτο,αλλα ετσι θα πρεπει να κανει..?

Sony 16gb. Πριν είχα μια από το eBay άγνωστης προέλευσης... Αλλά και με τη Sony το ίδιο κάνει. Δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα να σου πω την αλήθεια...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου όλα είναι σχετικά στα τηλέφωνα και σου το λέω εγώ που έχω αλλάξει 10 συσκευές τους τελευταίους 3 μήνες κάπου γράφεις ότι θα πάρεις το s5 ξέρεις ότι με lollipop βγάζει πολλές φορές fc η κάμερα στο s5 και κολλάει ρι να πουν οι κάτοχοι του;Είχα (s4,g2,s5,note 3,z2,g3 16,galaxy alpha,note 4,g3 32)Όλα τα τηλέφωνα έχουν τα θέματα τους,αν έχεις πρόβλημα το πουλας και παίρνεις ένα άλλο,αλλά μην ισοπεδώνουμε τα πάντα βγάζουμε το τηλέφωνο άχρηστο,ναι έχει θέμα με την μπαταρία αλλά μήπως το ακριβοπληρωμενο note 4 δεν έχει;Μόνο το g2 και το note 3 είναι βράχος στην μπαταρία,έχει θέμα υπερθέρμανσης; 3 g3 Έχω αλλάξει και κανένα δεν είχε τέτοιο θέμα,dialer. κλάσεις πιο γρήγορος από note 4,σήμα πολύ καλύτερο από το note 4,φορητότητα δεν υπάρχει σύγκριση,θα πρέπει να μπαίνω και εγώ στο νήμα του note 4 και να γράφω συνέχεια τα προβλήματα που είχα με την συσκευή;(αυτό είναι για τον φίλο Κώστα)Για μένα το καλύτερο είναι να το πας για doa και μετά να αλλάξεις συσκευή:rolleyes:

 

δεν υπαρχει doa Βαγγελη σε αυτην την περιπτωση.εχουν δικιο τα παιδια.ολα αυτα ειναι φυσιολογικα απ`οτι φαινεται και ειναι τσαμπα κοπος.

οπως το στειλω θα μου το στειλουν.

πριν 10 λεπτα μιλαγα σε φιλο που δουλευει σε γνωστη αλυσιδα με ηλεκτρονικα ειδη.

οτι εχει παει για service με τα θεματακια που αναφερουμε,εχει γυρισει οπως ειναι πισω.

οι περισσοτερες των περιπτωσεων ειχαν να κανουν με οθονη και θερμοτητα.

2 τυποι που το πηγαν για καρτα sd(την εχανε γενικως)η απαντηση που πηραν ειναι οτι ειναι ασυμβατοτητα της συσκευης με καποιες μαρκες.

γι`αυτο σου λεω αστο...:D

Link to comment
Share on other sites

θα σου πω κατι ειλικρινα.

σαν συνολο το τηλεφωνο μου αρεσει.πολυ καλο για το μεγεθος της οθονης του,γρηγορο,καλες φωτο,καλο βιντεο και καλοκατασκευασμενο.

προερχομενος απο amoled,εφαγα την πρωτη ξενερα με την οθονη.μετα η τσιμπημενη θερμοτητα στην πλατη και ηρθε και εδεσε με την sd.

ειναι αυτο που περιμενεις κατι ουαου και πεφτεις πανω κατι..αλλο.

τεσπα-λαθος επιλογη και δεν το ξανακανω για να μην γεμιζουμε και με τσαμπα μηνυματα το forum..;)

 

Έφαγες ξενέρα προερχόμενος από amoled που το άσπρο της είναι κίτρινο και δεν "έρχεται" με κανένα καλιμπράρισμα;;

Έβαλα δίπλα το g3 σε default ρύθμιση(θερμό άσπρο) δίπλα στο s6 edge,σε ίδιο site με λευκό background, και το θερμό του g3 ήταν πολύ πιο άσπρο..

Μετά γύρισα το λευκό του g3 σε ψυχρό και η διάφορα ήταν χαώδη...

Ωραίο το μαύρο της amoled και θα το προτιμούσα στην tv μου αλλά σε κινητό προτιμώ άσπρο και φυσικά χρώματα

 

Αλλά και πάλι όλα είναι περί ορέξεως..

Link to comment
Share on other sites

Έφαγες ξενέρα προερχόμενος από amoled που το άσπρο της είναι κίτρινο και δεν "έρχεται" με κανένα καλιμπράρισμα;;

Έβαλα δίπλα το g3 σε default ρύθμιση(θερμό άσπρο) δίπλα στο s6 edge,σε ίδιο site με λευκό background, και το θερμό του g3 ήταν πολύ πιο άσπρο..

Μετά γύρισα το λευκό του g3 σε ψυχρό και η διάφορα ήταν χαώδη...

Ωραίο το μαύρο της amoled και θα το προτιμούσα στην tv μου αλλά σε κινητό προτιμώ άσπρο και φυσικά χρώματα

 

Αλλά και πάλι όλα είναι περί ορέξεως..

 

Πως γυρισες το λευκο του G3 σε ψυχρο?Ειναι δυνατον αυτο??

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

 

Αλλά και πάλι όλα είναι περί ορέξεως..

 

ακριβως αυτο.

εγω φιλε ειμαι του μαυρου και της γνωμης οτι απο εκει ξεκιναει ολη η εικονα σου.εαν δεν εχεις καλο μαυρο,δεν...:cry:

Link to comment
Share on other sites

ακριβως αυτο.

εγω φιλε ειμαι του μαυρου και της γνωμης οτι απο εκει ξεκιναει ολη η εικονα σου.εαν δεν εχεις καλο μαυρο,δεν...:cry:

Τότε τα samsung είναι μονόδρομος για σένα:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Έφαγες ξενέρα προερχόμενος από amoled που το άσπρο της είναι κίτρινο και δεν "έρχεται" με κανένα καλιμπράρισμα;;

Έβαλα δίπλα το g3 σε default ρύθμιση(θερμό άσπρο) δίπλα στο s6 edge,σε ίδιο site με λευκό background, και το θερμό του g3 ήταν πολύ πιο άσπρο..

Μετά γύρισα το λευκό του g3 σε ψυχρό και η διάφορα ήταν χαώδη...

Ωραίο το μαύρο της amoled και θα το προτιμούσα στην tv μου αλλά σε κινητό προτιμώ άσπρο και φυσικά χρώματα

 

Αλλά και πάλι όλα είναι περί ορέξεως..

ετυχε το edge να ειχε θερμο χρωμα...και εγω προτιμω το ψυχρο χρωμα..

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Πως γυρισες το λευκο του G3 σε ψυχρο?Ειναι δυνατον αυτο??

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6048996#post6048996.com

Διάβασε εδώ το post μου..

Μέχρι το 1. Για το ψυχρό και τα υπόλοιπα για καλύτερο μαύρο

Edited by superuser_78
Link to comment
Share on other sites

Hugo Barra: Γιατί η Xiaomi είναι κατά των microSD στα smartphones

http://techblog.gr/mobile/xiaomi-is-against-microsd-cards-in-phones-3427/

 

...................Επιπλέον, σύμφωνα πάντα με τα λεγόμενα του Hugo Barra, υπάρχουν προβλήματα και με την λειτουργικότητα, καθώς οι κάρτες microSD γενικά είναι επιρρεπείς σε αποτυχία και δυσλειτουργίες. Πολλές φορές σταματούν να δουλεύουν και αυτό έχει ως αποτέλεσμα οι χρήστες να αντιμετωπίζουν διάφορα προβλήματα όπως apps που κρασάρουν συνεχώς, dδεδομένα που χάνονται και άλλα.............................................TIXEO DEN NOMIZO

 

APSOGO EDO KAI KATI MHNES ME 64GB MSD

Edited by ADAN
LG G3 32+64GB
Link to comment
Share on other sites

Hugo Barra: Γιατί η Xiaomi είναι κατά των microSD στα smartphones

http://techblog.gr/mobile/xiaomi-is-against-microsd-cards-in-phones-3427/

 

...................Επιπλέον, σύμφωνα πάντα με τα λεγόμενα του Hugo Barra, υπάρχουν προβλήματα και με την λειτουργικότητα, καθώς οι κάρτες microSD γενικά είναι επιρρεπείς σε αποτυχία και δυσλειτουργίες. Πολλές φορές σταματούν να δουλεύουν και αυτό έχει ως αποτέλεσμα οι χρήστες να αντιμετωπίζουν διάφορα προβλήματα όπως apps που κρασάρουν συνεχώς, dδεδομένα που χάνονται και άλλα.............................................TIXEO DEN NOMIZO

 

APSOGO EDO KAI KATI MHNES ME 64GB MSD

Αυτα τα ελεγαν πιο πριν για τα nexus... Και εγω δεν γουσταρω τις microsd γιαυτο δεν εχω και στο g3

Link to comment
Share on other sites

Είναι όμως κάτι που ζητάνε οι χρηστες σε μεγάλο ποσοστό κι αυτό πιέζει τις εταιρίες και βάζουν micro sd.

Όσο για το φίλο πιο πάνω Σοφό θα ήταν να δοκιμάσει μια άλλη κάρτα λόγο ασυμβατότητας πριν το δωσει

LG G3 32+64GB
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...