Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συμφωνώ με ταξιδιώτη,όταν οι πιθανότητες να του τύχει (εξακριβωμένα σε τόσες περιπτώσεις) προβληματικό κινητό ,καλό είναι να το αποφύγει!Το ότι σε άλλα παιδιά είναι ΟΚ η 406 παρτίδα,δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να συμβουλεύσουμε τον νέο αγοραστή ότι όντως η συγκεκριμένη παρτίδα έχει προβλήματα σε πολλά επίπεδα ασχέτως αν εμφανίζονται μεμονωμένα ή μαζεμένα .
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κάποτε κάποιος Γιαπωνέζος Κορεάτης Κίνέζος πρέπει να ακούσει τις Ελληνικές θέσεις για Κινητό στη δουλειά, και να βγάλει κινητό για οχτάωρη δουλειά οχτώ ώρες οθόνης

 

+8 κι από μένα :D

Α να χαθούν οι αντιδραστικοί σχιστομάτηδες.

 

Με την ευκαιρία, κι εγώ τη μπακατέλα 406 έχω...

Στα σοβαρά τώρα, η παρτίδα δεν λέει τίποτε. Αν το μεταχειρισμένο κινητό είναι σωστό και θέλει ο άλλος να το σκοτώσει από το άγχος του με βάση αυτά που έχει διαβάσει εδώ τον απαλλάσσεις με λιγότερα Ευρώ. Αν μπορείς να το δεις πως δουλεύει πριν την αγορά και δεν είναι σωστό και δικαίως ο άλλος θέλει να το σκοτώσει μην φορτωθείς το άγχος του. Εγώ θα έψαχνα και σχόλια που κάνουν κάτοχοι του κινητού πριν αποφασίσουν να το δώσουν.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, επειδή είναι κάμποσες χιλιάδες τα μηνύματα εδω μέσα και δε το βρήκα πουθενά μήπως μπορεί κάποιος να μου πει απο που καταλαβαίνουμε σε ποια παρτίδα ανήκει το κινητό γιατί σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το αγοράσω και μη πέσω σε κανένα απο τα ελαττωματικά.. ευχαριστώ!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, επειδή είναι κάμποσες χιλιάδες τα μηνύματα εδω μέσα και δε το βρήκα πουθενά μήπως μπορεί κάποιος να μου πει απο που καταλαβαίνουμε σε ποια παρτίδα ανήκει το κινητό γιατί σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το αγοράσω και μη πέσω σε κανένα απο τα ελαττωματικά.. ευχαριστώ!!

 

3 πρώτα νούμερα του Serial. XYY

X: Έτος. Δηλαδή 4=2014, 5=2015 κλπ

ΥΥ: Μήνας. Δηλαδή 01=Ιανουάριος, 02 Φεβρουάριος κλπ

 

άρα π.χ 412 σημαίνει ότι το κινητό είναι Δεκεμβρίου του 2014.

Edited by djkostas20

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

άσχετο αλλά σχετικό με τις μπαταρίες που λέγαμε παραπάνω... πήρα πριν λίγο στην infoquest να ρωτήσω για μια συνάδελφο μου πόσο στοιχίζει η αντικατάσταση μπαταρίας για ενα iphone 4 και η απάντηση ήταν 83,32€ + ΦΠΑ και θέλει 6 εργάσιμες :X:X:X.... την παλεύουν αυτοί ρε??? :lol::lol::lol::lol::lol:

 

Ρε LG και ας κρατάει και μισή μέρα!!!!!!!!! :tease::tease::tease:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Υπότιτλους πως μπορώ να βάλω έχω κατεβάσει κάτι ταινίες αλλά είναι στα γερμανικά και δεν τα καταλαβαίνω ολα.είχα ακούσει ότι με την lolipop θα υπάρχει αυτή η επιλογή ξέρει να μου πει κάποιος τη γίνεται?
Link to comment
Share on other sites

Υπότιτλους πως μπορώ να βάλω έχω κατεβάσει κάτι ταινίες αλλά είναι στα γερμανικά και δεν τα καταλαβαίνω ολα.είχα ακούσει ότι με την lolipop θα υπάρχει αυτή η επιλογή ξέρει να μου πει κάποιος τη γίνεται?

Δοκιμασε με Bs player.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε με Bs player.

 

Οι ταινίες ξέχασα να πω είναι από το play store και δυστυχώς δεν κάνει αναπαραγωγή με άλλο πρόγραμμα για λόγους που γνωρίζουν ολοι. Υπάρχει κάποιος τρόπος ?

Link to comment
Share on other sites

εγω ουτε καν απο πια χωρα ειναι δε ξερω ουτε παρτιδα το πειρα τέλος αυγουστου εχω κανει ολες τις ενημερωσεις με καθαρη εγκατασταση το τηλεφωνο παει γρηγορα μπαταρια σιγουρα ξερω οτι θ βγαλει 1,5μερα κ θα φτασει 30 % οποτε το φορτιζω εκτος κ αν βάλω ταινια στο κοντι κ μιρακαστ οποτε 1μερα, δε το κλεινω ποτε ούτε οταν κοιμαμαι ρεσταρτ αν τύχει στο μηνα, εχω 45εφαρμογες wifi κ 3γ ανοιχτα συχρονισμοσ αυτοματος κλειστος ομως ουτε λαγκ τουλαχιστον να φαινεται στο ματι ουτε τιποτα τωρα πως μερικοι εχουν τοσα προβλιματα εχουν βγαλει σκαρτα τα μισα με πια βαση κ πια στατιστικά δεδομενα το βγαζουν αυτο δε μπορω να καταλαβω ελπιζω οχι με τα σχολια μεσα εδω που αναλογα με τα κεφια του καθε ενως τη μια το κινητο του πεταει κ την αλλη σερνετε κ εχουμε δει πολλες τετοιες περιπτωσεις ας ηρεμησουμε λιγο κ αν δε σας κανει υπαρχουν κ αλλες συσκευες μη το κουραζετε το κινητακι παρτε ενα ζ3 ενα htc m8 κατι που να σας ευχαριστει
Link to comment
Share on other sites

Ταξιδιωτη σου αλλαξανε για θεμα οθονης? Του τακαρου31 ειναι 411 και εχει το ιδιο bleeding με το δικο μου 406?!? Edited by takis6666

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

ώπα ώπα παιδία η συσκευή μου δεν έχει ΚΑΝΕΝΑ bleeding... . Μου έχει εξηγήσει άνθρωπος σε παλαιότερη συζήτηση οτι αυτό που βλέπω είναι η λειτουργία της IPS οθόνης στο μαύρο σε σχέση με της amoled (που είναι και τεχνικός απ'όσο κατάλαβα) και το έχω κλείσει αυτό το θέμα. Μην μου βάζετε ιδέες τώρα!:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Guest YiorgosA
Εγώ δεν βλέπω κάτι μεμπτό Τάκη. Όλες οι οθόνες έχουν κάποια ανισοκατανομή του φωτός. Στην δικιά σου δεν φαίνεται κάτι περίεργο, ή τουλάχιστον εγώ δεν το παρατηρώ.
Link to comment
Share on other sites

και εγώ δεν βλέπω κάτι... μπορείς να ανεβάσεις κανά δύο με μαύρο φόντο?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι λιγο πιο φωτεινες... τι λετε να κανω? Φωτιες αναψε ο φιλος ταξιδιωτης.

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ στο g3 να ορίσω απο προεπιλογή οι νέες επαφές να αποθηκέυονται στο gmail και όχι τοπικά στο τηλ;

 

το ψάχνω αλλά δεν βρίσκω πουθενά αυτή την επιλογή... είμαστε σίγουροι οτι υπάρχει?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...