Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@thanoolhs

Μακάρι να στο αντικαταστήσουν άμεσα αλλά έχω επιφυλάξεις διότι παίζει να σου κάνουν κονξες.

Προσωπικά πάντως δεν αγοράζω ξανά από skroutz μαγαζιά γιατί είναι κάπως όλη η ιστορία αυτή.

Έτυχε να βρω ελληνικό g3 όταν πρωτοβγηκε σε καλή τιμή και έτσι έχω την ησυχία μου .

Θα σου πουν διάφοροι ότι γίνεται το doa χωρίς προβλήματα σε αυτά τα μαγαζιά (και μακάρι) αλλά απ'όσο έχω δει εγώ τα πράγματα διαφοροποιούνται αρκετά από περίπτωση σε περίπτωση.

Εύχομαι πάντως να στο κάνουν το doa χωρίς προβλήματα.

Edited by rostropol
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μακάρι να στο αντικαταστήσουν άμεσα αλλά έχω επιφυλάξεις διότι παίζει να σου κάνουν κονξες.

Προσωπικά πάντως δεν αγοράζω ξανά από skroutz μαγαζιά γιατί είναι κάπως όλη η ιστορία αυτή.

Έτυχε να βρω ελληνικό g3 όταν πρωτοβγηκε σε καλή τιμή και έτσι έχω την ησυχία μου .

Θα σου πουν διάφοροι ότι γίνεται το doa χωρίς προβλήματα σε αυτά τα μαγαζιά (και μακάρι) αλλά απ'όσο έχω δει εγώ τα πράγματα διαφοροποιούνται αρκετά από περίπτωση σε περίπτωση.

Εύχομαι πάντως να στο κάνουν το doa χωρίς προβλήματα.

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση, αύριο μιλάω μαζί τους και θα σας ενημερώσω!!

Link to comment
Share on other sites

Το κατάστημα μου έδωσε ένα χαρτί για το DOA, αλλά κάτι δεν μου πάει καλά.

 

Κάτι δεν μου πάει καλά στην περίπτωση 3, δηλαδή δεν με καλύπτει το DOA?

 

Το phonegallery προστατεύει τις αγορές σας: Αγοράζοντας από το phonegallery οποιοδήποτε προϊόν, πέρα από την επίσημη εγγύηση του κατασκευαστή, σας παρέχουμε επιπρόσθετα εγγύηση άμεσης αντικατάστασης του σε περίπτωση DOA (εξαρχής ελαττωματικό προϊόν). Η εγγύηση DOA παρέχεται για έως 7 ημέρες από την ημερομηνία αγοράς του προϊόντος, υπό τις παρακάτω προϋποθέσεις:

1.Το προϊόν πρέπει να επιστραφεί από τον πελάτη στο κατάτημά μας εντός 7 ημερών από την ημερομηνία αγοράς του, με την πλήρη συνοδευτική συσκευασία του

2.Η αδυναμία λειτουργίας του προϊόντος πρέπει να οφείλεται σε ελάττωμα του κατασκευαστή και όχι σε βλάβη που προκλήθηκε από κακή χρήση του προϊόντος, όπως για παράδειγμα και όχι αποκλειστικά από πτώση, λειτουργία εκτός προδιαγραφών κατασκευαστή, επέμβαση στο εσωτερικό του από μη εξουσιοδοτημένους τεχνικούς κτλ.

3.Το DOA καλύπτει μια συσκευή μόνο στην περίπτωση που θα φτάσει στον πελάτη χωρίς να λειτουργεί. Σε περίπτωση που δεν λειτουργεί μέρος αυτής καλύπτει τη συσκευή η εγγύηση και όχι το DOA

4.Το προϊόν θα αποσταλεί στο service της εκάστοτε εταιρείας για έλεγχο και αντικατάσταση με νέο εφόσον εμπίπτει στην κατηγορία DOA.

5.Τα έξοδα αποστολής επιβαρύνουν το phonegallery με την προϋπόθεση ότι η ίδια και μόνο θα έχει επιλέξει τον τρόπο και εταιρεία μεταφοράς. Εάν το προϊόν δεν παρουσιάζει κάποιο πρόβλημα θα επιστρέφεται πίσω και ο πελάτης θα επιβαρύνεται με τα έξοδα παραλαβής και αποστολής της συσκευής.

- See more at: http://www.phonegallery.gr/index.php....hx8CbM0h.dpuf

__________________

 

Κανονικα το doa dead or alive ουσιαστικα ειναι οταν η συσκευη δεν ανοιγει καν. Απλα καποιες εταιριες τα αλλαζουν γιατι εχουν αυτη την εντολη. Εγγυηση οταν ειπα ενοουσα αλλαγη οθονης και οχι κινητου. Τωρα για doa θα το πας εκει. Υπαρχουν μαγαζια που θα το καλυπταν αλλα οχι ολα ειναι μερικα που κανουν κονξες. Κινηγησε το παντως επισκευη εχεις κανονικα απο προκορντια αλλα για doa αν ισχυει αυτο που γραφει θα εχεις θεμα

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Κανονικα το doa dead or alive ουσιαστικα ειναι οταν η συσκευη δεν ανοιγει καν. Απλα καποιες εταιριες τα αλλαζουν γιατι εχουν αυτη την εντολη. Εγγυηση οταν ειπα ενοουσα αλλαγη οθονης και οχι κινητου. Τωρα για doa θα το πας εκει. Υπαρχουν μαγαζια που θα το καλυπταν αλλα οχι ολα ειναι μερικα που κανουν κονξες. Κινηγησε το παντως επισκευη εχεις κανονικα απο προκορντια αλλα για doa αν ισχυει αυτο που γραφει θα εχεις θεμα

 

To θέμα είναι ότι εκτός από το καμμένο pixel έχει και ένα σημάδι μπροστά στο λογότυπο της LG.

 

Τι κάνουμε σε αυτή τη περίπτωση?

Link to comment
Share on other sites

To θέμα είναι ότι εκτός από το καμμένο pixel έχει και ένα σημάδι μπροστά στο λογότυπο της LG.

 

Τι κάνουμε σε αυτή τη περίπτωση?

 

Εδω τωρα ειναι το θεμα πας εκει και κανεις οτι δεν ξερεις κατι. Ουσιαστικα δεν εχει σχεση . Κανονικα θα πρεπει να το καλυψουν. Και να σου πουν κατι θα πεις τι σχεση εχει το πιξελ με αυτο. Και ουι ετσι ηταν οταν το ανοιξες

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

είμαι έτοιμος να το πάρω μεταχειρισμένο. μπορείτε να μου πείτε πως μπορώ στα γρήγορα να κοιτάξω αν είναι το d855 ή το f400; το γράφει κάπου;

Κάποιος τρόπος παιδιά; Ίσως στις ρυθμίσεις, ή στο κουτί, ή στο βιβλιαράκι; βασικά θα το παραλάβει ο αδερφός μου και θέλω να του εξηγήσω πως μπορεί να το κοιτάξει στα γρήγορα επειδή δεν είναι σχετικός...

My History:

Nokia 3330, Panasonic GD67, Nokia 7650, Sony Ericsson Z800i, Sony Ericsson W850i, Alcatel OT-E101A, HTC Magic, Sony Ericsson T650i, Sony XPERIA S, LG G3, Chuwi Hi8

Now:

Samsung Galaxy S8

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος τρόπος παιδιά; Ίσως στις ρυθμίσεις, ή στο κουτί, ή στο βιβλιαράκι; βασικά θα το παραλάβει ο αδερφός μου και θέλω να του εξηγήσω πως μπορεί να το κοιτάξει στα γρήγορα επειδή δεν είναι σχετικός...

 

Ρυθμισεις τελευταια σελιδα κατω κατω σχετικα με το τηλεφωνο και εκειμεσα πληροφοτιες υλικου.εκει στο πρωτο λεει μοντελο

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Να πω ότι και εγώ γύρισα σε ART και τρέχει όντως λίγο καλύτερα το τηλέφωνο. Από θερμοκρασία μπορώ να πω ότι είναι πολύ καλύτερα απο πριν έχω την εντύπωση. Η Μονή εφαρμογή που δε μου παίζει προς ώρας είναι το metro notifications. Το δωρεάν παίζει μια χαρά και η paid έκδοση δε μπορεί να γίνει ούτε καν εγκατάσταση. Βγάζει σφάλμα -24. Ξέρει κάνεις τι είναι αυτό;

 

Δεύτερη μέρα με ART, η μπαταρία δεν κράτησε καλά σήμερα και το κινητό ζεματάει, τι να πω

Θα το δω και σήμερα και από αύριο θα δω εάν γυρίσω dalvic

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Doa σημαινει <<dead on arrival>> και οχι dead or alive. Γινεται αντικατασταση μονο σε περιπτωση που αφου πληρωσεις παραλαβεις και πας να ανοιξεις τη συσκευη η συσκευη δεν ενεργοποιητε. Σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση μονο service. Αυτα τα μαγαζια δεν εχουν την δυνατοτητα που εχουν τα μεγαλα καταστηματα. Γιατι νομιζετε οτι καποιοι οπως εγω τα σκαμε σε πλαισιο media κλπ? Για να ειμαστε σιγουροι οτι αυτο που αγορασαμε ειναι ακριβως οπως πρεπει να ειναι μαμα αψογο. Παντα φιλικα
Link to comment
Share on other sites

Doa σημαινει και οχι dead or alive. Γινεται αντικατασταση μονο σε περιπτωση που αφου πληρωσεις παραλαβεις και πας να ανοιξεις τη συσκευη η συσκευη δεν ενεργοποιητε. Σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση μονο service. Αυτα τα μαγαζια δεν εχουν την δυνατοτητα που εχουν τα μεγαλα καταστηματα. Γιατι νομιζετε οτι καποιοι οπως εγω τα σκαμε σε πλαισιο media κλπ? Για να ειμαστε σιγουροι οτι αυτο που αγορασαμε ειναι ακριβως οπως πρεπει να ειναι μαμα αψογο. Παντα φιλικα

 

Σωστα ετσι ακριβως ειναι δικο μου λαθος απλα επειδη ξερω απο τους μικρους ειναι θεμα προμηθευτη. Ξερω καταστημα του οποιου τουδινει κανονικα doa οπως τα μεγαλα. Και αλλο που δεν εχει doa. Οποτε καλητερα πριν απο αγορα να ρωταμε πληρως τι καλυπτουν.

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Ισως καποια μικρα καταστηματα αγνωστα προς εμενα να σου αντικαθιστουν την συσκευη σε περιπτωση ελαττωματικου δεν ξερω ας μας πειτε ποια ειναι να τα στηριξουμε κ να μην τα σκαμε σε αυτους που μας τα παιρνουν διπλασια. Γενικα ομως ειναι καλο και απλο να ρωταμε πρωτα ξεκαθαρα αυτο που θελουμε και αναλογος την απαντηση αποφασιζουμε
Link to comment
Share on other sites

Ισως καποια μικρα καταστηματα αγνωστα προς εμενα να σου αντικαθιστουν την συσκευη σε περιπτωση ελαττωματικου δεν ξερω ας μας πειτε ποια ειναι να τα στηριξουμε κ να μην τα σκαμε σε αυτους που μας τα παιρνουν διπλασια. Γενικα ομως ειναι καλο και απλο να ρωταμε πρωτα ξεκαθαρα αυτο που θελουμε και αναλογος την απαντηση αποφασιζουμε

 

ας πουμε ενα που ξερω και οτι αγορα τη κανω απο εκει ειναι το extreme-mobile χωρις να θελω να κανω διαφημιση δεν ειναι στο skroutz αυτο και παλι και εκει ο προμηθευτης το κανει αμα δεν στο κανει ο προμηθευτης δεν μπορουν να κανουν και πολλα. επειδη βγηκαμε λιγο offtopic οπως λες σε οποιοδηποτε καταστημα καλο ειναι πρωτα να ρωταμε ξεκαθαρα το τι απετουμε και αν δεν το κανει τοτε αντιο.

Edited by kopromax
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Αρα λογικα η εκδοση με τα 2 θα εχει αρκετη διαφορα ε?

 

To βασικό πρόβλημα στο G2 ήταν το storage, όχι η RAM. Γι'αυτό και εγώ είχα πάρει το 32αρι. Μην σε αγχώνει η RAM, και με 2GB μια χαρά τα πάει. Το storage είναι θέμα (αν και πλέον με την mSD δεν υπάρχει τόσο μεγάλο πρόβλημα)....

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά 2 ερωτήσεις προς τους κατόχους:

1. Έχει βιντεοκλήση στο dialer (από το δίκτυο εννοώ και όχι μέσω προγράμματος τύπου skype ή g+...). Ξέρω ότι το android δεν υποστηρίζει και ότι μέχρι τώρα το έχει μονο η Samsung....

2. To wifi direct (smart share νομίζω το ονομάζει η LG) δουλεύει και με άλλες μάρκες κινητών ή μόνο με Lg?

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα πρωί-πρωί το κινητό με καινούρια οθόνη, ενώ του έκαναν και Επαναφορά. Επιτόπου μου βρήκε και την 10h και την κατεβάζω. Όσον αφορά ταχύτητα και εξυπηρέτηση, για να λέμε και τα καλά, η LG/Procordia από μένα παίρνει ένα 9αρακι (το 10 θα ήταν μόνο για καινούρια συσκευή).

 

Για να δούμε τι θα δούμε λοιπόν και με την ενημέρωση....

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά αλλά γίνεται ένας χαμός από ότι φαίνεται με ένα νέο πρόβλημα του G3...

 

Τσεκάρατε όσοι ενδιαφέρεστε:

 

Παράπονα μερίδας χρηστών του LG G3 για ρωγμή στη θύρα ακουστικών

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά αλλά γίνεται ένας χαμός από ότι φαίνεται με ένα νέο πρόβλημα του G3...

 

Τσεκάρατε όσοι ενδιαφέρεστε:

 

Παράπονα μερίδας χρηστών του LG G3 για ρωγμή στη θύρα ακουστικών

 

Κανένας χαμός δεν γίνεται, το ίδιο που πόσταρα εκεί θα πω και εδώ: κάπου κάπως κάποτε σε ένα κινέζικο forum κάποιοι χρήστες ανέφεραν πρόβλημα με ρωγμή στο βύσμα του ακουστικού (η φωτογραφία δείχνει το μικρόφωνο, αλλά το προσπερνάμε). Ε και ? Απίθανο είναι ? Και μένα με ζορίζει πολύ το mUSB (και στο G2 το ίδιο είναι, αλλά και σε Asus κινητό και tablet, το ίδιο συμβαίνει). Λογικό λοιπόν κάποιοι από το βάλε-βγάλε να έκαναν μια μικρή ρωγμή. "Κατασκευαστικό λάθος" (όπως π.χ. οι κεραίες της Apple) δεν είναι. Θα με χαλάσει αν το δω στο δικό μου ? Προφανώς. Θα το πάω για φτιάξιμο ? Προφανώς. Αλλά από αυτό το σημείο μέχρι να λέει ο άλλος "φτηνή εταιρεία η LG" και "μηδενικός ποιοτικός έλεγχος", απέχουμε πολύ, δεν νομίζετε ?

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά αλλά γίνεται ένας χαμός από ότι φαίνεται με ένα νέο πρόβλημα του G3...

 

Τσεκάρατε όσοι ενδιαφέρεστε:

 

Παράπονα μερίδας χρηστών του LG G3 για ρωγμή στη θύρα ακουστικών

 

ολο αυτο ξεκινησε απο εδω http://www.gsmdome.com/lg-g3-cracks-microphone-area-spreading-problems-confirmed-indonesia-hong-kong-usa

 

γενικα δεν ειναι κατι το οποιο ειναι γενικευμενο και γενικα παιζει να ναι μεμονομενο περιστατικο εδω κατω κατω εχει κρακ σε ενα nexus 5 που δεν εχω ακουσει τιποτα τετοιο ως τωρα. σε εμενα προσωπικα ενα μηνα που το εχω και βαζω καθε μερα ακουστικα και φορτιστη δεν εχει τιποτα και δεν τα βαζω με προσοχη. οποτε δεν ειναι κατι που για την ωρα πρεπει να δωθει εκταση

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω κι εγώ ένα update. Είμαι 4 εβδομάδες με 16αρι Ελληνικό αγορασμένο από πλαίσιο. Restart έφαγα στη μάπα 3 απανωτα, πριν λίγες ημέρες. Μάλιστα τις 2 φορές χρησιμοποιούσα την κάμερα & την τρίτη έκανα antutu benchmarking . Είμαι με 10g. Άλλη φορά δεν μου έχει συμβεί ξανά. Γενικά κι εγώ έχω ζητήματα υπερθέρμανσης και χαμηλής επάρκειας μπαταρίας. Το θέμα με την μπαταρία θα διορθωθεί πιστεύετε με κάποιο update? Επίσης, ακόμη δεν έχω λάβει την 10h!!! Έχει αργήσει να μου έρθει Ή μου φαίνεται?

Τελειώνοντας σκέφτομαι το root Και ψήνομαι πολύ για να το κάνω! Έχει κάποιο νόημα υπό την έννοια θα ξεκλειδώσει σημαντικά features η να χαμε να λέγαμε?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω κι εγώ ένα update. Είμαι 4 εβδομάδες με 16αρι Ελληνικό αγορασμένο από πλαίσιο. Restart έφαγα στη μάπα 3 απανωτα, πριν λίγες ημέρες. Μάλιστα τις 2 φορές χρησιμοποιούσα την κάμερα & την τρίτη έκανα antutu benchmarking . Είμαι με 10g. Άλλη φορά δεν μου έχει συμβεί ξανά. Γενικά κι εγώ έχω ζητήματα υπερθέρμανσης και χαμηλής επάρκειας μπαταρίας. Το θέμα με την μπαταρία θα διορθωθεί πιστεύετε με κάποιο update? Επίσης, ακόμη δεν έχω λάβει την 10h!!! Έχει αργήσει να μου έρθει Ή μου φαίνεται?

Τελειώνοντας σκέφτομαι το root Και ψήνομαι πολύ για να το κάνω! Έχει κάποιο νόημα υπό την έννοια θα ξεκλειδώσει σημαντικά features η να χαμε να λέγαμε?

 

απο μαπταρια ολο και φτιαχνει καιστην τελευται 10h δινει κατι παραπανω. απο ροοτ σχετικο ειναι τι θες να βαλεις. ειναι μεγαλη συζητηση το θεμα. για την ωρα ρομ και κερνελ δεν εχει λογο κλειδωμενου bootloader που ειναι κοντα να ξεκλειδωσει.

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω κι εγώ ένα update. Είμαι 4 εβδομάδες με 16αρι Ελληνικό αγορασμένο από πλαίσιο. Restart έφαγα στη μάπα 3 απανωτα, πριν λίγες ημέρες. Μάλιστα τις 2 φορές χρησιμοποιούσα την κάμερα & την τρίτη έκανα antutu benchmarking . Είμαι με 10g. Άλλη φορά δεν μου έχει συμβεί ξανά. Γενικά κι εγώ έχω ζητήματα υπερθέρμανσης και χαμηλής επάρκειας μπαταρίας. Το θέμα με την μπαταρία θα διορθωθεί πιστεύετε με κάποιο update? Επίσης, ακόμη δεν έχω λάβει την 10h!!! Έχει αργήσει να μου έρθει Ή μου φαίνεται?

Τελειώνοντας σκέφτομαι το root Και ψήνομαι πολύ για να το κάνω! Έχει κάποιο νόημα υπό την έννοια θα ξεκλειδώσει σημαντικά features η να χαμε να λέγαμε?

 

Η 10h κυκλοφορεί για τα ελληνικά, εγώ την πήρα σήμερα το πρωί. Θα σου έρθει, μην αγχώνεσαι :)

 

Εγώ τις πρώτες μέρες (ελληνικό 32αρι) ήμουν μια χαρά, ξαφνικά έπαθα 2-3 restarts (μια φορά μάλιστα απλά καθόταν το κινητό), αλλά με την 10g δεν είχα κανένα (και το ζόριζα όσο δεν πάει άλλο), ενώ με την 10h λένε για πλέον μηδαμινά restarts. Πρέπει να ήταν θέμα deep sleep και διαχείρισης wake-ups, ή να ήταν και γι'αυτό το λόγο. Υπερθέρμανση (εννοείς μείωση φωτεινότητας) έχουμε όλοι, και οφείλεται στον πολύ επιθετικό αλγόριθμο της LG για την διαχείριση ενέργειας και προστασίας της οθόνης. Εμένα κάποια στιγμή που έπαιζα DH4 μεσημέρι στη παραλία μου έριξε τη μέγιστη στο 70% και μου έβγαλε και μήνυμα περί υψηλής θερμοκρασίας (και εκείνη τη στιγμή όντως ήταν ζεστό). Το βρίσκω όμως λογικό, δεν είναι και ιδανικές συνθήκες αυτές :D

 

Για το root, μπορείς να κάνεις πολλά πράγματα (Xposed και Greenify τα πιο "βαριά χαρτιά"), αλλά προφανώς είναι κάπως σημαντική απόφαση...

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Κανένας χαμός δεν γίνεται, το ίδιο που πόσταρα εκεί θα πω και εδώ: κάπου κάπως κάποτε σε ένα κινέζικο forum κάποιοι χρήστες ανέφεραν πρόβλημα με ρωγμή στο βύσμα του ακουστικού (η φωτογραφία δείχνει το μικρόφωνο, αλλά το προσπερνάμε). Ε και ? Απίθανο είναι ? Και μένα με ζορίζει πολύ το mUSB (και στο G2 το ίδιο είναι, αλλά και σε Asus κινητό και tablet, το ίδιο συμβαίνει). Λογικό λοιπόν κάποιοι από το βάλε-βγάλε να έκαναν μια μικρή ρωγμή. "Κατασκευαστικό λάθος" (όπως π.χ. οι κεραίες της Apple) δεν είναι. Θα με χαλάσει αν το δω στο δικό μου ? Προφανώς. Θα το πάω για φτιάξιμο ? Προφανώς. Αλλά από αυτό το σημείο μέχρι να λέει ο άλλος "φτηνή εταιρεία η LG" και "μηδενικός ποιοτικός έλεγχος", απέχουμε πολύ, δεν νομίζετε ?

 

Όχι ρε συ... Εννοείται μην φτάνουμε στο άλλο άκρο... Απλα ήθελα και εδώ να δω κατά πόσο ισχύει.. Είδα ότι και εκεί 1-2 έγραψαν ότι υπάρχει σαν πρόβλημα...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

To βασικό πρόβλημα στο G2 ήταν το storage, όχι η RAM. Γι'αυτό και εγώ είχα πάρει το 32αρι. Μην σε αγχώνει η RAM, και με 2GB μια χαρά τα πάει. Το storage είναι θέμα (αν και πλέον με την mSD δεν υπάρχει τόσο μεγάλο πρόβλημα)....

 

Κι εγω το 32αρι πηρα.Αρα με μια 128Gb απογειωθηκα!Σ ευχαριστω για την απαντηση.

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

Το ξαναπά και θα το ξαναπώ. Για κάποιο λόγο τρώει μεγάλο πόλεμο η εταιρεία. Άκου εκεί ράγισμα στην θυρα ακουστικών... Εγώ λοιπόν σας ενημερώνω με την σειρά μου ότι στο 32αρι μου δεν έχω ούτε μια επανεκκίνηση 6 μέρες που το έχω και η μπαταρία τα σπάει. Κανένα πρόβλημα απολύτως. Ένα αρκετά μεγάλο λαγκ είχα στο πληκτρολόγιο αλλά απλά άλλαξα και πάλι πετάει... Όποιος θέλει μπορώ και να του πω ποιο είναι.

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

Κάτι ακόμα. Το μόνο πρόβλημα που αντιμετωπίζω πλέον είναι μια μεγάλη καθυστέρηση στην εφαρμογή του Facebook. Είναι γενικό η αφορά μόνο την συσκευή μας; το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος ;

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...