Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν είναι bug. Το knock code δουλεύει σε όλη την οθόνη, έχοντας 4 εικονικά τετράγωνο. Οπότε όταν έχεις μόνο σε ένα, αυτό θα δουλεύει παντού

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Βαζω κωδικο με Κnock Code στο κατω δεξια τετραγωνο 4 φορες κ μετα οπου κ να πατησω στην οθονη 4 φορες ξεκλειδωνει. Μπορει καποιος να κανει μια δοκιμη μηπως συμβαινει κ ειναι bug?

 

Μονο στο ενα τετραγωνακι 4 φορες;

 

Ειναι λογικο να ξεκλειδωνει μετα σε οποιο σημειο της οθονης και να πατας. Και αλλο κωδικο να βαλεις με αλλο συνδυασμο ειτε το κανεις σε ολη την οθονη τον συνδυασμο ειτε σε ενα μικρο πλαισιο τοτε και παλι το δεχεται.

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερος τροπος για να δειτε αν κανε επανεκινηση ειναι στα στατιστικα της μπαταριας.

 

Πως βλέπουμε αν έχει κάνει επανεκκίνηση στα στατιστικά της μπαταρίας; εγώ με ελληνικό 32ρι πανω απο ενα μήνα που το έχω δεν έχει σβήσει ποτέ ουτε έχω αντιληφθεί επανεκκίνηση.

Link to comment
Share on other sites

Πως βλέπουμε αν έχει κάνει επανεκκίνηση στα στατιστικά της μπαταρίας; εγώ με ελληνικό 32ρι πανω απο ενα μήνα που το έχω δεν έχει σβήσει ποτέ ουτε έχω αντιληφθεί επανεκκίνηση.

 

βασικα βλεπεις το διαγραμμα και σε καποιο σημειο θα κοβεται αποτομα και θα συνεχιζει απο πιο κατω. ετσι δειχνει οτι κατι εγινε

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο recovery παιδιά για το εργαλείο???

 

ακομα τιποτα (για την ωρα μονο ενα tethered εχει βγει.) αλλα κατι εχει αρχισει και τραβαει σιγα σιγα βγηκε και ο πρωτος κερνελ οποτε λογικα δεν θα αργισει και αυτο.

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Μονο στο ενα τετραγωνακι 4 φορες;

 

Ειναι λογικο να ξεκλειδωνει μετα σε οποιο σημειο της οθονης και να πατας. Και αλλο κωδικο να βαλεις με αλλο συνδυασμο ειτε το κανεις σε ολη την οθονη τον συνδυασμο ειτε σε ενα μικρο πλαισιο τοτε και παλι το δεχεται.

 

Ευχαριστω φιλε!

Link to comment
Share on other sites

βασικα βλεπεις το διαγραμμα και σε καποιο σημειο θα κοβεται αποτομα και θα συνεχιζει απο πιο κατω. ετσι δειχνει οτι κατι εγινε

 

Σωστα ετσι μου δειχνει εμενα αυτη την στιγμη.Δυστηχως μετα απο ενα μηνα εκανε το πρωτο restart.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Σκέφτομαι να αγορασω το LG G3 32GB/3GB Ram. Αξιζει? Οσοι το εχεται ειστε ευχαριστημενοςι? Εχουν προβληματα? Ποσο κοντα ειναι στο Note 3?
Link to comment
Share on other sites

Σωστα ετσι μου δειχνει εμενα αυτη την στιγμη.Δυστηχως μετα απο ενα μηνα εκανε το πρωτο restart.

 

Screenshot για να δουμε ακριβως πως φαίνεται; μου φαίνεται περίεργο που κανει επανεκκινήσεις χωρίς να ζητάει pin.

Edited by kax
Link to comment
Share on other sites

Screenshot για να δουμε ακριβως πως φαίνεται; μου φαίνεται περίεργο που κανει επανεκκινήσεις χωρίς να ζητάει pin.

Φαντάζομαι ζητάει το pin της κάρτας sim όπως κάθε φορά που ανοίγει το τηλέφωνο.

 

Εγώ που δεν έχω βάλει να ζητάει pin απλά κάνει επανεκκίνηση.

 

Με 10g μου έχει κάνει τρεις φορές. Έχει όμως μέρες να μου κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι ζητάει το pin της κάρτας sim όπως κάθε φορά που ανοίγει το τηλέφωνο.

 

Εγώ που δεν έχω βάλει να ζητάει pin απλά κάνει επανεκκίνηση.

 

Με 10g μου έχει κάνει τρεις φορές. Έχει όμως μέρες να μου κάνει.

 

Ο φίλος Rospy7 είπε παραπανω πως παρόλο που έχει ρυθμισμενη την Sim να ζητάει pin κατα την εκκίνηση, η συσκευή του έκανε επανεκκίνηση και ολοκλήρωσε το boot χωρίς να του ζητήσει το pin. Για αυτό λέω μήπως κάνουν και οι δικές μας και δεν το έχουμε πάρει είδηση...:p

Link to comment
Share on other sites

Αν κανει επανεκινηση λογισμικου (οπως αν ειχατε βαλει την επιλογη στο Power Menu) δε ζηταει κωδικο :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Αν κανει επανεκινηση λογισμικου (οπως αν ειχατε βαλει την επιλογη στο Power Menu) δε ζηταει κωδικο :)

 

Τι εννοεις; Εγώ όταν επιλέγω power off and restart απο το power options μου ζητάει παντα τον κωδικό pin κατα την εκκίνηση.

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις βαλει σε καποια συσκευη σου Advanced Boot Menu, εχει επιλογη Επανεκινηση, Επανεκινηση λογισμικου, Επανεκινηση σε Recovery/Bootloader

 

Αν επιλεξεις λογισμικου, κανει ταχυτατη επανεκινηση δειχνοντας μονο το bootanimation και σε πεταει μετα κατευθειαν στην αρχικη οθονη :) Δε κλεινει δηλαδη τελειως το κινητο

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα οπως ειπα εχω κανονικα πιν και μου εχει κανει 2 επσνεκινησεις και δεν ζητησε πιν ανοιξε και βρηκε δικτυο κανονικα. Την μια φορα κιολας ειδα την επανεκινηση κολλησε για λιγο μαυρη οθονη ενω πατσγα να ανοιξει και εκανε επανεκινηση μπηκε κανονικα χωρις να μου ζητηση πιν. Την αλλη την ειδα απο το διαγραμμα στην μπαταρια τωρα δεν εχω screen shot αλλα ειναι σαν να κοβετε η γραμμη και σηνεχιζει πιο κατω κανοντας σαν δοντι
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύω εδώ και κάποιες ώρες την 10h Και όντως έχει Αρκετή διαφορά στο smoothness
Link to comment
Share on other sites

Οπως ανεφερα και ποιο πριν εκανε restart και μπηκε απευθειας χωρις να ζητησει pin ενω εχω βαλει να ζηταει pin στη sim οταν κανεις restart την συσκευη.Την ειχα διπλα μου την συσκευη αρα δεν παιζει να κανω λαθος το αντιληφθηκα αμεσως.Καλα η v10h η v10i ειναι καλυτερη;Η v10i εχει βγει μονο Ινδια.
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύω εδώ και κάποιες ώρες την 10h Και όντως έχει Αρκετή διαφορά στο smoothness

 

Βγήκε καινούριο update πάλι....?

Οι αρνητικοί άνθρωποι μπορούν να σου ρουφήξουν πάρα πολύ γρήγορα την ενέργεια, όπως μπορούν να σου πάρουν και τα όνειρα!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Ναι βγηκε και για τα Γερμανικα απο οτι ειδα και ειναι λογισμικο 15 Αυγουστου v10h μεγεθος 213.90mb μεσω ΟΤΑ.Αρκετα μεγαλη μου φαινεται.Μακαρι να διορθωνει τα restart και να φτιαχνει λιγο ακομα την μπαταρια αν γινεται.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελικα αξιζει η αγορα του συγκεκριμενου κινητου η οχι? Ημουν ετοιμος να το παρω αλλα τωρα εχω ενδοιασμους... :( (για το 3/32gb μιλαω)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...