Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλά ακόμα περιμένετε να βγει stable;; δεν πρόκειται και το έχω ξαναπει μήνες τωρα

 

Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία :)

 

Στάλθηκε από το H60-L02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

έδω ένα χρόνο ακόμα να φτιάξουν να ανάβει το led όταν έρχεται μήνυμα στο viber...θέλουμε και stable;; με τίποτα για μένα....αλλά μια χαρά το χρησιμοποιώ το κινητό δύο χρόνια τώρα για μένα είναι κορυφαίο

 

Και εγω αυτο βλεπω. Stable δεν βγαινει. Ενα αρχαριο προγραμματιστη θα αφησαν να κανει dev και οι υπολοιποι ηγαν σε αλλα νεοτερα κινητα. Κριμα. Xiaomi το επομενο με ελληνικη ρομ

τις ίδιες βλακείες έκανε η Huawei και στο honor 3c .πάνω που είχα πει τότε για πάντα Huawei είδα τις βλακείες που έκανε στο software και πλέον κατέληξα στο ποτέ πια Huawei.μακρυά και αγαπημένοι Αφού μας γράφει στις εκκλήσεις μας για διόρθωση των bugs.

 

Sent via Zopo Speed Plus 7

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ μετά από 1.5 χρόνο το έδωσα. Ακόμα δεν έχω συνιθίσει μακριά του. Εξαιρετικό κινητό, ήθελε λίγο παραπάνω προσοχή με το λογισμικό. Επόμενος σταθμος Xiaomi RN3 Pro, κυρίως λόγω τιμής και ως παλιό αρρωστάκι, κάθε μέρα άλλη ρομ μέχρι να βρεθεί το τέλειο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ μετά από 1.5 χρόνο το έδωσα. Ακόμα δεν έχω συνιθίσει μακριά του. Εξαιρετικό κινητό, ήθελε λίγο παραπάνω προσοχή με το λογισμικό. Επόμενος σταθμος Xiaomi RN3 Pro, κυρίως λόγω τιμής και ως παλιό αρρωστάκι, κάθε μέρα άλλη ρομ μέχρι να βρεθεί το τέλειο.

 

 

Και ούτε πρόκειται να συνηθίσεις μακριά του. Dual sim full active και ξεχωριστή θέση για sd;:D

Δύο φορές το έχω πάρει και με βλέπω για τρίτη..:wacko:

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Και ούτε πρόκειται να συνηθίσεις μακριά του. Dual sim full active και ξεχωριστή θέση για sd;:D

Δύο φορές το έχω πάρει και με βλέπω για τρίτη..:wacko:

 

πω πω σταματα και μετανιωνω!

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασε την εφαρμογη hola vpn απο το play store, βρες την εφαρμογη θεματα , επελεξε ως χωρα την σιγκαπουρη και μετα ανοιξε την μεσα απο το hola. Ισως ετσι δουλεψει.

 

Κινεζος. Aliexpress

Μηπως μπορεις να μου δωσεις δ/νση; Επισης μήπως ξερει κανεις που μπορω να βρω touch smart μεμβρανη γιατι μου εσπασε;

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορεις να μου δωσεις δ/νση; Επισης μήπως ξερει κανεις που μπορω να βρω touch smart μεμβρανη γιατι μου εσπασε;

Οταν λες δ/νση τι ακριβως εννοεις?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

ειμαι αναμεσα σε ενα Huawei Honor 6 (H60-L12) 32gb και ενα Xiaomi Redmi Note 3 32GB 3gb RAM....

πολυ μπερδεμα...εχετε να προτηνετε ?

προηγουμενο τηλεφωνο νοτε 2

ζαχαρωνα και το p9 lite αλλα εχει sar 1,5 και λεω να το αποφυγω...

Edited by _KOSTASKELLAS_
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

ειμαι αναμεσα σε ενα Huawei Honor 6 (H60-L12) 32gb και ενα Xiaomi Redmi Note 3 32GB 3gb RAM....

πολυ μπερδεμα...εχετε να προτηνετε ?

προηγουμενο τηλεφωνο νοτε 2

ζαχαρωνα και το p9 lite αλλα εχει sar 1,5 και λεω να το αποφυγω...

Γνώμες για το Honor 6 στο παρόν θέμα.

Για σύγκριση ανάμεσα στα δύο, άνοιξε καινούργιο θέμα εδώ;)

Link to comment
Share on other sites

Γνώμες για το Honor 6 στο παρόν θέμα.

Για σύγκριση ανάμεσα στα δύο, άνοιξε καινούργιο θέμα εδώ;)

μην ανοιξω ολοκληρο θεμα για μια ερωτηση..κριμα ειναι :happy:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Note 3 pro international

 

 

 

Προδότηηηηηηη:lol::lol::lol:

Να φύγετε κύριε να πάτε αλλού.:lol:

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Προδότηηηηηηη:lol::lol::lol:

Να φύγετε κύριε να πάτε αλλού.:lol:

 

χαχαχαχαχα. Μακαρι να ειχα την δυνατότητα με εσκασε η huawei με τα bug. κριμα γιατι ειναι πολυ ποιοτικό κινητο και το αγαπησα...

Link to comment
Share on other sites

Δυο χρόνια συμπλήρωσα με την αρχική μπαταρία του κινητού! Παρήγγειλα καινούργια αυτήν https://it.aliexpress.com/item/Free-shipping-Original-NOHON-Battery-High-Capacity-3000mAh-3100mAh-For-Huawei-Honor-6-Replacement-Bateria-Best/32713617148.html και μόλις θα έρθει θα προσπαθήσω να την περάσω...

κινητάρα με όλη την σημασία της λέξης.......έτοιμη να περάσει Νοug! κανένα πρόβλημα και ποτέ ρουταρισμένη! Απόλαυση μικρών διαστάσεων με ελληνικά όταν κάποιοι άλλοι ακόμη ψάχνονται...! Αν όμως κάποιος το θέλει ..βλέπει xe.gr

Edited by Opa2016
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα. Μακαρι να ειχα την δυνατότητα με εσκασε η huawei με τα bug. κριμα γιατι ειναι πολυ ποιοτικό κινητο και το αγαπησα...

 

 

Redmi 1s - Mi3 - Mi4 - Mi5 - Redmi note 2 - Redmi note 3 - Redmi note 3 pro .Αυτά τα λίγα μόνο περάσανε από τα χέρια μου και δεν υπήρξε συσκευή που να μην έχει κάθε βδομάδα κάποιο bug η Rom ή ακόμα χειρότερα ανάκληση αυτής .Το μόνο που με ξενέρωσε στο Honor 6 ήταν ότι μετά την Β317 είχε θέμα με τις ειδοποιήσεις στο Viber (που δε το διορθωσανε ποτέ) και με το που έκλεισε χρόνο τα παίξε η μπαταρία του και στις δύο συσκευές που πήρα.

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Είμαι με 18% μπαταρία και ξαφνικά σβήνει...Γιατροί μου,τι συμβαίνει στο 20 μηνο hοnορακι μου,που φοράει την Β860??
Link to comment
Share on other sites

Είμαι με 18% μπαταρία και ξαφνικά σβήνει...Γιατροί μου,τι συμβαίνει στο 20 μηνο hοnορακι μου,που φοράει την Β860??

 

Και μένα από τότε που πήγα σε ΜΜ και μάλιστα άλλαξα μπαταρία πριν 8 μήνες. Αν είναι να αλλάζουμε μπαταρία μία φορά το χρόνο αντίο ζωή

Link to comment
Share on other sites

Και μένα από τότε που πήγα σε ΜΜ και μάλιστα άλλαξα μπαταρία πριν 8 μήνες. Αν είναι να αλλάζουμε μπαταρία μία φορά το χρόνο αντίο ζωή

 

Άρα..ζούμε μ'αυτό..Με τη καινούργια μπαταρία πώς τα βλέπεις;

Υ.Γ.το επόμενο κινητό θα με μπαταρία που βγαίνει...

Link to comment
Share on other sites

Άρα..ζούμε μ'αυτό..Με τη καινούργια μπαταρία πώς τα βλέπεις;

Υ.Γ.το επόμενο κινητό θα με μπαταρία που βγαίνει...

 

Το κινητό το χα αγοράσει Δεκέμβρη του 14 μπαταρία απίστευτη, σταδιακά μετά από κάνα 8 μηνο άρχισε να πέφτει ώσπου πέρσι το Γενάρη χαιρέτησε, έβαλα καινούργια ήταν σαν όπως το πήρα ειχε ξεκινήσει φοβερά, γύρω στον Αύγουστο όμως άρχισε να πέφτει και τώρα Οκτώβρης του 16 κλείνει στα 14% 16% 18% κτλ. Νταξει το σκίζω εγώ το κινητό είναι προέκταση του χεριού μου αλλά φαίνεται ότι με βαριά χρήση πάνω κάτω ένα χρόνο αντέχει η μπαταρία του .Τωρα παρήγγειλα άλλη θα το κρατήσω μέχρι χριστούγεννα όπως είναι ,θα του βάλω καινούργια και θα το δώσω σε ένα φίλο ένα 100αρικο να πάρω το honor 8 .Κινηταρα το 6 θα μου λείψει αλλά με τη μπαταρία με έχει ξενερώσει

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό το χα αγοράσει Δεκέμβρη του 14 μπαταρία απίστευτη, σταδιακά μετά από κάνα 8 μηνο άρχισε να πέφτει ώσπου πέρσι το Γενάρη χαιρέτησε, έβαλα καινούργια ήταν σαν όπως το πήρα ειχε ξεκινήσει φοβερά, γύρω στον Αύγουστο όμως άρχισε να πέφτει και τώρα Οκτώβρης του 16 κλείνει στα 14% 16% 18% κτλ. Νταξει το σκίζω εγώ το κινητό είναι προέκταση του χεριού μου αλλά φαίνεται ότι με βαριά χρήση πάνω κάτω ένα χρόνο αντέχει η μπαταρία του .Τωρα παρήγγειλα άλλη θα το κρατήσω μέχρι χριστούγεννα όπως είναι ,θα του βάλω καινούργια και θα το δώσω σε ένα φίλο ένα 100αρικο να πάρω το honor 8 .Κινηταρα το 6 θα μου λείψει αλλά με τη μπαταρία με έχει ξενερώσει

 

Σε review διαβασα πως το Honor 8 δεν τα παει και τοσο καλα με την διαχειριση μπαταριας.Το Sar δε στο Θεο.

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,εννοω απο πιο μαγαζι το πηρες

Απαντησα στο αλλο παιδι που με ρωτησε. Απο το aliexpress τα πηρα τα εργαλειακια. Αν πατησεις mobile tools στην μπαρα αναζητησης στο ali θα σου βγαλει ενα σκασμο αποτελεσματα. Διαλεγεις και παιρνεις!

 

Υ.Γ.το επόμενο κινητό θα με μπαταρία που βγαίνει...

 

Χαχαχαχαχα καλη τυχη σε αυτο, στο να βρεις αξιολογο κινητο με μπαταρια που να βγαινει. Δεν σε ειρωνευομαι φυσικα, αυριο αν εβγαινε το honor 6 με αφαιρουμενη μπαταρια θα το αγοραζα παλι. Οπως το βλεπω εγω, οι μη αφαιρουμενες μπαταριες ειναι μια μοδα που ηρθε για να μεινει...

 

Κι εγώ το σκιζω,αλλά τώρα άρχισε τα κόλπα..Νομίζω Φλεβάρη 2015 το πήρα

 

Μαζι το πηραμε το κινητο. Και εγω Φλεβαρη του 2015. Μολις χτες αλλαξα την μπαταρια και συμφωνα με το honortuner δεν ειναι η original.

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161013/0ea6023685ba3297a36b30045ff7d0b1.jpg

 

Στην προηγουμενη εγραφε LG στην μαρκα. Τελος παντων, τουλαχιστον η χωρητικοτητα ειναι ενταξει. Ακομα ειμαι στην πρωτη φορτιση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...