Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To double tap μπορει να λειτουργησει με πολλες εφαρμογες ψαξτο. Ειχα μια αλλα δεν θυμαμε το ονομα

το double tap θέλει ειδικό κερνελ δεν γίνεται με καμία εφαρμογή. το σβήσιμο της οθόνης γίνεται με εφαρμογή

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Double tap δε λειτουργεί δυστυχώς, δεν υποστηρίζεται από κέρνελ

πάντως στο πιο ταπεινό huawei honor 3c δούλευε από μαμά το double tap! σε ολόκληρο honor 6 και δεν το έχουν βάλει; μου κάνει εντύπωση

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το εχω κανει φιλε θα ψαξω να βρω το ονομα τιες εφαρμογης να στο πω

 

ίσως εννοείς μία εφαρμογή που κρατούσε την οθόνη ανοιχτή, μαύρη και με φωτισμό τελείως κάτω. Αλλιώς αποκλείεται. Ελπίζω βέβαια να μας βγάλεις ψεύτες, αλλά χλωμό!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην ομαδα. Εχω το honor 6 και εγω εδώ και 2 χρονια. Μετα από υπερθεμανση τα χρωματα της οθονης εχουν χαλασει και κανει κατι σαν θολουρα. Σκευτομαι να αλλαξω την οθονη αλλα και παλι αν δεν είναι αυτό θα πληρωσω χωρις λογο. Εχει καποιος καμια ιδεα η αν εχει αντιμετωπισει κατι παρομοιο σε άλλη συσκευή?

Επισης γνωρίζεται καποιον που να αναλαμβανει αλλαγη οθονης στη θεσσαλονικη?

https://onedrive.live.com/redir?resid=6D08B89F8EBB05D!50024&authkey=!AJiVRD1wu_B-uFk&v=3&ithint=photo%2cjpg

https://onedrive.live.com/redir?resid=6D08B89F8EBB05D!50025&authkey=!ANVsMUjrQS_I_1g&v=3&ithint=photo%2cjpg

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία,ξαφνικά,κρατάει μέχρι το μεσημέρι..Είμαι με Β535,αλλά δεν ξέρω τι να κάνω..Ν'ανέβω ή να γυρίσω σε Β316;
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία,ξαφνικά,κρατάει μέχρι το μεσημέρι..Είμαι με Β535,αλλά δεν ξέρω τι να κάνω..Ν'ανέβω ή να γυρίσω σε Β316;

 

 

 

Πολλά μπορούν να συμβαίνουν.Από το να φταίει η μπαταρία εώς το να τρέχει καμία ξεχασμένη εφαρμογή σου.Όπως και να χει ,προτιμότερο κατ εμέ είναι να πας στην 6.2.1 από το να κάνεις πισωγύρισμα στην Β316.

Poco F6 Pro 256GB

Link to comment
Share on other sites

Την 6.2.1 εβαλα κι εγω. Απο μπαταρια ψοφια πραγματα. Επαφες στο βιμπερ δεν βλεπει ακομα

 

γενικά η 6.2.1 που την έχω κανένα δίμηνο τουλάχιστον δεν κάνει καλή διαχείριση μπαταριας...για το βαιμπερ όπως και στις προηγούμενες εκδόσεις δεν ανάβει το notification led και άμα κάνουμε καμία κληση και στείλουμε κάνα σμσ (όχι στο βαιμπερ κανονικά) χάνουνται οι επαφες

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Κύριοι εάν έχετε τη καλοσύνη (κοίταξα γενικά τις διαφορές ρυθμίσεις που έχουν γραφτεί) με την 535 έχασα τον "μπούσουλα" με τις ρυθμίσεις του viber..... :(

 

Αν θέλει κάποιος ας τις γράψει βήμα-βήμα...

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Απορώ όλοι εσείς που έχετε θέμα με τις ειδοποιήσεις γιατί δεν κάνετε freeze το πρόγραμμα διαχείρισης τηλεφώνου. Κάποιος το χει γράψει εδώ και καιρό εδώ μέσα και εγώ εδώ και κάνα εξάμηνο έχω βρει την υγεία μου σε όλες τις rom
Link to comment
Share on other sites

Μην απορείς φίλτατε δεν είναι όλοι ειδήμονες...

Τι είναι το freeze;;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Απορώ όλοι εσείς που έχετε θέμα με τις ειδοποιήσεις γιατί δεν κάνετε freeze το πρόγραμμα διαχείρισης τηλεφώνου. Κάποιος το χει γράψει εδώ και καιρό εδώ μέσα και εγώ εδώ και κάνα εξάμηνο έχω βρει την υγεία μου σε όλες τις rom

Αν θα μπορούσες να μας έλεγες πως να το καναμε αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα προσπαθώ να ξεκλειδώσω το bootloader στο honor 6 που έχω και μου βγάζει αυτό The Huawei ID used to apply for the unlock code has not been used on the device for more than 14 days ξέρει κανείς γιατί και τι πρέπει να κάνω έχω προσπαθήσει με τον οδηγό που υπάρχει μπροστά αλλά τίποτα κάτι που να δουλεύει;;; HELP
Link to comment
Share on other sites

Αν θα μπορούσες να μας έλεγες πως να το καναμε αυτο?

 

κατεβάζετε μια εφαρμογή όπως το appfreezer και τις παγώνετε.

με αυτόν τον τρόπο η εφαρμογή παγώνει,και δεν λειτουργεί, ούτε εμφανίζεται στην επιφάνεια εργασίας, αλλά δεν διαγράφεται, και μπορείτε σε περιπτωση που την χρειαστείτε να την ξεπαγώσετε.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro / MIUI 8 (6.0.1)

Samsung 9+

Link to comment
Share on other sites

κατεβάζετε μια εφαρμογή όπως το appfreezer και τις παγώνετε.

με αυτόν τον τρόπο η εφαρμογή παγώνει,και δεν λειτουργεί, ούτε εμφανίζεται στην επιφάνεια εργασίας, αλλά δεν διαγράφεται, και μπορείτε σε περιπτωση που την χρειαστείτε να την ξεπαγώσετε.

Και δεν θέλει ρουτ;;;

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα διαχείρισης είναι που σκοτώνει εφαρμογές που τρέχουν στο παρασκήνιο? Αν την παγώσουμε, δε θα επιβαρύνεται η RAM με ανοιχτές εφαρμογές που τρέχουν ενώ θα μπορούσαν να έχουν σκοτωθεί?
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον η μπαταρία ψόφησε..8.00 βγήκε από φόρτιση και μετά από 4ώρες περιορισμένης χρήσης είναι στο 16%
Link to comment
Share on other sites

με ταραξε αυτη η 6.2.1. χανει αβερτα κλησεις και χαλια μπαταρια. εεεεε εκει στην HUAWEI θα βγαλεται επιτελους καμια σωστη ρομ η μονο νεα μοντελα να σας βριζει ο κοσμος;;;;;
Link to comment
Share on other sites

Και δεν θέλει ρουτ;;;

 

Ναι σωστη παρατήρηση, θελει root. Αλλα ειναι πολυ ευκολο πλεον, αφου γινεται και μεσω της εφαρμογης kingroot μεχρι την εκδοση 6.2.1.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro / MIUI 8 (6.0.1)

Samsung 9+

Link to comment
Share on other sites

Και η διαδικασία ποία είναι ακριβώς έχεις τη καλοσύνη να μας γράψεις;;

 

Στάλθηκε από το X5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Πέρα απο τον τρόπο ροοταρίσματος που υπάρχει στην πρώτη σελίδα και γίνεται μέσω του προγράμματος του VirusPlus, υπάρχει και η εναλλακτική μέσω του kingroot. Αυτή δουλεύει δοκιμασμένα μέχρι και την έκδοση 6.2.1. (Αν κάποιος έχει περάσει emui 4.0 και μπορεί να κάνει μια δοκιμή να μας πει εάν δουλεύει και εκεί θα ήμουν ευγνώμων)

Η διαδικασία για αυτήν είναι η εξής :

Κατεβάζετε το αρχείο.apk απο εδώ.

Το κάνετε εγκατάσταση, και οταν ανοίξετε την εφαρμογή, κάνετε ότι σας λέει και το κινητο σας πλέον είναι rootαρισμένο.:D

Xiaomi Redmi Note 3 Pro / MIUI 8 (6.0.1)

Samsung 9+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...