Jump to content

Moto G 4G/LTE


programmergr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ φίλε μου!

Ο προβληματισμός μου έχει να κάνει περισσότερο με το ότι είναι κινητό ενός έτους (αν συμπεριλάβουμε και την "απλή" έκδοση είναι 2 ετών) και αν θα υποστηριχθεί για αρκετό καιρό ακόμα, μιας και δεν αλλάζω συχνά κινητά, άρα μπορεί να το έχω στην κατοχή μου για τα επόμενα, ας πούμε 2 χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 461
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Motorola 4G/LTE will require Motorola Update Services in order to upgrade to Android L. In order to upgrade you'll have to download and install the update when it's available from Google Play Store.

 

Από το forum της Motorola!

Nokia 6101 - Sony Ericsson W100i - Nokia C2-05 - Nokia C2-02 - Motorola Moto G 4G
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε ενημέρωση για την εφαρμογή. Στα Ελληνικά λέγεται "Ενημέρωση Motorola". Άντε να δούμε.. Θέλω να πιστεύω μέσα στον Απρίλιο θα το πάρουμε το γλιφιτζούρι! Edited by silverag
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε ενημέρωση για την εφαρμογή. Στα Ελληνικά λέγεται "Ενημέρωση Motorola". Άντε να δούμε.. Θέλω να πιστεύω μέσα στον Απρίλιο θα το πάρουμε το γλιφιτζούρι!

Καλημερα μια απ τα ιδια:)

Edited by timos1968
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σημερα μου ηρθε ενημερωση λογισμικου motorola test το κατεβαζω και ενημερωνω

 

 

ολα τρεχουν καλα ,μπαταρια θα δω μαλλον λιγο πολυ τα ιδια ,λιγο πιο αργος dialer ,,,και βλεπουμε

Edited by timos1968
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σύντροφοι.

Εδω και κάτι μέρες όταν με παίρνουν τηλ , ή παίρνω εγώ , μου πετάει ένα μήνυμα "Δυστυχώς η εφαρμογή επαφές έχει σταματήσει" . Βέβαια δουλεύει κανονικά , αναγνωρίζει επαφές αλλά κάπως ενοχλητικό καθώς για να απαντήσω κλήση πρέπει να πατήσω οκ πρώτα στο μήνυμα και μετά να αποδεχτώ την κλήση . Ακόμα δεν έκανα update σε 5.0 ....

Siemens S25 , Siemens M35 , Ericson T28s , Siemens M55 , Siemens S45 , Siemens M65 , Sony-Ericsson K800i , Samsung Nexus S, Motorola Moto G 4G 1st Gen , Xiaomi Redmi 3S
Link to comment
Share on other sites

Πρίν δύο ώρες περίπου το αγόρασα κι΄εγώ (μαυρο), το έχω στη φόρτιση, μόλις τελειώσει θα σας πω εντυπώσεις!!

Πόση ώρα περίπου θα χρειαστεί για πλήρη φόρτιση;

Link to comment
Share on other sites

Πρίν δύο ώρες περίπου το αγόρασα κι΄εγώ (μαυρο), το έχω στη φόρτιση, μόλις τελειώσει θα σας πω εντυπώσεις!!

Πόση ώρα περίπου θα χρειαστεί για πλήρη φόρτιση;

 

Μεγεία . Για πλήρη φόρτιση από άδειο , αν και δεν το έχω μετρήσει ποτέ , δεν νομίζω να ξεπερνάει τις 2 ώρες . Εμένα με βγάζει 3 και 4 μέρες με κανονική χρήση (καμια ώρα wifi και 4g την ημέρα , καθόλου παιχνίδια , φωτισμός στο 25%) . Για πρώτη φόρτιση παλία προτείνανε μία ολοκληρη νύχτα , μην σου πω και μία μέρα για να "ανοίξει" και καλά η μπαταρία . Νομίζω αυτά δεν ισχύουν πλέον οπότε αστο κάνα 4ώρο και έισαι ΟΚ .

Siemens S25 , Siemens M35 , Ericson T28s , Siemens M55 , Siemens S45 , Siemens M65 , Sony-Ericsson K800i , Samsung Nexus S, Motorola Moto G 4G 1st Gen , Xiaomi Redmi 3S
Link to comment
Share on other sites

Μεγεία . Για πλήρη φόρτιση από άδειο , αν και δεν το έχω μετρήσει ποτέ , δεν νομίζω να ξεπερνάει τις 2 ώρες . Εμένα με βγάζει 3 και 4 μέρες με κανονική χρήση (καμια ώρα wifi και 4g την ημέρα , καθόλου παιχνίδια , φωτισμός στο 25%) . Για πρώτη φόρτιση παλία προτείνανε μία ολοκληρη νύχτα , μην σου πω και μία μέρα για να "ανοίξει" και καλά η μπαταρία . Νομίζω αυτά δεν ισχύουν πλέον οπότε αστο κάνα 4ώρο και έισαι ΟΚ .

Ευχαριστώ φίλε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Πείτε μια εφαρμογή (δοκιμασμένη) για να ανοίγουμε τη συσκευή ώστε να γλυτώνουμε χρήση του μπουτόν. Για να κλείνει έβαλα, αλλά για το άνοιγμα δεν βρίσκω κάτι καλό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το είδατε, αλλά η Motorola θα αναβαθμίσει το Moto G 4G/LTE κατευθείαν στο Android 5.1. Το κακό είναι ότι δεν έχουν ανακοινώσει ημερομηνίες κλπ..

 

http://www.gsmarena.com/original_moto_x_moto_e_and_moto_g_4g_get_android_51_directly-news-11770.php

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου έχει έρθει αναβάθμιση.....Ειμαι ακόμα με 4.4.4

Κάνω και ενημέρωση τηλεφώνου και μου βγάζει ότι είναι ενημερωμένο....

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου έχει έρθει αναβάθμιση.....Ειμαι ακόμα με 4.4.4

Κάνω και ενημέρωση τηλεφώνου και μου βγάζει ότι είναι ενημερωμένο....

 

Εμάς είναι soak test, δεν είναι κανονικό update γιαυτό!

Nokia 6101 - Sony Ericsson W100i - Nokia C2-05 - Nokia C2-02 - Motorola Moto G 4G
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος αναλυτικά πως κάνω wipe στο 4g και τι αρχεία θα χάσω αν το κάνω?

 

Εδώ έχει τις οδηγίες η Motorola, άμα κάνεις wipe θα χάσεις όλα τα αρχεία που υπάρχουν στο κινητό

Nokia 6101 - Sony Ericsson W100i - Nokia C2-05 - Nokia C2-02 - Motorola Moto G 4G
Link to comment
Share on other sites

Δεν το λέει γιατί αναφέρεται στο πως κάνεις format την cache partition, όπου εκεί όντως δεν χάνεις τίποτα. Εδώ λέει πως κάνεις factory reset, και χάνεις τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Αυτή τη μπάρα αναζήτησης της google στην οθόνη πάνω, υπάρχει τρόπος να τη καταργήσω;

 

Aν πατήσεις και κρατήσεις επάνω της δεν σου βγάζει διαγραφή πάνω πανω;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G 4G/LTE

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...