Jump to content

Moto G 4G/LTE


programmergr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχτές έκανε μόνο του update το facebook . Καντου και μια επανεκκίνηση καλού κακού . Επι της ευκαιρίας , έχετε παραγγείλει βάση με βεντούζα αυτοκινήτου ? Θέλω μια , ποιότητας ebay, που όμως να παίρνει το κινητό με το γνήσιο motorola grip shell , το οποίο και ειναι μανίκι κάθε φορά που θέλω να κάνω το κινητό gps στο αυτοκίνητο ,να αφαιρώ.
Siemens S25 , Siemens M35 , Ericson T28s , Siemens M55 , Siemens S45 , Siemens M65 , Sony-Ericsson K800i , Samsung Nexus S, Motorola Moto G 4G 1st Gen , Xiaomi Redmi 3S
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 461
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παλικάρια αύριο θα κάνω παραγγελία το τηλέφωνο (αφού απέρριψα το νέο moto g λόγω μεγέθους). Θέλω να ρωτήσω αν υπάρχουν tempered glasses σε ελληνικά καταστήματα (δεν βρήκα ούτε ένα). Η έκδοση 4g έχει βγάλει κάποιο πρόβλημα σε σχέση με την απλή ; θέλω να πω στα ίδια περίπου λεφτά και τα δυο δεν αξίζει να πάει κάποιος στο απλό, σωστά ;
Welcome to Rapture
Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια αύριο θα κάνω παραγγελία το τηλέφωνο (αφού απέρριψα το νέο moto g λόγω μεγέθους). Θέλω να ρωτήσω αν υπάρχουν tempered glasses σε ελληνικά καταστήματα (δεν βρήκα ούτε ένα). Η έκδοση 4g έχει βγάλει κάποιο πρόβλημα σε σχέση με την απλή ; θέλω να πω στα ίδια περίπου λεφτά και τα δυο δεν αξίζει να πάει κάποιος στο απλό, σωστά ;

 

Όχι δε νομίζω ότι αξίζει να πάρεις το απλό. Από τα τρία Moto G που κυκλοφορούν αυτή τη στιγμή, η ταπεινή μου γνώμη είναι πως το 4G είναι η καλύτερη αγορά.

 

Για tempered glass δεν έχω δει κάπου σε Ελληνικό κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δε νομίζω ότι αξίζει να πάρεις το απλό. Από τα τρία Moto G που κυκλοφορούν αυτή τη στιγμή, η ταπεινή μου γνώμη είναι πως το 4G είναι η καλύτερη αγορά.

 

Για tempered glass δεν έχω δει κάπου σε Ελληνικό κατάστημα.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλος. Μου κάνει εντύπωση που δεν υπάρχουν για το συγκεκριμένο κινητό που έχει πουλήσει τόσο.

Welcome to Rapture
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλος. Μου κάνει εντύπωση που δεν υπάρχουν για το συγκεκριμένο κινητό που έχει πουλήσει τόσο.

 

Να σου πω την αλήθεια, δεν εκπλήσσομαι. Εδώ με το ζόρι να βρεις ένα grip shell στο χρώμα που θες στα Public, που είναι και μεγάλο κατάστημα υποτίθεται. Tempered glass είναι μάλλον τρελή πολυτέλεια.

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια, δεν εκπλήσσομαι. Εδώ με το ζόρι να βρεις ένα grip shell στο χρώμα που θες στα Public, που είναι και μεγάλο κατάστημα υποτίθεται. Tempered glass είναι μάλλον τρελή πολυτέλεια.

 

Έχει τις original αλλά βγαίνουν ακριβά (έχει και πολλά μεταφορικά).

http://www.e-experts.gr/motorola-grip-shell-moto-g-black-p-4449.html

Welcome to Rapture
Link to comment
Share on other sites

Έχει τις original αλλά βγαίνουν ακριβά (έχει και πολλά μεταφορικά).

http://www.e-experts.gr/motorola-grip-shell-moto-g-black-p-4449.html

 

Πήρα την άσπρη original από ebay, πριν κανένα δίμηνο, 14 και κάτι ευρώ μαζί με μεταφορικά.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα την άσπρη original από ebay, πριν κανένα δίμηνο, 14 και κάτι ευρώ μαζί με μεταφορικά.

 

Καλή είναι ; στην οθόνη του φοράς κάτι για προστασία ;

Welcome to Rapture
Link to comment
Share on other sites

Καλή είναι ; στην οθόνη του φοράς κάτι για προστασία ;

 

Ναι, ευχαριστημένος είμαι. Λεπτή, δε χαλάει την αισθητική του κινητού και μια και μόνη φορά που μου έχει πέσει ως τώρα δεν έπαθε τίποτα.

Στην οθόνη δεν έχω φορέσει κάτι. Σκεφτόμουν να πάρω tempered glass αλλά δεν το έχω κάνει ακόμα.

 

Έλεγα να δοκιμάσω αυτό http://store.phantom.glass/motorola-g-glass-screen-protector/dp/18#

Αρκετά ακριβό βέβαια, αλλά είχα ακούσει καλά λόγια.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ευχαριστημένος είμαι. Λεπτή, δε χαλάει την αισθητική του κινητού και μια και μόνη φορά που μου έχει πέσει ως τώρα δεν έπαθε τίποτα.

Στην οθόνη δεν έχω φορέσει κάτι. Σκεφτόμουν να πάρω tempered glass αλλά δεν το έχω κάνει ακόμα.

 

Έλεγα να δοκιμάσω αυτό http://store.phantom.glass/motorola-g-glass-screen-protector/dp/18#

Αρκετά ακριβό βέβαια, αλλά είχα ακούσει καλά λόγια.

 

Ξεφεύγει επικίνδυνα :)

Welcome to Rapture
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το συγκεκριμένο κινητό έχει κάποια ενίσχυση για αντοχή σε νερό σκόνη κλπ;;;

 

Ναι

 

"The Moto G 4G also features water-resistant nano-coating on the inside and outside"

Link to comment
Share on other sites

Το USB on the go το υποστηρίζει η συσκευή??

 

Νομίζω πως ναι , αλλά γιατι σε απασχολεί κάτι τέτοιο ? Εβαλα μια 16Gb καρτούλα με ούτε δέκα εβρώ ...

Siemens S25 , Siemens M35 , Ericson T28s , Siemens M55 , Siemens S45 , Siemens M65 , Sony-Ericsson K800i , Samsung Nexus S, Motorola Moto G 4G 1st Gen , Xiaomi Redmi 3S
Link to comment
Share on other sites

Είναι βολικό αν θες να μεταφέρεις αρχεία γρήγορα και εύκολα από το κινητό σε άλλη συσκευή και αντίστροφα. Ειδικά με αυτά τα στικάκια που έχουν βγάλει που εκτός από σύνδεση full size USB έχουν και otg μαζί.
Link to comment
Share on other sites

Το USB on the go το υποστηρίζει η συσκευή??

 

Πήρα χθες ένα usb stick με διπλό βύσμα (κανονικό για τον υπολογιστή και micro για κινητό/tablet) και παρότι δεν αναφέρεται το MotoG στις συμβατές συσκευές, αναγνωρίστηκε κανονικά ως USB OTG από το κινητό μου

Μύρων
Link to comment
Share on other sites

Άντε να μας έρθει το γλειφιτζούρι! :D

 

ναι ρε φιλε το περιμενω πως και πως...! Αν και ειδα καπου ειχε γραψει ο Shuffle οτι θα παρουμε το update τελη Δεκεμβριου... :(

Nokia 6101 - Sony Ericsson W100i - Nokia C2-05 - Nokia C2-02 - Motorola Moto G 4G
Link to comment
Share on other sites

σημερα το πηρα και εγω,και οταν ανοιξα το καπακι για να βαλω την Sim και την καρτα μνημης,οπως κουμπωσα το καπακι πανω δεξια και απο την πισω μερια δεν εχει πιασει καλα με αποτελεσμα να δειχνει οτι ειναι λιγο ανοικτο....

απλα δειχνει σαν να μην κουμπωνει καλα....οι εγκοπες στο καπακι υπαρχουν κανονικα για να πεις οτι καποιο απο τα δοντια που υπαρχουν στο πλαστικο καπακι που κουμπωνουν εχει σπασει αλλα δεν εχει καλη εφαρμογη....

και τωρα τι???

αυριο φευγω και παω στο νησι και δεν εχω χρονο για να ψαχνω για καπακι η μεσω εγγυησης να κινηθω οπως πρεπει...

τι πρεπει να κανω??

εχει συμβει σε κανεναν να μην εφαρμοζει καλα το καπακι οταν ειναι κουμπωμενο??

το δικο μου ειναι σε ασπρο χρωμα...

Link to comment
Share on other sites

σημερα το πηρα και εγω,και οταν ανοιξα το καπακι για να βαλω την Sim και την καρτα μνημης,οπως κουμπωσα το καπακι πανω δεξια και απο την πισω μερια δεν εχει πιασει καλα με αποτελεσμα να δειχνει οτι ειναι λιγο ανοικτο....

απλα δειχνει σαν να μην κουμπωνει καλα....οι εγκοπες στο καπακι υπαρχουν κανονικα για να πεις οτι καποιο απο τα δοντια που υπαρχουν στο πλαστικο καπακι που κουμπωνουν εχει σπασει αλλα δεν εχει καλη εφαρμογη....

και τωρα τι???

αυριο φευγω και παω στο νησι και δεν εχω χρονο για να ψαχνω για καπακι η μεσω εγγυησης να κινηθω οπως πρεπει...

τι πρεπει να κανω??

εχει συμβει σε κανεναν να μην εφαρμοζει καλα το καπακι οταν ειναι κουμπωμενο??

το δικο μου ειναι σε ασπρο χρωμα...

 

εγω που το εχω σε μαυρο δεν εχω καποιο προβλημα με το καπακι...Λογικα πρεπει να τους το πας πισω αμα δεις οτι εχει προβλημα!

Nokia 6101 - Sony Ericsson W100i - Nokia C2-05 - Nokia C2-02 - Motorola Moto G 4G
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G 4G/LTE

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...