Jump to content

Παρουσιαση Xiaomi Pistons Ακουστικα - Handsfree


CrazyAnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα στο forum. Έχω παραγγείλει τα xiaomi pistons 3 από το Gearbest εδώ και 2 μήνες και δεν μου έχει έρθει τίποτε. Είχε κανείς πρόβλημα ξανά με αυτούς; Καμιά ιδέα για το τι να κάνω;

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 826
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα στο forum. Έχω παραγγείλει τα xiaomi pistons 3 από το Gearbest εδώ και 2 μήνες και δεν μου έχει έρθει τίποτε. Είχε κανείς πρόβλημα ξανά με αυτούς; Καμιά ιδέα για το τι να κάνω;

Ευχαριστώ πολύ

 

Μάλλον πρέπει να αναδιατυπώσεις την ερώτηση, άσε με να σε βοηθήσω. "Υπάρχει κάποιος που δεν έχει πρόβλημα με αυτούς;"

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ερχονται..

Hybrid Earphones http://en.miui.com/thread-180183-1-1.html

http://en.miui.com/data/attachment/forum/201511/04/123140jcetx1aq1o119ja7.jpg

 

Βλέπω ότι έχουν τα ίδια ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ μικροσκοπικά κουμπιά που δεν τα βρίσκεις με ΤΙΠΟΤΕ!!! Για μένα τα V2 είναι τα καλύτερα.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στο forum. Έχω παραγγείλει τα xiaomi pistons 3 από το Gearbest εδώ και 2 μήνες και δεν μου έχει έρθει τίποτε. Είχε κανείς πρόβλημα ξανά με αυτούς; Καμιά ιδέα για το τι να κάνω;

Ευχαριστώ πολύ

 

Και γω τα περιμένω από gearbest αλλά αποστολή 14/11.

Απ΄ότι έχω καταλάβει έχω ποοολύ καιρό να περιμένω ακόμα!

Link to comment
Share on other sites

Και γω τα περιμένω από gearbest αλλά αποστολή 14/11.

Απ΄ότι έχω καταλάβει έχω ποοολύ καιρό να περιμένω ακόμα!

 

14/11 ειναι προχθές... πιστεύω πως έχει παίξει κάτι με την αποστολή τους!

Link to comment
Share on other sites

Οι χαμηλές τιμές τους είναι πολύ δελεαστικές αλλά δυστυχώς από όσα διαβάζω δεξιά και αριστερά έχουν κάποια θέματα με τις αποστολές τους. Πολλοί διαμαρτύρονται.

Τι να πω. Ελπίζω να σταθούμε τυχεροί και να παραλάβουμε κανονικά και μάλιστα...φέτος!

Link to comment
Share on other sites

Οι χαμηλές τιμές τους είναι πολύ δελεαστικές αλλά δυστυχώς από όσα διαβάζω δεξιά και αριστερά έχουν κάποια θέματα με τις αποστολές τους. Πολλοί διαμαρτύρονται.

Τι να πω. Ελπίζω να σταθούμε τυχεροί και να παραλάβουμε κανονικά και μάλιστα...φέτος!

 

Όλοι μάλλον με την ελπίδα είμαστε. Δύο μήνες κι εγώ που τα έχουν στείλει και δεν ήρθε τίποτα. Το θετικό είναι ότι άνοιξα ticket και μου είπαν ότι θα πιστώσουν το ποσό στο λογαριασμό μου για μελλοντική αγορά. Θα δοκιμάσω για τα hybrid τώρα. Καλή μας τύχη.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν άλλα θέματα να συζητάτε Παιδιά για το τι γίνεται με τις αποστολές.

Εδώ μιλάμε μόνο για τα Pistons.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ποια εκδοση Piston ειναι καλυτερη; Μπορειτε να κανετε καποια συγκριση με τα ακουστικα που εχει το Oppo 7;
Link to comment
Share on other sites

Έχοντας τα v2 και v3... Πιστεύω ότι τα v3 δεν δίνουν κάτι παραπάνω. Δεν κάνουν την διαφορά στον ήχο. Η σχεδίαση μόνο είναι λίγο αναβαθμισμένη. Είναι λίγο πιο άνετα στο αυτί.

Και τα δύο πάσχουν στα κουμπιά. Αν δεν τα κοιτάς δεν ξέρεις τι πατάς. Ειδικά τα v2.

Link to comment
Share on other sites

Παίζει κανένα review για τα καινούργια; μου έχουν χαλάσει τα v3 youth και ψάχνομαι για καινούργια.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα για τα xiaomi hybrid, τα οποια ειναι η 4η εκδοση, οτι ειναι αρκετα καλυτερα απο τα 3. Τα εχει αγορασει καποιος; Edited by Lux
Link to comment
Share on other sites

Αν μου χαλάσουν τα v3 τότε μπορεί να πάρω τα 4/Hybrid. Αλλά ακόμα κρατάνε γερά τα 3άρια. Τα έχω από τότε που κυκλοφόρησαν σχεδόν, και ακούω συνέχεια μουσική.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Αξιζουν τα 22 ευρω που εχουν τα hybrid; Για τα 3αρια δεν ακουω καλες κριτικες, τα 2αρια ειναι αρκετα καλυτερα..
Link to comment
Share on other sites

Τα 3, ακομα και τα youth, που βρισκεις αυριο με 5€, ειναι πολυ καλυτερα απο τα 2.

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Τα 3, ακομα και τα youth, που βρισκεις αυριο με 5€, ειναι πολυ καλυτερα απο τα 2.

 

μηπως επεσες σε αντιγραφα 2αρια ?

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Εχω παρει και μουφες απο το ebay στην αρχη, αλλα οχι, εχω 2 ζευγαρια original

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Εισαι ο μοναδικος που ακουω να το λεει αυτο. Θα εμπιστευτω τα 4,5 reviews που διαβασα.. ;)

 

Καμια καλη τιμη για τα 2αρια εχουμε αυτες τις ημερες;

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος και των 2 εκδόσεων, από θέμα ποιότητας ήχου καλύτερα τα 2 στα δικά μου αυτιά, από θέμα αντοχής και γενικά σχήμα, βάρος, καλώδιο κλπ ψηφίζω τα 3 τα οποία και έχω "λιώσει".

Συγκρίσεις με ακουστικά των 5 ευρώ δεν υφίστανται, ή πείτε μου να πάρω κι εγώ αν έχω μείνει τόσο πολύ πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω τα v3 από εδώ

 

https://www.minya.gr/accessories/Hansfree-Headphones/Xiaomi-Piston-3

 

Καμιά εμπειρία από το κατάστημα? Παίζει να είναι fake?

Link to comment
Share on other sites

€30!?!? Και αυθεντικά να είναι φίλε μου εγώ δεν θα τα έπαιρνα από εκεί. Με €30 αγοράζεις 2 ζευγάρια άμα θες όχι ένα! Δεν υπάρχει λόγος να τα πάρεις από Ελλάδα, για μένα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

€30!?!? Και αυθεντικά να είναι φίλε μου εγώ δεν θα τα έπαιρνα από εκεί. Με €30 αγοράζεις 2 ζευγάρια άμα θες όχι ένα! Δεν υπάρχει λόγος να τα πάρεις από Ελλάδα, για μένα.

Προφανώς ο φίλος κάποιο λόγο θα έχει και κοιτάει από Ελλάδα.

Αλλιώς ναι δεν αξίζει.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως ο λόγος είναι που δεν θέλει να ψωνίσει από Κίνα κάποιος είναι γιατί υπάρχει η περίπτωση να μπλέξει. Αν αυτό είναι όντως, εγώ θα έλεγα να μην το φοβάται, τόσοι και τόσοι παίρνουμε από Κίνα κάθε μέρα. Προφανώς και κάποιες φορές δημιουργούνται προβλήματα αλλά δεν αξίζει να χρεωθεί διπλή τιμή.

 

Τώρα αν είναι κάτι άλλο και πρέπει οπωσδήποτε να αγοραστούν από Ελλάδα, δεν ξέρω τι να προτείνω, δεν ξέρω αν είναι αυθεντικά από το συγκεκριμένο κατάστημα, στο σκρουτζ έχει πολύ θετικές αξιολογήσεις πάντως.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Παντως εδω τα βρισκεις φθηνοτερα και απο banggood! Τωρα βεβαια δεν ξερουμε εαν ειναι αυθεντικα!! Αληθεια, τα xiaomi piston 2, υπαρχουν πουθενα πλεον;

 

Απορω γιατι δε βαζουν ενα μικρο κλιπ πανω στα ακουστικα.. Θα βολευε αρκετα στο τρεξιμο, για να μη πηγαινουν περα δωθε!

Link to comment
Share on other sites

Τα είδα και εγώ αυτά στο σκρούτζ, αλλά από τις φωτογραφίες, δεν φαίνεται να είναι τα κανονικά piston αλλά η φθηνότερη έκδοσή τους.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...