Jump to content

Samsung Galaxy K zoom


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 87
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν είναι ακόμη διαθέσιμο θα είναι αρχές Ιουνίου .
Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

Χθες σε επικοινωνία με την Samsung μου είπαν ότι τροφοδοτούν τα καταστήματα και θα είναι διαθέσιμο μέχρι το τέλος τις εβδομάδας .

Ελπίζω να το δούμε αυτό .

Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα τηλέφωνο στον γερμανό ελευσίνας και μου ειπε οτι θα εχει σάββατο μόνο σε ασπρο .
Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να σε προσβαλλω φιλε μου,αλλα εχει κουρασει αυτο το θεμα με το lumia. Αφου παντα μα παντα θα το βγαζουν καλυτερο,ακομα και στο ζουμ που το αλλο ειναι και οπτικο...Οποτε αναμενω ουρα απο lumia users που θα κραζουν το ζουμ για το ποσο χαλια κινητο ειναι (χωρις να εχει ερθει ποτε στα χερια τους,,αλλα δεν εχει σημασια..)

 

***Πηρα σημερα το καταστημα Ελευσινας, αλλα δεν ειχαν καμμια ενημερωση περι αφιξης του κινητου. Εσενα φιλε μου πως και σου ειπαν οτι το Σαββατο θα υπαρχει?

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ας μην βάζουμε από μόνοι μας τους lumia users στην παρέα και βγαίνουμε εκτός θέματος. Εδώ συζητάμε αποκλειστικά για τη συσκευή του τίτλου και φροντίστε να μείνει έτσι...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το επιασα στα χερια μου, δεν υπαρχει αυτο το κινητο παιδια!! ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! δεν εχει κυκλοφορησει ακομα επισημως.. Κρατας κοσμημα απλα. Λειτουργικα γρηγορο,τελεια χρωματα,και φωτογραφια ολα τα λεφτα...!! Συγκρισεις με αλλα...απλα να γελας! :lol:

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω,γιατι σιγουρα το 500αρι δεν το δινω για κανενα λογο. Το s4 zoom με εχει βγαλει ασπροπροσωπο,αν μπορεσω να το δωσω σε μια καλη τιμη και να βαλω την διαφορα ισως το τολμησω,αν οχι, δεν θα βιαστω. Ειναι πιο λεπτο ,και πιο ευκολο για τσεπη κτλ.

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

Το αγορασα εχθες απο το πλαισιο.... υπαρχει μονο λευκο .

Το κινητο ειναι τοπ . Αν προλαβω θα γραψω αυριο ενα review

:p
Link to comment
Share on other sites

Καλοδουλευτο φιλαρακι!! Το εφερε και το Πλαισιο ε?? δεν το ηξερα. Κι εγω το ειχα δουλεψει λιγο δοκιμαστικα, και ειδα πως οντως ειναι πολυ καλο,και πολυ πιο πρακτικο απο τον προκατοχο. Το εχουν ολα τα καταστηματα του Πλαισιου? γιατι μεχρι χθες στον Γερμανο το ειχαν 2 καταστηματα.

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

Καλοδούλευτο εγώ το έχω παραγγήλη από γερμανό σε μαύρο χρώμα .

Όταν βρεις γράψε κάτι για το τηλέφωνο .

Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

Τό Πλαίσιο Μαγούλας το εχει διαθέσιμο σε Ασπρο .
Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα .

Έχουμε και λέμε το έχω 2 μέρες και έχω να πω μόνο τα καλύτερα .

Είναι πολύ καλύτερο από s4 zoom και σαν κάμερα και σαν μεταφορά .

Οθόνη είναι σαν του s3 . Το ηχείο είναι δυνατό και καθαρό και δεν έχω βρει κάποιο κόλλημα ακόμα (lag) . Ότι θέλετε να μάθετε ρωτήστε .....

:p
Link to comment
Share on other sites

και στο media markt Πυλαίας το εχει διαθέσιμο σε μαύρο. ειναι πιο λεπτό, πιο συμμαζεμένο και πιο..ευκολοφορετο στην τσέπη απο το S4 zoom

 

φιλε blue_ice επειδή δεν το πρόσεξα, υπάρχει led flash για φακός και για τη νυχτερινή βιντεοσκόπηση; στο S4 zoom έλειπε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Στα Specs στα Διάφορα site λεει οτι εχει και λεντακι. Εκεινο που μου τι δινει ομως ειναι η ελλειψη ραδιο, παγιωθηκε απο την σαμυ....τις βλακειες του μηλου ακολουθει....ας επιβεβαιωσει ο blue ice .....
Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσεις απο την καθημερινη χρηση???? σε θεμα μεταφορας ειναι πιο ευκολο απο το 4αρι ή στα ιδια επιπεδα?? (ειναι κ αρκετα μεγαλυτερο) και ως προς το βαρος,εχεις δει διαφορα με το 4αρι ή σε γενικες γραμμες ειναι τα ιδια??? Edited by user_pixon12

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy K zoom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...