Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οκ, καταλαβα τί λενε τα παιδια πιο πανω, και οντως δεν χρειαζεται gps, αλλα στην τελικη θα συμφωνησω με τον NikosChandolias.

 

Ευχαριστω για την βοηθεια σας!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λογικά εφόσον η εφαρμογή καιρού της "μαμάς" έχει δυνατότητα χειροκίνητης επιλογής τοποθεσίας, θα έπρεπε και στην lockscreen να γίνονται αυτόματα οι ανανεώσεις, χωρίς να χρειάζεται ο εντοπισμός θέσης.

Η χειροκίνητη επιλογή είναι για το widget και όχι για το ρολόι της lockscreen και του blinkfeed. Καλώς ή κακώς...

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα,

πως μπορω να δω το cid της συσκευης μου?

Καλημερα εδω εισαι. https://play.google.com/store/apps/details?id=org.tritonsoft.cidgetter&hl=el

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα θέλω τα φώτα σας, όποιος μπορεί να βοηθήσει....έχω routarismenh συσκευή με lollipop και έχω θέματα με την κάρτα sd, ενώ επιλέγω να αποθηκευονται φωτογραφίες και video στην κάρτα και μπορώ και τραβάω κανονικά , όταν προσπαθώ να τα ανοίξω μου βγάζει πρόβλημα, επίσης έκανα μεταφορά κάποιων εφαρμογών στην sd και όταν προσπαθώ να της ανοίξω μου βγάζει ότι δεν είναι εγκατεστημενες .....επίσης όσο ήμουν στην kit kat όλα λειτουργούσαν άψογα... Edited by paliopaido86
Link to comment
Share on other sites

 

 

Σε ευχαριστω πολυ,

 

μου βγαζει htc - 304

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ,

 

μου βγαζει htc - 304

 

Καλησπέρα, είναι Ισπανικό unbranded.

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

ισπανικο και αγορασμενο απο vodafone ελλαδος,ωραιο αυτο!!!

Ε δεν είμαστε και η μεγαλύτερη αγορά του κόσμου. Τα δικά μας και αυτά της Κύπρου είναι στην ίδια ομάδα με τα ισπανικά.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα απο βονταφονε ελλαδος ισπανικο!!!

Εχω ακουσει γνωστο που πηρε απο public branded tmobile!!!

Link to comment
Share on other sites

Το cid HTC_304 είναι το ίδιο για Ελλάδα, Ισπανία και Πορτογαλία.

Στο θέμα του Μ7 o Finn έδωσε τη διεύθυνση: https://imeidata.net/warranty/htc, όπου μπορείτε βάση IMEI να δείτε τη χώρα πώλησης του κινητού.

Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα το παρω κι εγω σημερα,το κινητο εχει γενικα προβληματα?ειναι και πολλες οι σελιδες για να τις δω ολες.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα το παρω κι εγω σημερα,το κινητο εχει γενικα προβληματα?ειναι και πολλες οι σελιδες για να τις δω ολες.

Αν θολώσουν οι φωτογραφίες πρέπει να βγάλεις την προστατευτική επίστρωση στην κάμερα. Αν χαμηλώσει ο ήχος θέλει καθάρισμα με οδοντόβουρτσα στα ηχεία. Σε έναν χρόνο στον αδελφό μου δεν έτυχε κανένα από τα 2 πάντως. Άλλα προβλήματα δεν εμφανίστηκαν συστηματικά τουλάχιστον.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω όσοι θέλουν ένα άψογο κινητό να σπεύσουν όσο υπάρχει το Μ8.

Στο μόνο που υστερεί είναι στις μακρινές φώτο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευτυχής κάτοχος και εγώ από το Σάββατο! Ήμουν ανάμεσα σε αυτό και το G3 32gb αλλά χθες με το που έπιασα ένα G3 στα χέρια μου πήρα την απόφαση μου :p Τα ακουστικά που έχει μέσα είναι καλά; Σκέφτομαι για xiaomi pistons 2 θα δω κάποια διαφορά ή τσάμπα λεφτά; Επίσης ο φορτιστής είναι quick charge ή θέλει άλλο;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευτυχής κάτοχος και εγώ από το Σάββατο! Ήμουν ανάμεσα σε αυτό και το G3 32gb αλλά χθες με το που έπιασα ένα G3 στα χέρια μου πήρα την απόφαση μου :p Τα ακουστικά που έχει μέσα είναι καλά; Σκέφτομαι για xiaomi pistons 2 θα δω κάποια διαφορά ή τσάμπα λεφτά; Επίσης ο φορτιστής είναι quick charge ή θέλει άλλο;

 

Τα ακουστικά είναι αρκετά καλά, αλλά αναλόγως τι περιμένεις από αυτά.Ο φορτιστής δεν είναι quick charge.

Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα το παρω κι εγω σημερα,το κινητο εχει γενικα προβληματα?ειναι και πολλες οι σελιδες για να τις δω ολες.

 

δεν το ειχες αγορασει παλια;

 

φοβερο κινητακι για τα χρηματα του,πανεμορφο με το lollipop.

 

απιστευτη αποκριση.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Τα ακουστικά σε συνδιασμο με το boomsound είναι έρωτας. Για μαμά ακουστικά πάντα. Πήγα από m8 σε note και μου λείπει αυτός ο ήχος. Αναγκάστηκα να πάρω ακουστικά
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

ένα από τα βασικά που είδα και το πήρα ήταν ο ήχος! Από tempered glass κάποια καλή επιλογή που να μην έχει μεγάλο χρόνο παράδοσης όμως;;
Link to comment
Share on other sites

γιατί νομίζω ο ήχος στο Μ7 ήταν πιο δυνατός από το Μ8. εκτός και αν είναι η ιδέα μου. για aftermarket ακουστικά προτείνω αυτά. για τα λεφτά τους φοβερά και με built-in microphone. :)

http://eu.jbl.com/jbl_product_detail_eu/jbl-t100a-blk.html

Link to comment
Share on other sites

δεν το ειχες αγορασει παλια;

 

φοβερο κινητακι για τα χρηματα του,πανεμορφο με το lollipop.

 

απιστευτη αποκριση.

 

βασικα ειχα φερει ενα απο γερμανια για εναν φιλο αλλα εννοειται το ειχα δουλεψει κι εγω,δεν το ειχα κρατησει για μονιμο τοτε.οντως ηταν καλο.

σημερα ομως που το πηρα και παλι μπορω να πω οτι ειναι παρα πολυ καλο το τηλεφωνο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

τα ηχεια του ειναι πολυ πιο δυνατα απο το Μ7 του Μ8 ,το ειχα το Μ7 ,επισης εχει πολυ καλυτερη μπαταρια,καλυτερη καμερα και βεβαια ειναι πιο γρηγορο,

το μονο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι το Μ7 εχει 5,0,2 και το Μ8 εχει 5,0,1?

 

εαν και ειχα ενδιασμους να παρω το Μ8 ερχομενος απο Μ7 ,τελικα ειμαι 100% ευχαριστημενος,

 

επισης εαν και εχω κραξει την αρβατο κατα καιρους,πηγα το Μ7 για μωβ καμερα,χασιμο sim και ξεκολημενη οθονη και μου το αλλαξανε σε 2 μερες με αλλο τηλεφωνο,μπραβο τους!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εδω και λιγο καιρο εχω παρατηρησει οτι οταν ανεβει η θερμοκρασια στους 35 βαθμους δεν μπορω να μιλησω απο το κινητο δεν ακουω και δεν με ακουνε μου βγαζει το εικονιδιο του hansfree και μπορω να μιλησω μονο απο αυτο δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει ,αν μπορει κανενας φιλος να μου δωσει τα φωτα του γιατι ειναι πολυ εκνευριστικο επειδη μου συμβαινει συχνα αν ασχοληθω λιγο με το κινητο και ανεβασει θερμοκρασια ,εχω εγκατεστημενο το Gsam Battery αλλα δεν βλεπω να υπαρχει καμμια ρυμθιση απο εκει που να εκανα κατα λαθος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα θέλω τα φώτα σας, όποιος μπορεί να βοηθήσει....έχω routarismenh συσκευή με lollipop και έχω θέματα με την κάρτα sd, ενώ επιλέγω να αποθηκευονται φωτογραφίες και video στην κάρτα και μπορώ και τραβάω κανονικά , όταν προσπαθώ να τα ανοίξω μου βγάζει πρόβλημα, επίσης έκανα μεταφορά κάποιων εφαρμογών στην sd και όταν προσπαθώ να της ανοίξω μου βγάζει ότι δεν είναι εγκατεστημενες .....επίσης όσο ήμουν στην kit kat όλα λειτουργούσαν άψογα...

 

Μήπως έχει πρόβλημα η κάρτα σου; Και οι φώτο αποθηκεύονται και ανοίγουν κανονικά από sd στην 5.0.1 και η μεταφορά εφαρμογών στην sd δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...