Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για στειλε λινκ?ειναι χωρις συμβολαιο?

 

Ναι χωρις συμβολαιο. £289 η συσκευη συν £10 μια καρτα.

http://shop.vodafone.co.uk/shop/pay-as-you-go/htc-one-m8-payg/sku81646-grey

 

Eπισης http://shop.vodafone.co.uk/shop/pay-as-you-go/samsung-galaxy-s5-payg/sku82363-black

Edited by SagoniasSlutRose
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει περίπτωση η συσκευή να είναι κλειδωμένη στη Vodafone. Θέλει προσοχή. Edited by geovass
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ χρονια πολλα,σκεφτομαι να το παρω απο εδω,ειναι καινουργιο και unbranded?http://www.amazon.de/HTC-Smartphone-LCD-Display-Frontkamera-metallgrau/dp/B00IKIZI10/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1419435355&sr=8-1&transaction=device_only&keywords=htc+one+m8 Edited by geo35
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλα, εγω το ειχα παρει απο το Αμαζόν το γερμανικό, τους μίλησα στο τσατ και μου στείλαν οι ίδιοι το λινκ με το unbranded ηταν όλα καλα, όντως ηταν unbranded απλα καθυστέρησε παρα πολυ λογω των εξαιρετικών ταχυδρομείων που εχουμε στο ελλαντα

Θα σου πρότεινα να στειλεις ενα Μαιλ η να ανοίξεις ενα τσατ να ρωτήσεις να σου το στείλουν οι ίδιοι να εισαι βέβαιος

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλα, εγω το ειχα παρει απο το Αμαζόν το γερμανικό, τους μίλησα στο τσατ και μου στείλαν οι ίδιοι το λινκ με το unbranded ηταν όλα καλα, όντως ηταν unbranded απλα καθυστέρησε παρα πολυ λογω των εξαιρετικών ταχυδρομείων που εχουμε στο ελλαντα

Θα σου πρότεινα να στειλεις ενα Μαιλ η να ανοίξεις ενα τσατ να ρωτήσεις να σου το στείλουν οι ίδιοι να εισαι βέβαιος

Στο link που εχει παραθέσει,πωλητής είναι το ίδιο το Amazon de και οχι τρίτοι,άρα 100% unbranded συσκευη στέλνει το ίδιο το Amazon de.

Τσατ στο γερμανικό Amazon μονο με γερμανικά αν ξέρεις,αλλιώς email στα αγγλικά εννοείται.(όσες φορές επιχείρησα μου απαντάνε οτι η υπηρεσία είναι μονο στα γερμανικά και σε παραπέμπουν σε email επικοινωνία)

Εμένα πάντως 3 κινητά και ένα tablet το τελευταίο τρίμηνο μου το στείλανε με ups(χωρις να πληρώσω κατι extra μεταφορικα) και οχι απλό ταχυδρομείο.

Μονο στο αγγλικό Amazon μιλάς μαζί τους με chat στα αγγλικά.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Στο link που εχει παραθέσει,πωλητής είναι το ίδιο το Amazon de και οχι τρίτοι,άρα 100% unbranded συσκευη στέλνει το ίδιο το Amazon de.

Τσατ στο γερμανικό Amazon μονο με γερμανικά αν ξέρεις,αλλιώς email στα αγγλικά εννοείται.(όσες φορές επιχείρησα μου απαντάνε οτι η υπηρεσία είναι μονο στα γερμανικά και σε παραπέμπουν σε email επικοινωνία)

Εμένα πάντως 3 κινητά και ένα tablet το τελευταίο τρίμηνο μου το στείλανε με ups(χωρις να πληρώσω κατι extra μεταφορικα) και οχι απλό ταχυδρομείο.

Μονο στο αγγλικό Amazon μιλάς μαζί τους με chat στα αγγλικά.

 

ναι σωστα,κ εγω προσπαθησα να μιλησω αλλα δυστηχως τα ιδια,σε ευχαριστουμε alex.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση για την κάμερα του κινητού. Θεωρείται ότι είναι το ιδιο γρήγορη με το iphone στο focus? Εννοω όταν θέλεις να βγάλεις φωτογραφία ένα παιδί το οποίο παίζει εάν χρειάζεται να βγάλεις δυο τρεις φορές για να μην είναι θολη ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Ένα παιδί που παίζει το τραβάς βίντεο και μετά βλέποντας το βίντεο τραβάς τις φώτο που θέλεις να κρατήσεις!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση για την κάμερα του κινητού. Θεωρείται ότι είναι το ιδιο γρήγορη με το iphone στο focus? Εννοω όταν θέλεις να βγάλεις φωτογραφία ένα παιδί το οποίο παίζει εάν χρειάζεται να βγάλεις δυο τρεις φορές για να μην είναι θολη ευχαριστώ.

Όλα εξαρτώνται από τις συνθήκες φωτισμού. Την ημέρα η σε κλειστούς χώρους με καλό φωτισμό μπορείς να το κάνεις.

Όταν όμως δεν υπάρχει αρκετό φως, αυξάνεται ο χρόνος που μένει το κλειστρο ανοικτό για να πάρει περισσότερο φως, οπότε αν το παιδί κινείται χαλάει η φωτο.

Αν βρίσκεται σε μικρή απόσταση, το πρόβλημα λύνεται με χρήση του φλας.

 

Η λύση που προτείνει ο συμφορουμιτης παραπάνω, δίνει πολύ όμορφες φυσικές πόζες, αλλά οι φωτο που προέρχονται από βίντεο χάνουν σε λεπτομέρεια.

 

Προσωπικά είμαι ικανοποιημένος από την κάμερα στο 70% των περιπτώσεων.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και τα Zoe επίσης που έχουν έξτρα λειτουργίες.
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Γενικά όμως και μάλλον ειδικά για πιο σωστά, θεωρώ την κάμερα του One την πιο γρήγορη που υπάρχει. Σπανίως έχανα στιγμή από την κόρη μου, που αυτό θέλει να μάθει ο φίλος μας, ποσο μάλλον όταν χρησιμοποιουσα το Zoe.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Μόλις μου γλίστρησε από τα χέρια έπεσε από ύψος 50 εκ. και ράγισε η οθόνη του Μ8. Τρελάθηκα! Ξέρεις κανείς αν υπάρχει υπηρεσία και από ποιόν για αλλαγή οθόνης? Και πόσο χρόνο παίρνει?

Ευχαριστώ

Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Μόλις μου γλίστρησε από τα χέρια έπεσε από ύψος 50 εκ. και ράγισε η οθόνη του Μ8. Τρελάθηκα! Ξέρεις κανείς αν υπάρχει υπηρεσία και από ποιόν για αλλαγή οθόνης? Και πόσο χρόνο παίρνει?

Ευχαριστώ

.ρωτα πρώτα εδω.http://easyservice.gr

Και μετα αρβατο.

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

.ρωτα πρώτα εδω.http://easyservice.gr

Και μετα αρβατο.

 

..."αρβατο" ????

 

Δυστυχώς στο easy service δεν έχουν ανταλλακτικό - κάποια άλλη δοκιμασμένη λύση;

Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ χρονια πολλα,σκεφτομαι να το παρω απο εδω,ειναι καινουργιο και unbranded?http://www.amazon.de/HTC-Smartphone-LCD-Display-Frontkamera-metallgrau/dp/B00IKIZI10/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1419435355&sr=8-1&transaction=device_only&keywords=htc+one+m8

 

Γεια! Αν τελικά το πάρεις από εκεί, πες μας εμπειρία, το σκέφτομαι και εγώ από amazon.de (τα γερμανικά μου όμως είναι χάλια! :) )

Link to comment
Share on other sites

..."αρβατο" ????

 

Δυστυχώς στο easy service δεν έχουν ανταλλακτικό - κάποια άλλη δοκιμασμένη λύση;

H αρβατο ειναι το επισημο service της htc http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=317816

Η τιμη που θα ακουσεις θα ειναι τσουχτερη.

Η αλλη λυση αγορα οθονης -digitizer απο ebay πολυ φτηνα, αν πιανουν τα χερια σου η καποιος αλλος

την αλλαζεις ,αλλα να ξερεις πως θα χασεις την εγγυηση με οτι αυτο συνεπαγεται για το μελλον.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια! Αν τελικά το πάρεις από εκεί, πες μας εμπειρία, το σκέφτομαι και εγώ από amazon.de (τα γερμανικά μου όμως είναι χάλια! :) )

 

Μακριά, δεν το έχουν τελικά διαθέσιμο και τα λεφτά αποδεσμευονται μετά από 25 εργάσιμες. Χώρια που του δέσμευσαν δύο φορές το ποσό και άκρη δε βγαίνει.

Στα λέω γιατί είναι φίλος μου. Είναι να σκας, αν έχει κανείς κάποια συμβουλή για νωρίτερη αποδέσμευση των χρημάτων, θα ήταν ευχης έργον.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω δώσει για service δεν λειτουργούσε το μικρόφωνο στην ανοιχτή ακρόαση περιμένω ένα μήνα τώρα εν αναμονή ανταλλακτικού...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειναι να παρω ενα μ8 απο αμερικη ερωτηση η εγγυηση δεν με καλυπτει οκ εχει σιμ κανονικα κανει για ευρωπη μια απαντηση please
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειναι να παρω ενα μ8 απο αμερικη ερωτηση η εγγυηση δεν με καλυπτει οκ εχει σιμ κανονικα κανει για ευρωπη μια απαντηση please

 

Πρέπει να πεις μοντέλο συγκεκριμένα. Το πρόβλημα είναι τα δίκτυα στα οποία παίζει. Κλειδωμένο σε κάποια εταιρεία, ξεκλείδωτο κτλ.

Αν δεν ξέρουμε μοντέλο δεν γίνεται να σου πούμε.

Link to comment
Share on other sites

Τον γειωσα τελικα γιατι του τα εβγαζα με το τσιγγελι..δεν μου ειχε πει καν οτι ειναι απο αμερικη τεσπα ευχαριστω πολυ !
Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου το πηρα ελαφρως μεταχ. και ειναι απο αμερική, Sprint version.

 

Παιζει κανονικα στα ελληνικα δικτυα, εκτος απο 4G ( η wind που βρισκομαι, δεν εχει ετσι κι αλλιως).

 

Eχει 32GB internal και οχι 16, και ηρθε ετοιμο S-Off, κατι που θα εκανα ετσι κι αλλιως.

 

Και ολα αυτα...με 300 ευρω :D

Edited by David
HTC Desire Root User
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα χρονια πολλα κ καλη χρονια να εχουμε. Προχτες απεκτησα κ γω τη συγκεκριμενη συσκευη προερχομενος απο s4 και αυτο που εχω να πω ειναι πως ειναι η μερα με τη νυχτα μεταξυ τους κ δεν υπερβαλω...απιστευτη ταχυτητα,διαχειριση μνημης,μπαταρια,ηχεια,ποιοτητα κατασκευης,σημα και τι αλλο να πω...φοβερη δουλεια εκει στην htc μπραβο.

Μια ερωτηση εχω να θεσω...στις εφαρμογες facebook και messenger δεν μου αναβει το κοκκινο στρογγυλο εικονιδιο με τον αριθμο των ειδοποιησεων...διορθωνεται καπως αυτο με καποια ρυθμιση απο το τηλ γνωριζει κανεις διοτι στο samsung δεν ειχα θεμα.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα!μπορειτε να μου απαντησετε στις παρακατω ερωτησεις;

1.ελληνικα μπορω να βαλω;εβαλα τηνσιμ οπως διαβασα αλλα τιποτα...

2.φορτιστη για fast charging στα υποψιν γιατι τον αυθεντικο δεν τον βρισκω πουθενα...

 

ειμαι ευχαριστημενος οσο δεν παει με το κινητο...καλυτερη επιλογη...αναμενω το m9 αλλα προς καλοκαιρι ....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το είχα παραγγείλει από το αμαζον το γερμανικό και όλα πήγαν μια χαρα μάλιστα επειδή καθυστερήσε στείλανε και δεύτερο χωρίς χρέωση ασχέτως αν κράτησα το ένα

Επίσης σε περίπτωση που πάθει τίποτα καλυπτομαι από το αμαζον και δεν εμπλέκεται η κ@λο αρβατο

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...