Jump to content

Xiaomi Redmi / Hongmi 1s


gerstavros2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επειδη οι ******** πληρωνονται το βαζω και εδω

 

---- δεν δουλευει καθολου το ραδιο (μαλλον επειδη εχω αφαιρεσει διαφορα της miui)

----δεν δουλευει σωστα ο x dialer (δεν μπορω να προσθεσω επαφες και δεν σβηνει οσες αναπαντητες κλησεις εχω ηδη τσεκαρει)

τουλάχιστον πέρασες στην αυτοκριτική:lol:

ναι,το ράδιο δεν σου δουλεύει για αυτόν τον λόγο.Δεν πειράζει,βάλε αυτό:

https://mega.co.nz/#!M8pwiDRD!gJNVuh0VjJTl5oy5pgmVpy6mWbEhAeB5Vm9nwPUXlJ8

όσον αφορά το ex dialer,δεν δικαιολογούνται αυτά,οπότε απλά απεγκατάσταση και εγκατάσταση ξανά.Με το stock dialer δεν γίνεται αποθήκευση επαφών?ή το έβγαλες κι αυτό:wacko:

με το titanium θα πάρεις backup όλες τις εφαρμογές χρήστη,κι από αυτές του συστήματος όσες είναι με πράσινο χρώμα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το εχω εγκαταστησει λαθος μου που δεν το ανεφερα και μου εδειξε οτι ανοιγουν τα google play services. αποτι εψαξα εχουν πολοι το ιδιο προβλημα και με αλλες συσκευες. εχει κανενας αλλος το ιδιο προβλημα?

αν μας έλεγες και ποιά ROM έβαλες?

τα gapps τα έβαλες εσύ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αν μας έλεγες και ποιά ROM έβαλες?

τα gapps τα έβαλες εσύ?

 

εχω περασει και την official και απο miuiandroid και τωρα εχω την ελληνικη ολες με clean install και κανενα restore. και παλι τα ιδια

Link to comment
Share on other sites

τουλάχιστον πέρασες στην αυτοκριτική:lol:

ναι,το ράδιο δεν σου δουλεύει για αυτόν τον λόγο.Δεν πειράζει,βάλε αυτό:

https://mega.co.nz/#!M8pwiDRD!gJNVuh0VjJTl5oy5pgmVpy6mWbEhAeB5Vm9nwPUXlJ8

όσον αφορά το ex dialer,δεν δικαιολογούνται αυτά,οπότε απλά απεγκατάσταση και εγκατάσταση ξανά.Με το stock dialer δεν γίνεται αποθήκευση επαφών?ή το έβγαλες κι αυτό:wacko:

με το titanium θα πάρεις backup όλες τις εφαρμογές χρήστη,κι από αυτές του συστήματος όσες είναι με πράσινο χρώμα.

 

 

καλημερα

τον εβγαλα και αυτον οεο:D

κουκουρουκου
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

τον εβγαλα και αυτον οεο:D

αν μπορεί να σου στείλει κάποιος το apk του dialer (εγώ έχω το redmi 1),και το βάλεις στο system/app μπορεί και να ξαναδουλέψει σωστά o dialer.

μπορείς και να το βρείς μέσα στο zip μιας rom αποσυμπιέζοντας το και ψάχνοντάς το λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Να παραγγειλεις το 1s και να πεις στο καταστημα να σου περσσουν Ελληνικη ρομ απο το miui.gr, αν δεν θελεις να το κανεις εσυ.

 

Αν σου περασουν multi δικη τους, μαλλον δεν θα γλυτωσεις την ενασχοληση με το σπορ.

 

Τι εννοεις να πω στο vickmall οτι θελω να μου περασουν την ελληνικη ρομ απο το miui.gr??

Link to comment
Share on other sites

Τελικα απο που "αξιζει" η αγορα του ?

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, εχω περασμενη την gtv 3.22 ειχα λιγα fc και ετσι δεν ασχοληθηκα με το κινητο παραπανω, αλλα εχει εδω και μια εβδομαδα, που το κινητο χωρις να εχω αλλαξει τροπο χρησης, ενω εβγαζε η μπαταρια 3 μερες, να βγαζει μια με το ζορι. Εχει τυχει σε κανεναν;
Link to comment
Share on other sites

Για ενημέρωση όσων ενδιαφέρονται, σύμφωνα με τους Software Engineers της Xiaomi ο κώδικας του κernel θα δημοσιευτεί αρχές του Q1 2015.
Link to comment
Share on other sites

φιλαρακια του forum καλημερα.Εχω ενα θεματακι με το συγκεκριμενο τηλεφωνο που πηρα δωρο στην κορη μου.Το προβλημα ειναι οτι το WIFI του δεν βλεπει το ασυρματο δικτυο μου,αλλα μονο των γυρω απο εμενα.Το τηλεφωνο ειναι απειραχτο,με μονο update τησ μαμας που ζητησε μολις ενεργοποιηθηκε'

Καμια βοηθεια?

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακια του forum καλημερα.Εχω ενα θεματακι με το συγκεκριμενο τηλεφωνο που πηρα δωρο στην κορη μου.Το προβλημα ειναι οτι το WIFI του δεν βλεπει το ασυρματο δικτυο μου,αλλα μονο των γυρω απο εμενα.Το τηλεφωνο ειναι απειραχτο,με μονο update τησ μαμας που ζητησε μολις ενεργοποιηθηκε'

Καμια βοηθεια?

Άλλαξε το κανάλι στο οποίο εκπέμπει το router σου σε μια τιμή κάτω του 10.

Link to comment
Share on other sites

καλημερες

ειμαι κατοχος ενος 1ς

και εχω ενα μικρο προβληματακι,

5-6 φορες με πηραν και μου λενε οτι τους εκανα κληση απαντησαν και ακουν κατι ηχους, ενω εγω δεν εχω κανει κληση!!!

μετα απο ψαξιμο στο ιστορικο κλησεων ανακαλυψα οτι υπαρχει εξερχομενη κληση και το περιοργο ειναι οτι το τηλεφωνο την πραγματοποιει μονο του, μαλλον τη στιγμη που απανταω καποια αλλη εισερχομενη κληση!!!!

η κληση γινεται προς επαφη που υπαρχει στο ιστορικο κλησεων,

απο ρομ εχω αυτη: xiaomi-miui.gr/community/wsif/…45-Hellas-GTV-4-10-15-zip

εχει κανεις αλλος παρομοιο προβλημα?

καμια λυση?

Link to comment
Share on other sites

καλημερες

ειμαι κατοχος ενος 1ς

και εχω ενα μικρο προβληματακι,

5-6 φορες με πηραν και μου λενε οτι τους εκανα κληση απαντησαν και ακουν κατι ηχους, ενω εγω δεν εχω κανει κληση!!!

μετα απο ψαξιμο στο ιστορικο κλησεων ανακαλυψα οτι υπαρχει εξερχομενη κληση και το περιοργο ειναι οτι το τηλεφωνο την πραγματοποιει μονο του, μαλλον τη στιγμη που απανταω καποια αλλη εισερχομενη κληση!!!!

η κληση γινεται προς επαφη που υπαρχει στο ιστορικο κλησεων,

απο ρομ εχω αυτη: xiaomi-miui.gr/community/wsif/…45-Hellas-GTV-4-10-15-zip

εχει κανεις αλλος παρομοιο προβλημα?

καμια λυση?

 

...πιθανόν όταν τελειώνεις κάποια κλήση, και πριν προλάβει να κλείσει η οθόνη το βάζεις σε κάποια τσέπη και ενεργοποιούνται διάφορα. Επέλεξε από Ρυθμίσεις/Οθόνη/ΑΦΗ/Αποτροπή κατά λάθος κλήσεων. Επίσης, δε θα έκανε κακό να πας στην τελευταία έκδοση 4.11.x

Edited by emxa2k
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, εχω περασμενη την gtv 3.22 ειχα λιγα fc και ετσι δεν ασχοληθηκα με το κινητο παραπανω, αλλα εχει εδω και μια εβδομαδα, που το κινητο χωρις να εχω αλλαξει τροπο χρησης, ενω εβγαζε η μπαταρια 3 μερες, να βγαζει μια με το ζορι. Εχει τυχει σε κανεναν;

κάποια εφαρμογή σου μάλλον "ξυπνάει" συνεχώς.

το επιβεβαιώνεις με το cpu spy(αν δεν μπαίνει σε sleep mode),

εντοπίζεις τον υπεύθυνο με το wakelock detector.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

φιλαρακια του forum καλημερα.Εχω ενα θεματακι με το συγκεκριμενο τηλεφωνο που πηρα δωρο στην κορη μου.Το προβλημα ειναι οτι το WIFI του δεν βλεπει το ασυρματο δικτυο μου,αλλα μονο των γυρω απο εμενα.Το τηλεφωνο ειναι απειραχτο,με μονο update τησ μαμας που ζητησε μολις ενεργοποιηθηκε'

Καμια βοηθεια?

μήπως στις ρυθμίσεις του modem έχει επιλεγεί να μην είναι ορατό το δίκτυο(το ssid)?

όπως και νά' χει είναι θέμα ρυθμίσεων του modem.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλημερες

ειμαι κατοχος ενος 1ς

και εχω ενα μικρο προβληματακι,

5-6 φορες με πηραν και μου λενε οτι τους εκανα κληση απαντησαν και ακουν κατι ηχους, ενω εγω δεν εχω κανει κληση!!!

μετα απο ψαξιμο στο ιστορικο κλησεων ανακαλυψα οτι υπαρχει εξερχομενη κληση και το περιοργο ειναι οτι το τηλεφωνο την πραγματοποιει μονο του, μαλλον τη στιγμη που απανταω καποια αλλη εισερχομενη κληση!!!!

η κληση γινεται προς επαφη που υπαρχει στο ιστορικο κλησεων,

απο ρομ εχω αυτη: xiaomi-miui.gr/community/wsif/…45-Hellas-GTV-4-10-15-zip

εχει κανεις αλλος παρομοιο προβλημα?

καμια λυση?

τις κλήσεις τις κάνει μάλλον το αυτί σου,αν υποθέσουμε ότι η οθόνη δεν σβήνει κατά την κλήση όπως θά 'πρεπε,οπότε και πατιούνται διάφορα.Φυσικά αν συμβαίνει αυτό δεν λειτουργεί σωστά ο αισθητήρας εγγύτητας.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήρθε και το δικό μου από vickmall με αγγλοκινέζικη ρομ και κατέβασα από miuistore τα gapps και δεν μου ανοίγει το play store. Επίσης δεν μπορώ να πάρω τις επαφές από την sd που είχα στο παλιό τηλ. Αν μπορείτε δώστε καμιά βοήθεια για να μην περάσω αμέσως σε Ελληνική ρομ ήθελα να δοκιμάσω λίγο την μαμά.

Για τις επαφές οκ το έκανα αλλά το play store δεν ανοίγει, μου ζητάει καινούριο ή υπάρχον λογαριασμό και πατάω υπάρχον και κολλάει εκεί. HELP???

Edited by jimgoodman
Link to comment
Share on other sites

Σαν αρχή πήγαινε εφαρμογές -Google play store-καθαρισμός δεδομένων.

 

Έκανα καθαρισμό αλλά τίποτα, δεν ξέρω τι γίνεται αλλά έχω βάλει play store και από το mi store και από xda κάνει εγκατάσταση και δεν ανοίγει η εφαρμογή; Τι άλλο να κάνω;;;

 

ΟΟΟΚΚΚΚΚ!!!!!!! ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!!!

Edited by jimgoodman
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε το κανάλι στο οποίο εκπέμπει το router σου σε μια τιμή κάτω του 10.

 

Ευχαριστω παιδια για τις αμεσες απαντησεις σας.Τελικα ητανε θεμα του ρουτερ που δεν το εβλεπε το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά οι εντυπώσεις μου από το τηλ. είναι πολύ καλές χωρίς προβλήματα και με ωραίο μενού. Το ράδιο παίζει και χωρίς κεραία μόνο με το δάχτυλο από πάνω, έχω βάλει κάμποσα apps και στο antutu τα αποτελέσματα είναι από 18500-20600 περίπου ( για τους αριθμολαγνους) έκανε και ΟΤΑ update αμέσως στην τελευταία αγγλοκινεζικη ρομ και μέχρι τώρα όλα καλά.
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά,συνέχεια μου κολλάει η εφαρμογή του facebook.Δηλαδή όταν ανοίξει το κινητό απο κκλειστό,όλα καλά.Σε άσχετες φάσεις που πάω να ξαναμπω στην εφαρμογή,δεν κανει update,εμφανίζει γραμματα χωρίς φωτο κλπ...το ίδιομου κανει κ στην εεφαρμογή yahoo mail.Την στιγμη εεκείνη έχει free ram 200+ mb ελεύθερα.Να σας πω οτι όταν το κανει αυτό,βγαινω αρχική οθόνη,παταω παρατεταμένατο home button κ κκαθαρίζω ram,k clean master καπάκι,και μου βγάζει 340+ mb ram.1 στις 10 διορθώνεται το πρόβλημα μονο.Καποιες φορες που δεν κάνω επανεκκίνηση μπορεί μετα απο μια ωρα να φτιαξει μονο του.

Αν κάτι βοηθήσει,να πω οτι έχω βάλει no frill cpu(300-1596),auto clean se cleanmaster σε κάθε αναμα της οθόνης μετα απο κλείδωμα,κ το κινητό φοράει ελληνική 4.11 gtv.

Link to comment
Share on other sites

επειδη οι ******** πληρωνονται το βαζω και εδω

 

---- δεν δουλευει καθολου το ραδιο (μαλλον επειδη εχω αφαιρεσει διαφορα της miui)

----δεν δουλευει σωστα ο x dialer (δεν μπορω να προσθεσω επαφες και δεν σβηνει οσες αναπαντητες κλησεις εχω ηδη τσεκαρει)

 

 

να κανω ανντιγραφα μονο των εφαρμογων στο τιτανιουμ και οχι δεδομενων του συστηματος?

 

δεν βαριεμαι να το ξαναστησω απο την αρχη παντως.

να κανω τα παρακατω?

 

επαναφορα εργοοστασιακων ρυθμισεων?

full wipe cache & data?

 

και μετα να βαλω μεσα την νεα ρομ και να φλασαρω? (4,11,14) και να αρχισω το στησιμο απο την αρχη?

 

μηπως να περνουσα καποια αλλη αρχικη ξερω γω αγγλοκινεζικη ρομ? και μετα την 4,11,14

 

ευχαριστω πολυ εκ των προτερων

 

Θα συνιστούσα την multilang V45.0.0 από το xiaomi.eu από εδώ: http://celogeek.miuiandroid.com/redmi1s/xiaomi.eu_multi_armani_45.0.0_v5-4.3.zip

 

Οπωσδήποτε full wipe και πριν την εγκατάστασή της, αλλά και μετά!

 

Λοιπόν παιδιά οι εντυπώσεις μου από το τηλ. είναι πολύ καλές χωρίς προβλήματα και με ωραίο μενού. Το ράδιο παίζει και χωρίς κεραία μόνο με το δάχτυλο από πάνω, έχω βάλει κάμποσα apps και στο antutu τα αποτελέσματα είναι από 18500-20600 περίπου ( για τους αριθμολαγνους) έκανε και ΟΤΑ update αμέσως στην τελευταία αγγλοκινεζικη ρομ και μέχρι τώρα όλα καλά.

 

Δεν ξέρω γιατί προτίμησες αγγλοκινεζική. Η multilang είναι επίσης εξαιρετικά σταθερή με αφαιρεμένο όλο το bloat των κινέζικων εφαρμογών. Δες παραπάνω για κατέβασμα.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά,συνέχεια μου κολλάει η εφαρμογή του facebook.Δηλαδή όταν ανοίξει το κινητό απο κκλειστό,όλα καλά.Σε άσχετες φάσεις που πάω να ξαναμπω στην εφαρμογή,δεν κανει update,εμφανίζει γραμματα χωρίς φωτο κλπ...το ίδιομου κανει κ στην εεφαρμογή yahoo mail.Την στιγμη εεκείνη έχει free ram 200+ mb ελεύθερα.Να σας πω οτι όταν το κανει αυτό,βγαινω αρχική οθόνη,παταω παρατεταμένατο home button κ κκαθαρίζω ram,k clean master καπάκι,και μου βγάζει 340+ mb ram.1 στις 10 διορθώνεται το πρόβλημα μονο.Καποιες φορες που δεν κάνω επανεκκίνηση μπορεί μετα απο μια ωρα να φτιαξει μονο του.

Αν κάτι βοηθήσει,να πω οτι έχω βάλει no frill cpu(300-1596),auto clean se cleanmaster σε κάθε αναμα της οθόνης μετα απο κλείδωμα,κ το κινητό φοράει ελληνική 4.11 gtv.

πάνε στις εφαρμογές στο facebook και διέγραψε cache και data.

αν έβαλες το clean master (στο οποίο βασίζεται και το default security),θα σου σύστηνα να το βγάλεις,συχνά δημιουργεί προβλήματα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν ξέρω γιατί προτίμησες αγγλοκινεζική. Η multilang είναι επίσης εξαιρετικά σταθερή με αφαιρεμένο όλο το bloat των κινέζικων εφαρμογών. Δες παραπάνω για κατέβασμα.

και ποιό είναι όλο αυτό το bloat??? 3-4 εφαρμογούλες που μπορεί κανείς να κάνει freeze ή και να απεγκαταστήσει εύκολα.

όσο για τα "ελληνικά" της multi,καλύτερα να μην τα σχολιάσω...

Link to comment
Share on other sites

και ποιό είναι όλο αυτό το bloat??? 3-4 εφαρμογούλες που μπορεί κανείς να κάνει freeze ή και να απεγκαταστήσει εύκολα.

Είναι νωρίς για Αλτσχάιμερ για μένα :) Από τα τελευταία 5-6 Xiaomi (Redmi 1S, Note 3G και Mi3) που πέρασαν από τα χέρια μου ήταν σίγουρα παραπάνω.

 

όσο για τα "ελληνικά" της multi,καλύτερα να μην τα σχολιάσω...

Δεν ξέρω γιατί το αναφέρεις. Δεν είναι τέλεια σίγουρα, ακόμα είναι work in progress. Με άριστα το 10, παίρνουν τουλάχιστον ένα 7+.

 

H official English-Chinese προφανώς είναι και η πιο stable όλων, αλλά θέλει αφαίρεση εφαρμογών, το Play Store μπαίνει με τρίτη εφαρμογή, Ελληνικά απουσιάζουν. Αν μπορεί να ζήσει κάποιος με αυτές τις ιδιαιτερότητες, κανένα πρόβλημα. Αλλά για τον μέσο οικιακό χρήστη ας πούμε, που περιμένει να δει Ελληνικά όπως και σε οποιαδήποτε άλλη συσκευή, είναι πρόβλημα δυστυχώς, οι δε κινέζικες εφαρμογές τον τρομάζουν.

 

Τα παραπάνω τα λέω καλόβολα, ως "πωλητής" αν θες Xiaomi τηλεφώνων. Δυστυχώς τα πρώιμα τεστ που είχα κάνει με τις Greek/GTV ROM είχαν προβλήματα αξιοπιστίας. Τα firmware από τα Xiaomi.eu αποτελούν πολύ καλή εναλλακτική/μέσο δρόμο σε αυτήν την περίπτωση (και αυτά βέβαια με επιλογές όπως η αφαίρεση του lite mode, το οποίο απουσιάζει σε σχέση με το στοκ firmware).

 

Θυμίζω ότι η οπτική μου εδώ αναφέρεται στο μέσο, αδαή χρήστη. Χωρίς να σημαίνει βέβαια αυτό ότι και για πεπειραμένο δεν αξίζει...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί προτίμησες αγγλοκινεζική. Η multilang είναι επίσης εξαιρετικά σταθερή με αφαιρεμένο όλο το bloat των κινέζικων εφαρμογών. Δες παραπάνω για κατέβασμα.

 

Δεν είχα και κανένα πολύ σοβαρό λόγο απλά διαβάζω ότι η αγγλοκινεζική είναι οι πιο σταθερή και επειδή έχει και ΟΤΑ update είπα να ξεκινήσω με αυτή και αν δω ότι δεν μπορώ με το αγγλικό μενού θα περάσω σε Ελληνική 4.9.26 που έχω διαβάσει τα καλύτερα. Πάντως μέχρι στιγμής δεν έχω κανένα παράπονο και κανένα πρόβλημα ούτε με ράδιο, ούτε με proximity, ούτε με επαφές, ούτε με παιχνίδια και άλλες εφαρμογές. Αν στο μέλλον πάει κάτι στραβά θα γίνει αλαγή. Το μόνο που λίγο με χάλασε αλλά δεν πειράζει και πολύ είναι κάτι εφαρμογές που ενώ βάζεις υποτίθεται αγγλικά είναι πάλι στα κινέζικα και ίσως θα ήταν χρήσιμες.

Ερώτηση τώρα γενικά: αξίζει να κάνει κανείς Mi account; πια τα προνόμια;

Edited by jimgoodman
Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα και κανένα πολύ σοβαρό λόγο απλά διαβάζω ότι η αγγλοκινεζική είναι οι πιο σταθερή και επειδή έχει και ΟΤΑ update είπα να ξεκινήσω με αυτή και αν δω ότι δεν μπορώ με το αγγλικό μενού θα περάσω σε Ελληνική 4.9.26 που έχω διαβάσει τα καλύτερα. Πάντως μέχρι στιγμής δεν έχω κανένα παράπονο και κανένα πρόβλημα ούτε με ράδιο, ούτε με proximity, ούτε με επαφές, ούτε με παιχνίδια και άλλες εφαρμογές. Αν στο μέλλον πάει κάτι στραβά θα γίνει αλαγή. Το μόνο που λίγο με χάλασε αλλά δεν πειράζει και πολύ είναι κάτι εφαρμογές που ενώ βάζεις υποτίθεται αγγλικά είναι πάλι στα κινέζικα και ίσως θα ήταν χρήσιμες.

Ερώτηση τώρα γενικά: αξίζει να κάνει κανείς Mi account; πια τα προνόμια;

ούτε και θά 'χεις πρόβλημα.βάλε και το language enabler από το play,επέλεξε ελληνικά (κάνε reboot) και οι εφαρμογές σου θα γυρίσουν σε ελληνικά (όσες τα υποστηρίζουν).

αν δεν έχεις κάποιο θέμα με την google,δεν σου δίνει κάτι παραπάνω το Mi account.

Link to comment
Share on other sites

ούτε και θά 'χεις πρόβλημα.βάλε και το language enabler από το play,επέλεξε ελληνικά (κάνε reboot) και οι εφαρμογές σου θα γυρίσουν σε ελληνικά (όσες τα υποστηρίζουν).

αν δεν έχεις κάποιο θέμα με την google,δεν σου δίνει κάτι παραπάνω το Mi account.

 

Φαντάζομαι πως λες για τις κινέζικες εφαρμογές γιατί από play δεν έχω κανένα πρόβλημα. Για το Mi account μάλλον δεν θα το κάνω προς το παρόν γιατί και από την γκουγκλ δεν κρατάω στο on line φώτο επαφές και άλλα πράγματα. Θα δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...