Jump to content

Xiaomi Redmi / Hongmi 1s


gerstavros2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα

χωρις να ειμαι ειδικος και εμπειρος

και επειδη οντως μου τα ειχε σπασει στην αρχη,

με την 4,9,26 εχω δει το τηλεφωνο να ειναι σουπερ

ισως αργοτερα να σκεφτω την cm που τοσα καλα διαβαζω , αλλα προς το παρον δε βλεπω το λογο

επισης θα ηθελα πολυ να ξερω αν κανεις εβαλε την τελευταια τελευταια που διαβαζω γενικα καλες κριτικες

 

Πέτρο δεν έχω δοκιμάσει τις τελευταίες οπότε δεν έχω άποψη. Με αυτές που είχα δοκιμάσει πάντως η cm έχει μεγάλη διαφορά.

Το έχω ξαναπεί πως το interface της miui μου άρεσε πολύ.

Περιμένω να βγει η v6 και αν διαβάσω καλές κριτικές θα ξαναγυρίσω.

- Κωνσταντίνος -
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ξέρω τι ακριβώς εννοείτε, το θέμα είναι πως αποδεδειγμένα από όλους όσους δοκιμάσαμε και την miui και την cm, το τηλέφωνο δουλεύει αρκετά ως πολύ πιο ξεκούραστα με την cm.

Με την cm έχω περισσότερες εφαρμογές εγκατεστημένες και η χρήση ram κυμαίνεται από 36% (μετά από εκκίνηση) και φτάνει μετά από χρήση πολλών εφαρμογών στο 75%.

Αποδεδειγμένα λοιπόν λειτουργεί καλλίτερα η συσκευή με cm και το λένε όλοι όσοι την δοκίμασαν.

 

Αυτά περί καλύτερης λειτουργίας της miui σε σχέση με τη cm θέλετε και τα λέτε ή σας ξεφεύγουν;

 

Δοκίμασε κανείς σας να περάσει την R9 πριν πει την εξυπνάδα του;

θα περίμενα περισσότερη ψυχραιμία και κατανόηση από τους πιο έμπειρους εδώ μέσα.

Δεν είπε κανείς περί καλύτερης λειτουργίας της miui.Το αυτονόητο πήγαμε να ψελλίσουμε χωρίς λογική fan κάποιων ROM.Διαβάζω τόσο καιρό περί βαριάς και ελαφριάς ROM.Σαν να συγκρίνουμε το βάρος δύο ίδιων ψυγείων,μόνο που το ένα είναι άδειο και το άλλο μισογεμάτο.Αν μπορείτε να ζήσετε με το άδειο,καλώς.

Όταν λές gbuster ότι έχεις περισσότερες εφαρμογές,αναφέρεσαι σε εφαρμογές που τρέχουν διαρκώς στο παρασκήνιο?Το γνωρίζετε φυσικά ότι η miui έχει antivirus,firewall,permission manager,cloud,market και πολλά άλλα που από default τρέχουν σαν διεργασίες.Τα απενεργοποιήσατε πριν αρχίσετε τις συγκρίσεις?δεν είναι δύσκολο.

Η συνεχής αναφορά σε νούμερα ελεύθερης RAM,δείχνει άγνοια για το πως λειτουργεί το android.Κάποιοι μεγάλοι developers γράφουν: free ram=wasted ram,τι να εννοούν άραγε???Μόνο η διαχείριση της ram κάνει την διαφορά.

Έτσι όπως το βλέπω εγώ,την μεγάλη ζημιά την έκαναν οι μέχρι πρότινος ελληνικές rom από miui.gr,που έβαλαν οι περισσότεροι εδώ.Πιθανόν και η δουλειά που έκανε η xiaomi με τον snapdragon,γιατί αν κάτσετε και διαβάσετε τις 376 σελίδες του redmi 1,δεν θα βρείτε σχεδόν τίποτα σε σχέση με τα άπειρα αρνητικά σχόλια εδώ.Γι αυτό και κανείς δεν ψάχτηκε για άλλη ROM(εκτός miui) στο redmi 1.

Έχοντας στήσει δύο redmi 1s για φίλους με την official,ποτέ δεν υπήρχαν fc,lag κτλ.

Η miui είναι μία απ' τις καλύτερες ROM,και οι κάτοχοι xiaomi την έχουν by default με επίσημη υποστήριξη,όταν τόσοι άλλοι και με πανάκριβα επώνυμα τηλ επίσης την προτιμούν.

Θα σύστηνα λοιπόν ψυχραιμία,περισσότερο ψάξιμο με τις ρυθμίσεις,αλλαγή των rom που βάζουν τα μαγαζιά,σωστές εγκαταστάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Σωστά όλα αυτά αλά όταν πχ το έχει πάρει η γυνάικα μου η οποία δεν ξέρει να κάνει τίποτα από όλα αυτά που ανέφερες (όσο αφορά την απενεργοποίηση διαφόρων διεργασιών) και έχει κατα καιρούς FC's, έχει μικρή διάρκεια μπαταρίας ε τότε σε αυτή την περίπτωση η CM είναι πολύ καλύτερη.

Εκτός και αν η miui απευθύνεται μόνο σε high end users!

Link to comment
Share on other sites

θα περίμενα περισσότερη ψυχραιμία και κατανόηση από τους πιο έμπειρους εδώ μέσα.

Δεν είπε κανείς περί καλύτερης λειτουργίας της miui.Το αυτονόητο πήγαμε να ψελλίσουμε χωρίς λογική fan κάποιων ROM.Διαβάζω τόσο καιρό περί βαριάς και ελαφριάς ROM.Σαν να συγκρίνουμε το βάρος δύο ίδιων ψυγείων,μόνο που το ένα είναι άδειο και το άλλο μισογεμάτο.Αν μπορείτε να ζήσετε με το άδειο,καλώς.

Όταν λές gbuster ότι έχεις περισσότερες εφαρμογές,αναφέρεσαι σε εφαρμογές που τρέχουν διαρκώς στο παρασκήνιο?Το γνωρίζετε φυσικά ότι η miui έχει antivirus,firewall,permission manager,cloud,market και πολλά άλλα που από default τρέχουν σαν διεργασίες.Τα απενεργοποιήσατε πριν αρχίσετε τις συγκρίσεις?δεν είναι δύσκολο.

Η συνεχής αναφορά σε νούμερα ελεύθερης RAM,δείχνει άγνοια για το πως λειτουργεί το android.Κάποιοι μεγάλοι developers γράφουν: free ram=wasted ram,τι να εννοούν άραγε???Μόνο η διαχείριση της ram κάνει την διαφορά.

Έτσι όπως το βλέπω εγώ,την μεγάλη ζημιά την έκαναν οι μέχρι πρότινος ελληνικές rom από miui.gr,που έβαλαν οι περισσότεροι εδώ.Πιθανόν και η δουλειά που έκανε η xiaomi με τον snapdragon,γιατί αν κάτσετε και διαβάσετε τις 376 σελίδες του redmi 1,δεν θα βρείτε σχεδόν τίποτα σε σχέση με τα άπειρα αρνητικά σχόλια εδώ.Γι αυτό και κανείς δεν ψάχτηκε για άλλη ROM(εκτός miui) στο redmi 1.

Έχοντας στήσει δύο redmi 1s για φίλους με την official,ποτέ δεν υπήρχαν fc,lag κτλ.

Η miui είναι μία απ' τις καλύτερες ROM,και οι κάτοχοι xiaomi την έχουν by default με επίσημη υποστήριξη,όταν τόσοι άλλοι και με πανάκριβα επώνυμα τηλ επίσης την προτιμούν.

Θα σύστηνα λοιπόν ψυχραιμία,περισσότερο ψάξιμο με τις ρυθμίσεις,αλλαγή των rom που βάζουν τα μαγαζιά,σωστές εγκαταστάσεις.

 

Για μένα τουλάχιστον δεν ισχύουν τα περι ψυχραιμίας Είμαι πάντα ψύχραιμος μιας και μιλάμε απλώς..................για τηλέφωνα.

Αν είμασταν ειδησεογραφικό ή φόρουμ που θα σχολιάζαμε θέματα επικαιρότητας θα την έχανα.

 

Στο διαυτάυτα απλά και "μπακαλίστικα" : Κάποιοι δοκιμασαμε 2 ειδών rom (μερικοί και παραπάνω, κάποια παρακλάδια της cm).

To συμπέρασμα που βγήκε λοιπόν είναι πως με την cm το τηλέφωνο έχει καλλίτερη απόκριση.

Ε δεν μπορεί όλοι μας να μη ξέρουμε τι μας γίνεται.

Επίσης παράπονα για την ram management υπάρχουν και στα ξένα φόρουμ που υπάρχει η official rom. Άρα δεν φταίνε μόνο οι ελληνικές (οι οποίες ομολογώ ήταν πιο "buggy" από τις official).

Και δεν μιλάμε απλώς για ένα νούμερο. Ότι δηλαδή με την τάδε rom δείχνει περισσότερη ελεύθερη απ΄ότι με την δείνα. Αλλά για την συνολική συμπεριφορά του τηλεφώνου.

Εξ΄αλλου και εσύ ανέφερες στο thread του απλού Redmi ότι στο 1s αναφέρονται κάποια θέματα.

Ίσως το mediatek να μην έχει τα θέματα αυτά. Επίσης δεν έχω κανένα λόγο και καμία όρεξη να κάτσω να διαβάσω τις 376 σελίδες του θέματος του Redmi. Το ότι δουλεύει χωρίς τα προβλήματα που αναφέρονται εδώ, τι ακριβώς θα μου προσφέρει ;

Είπες ότι σέταρες δύο 1S, και δουλεύουν άψογα. Ίσως να έχεις βρεί το μαγικό setup που εμείς αγνοούμε (χωρίς διάθεση ειρωνίας).

Τα περί οπαδίστικων απόψεων πάλι δεν αφορούν εμένα μιας και έχω αναφέρει πολλές φορές ότι σαν περιβάλλον προτιμώ την miui.

- Κωνσταντίνος -
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει λόγος για τσακωμούς. Με ότι βολεύεται ο καθένας! (και εννοώ rom) προσωπικά δοκίμασα και τις δύο εκδόσεις και cm και miui.

Έπιασα τον εαυτό, μου ενώ είχα την cm, να προσπαθεί να την κάνει να μοιάσει με την miui. Αυτό τα λέει όλα για μένα.

Flashαρισμα και ξανά στην τελευταία miui gr. Όλα καλά.

Δεν λέω πως δεν υπήρχαν προβλήματα με τις gr αλλά πλέον

μέχρι στιγμής, δείχνουν να έχουν βελτιωθεί και να είναι σταθερές

Edited by monster749
Link to comment
Share on other sites

Για εμένα που πολύ σημαντικό ρόλο παίζει η μπαταρία, μενω cm.

 

Αν δεν είχα το θεμα της κατανάλωσης θα ειχα γυρίσει στη MIUI για όλα τα έξτρα που παρέχει.

πραγματικά είναι Τι ζητάει ο καθένας απο τη συσκευή του σε συνάρτηση τη χρηση που κανει. Δεν υπάρχει σύγκριση καθώς κατι που έχει η cm δε το έχει η MIUI και τουμπαλιν

Link to comment
Share on other sites

Έχω cm,την πέρασα με twrp με το που το αγόρασα. Ποια miui να βάλω και πως; Δεν με απασχολεί αν έχει ελληνικά ή όχι. Να τσεκαρω και γω και τις δύο για να έχω άποψη...
Link to comment
Share on other sites

Παραγγειλα το 1S απο τους πρωτους, αφου μου αρεσε ο νεος επεξεργαστης σε συνδυασμο με την φημη της εταιρειας.

 

Πρωτη επαφη ειναι απογοητευτικη, με την μπαταρια να τελειωνει για πλακα και τα χερια μου να ψηνονται απο το πισω μερος της συσκευης. Η ρομ ηταν απαραδεκτη και εκανε την συσκευη, μη λειτουργικη για καθημερινη χρηση. Επροκειτο για Κινεζικη multi, η οποια ηρθε φορτωμενη απο τον πωλητη.

 

Οταν εμφανιστηκαν οι πρωτες ελληνικες, αρχισα να τις φορτωνω, με καλα αποτελεσματα, αφου η θερμοκρασια μειωθηκε και η μπαταρια εδειχνε σημαδια ανακαμψης.

 

Με το που εμφανιστηκε CM την εβαλα αμεσως και μπορω να πω οτι η συσκευη δουλευε πιο ξενοιαστα, αν εξαιρεσει κανεις τον proximity sensor, που δεν δουλεψε σωστα ποτε. Αποκορυφωμα ενα μεσημερι που προσπαθω να ανοιξω καμερα και δεν θελει με τιποτα. Τι επανεκκινησεις, τι καθαρισμα cache, τζιφος.

Επιστρεφω στο σπιτι μου, αφου για την φωτογραφηση χρησιμοποιησα το σουπερ αξιοπιστο lenovo a850+,που ομως εχει καμερα για τα μπαζα.

Ξαναφορτωμα της ρομ, επαναφορα εργ. Ρυθμισεων 100 φορες, επαναφορα nandroid backup, φορτωμα ολων των CM ρομ στην σειρα, χωρις αποτελεσμα.

Περναω Ελληνικες, 1-2 τελευταιες, παλι τα ιδια, η καμερα δεν ανοιγει.

 

Και τελευταια λυση το περασμα ρομ με fastboot. Οταν τα εχω ολα ετοιμα, λεω να περασω και μια αφισιαλ, ειτε αγγλοκινεζικη, ειτε global. Αποφασιζω να περασω την δευτερη, (45), οντας σιγουρος οτι προκειται για χασιμο χρονου. Για να μην τα πολυλογω, εδω και δυο βδομαδες, δεν εχει κανει κιχ, λειτουργει αψογα, η καμερα ηρθε αμεσως, εχω φορτωσει καμμια εκατοστη εφαρμογες και δεν εχει κανει ποτε fc,

 

Τα συμπερασματα δικα σας και συγγνωμη αν σας κουρασα. Θεωρησα οτι επρεπε να το μοιραστω μαζι σας, στην περιπτωση που την πατησει κι αλλος.

Edited by nininikos
Link to comment
Share on other sites

Είμαι και γω ένας που παραπονεθηκα απο τη πρωτη στιγμη για μπαταρία και υπερθέρμανση ,δοκιμασα mokee & cw11 ,ναι μεν έλυναν τα προβλήματα αυτά ,αλλά δημιουργούσαν αλλά ενταση ήχου,κλήσεις,power on-off κτλ ξαναγυρισα σε MIUI 4.9.26 .Η τελευταια ελληνική MIUI 4.10.31 οτι το καλυτερο έχω δει μέχρι τώρα...
Pipo M9 (RileyROM 2.6.4) - ZTE V967S (1.0.5) - Xiaomi RedMi 1S (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi 2 (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi Note 2 (MIUI V7 6.4.28)
Link to comment
Share on other sites

Να παραθέσω και εγώ την εμπειρία μου, έχω το 1S έξι μήνες και είμαι πάντα με την τελευταία global (αγγλοκινέζικη) που κυκλοφορεί (v45 αυτή τη στιγμή) και όλα τα updates με OTA. Το τηλέφωνο το χρησιμοποιώ και για επαγγελματική χρήση (σύνδεση με exchange με push ενεργοποιημένο) και προσωπική (παιχνίδια, φώτογραφίες, gmail, μουσική κτλ). Το τηλέφωνο είναι φορτωμένο με καμιά 40-50 εφαρμογές και μπορώ να πω πως λειτουργεί απροβλημάτιστα, χωρίς FC, lags κτλ. Δεν έχει χρειαστεί να κάνω επανεκίνηση ούτε μία φορά ούτε έχω παρατηρήσει κάποια δυσλειτουργία. WIFI και mobile data μονίμως ανοιχτά. Από θέμα μπαταρίας ανάλογα την ομιλία από 16 έως 36 ώρες το οποίο είναι το μοναδικό μειονέκτημα για μένα...... (αν και λύθηκε και αυτό έμεσα με ένα power bank)

"The future is already here – it's just not evenly distributed."

William Gibson, The Economist, December 4, 2003

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη που ξαναρωτάω αλλά υπάρχει κάπου κάποιος οδηγός για το πως περνάω από cm11 σε official miui, αγγλοκινέζικη π.χ; Μέσω twrp όπως και με τη cm; Κάτι διάβασα για fastboot, τι είναι αυτό ωρέ;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, το δικό μου έρχεται σε λίγες μέρες με την αγγλοκινέζικη αν το αφήσω με αυτή, τις επαφές που είναι στα Ελληνικά θα τις εμφανίζει σωστά ή θα πρέπει να τις γράψω σε λατινικά;
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, το δικό μου έρχεται σε λίγες μέρες με την αγγλοκινέζικη αν το αφήσω με αυτή, τις επαφές που είναι στα Ελληνικά θα τις εμφανίζει σωστά ή θα πρέπει να τις γράψω σε λατινικά;

 

Mεινε οπως εισαι , οι επαφες θα εμφανιζονται σωστα. Το μονο που θα χρειαστεις ειναι να κατεβασεις απο ενα ελληνικο πληκρολογιο και μια εφαρμογη για sms που να υποστηριζει 160 χαρακτηρες για την 1η καρτα σιμ (η μαμα εφαρμογη υποστηριζει 60-70 ελληνικους χαρακτηρες και για τις 2 σιμ).

Link to comment
Share on other sites

Mεινε οπως εισαι , οι επαφες θα εμφανιζονται σωστα. Το μονο που θα χρειαστεις ειναι να κατεβασεις απο ενα ελληνικο πληκρολογιο και μια εφαρμογη για sms που να υποστηριζει 160 χαρακτηρες για την 1η καρτα σιμ (η μαμα εφαρμογη υποστηριζει 60-70 ελληνικους χαρακτηρες και για τις 2 σιμ).

 

Έχεις να μου προτείνεις καμία για να μην χάνω χρόνο σε άσκοπες δοκιμές ή ότι και να βάλω δουλεύει οκ; Για το μήνυμα δεν σκάω και πολύ γιατί πολύ σπάνια στέλνω μην. πάντα παίρνω τηλ. εκτός και αν χρειάζεται και για skype, viber κτλπ.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις να μου προτείνεις καμία για να μην χάνω χρόνο σε άσκοπες δοκιμές ή ότι και να βάλω δουλεύει οκ; Για το μήνυμα δεν σκάω και πολύ γιατί πολύ σπάνια στέλνω μην. πάντα παίρνω τηλ. εκτός και αν χρειάζεται και για skype, viber κτλπ.

 

textra....

Link to comment
Share on other sites

Έχεις να μου προτείνεις καμία για να μην χάνω χρόνο σε άσκοπες δοκιμές ή ότι και να βάλω δουλεύει οκ; Για το μήνυμα δεν σκάω και πολύ γιατί πολύ σπάνια στέλνω μην. πάντα παίρνω τηλ. εκτός και αν χρειάζεται και για skype, viber κτλπ.

 

Προσωπικα εχω βαλει το Go SMS Pro για μνμ ,χωρις να εχω βγαλει το μαμα.

Πληκτρολογιο εχω το GO keyboard οπου κατεβασα τα ελληνικα.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα εχω βαλει το Go SMS Pro για μνμ ,χωρις να εχω βγαλει το μαμα.

Πληκτρολογιο εχω το GO keyboard οπου κατεβασα τα ελληνικα.

 

δοκίμασε το swiftkey.. κλάσεις ανώτερο

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε το swiftkey.. κλάσεις ανώτερο

 

Το ειχα βαλει στην αρχη , δεν θυμαμαι γιατι ,αλλα κατι δεν μου αρεσε/εκανε και το αλλαξα με αυτο και ειμαι πλεον οκ .

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το καλύτερο πρόγραμμα για να μεταφέρω προγράμματα στην sd???

 

τώρα έχω μια sd γραμμένη σε ένα partition

 

θα πρέπει να τη φορμάρω για να τα καταφέρω, ε?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχα ξεμείνει με μια multi με την οποία είχε έρθει απο το κατάστημα αλλά με κούρασε και είπα να δω τις άλλες ρομ.

Προσπαθώντας να περάσω το TWRP για να περάσω την cm, δεν μου έκανε instal το update από το mirecovery ενώ το πέρασα στην sd ως update.zip (και ως update.zip.zip για να είμαι σίγουρος :P ).

Mετά λέω, κάτσε να προσπαθήσω να περάσω και την official που θέλει την ίδια διαδικασία μπας και φταίει κάτι άλλο, πάλι τα ίδια.

Μου έλεγε "cannot find the update.zip from the root directory of the sd card".

Καμιά ιδέα για το τι κανω λάθος ή για το τι φταίει;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Παρελαβα και εγω σημερα το κινητο αυτο απο το vickmall.

Ομως εχω σηματνικο προβλημα. Με το που το ανοιξα η δονηση δουλευε συνεχεια χωρις να ειναι ενεργοποιημενη η επιλογη αυτη

και διχως να συμβαινει τιποτα. Δεν εχω βρει τροπο να το κλεισω. Το κινητο το εκλεισα γιατι φοβηθηκα μην ζεσταθει παρα πολυ.

Εβγαλα την μπαταρια κ την ξαναεβαλα αλλα τιποτα. Υπαρχει κανενας αλλος με το συγκεκριμενο προβλημα? Τι να κανω για να διορθωθει?

Ευχαριστω πολυ.

 

edit. Ουτε η επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων δουλεψε

Edited by johnftw
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχα ξεμείνει με μια multi με την οποία είχε έρθει απο το κατάστημα αλλά με κούρασε και είπα να δω τις άλλες ρομ.

Προσπαθώντας να περάσω το TWRP για να περάσω την cm, δεν μου έκανε instal το update από το mirecovery ενώ το πέρασα στην sd ως update.zip (και ως update.zip.zip για να είμαι σίγουρος :P ).

Mετά λέω, κάτσε να προσπαθήσω να περάσω και την official που θέλει την ίδια διαδικασία μπας και φταίει κάτι άλλο, πάλι τα ίδια.

Μου έλεγε "cannot find the update.zip from the root directory of the sd card".

Καμιά ιδέα για το τι κανω λάθος ή για το τι φταίει;

Πρεπει να το περασεις στην εσωτερικη μνημη για να δει το update.zip

Το περνας "χυμα "μεσα στην εσωτερικη μνημη του τηλεφωνου και οχι μεσα σε καποιον φακελο

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να το περασεις στην εσωτερικη μνημη για να δει το update.zip

Το περνας "χυμα "μεσα στην εσωτερικη μνημη του τηλεφωνου και οχι μεσα σε καποιον φακελο

 

Eίχα την εντύπωση πως έγραφαν οι οδηγίες στην sd card, μάλλον το διαβασα βιαστηκά :) ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το καλύτερο πρόγραμμα για να μεταφέρω προγράμματα στην sd???

 

τώρα έχω μια sd γραμμένη σε ένα partition

 

θα πρέπει να τη φορμάρω για να τα καταφέρω, ε?

δοκίμασε το παρακάτω,δουλεύει κανονικά στο redmi 1:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ljmobile.move.app

δεν χρειάζεται να αλλάξεις τίποτα στην SD.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπερα παιδια.

Παρελαβα και εγω σημερα το κινητο αυτο απο το vickmall.

Ομως εχω σηματνικο προβλημα. Με το που το ανοιξα η δονηση δουλευε συνεχεια χωρις να ειναι ενεργοποιημενη η επιλογη αυτη

και διχως να συμβαινει τιποτα. Δεν εχω βρει τροπο να το κλεισω. Το κινητο το εκλεισα γιατι φοβηθηκα μην ζεσταθει παρα πολυ.

Εβγαλα την μπαταρια κ την ξαναεβαλα αλλα τιποτα. Υπαρχει κανενας αλλος με το συγκεκριμενο προβλημα? Τι να κανω για να διορθωθει?

Ευχαριστω πολυ.

 

edit. Ουτε η επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων δουλεψε

το vickmall παίρνει σίγουρα το βραβείο της πιο άθλιας ROM...

κατέβασε και φλάσαρε την official(en) ή την ελληνική και λογικά θα στρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...