Jump to content

Αξεσουάρ για το ΗΤC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

RAM Mount X-Grip Universal Smartphone Suction Mount

Εγώ έχω βρει την υγειά μου πάντως.

Είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

Υ.Γ Δοκιμασμένο στους αθάνατους Ελληνικούς δρόμους με απόλυτη επιτυχία. :)

Υ.Γ2 ΚΑΙ ελεύθερη την κάμερα για καταγραφή της διαδρομής, που ακόμη και τα "συμβατά" πολλές φορές, ΔΕΝ σου δίνουν την δυνατότητα.

Υ.Γ3 Πανεύκολο στο βάλε-βγάλε. Κάπου υπάρχει και βίντεο.

Υ.Γ4 Για καλύτερα αποτελέσματα εγώ επειδή χρησιμοποιώ συνήθως pouch θήκη, το χρησιμοποιώ μαζί με την θήκη που είχε η HTC στο κουτί.

Ευχαριστώ πολύ αλλά για εμένα είναι πολλά τα λεφτά. Δεν θα το χρησιμοποιώ συνέχεια οπότε δεν θέλω να φτάσω σε τέτοιο ποσο

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 463
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

RAM Mount X-Grip Universal Smartphone Suction Mount

Εγώ έχω βρει την υγειά μου πάντως.

Είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

Υ.Γ Δοκιμασμένο στους αθάνατους Ελληνικούς δρόμους με απόλυτη επιτυχία. :)

Υ.Γ2 ΚΑΙ ελεύθερη την κάμερα για καταγραφή της διαδρομής, που ακόμη και τα "συμβατά" πολλές φορές, ΔΕΝ σου δίνουν την δυνατότητα.

Υ.Γ3 Πανεύκολο στο βάλε-βγάλε. Κάπου υπάρχει και βίντεο.

Υ.Γ4 Για καλύτερα αποτελέσματα εγώ επειδή χρησιμοποιώ συνήθως pouch θήκη, το χρησιμοποιώ μαζί με την θήκη που είχε η HTC στο κουτί.

Aπο τα καλυτερα και πολυ ασφαλες. Το εχω στην μηχανη!

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Το κατάστημα που αγόρασα το Μ8 μου, είχε προσφορά μαζί την dot view αλλά δυστυχώς όχι σε γκρι.

Μόνο μπλε και πορτοκάλι.

Προτίμησα την έκπτωση περίπου 25 ευρώ.

Μου βγήκε δηλαδή χωρίς την θήκη ίδιο πωλούνται στην Ελλάδα στα σκρουτζ αλλά είναι αντιπροσωπείας.

 

Αγόρασα προσωρινά μια flip που είναι κομψή μεν αλλά πλαστικό.

Το κακό είναι ότι προσφέρει προστασία και βγαίνει εύκολα όταν θέλω να το χρησιμοποιήσω χωρίς.

 

Pouch δεν υπάρχουν εδώ. Δεν τις αγοράζει κάνεις.

Έχω στην Ελλάδα την Baseus διάφανη σε γκρι χρώμα και περιμένω να μου την στείλουν. Την είχα αγοράσει τον Απρίλιο.

 

Έχει δοκιμάσει κάνεις αυτό το glass protector? Είναι το μοναδικό που βρίσκω εδώ στα 14 ευρώ.

 

http://www.ebay.com/itm/Mocolo-Premium-Tempered-Glass-Screen-Protector-HTC-One-M8-/321412796748?pt=UK_Computing_LaptopAccessories_RL&hash=item4ad5b2114c

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

καλα εκανες Κωστα!!!το περιμενω και εγω σε λιγες μερες!!!Αντε να φυγουμε για λιγο απο την samsung!!(για λιγο ε)χα χα χα..παντως ειναι το κορυφαιο smartphone
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Έχω διαβάσει καλά λόγια για mocolo glass απο xda μεριά. Εγώ παρήγγειλα σήμερα nillkin με baseus απο aliexpress πάντως
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή θα ανεβάσω φωτογραφίες από συνδυασμό nillkin με spigen slim armor και θα γράψω και εντυπώσεις!
Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή θα ανεβάσω φωτογραφίες από συνδυασμό nillkin με spigen slim armor και θα γράψω και εντυπώσεις!

Μια ερωτηση. Το nillkin έχει καμπύλες επάνω και Κάτω ώστε να μην σκαλωνει το δάχτυλο?

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση. Το nillkin έχει καμπύλες επάνω και Κάτω ώστε να μην σκαλωνει το δάχτυλο?

Υπάρχουν 2 τύποι. Προσοχή τι έχεις παραγγείλει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση. Το nillkin έχει καμπύλες επάνω και Κάτω ώστε να μην σκαλωνει το δάχτυλο?

Η nillkin H+ έχει στρογγυλεμενες άκρες. Αλλά όταν την πάρεις θα διαπιστώσεις ότι η μία μεριά είναι πιο στρογγυλή από την άλλη. Αυτή θα βάλεις επάνω για να μην σε ενοχλεί όταν κατεβάζεις το notification bar.

Link to comment
Share on other sites

Η nillkin H+ έχει στρογγυλεμενες άκρες. Αλλά όταν την πάρεις θα διαπιστώσεις ότι η μία μεριά είναι πιο στρογγυλή από την άλλη. Αυτή θα βάλεις επάνω για να μην σε ενοχλεί όταν κατεβάζεις το notification bar.

Ωραία. Ευχαριστώ πολύ. Γενικά έχω διαβάσει τα καλύτερα. Περιμένω λοιπόν να μου έρθει και θα δώσω και εγώ τις εντυπώσεις μου. Να είστε καλά παιδιά.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρήγγειλα και εγώ το glass από το post του φίλου tpal.

Θα αργήσει λίγο από ότι κατάλαβα.

Υπομονή τώρα καμιά 40ριά μέρες με την Dot. :)

3>4
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρήγγειλα και εγώ το glass από το post του φίλου tpal.

Θα αργήσει λίγο από ότι κατάλαβα.

Υπομονή τώρα καμιά 40ριά μέρες με την Dot. :)

Ελπίζω να είναι καλό και να μην σε πάρω στο λαιμό μου. Έχει καλές κριτικές πάντως

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Pouch χρησιμοποιεί κανείς με το Μ8;

Το έχω γράψει και πιο πίσω. Εγώ χρησιμοποιώ την bugati slim fit

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, η θηκουλα που εχει στη συσκευασια με εχει βολεψει και λεω να τη χρησιμοποιω μονιμα.

Εχετε παρατηρησει να κανει σημαδια μετα απο καιρο χρησης η κατι αλλο?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, η θηκουλα που εχει στη συσκευασια με εχει βολεψει και λεω να τη χρησιμοποιω μονιμα.

Εχετε παρατηρησει να κανει σημαδια μετα απο καιρο χρησης η κατι αλλο?

Ευχαριστω.

 

Καλημέρα!Εγω που την χρησιμοποιώ εδω και ενάμισι μήνα δεν εχω παρατηρήσει καποιο σημάδι αν και την εχω βγάλει και ξαναβάλει 2-3 φορές!Βεβαια οταν ειναι να την ξανά βάλω την καθαρίζω μέσα με ενα πανακι να μην έχει κόκκους σκόνης!Μπορω να πω οτι ειμαι αρκετά ευχαριστημένος με την θηκουλα(ειδικά που ειναι και δώρο) διότι ειναι σφιχτή και αγκαλιάζει γερά το κινητο!Το μονο που θα σου πω ειναι να μην την μπαινοβγαζεις συχνά γιατί εγω παρατήρησα τελευταία μια χαλαρότητα στην μεριά που ειναι τα πλήκτρα της έντασης με αποτέλεσμα να περνάει λίγη σκόνη απο εκεί!Κατα τα αλλα ειναι μια χαρά!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, η θηκουλα που εχει στη συσκευασια με εχει βολεψει και λεω να τη χρησιμοποιω μονιμα.

Εχετε παρατηρησει να κανει σημαδια μετα απο καιρο χρησης η κατι αλλο?

Ευχαριστω.

Το σημάδια να κάνει. Αν την καθαρίζεις πριν την βάλεις να μην τυχόν έχει κόκκους σκόνης από τι να κάνει?

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Το σημάδια να κάνει. Αν την καθαρίζεις πριν την βάλεις να μην τυχόν έχει κόκκους σκόνης από τι να κάνει?

 

Ακριβώς αυτο :)

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Το σημάδια να κάνει. Αν την καθαρίζεις πριν την βάλεις να μην τυχόν έχει κόκκους σκόνης από τι να κάνει?

 

Απο αυτο ακριβως Κωστα. Απο specks of dust που ενδεχομενως παγιδευτουν κατω απο τη θηκη και λογω της τριβης με τη συσκευη δημιουργησουν θεμα.

Επισης θυμαμαι οτι το cover της θυρας φορτισης στο παλιο one m8 που ειχα σε 2 μερες χρησης δεν επανερχοταν στη σωστη θεση, δεν "κουμπωνε" δηλαδη σωστα.

Απομενει να δουμε αυτη πως θα ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Απο αυτο ακριβως Κωστα. Απο specks of dust που ενδεχομενως παγιδευτουν κατω απο τη θηκη και λογω της τριβης με τη συσκευη δημιουργησουν θεμα.

Επισης θυμαμαι οτι το cover της θυρας φορτισης στο παλιο one m8 που ειχα σε 2 μερες χρησης δεν επανερχοταν στη σωστη θεση, δεν "κουμπωνε" δηλαδη σωστα.

Απομενει να δουμε αυτη πως θα ειναι...

Προς το παρόν κουμπώνει μετά από 4 μέρες χρήσης και πολλά βάλε βγάλε.

Συν ότι το συνδέω και στο αυτοκίνητο.

Επίσης έχει το καλό ότι αφαιρείται εύκολα. Με ενδιαφέρει αυτό γιατί το χρησιμοποιώ πολλές ώρες χωρίς θήκη.

 

Θα δοκιμάσω και την baseus όταν μου την στείλουν και θα αποφασίσω ποια θα χρησιμοποιώ.

 

Γενικά σε συσκευές αυτού του μεγέθους δεν με βολεύουν οι flip.

Μόνο σε note θα έβαζα και σαν την dot view.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, η θηκουλα που εχει στη συσκευασια με εχει βολεψει και λεω να τη χρησιμοποιω μονιμα.

Εχετε παρατηρησει να κανει σημαδια μετα απο καιρο χρησης η κατι αλλο?

Ευχαριστω.

Φίλε Βαγγέλη και λοιποί. Την φοράω εδώ και 5 ημέρες και μόνο ευχαριστημένος είμαι.

Το κινητό εφαγε και την πρώτη τούμπα με τη θήκη και δεν έχει ούτε γρατζουνιά.

(μου εφυγε καθώς έτρεχα σε διαδρομο στο γυμναστήριο.Έσκασε κατω και το πήρε και ο διάδρομος πίσω)

Πήγα να τρελαθώ αλλά όλα καλά.

 

Κώστα περιμένω και εγώ την baseus άντε να δούμε.Επίσης στο βάλε βγάλε να προσέχουμε γιατί έτσι την έπαθα και μου έκανε γρατζουνια σε μεγεθος τριχάς βέβαια στο κόψιμο γύρω γύρω (αν καταλάβατε που λέω)

Edited by tpal
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

μια και αποφάσισα να το (ξανα)αγοράσω και αφού πρόκειται για συσκευή κατασκευασμένη από αλουμίνιο , επέλεξα το pouch που είχα και στο iPhone5

 

ομορφη κομψη θηκη με κορυφαιο δερμα και με επενδυση εσωτερικα που δεν γρατζουναει.

τελεια για συσκευες απο μεταλλο.

 

http://www.bugatti-mobilecases.de/en_htc-one-m8-pure-premium-leather-black_8621_10730.html

το κινητο θα το χρησιμοποιησω αποκλειστικα με αυτην,ειναι κριμα να μην το χαιρεται καποιος.

30€ απο amazon.de

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

μια και αποφάσισα να το (ξανα)αγοράσω και αφού πρόκειται για συσκευή κατασκευασμένη από αλουμίνιο , επέλεξα το pouch που είχα και στο iPhone5

 

ομορφη κομψη θηκη με κορυφαιο δερμα και με επενδυση εσωτερικα που δεν γρατζουναει.

τελεια για συσκευες απο μεταλλο.

 

http://www.bugatti-mobilecases.de/en_htc-one-m8-pure-premium-leather-black_8621_10730.html

το κινητο θα το χρησιμοποιησω αποκλειστικα με αυτην,ειναι κριμα να μην το χαιρεται καποιος.

30€ απο amazon.de

Te_salatti hand made :)

Δοκιμαστική έκδοση.

 

Δεν βολεύουν πάντα οι pouch.

Πχ όταν το βάζεις σε βάση αυτοκινήτου όταν βγάζεις φωτο σε εκδρομές, όταν κουβαλάς πράγματα στα χέρια σου, και γενικά σε όλες τις επικίνδυνες καταστάσεις.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Te_salatti hand made :)

Δοκιμαστική έκδοση.

 

Δεν βολεύουν πάντα οι pouch.

Πχ όταν το βάζεις σε βάση αυτοκινήτου όταν βγάζεις φωτο σε εκδρομές, όταν κουβαλάς πράγματα στα χέρια σου, και γενικά σε όλες τις επικίνδυνες καταστάσεις.

ισχυει αυτο που λες ,αλλα προτιμω να τα αφηνω ολα κατω κ να το βγαζω απο την θηκη.

δεν θελω με τιποτα σιλικονη.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...