Jump to content

Αξεσουάρ για το ΗΤC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να είσαι καλά φίλε. Αν βαρεθείς την spiegen και την έχεις ακόμα σκέψου με και στείλε ένα πμ

 

Τέλεια.

Ευχαριστώ πολύ.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 463
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Spigen slim armor ή casemate tough? Τι προτείνετε ή τι έχετε ακούσει?

Spigen από εμένα. Όσοι την έχουν και χρειάστηκε να προστατέψει το έκανε. Σε όλα τα τηλέφωνα.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βρήκα αυτή τη θήκη που μου αρέσει. Πιστεύετε ότι θα το τραυματίσει το τηλέφωνο?

http://www.ebay.com/itm/191152910690?redirect=mobile

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βρήκα αυτή τη θήκη που μου αρέσει. Πιστεύετε ότι θα το τραυματίσει το τηλέφωνο?

http://www.ebay.com/itm/191152910690?redirect=mobile

Ενδιαφέρον φαίνεται πάντως.

3>4
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βρήκα αυτή τη θήκη που μου αρέσει. Πιστεύετε ότι θα το τραυματίσει το τηλέφωνο?

http://www.ebay.com/itm/191152910690?redirect=mobile

Καλημέρα, αυτή την παρήγγειλα αν δεις λιγάκι πιο πάνω σε καφέ. Δεν νομίζω να τραυματίζει την συσκευή, το ελπίζω δηλαδή! Θα σου πω όταν την έχω ακριβώς πως είναι το εσωτερικό της :)

Edited by efthimis31
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον φαίνεται πάντως.

Yes I know

Καλημέρα, αυτή την παρήγγειλα αν δεις λιγάκι πιο πάνω σε καφέ. Δεν νομίζω να τραυματίζει την συσκευή, τι ελπίζω δηλαδή! Θα σου πω όταν την έχω ακριβώς πως είναι το εσωτερικό της :)

Ευθύμη δεν το είδα. Σας ευχαριστώ παιδιά

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,μήπως ξέρει κανεις αν έχει βγει ανταπτορας hdmi για το m8 που να έχει κ υποδοχή για να φορτίζει κ το κιν;Έψαξα στα επίσημα αξεσουάρ της htc αλλα πέρα απο ένα πακέτο που δίνει το hdmi μαζί με κάτι άλλο κ κοστίζει 90 ευρώ Δν εχω βρει κάτι άλλο!Αν έχει πάρει κάποιος κανα universal κ δουλεύει ας με ενημερώσει!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχω στα χέρια μου μια bugatti slim fit επιτέλους την πήρα. Λοιπόν πολύ καλή δέρμα ωραίο και αγκαλιάζει το τηλέφωνο. Τις πρώτες φορές όταν την έβαζα και την έβγαζα άφηνε κάτι σημάδια στο τηλέφωνο μαύρα Σαν γρεζι. Τώρα κομπλέ. Φοβήθηκα λίγο μην το χαράξει. Είναι βελουτέ μέσα πολύ ωραία.

Ευθύμη όταν πάρεις αυτή από το eBay πες μας

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Η θήκη που έρχεται στο κουτί μου κόπηκε στο κάτω μέρος, στο λεπτό της σημείο εμπρός.. Τώρα περιμένω τρεις που έχω παραγγείλει, δύο tpu λεπτές και μια δερμάτινη τύπου pouch όπως έγραφα και πιο πάνω.. Πάντως χωρίς θήκη αδυνατώ να το χρησιμοποιήσω, νομίζω ότι θα του κάνω σημάδι και δεν το τολμώ, κοτεύω κανονικά :p
Link to comment
Share on other sites

Η θήκη που έρχεται στο κουτί μου κόπηκε στο κάτω μέρος, στο λεπτό της σημείο εμπρός.. Τώρα περιμένω τρεις που έχω παραγγείλει, δύο tpu λεπτές και μια δερμάτινη τύπου pouch όπως έγραφα και πιο πάνω.. Πάντως χωρίς θήκη αδυνατώ να το χρησιμοποιήσω, νομίζω ότι θα του κάνω σημάδι και δεν το τολμώ, κοτεύω κανονικά :p

Εγώ ήμουν μέχρι να πάρω χωρίς θήκη. Θέλω να το βλέπω και να το αισθάνομαι στο χέρι το τηλέφωνο. Γι'αυτό επέλεξα και το pouch. Ή αλήθεια είναι πως έχω άγχος γενικά αλλά αυτή η αίσθηση δεν την βρίσκεις αλλού.

 

Όσων αφορά την θήκη που είναι στο κουτί δεν την έβαλα πάνω από δύο φορές γιατί εγώ όταν είμαι σπίτι το βγάζω ,αυτή λογικό είναι να γεμίζει σκόνη και μετά τραυμάτιζε το κινητό ή θήκη με τη σκόνη και έτσι την έβγαλα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα το ξανάπεριεργαστηκα. Τον Μάρτιο που το είχα μου φαίνονταν πως γλυστρα πιο εύκολα :)

Μάλλον τα χέρια τώρα το καλοκαίρι επειδή ιδρώνουν εχουν καλύτερη πρόσφυση.

Πιστεύω ότι με λίγη προσοχή και εξοικείωση ειναι εντάξει.

Τα τηλέφωνα μας γλυστρανε γιατί τα πιάνουμε χαλαρά λες και θα τα ζουλιξουμε.

Το iPhone το πιάνω πάντα από την οθόνη γιατί εχει καλύτερη προσφυση.

Δεν με νοιάζει αν κάνω δαχτυλιες ούτε μήπως πατηθεί κάτι αν ειναι ανοικτή.

 

Η καλύτερη λύση ειναι μια back cover που αφαιρείται εύκολα.

Εγώ έτσι κάνω. Όταν είμαι σε επικίνδυνα μέρη την βάζω.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Κώστα θέλει προσοχή, ειδικά αν το βγάλεις από την τσέπη και το έχεις χωρίς θήκη.. Γενικά το χειμώνα τα χέρια είναι ξερά και σίγουρα γλυστρα παραπάνω, δεν ζεσταίνεται κιόλας να ιδρώσει το χέρι πιο εύκολα :p
Link to comment
Share on other sites

Κώστα θέλει προσοχή, ειδικά αν το βγάλεις από την τσέπη και το έχεις χωρίς θήκη.. Γενικά το χειμώνα τα χέρια είναι ξερά και σίγουρα γλυστρα παραπάνω, δεν ζεσταίνεται κιόλας να ιδρώσει το χέρι πιο εύκολα :p

 

Οταν το βγάζεις απο την τσέπη να το πιάνεις με τον αντίχειρα στην οθόνη. Ποτέ απο τα πλαϊνά με τα δυο δάχτυλα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Την Dot View την φόρεσε για δυο ημέρες.

Μετά μου έκανε παράπονα ότι της καλύπτει όλο το κορμί και χάνει την θηλυκότητα της όταν φοράει θήκη.

Όπως καταλαβαίνετε δεν μπορούσα να της χαλάσω χατήρι. :D

Νaked & Sexy λοιπόν!

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα η δερμάτινη pouch που παρήγγειλα από ebay, άριστη ποιοτικά με καλή εφαρμογή στο τηλέφωνο. Δίνει φυσικά κάποιον όγκο αλλά την πήρα για τις διακοπές όπου δεν μιλάω πολύ και θέλω να μεταφέρω την συσκευή με ασφάλεια.. Επίσης το βαθύ καφέ δέρμα που επέλεξα ταιριάζει απόλυτα με το χρυσό της συσκευής μου :happy:

http://www.ebay.com/itm/Snakehive-Genuine-Leather-Pouch-Case-for-HTC-One-M8-2014-Model-/191152910690?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item2c8199f162

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα η δερμάτινη pouch που παρήγγειλα από ebay, άριστη ποιοτικά με καλή εφαρμογή στο τηλέφωνο. Δίνει φυσικά κάποιον όγκο αλλά την πήρα για τις διακοπές όπου δεν μιλάω πολύ και θέλω να μεταφέρω την συσκευή με ασφάλεια.. Επίσης το βαθύ καφέ δέρμα που επέλεξα ταιριάζει απόλυτα με το χρυσό της συσκευής μου :happy:

http://www.ebay.com/itm/Snakehive-Genuine-Leather-Pouch-Case-for-HTC-One-M8-2014-Model-/191152910690?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item2c8199f162

 

καλημερα Ευθυμη.Οταν την δουλεψεις μερες δωσε πληροφοριες αν το λουρι κανει σημαδι στο κινητο.βαλε και καμια φωτογραφια ρε παιδι χαχαχα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Ευθυμη.Οταν την δουλεψεις μερες δωσε πληροφοριες αν το λουρι κανει σημαδι στο κινητο.βαλε και καμια φωτογραφια ρε παιδι χαχαχα

Φωτογραφίες δεν έβαλα γιατί είναι ακριβώς όπως φαίνεται από το link του ebay, το πιο σκούρο καφέ από αυτό που βλέπεις στις φωτογραφίες... Χρήση θα κάνω προς τέλος Αυγούστου, ελπίζω φυσικά να μην κάνει σημάδι, Θόδωρε μας αγχώνεις ομαδικώς εδώ μέσα!!! :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφίες δεν έβαλα γιατί είναι ακριβώς όπως φαίνεται από το link του ebay, το πιο σκούρο καφέ από αυτό που βλέπεις στις φωτογραφίες... Χρήση θα κάνω προς τέλος Αυγούστου, ελπίζω φυσικά να μην κάνει σημάδι, Θόδωρε μας αγχώνεις ομαδικώς εδώ μέσα!!! :lol::lol:

 

Οχι βρε ευθυμη δεν εχει αναφερθει κατι για αυτη τη θηκη.Μην αγχωνεσαι.Εχω gun metal γυμνο και δεν εχει σημαδι κανενα εσυ το εχεις σε θηκες εχεις και το αλλο χρωμα που αντεχει.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,μήπως ξέρει κανεις αν έχει βγει ανταπτορας hdmi για το m8 που να έχει κ υποδοχή για να φορτίζει κ το κιν;Έψαξα στα επίσημα αξεσουάρ της htc αλλα πέρα απο ένα πακέτο που δίνει το hdmi μαζί με κάτι άλλο κ κοστίζει 90 ευρώ Δν εχω βρει κάτι άλλο!Αν έχει πάρει κάποιος κανα universal κ δουλεύει ας με ενημερώσει!

 

Καλησπέρα για το m8 δουλευουν αξογα το καλωδιο hdmi της Samsung αλλα το 1 πρωτόκολλο ΟΧΙ το2 που είναι για s3/4 & note3. Επίσης το κλασικό otg της Samsung δουλεύει άψογα και αυτό στο m8.

Ολαγορασμένα από extreme-mobile περίπου 25 ευρώ και τα δύο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λοιπόν παίδες το m8το έχω είτε με dot vier ή με case mate διάφανη και αρκετά λεπτή. Γουστάρω όμως να το εχω σκέτο ή αλλιώς γυμνό ή μαμά οπως λέτε, γιαυτό και έμαθα ότι σε περίπτωση στραπάτσου μακριά από εμάς η arvato έχει πλάτες ξαι η αλλαγή στοιχίζει περίπου στα 130 ευρώ.

Εννοείται ότι οθόνη κ λοιπά γύρω /γύρω είναι ατρακαριστα. Είμαι λοιπόν σε σκέψεις. Εαν ξέρει κανείς και κάτι παραπάνω καλό δεχουμενο. Sorry εαν το μήνυμα είναι σε λάθος topic. ☺

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα για το m8 δουλευουν αξογα το καλωδιο hdmi της Samsung αλλα το 1 πρωτόκολλο ΟΧΙ το2 που είναι για s3/4 & note3. Επίσης το κλασικό otg της Samsung δουλεύει άψογα και αυτό στο m8.

Ολαγορασμένα από extreme-mobile περίπου 25 ευρώ και τα δύο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λοιπόν παίδες το m8το έχω είτε με dot vier ή με case mate διάφανη και αρκετά λεπτή. Γουστάρω όμως να το εχω σκέτο ή αλλιώς γυμνό ή μαμά οπως λέτε, γιαυτό και έμαθα ότι σε περίπτωση στραπάτσου μακριά από εμάς η arvato έχει πλάτες ξαι η αλλαγή στοιχίζει περίπου στα 130 ευρώ.

Εννοείται ότι οθόνη κ λοιπά γύρω /γύρω είναι ατρακαριστα. Είμαι λοιπόν σε σκέψεις. Εαν ξέρει κανείς και κάτι παραπάνω καλό δεχουμενο. Sorry εαν το μήνυμα είναι σε λάθος topic. ☺

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την διευκρίνηση :D

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έπιασα χτες του κολλητού το M8........έβαλα διπλα το M7 μου και έμοιαζε φτωχός συγγενής...το M7 είναι πιο minimal (για τα γούστα μου είναι πιο ωραίο) αλλα αντικειμενικά το M8 ξυρίζει..

 

Αν σκεφτείς ότι έχει και ένα Sense μέσα τότε σκέφτεσαι ότι όλα τα αλλα κινητά είναι για πέταμα :p

 

Εξαιρείται το Nokia 930 που μου αρέσει παρα πολύ και γνωρίζω από WP.

 

Edit.....παιδιά sorry .....το έγραψα σε λάθος θέμα....

Edited by Imperia
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...