Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] LG G Pro 2


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://i57.tinypic.com/mwqh3c.jpg

 

Τεχνικά Χαρακτηριστικά

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 69
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό το ρημάδι πότε θα έρθει στην Ευρώπη; Για Απρίλιο έλεγαν και έχουμε φτάσει σχεδόν μέσα Μάη και ακόμα ούτε φωνή ούτε ακρόαση.
Μαϊμούδαρχος
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ρημάδι πότε θα έρθει στην Ευρώπη; Για Απρίλιο έλεγαν και έχουμε φτάσει σχεδόν μέσα Μάη και ακόμα ούτε φωνή ούτε ακρόαση.

 

Εγω το εχω ηδη στα χερια μου..χεχε:happy:

Ουτε Ευρωπη αλλα ουτε Αμερικη εχει κυκλοφορισει ακομα νομιζω.Μονο Ασια μερια.

Εγω προσωπικα το αγορασα απο το ebay.

>Implying I have a signature
Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω ηδη στα χερια μου..χεχε:happy:

Ουτε Ευρωπη αλλα ουτε Αμερικη εχει κυκλοφορισει ακομα νομιζω.Μονο Ασια μερια.

Εγω προσωπικα το αγορασα απο το ebay.

 

 

 

Πες μας και μας εντυπωσεις , οθονη ηχειο φορητοτητα μπαταρια , ενα μικρο review, και γω ψηνομαι να το παρω...

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Πες μας και μας εντυπωσεις , οθονη ηχειο φορητοτητα μπαταρια , ενα μικρο review, και γω ψηνομαι να το παρω...

 

Καταρχας η οθονη ειναι απιστευτη!Εξαιρετικη ποιοτητα, πολυ καλη απεικονηση χρωματων και δυνατη φωτηνοτητα!Το ηχειο ειναι πραγματικα πολυ δυνατο.Εχοντας ακουσει το ηχειο του G2, που το εχει φιλος μου, φαντασου την διπλασια ενταση.Και δεν αλλοιωνεται πολυ στην υψηλη ενταση.Για φορητοτητα τωρα, phablet ειναι, οποτε αμα σου πω πως ειναι βολικο, θα ειναι ψεματα.Εγω προσωπικα που εχω μεγαλα χερια, στο ενα χερι μου ειναι δυσκολο.Τα 2 χερια να τα εχεις δεδομενα.

Η μπαταρια εχει μεγαλη διαρκεια.Μερα δηλαδη σου βγαζει στανταρ.Και αυτο που εχει κανει η LG με την γρηγορη φορτιση, ειναι απιστευτα βολικο.

Σαν συνολο, φαντασου το G2, αλλα βελτιομενο παντου.Μεγεθος οθονης, καμερα, ηχειο, μπαταρια, ραμ(απο 2 του G2 , εχει 3).

Για οτι αλλο θες, με ρωτας!:)

>Implying I have a signature
Link to comment
Share on other sites

Δώσε link άμα μπορείς από ebay. Με τελωνείο τι έκανες;

 

http://www.ebay.co.uk/itm/191131151496?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Απο εδω το πηρα.Ο seller εχει πολυ καλα ratings, δωρεαν μεταφορικα, και με FedEx

Με τελωνειο δεν ειχα κανενα θεμα.Να σημειωσω ομως πως εγω μενω Εδιμβουργο.Για Ελλαδα δεν ξερω τι μπορει να γινει.

>Implying I have a signature
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά η τιμή. Ελλάδα δε στέλνει.

 

Ναι, εχεις δικιο αυτο δεν το προσεξα.

Αμα το ψαξεις, υπαρχουν sellers που το πουλανε και στελνουν και Ελλαδα

Σχετικα με το τελωνειο, εχω την εντυπωση πως πληρωνεις αμα σου σταλθει με ταχυδρομειο ενω με εταιριες αποστολης οχι.Αλλα δεν ειμαι σιγουρος γιαυτο.

Edited by nikosbar128
>Implying I have a signature
Link to comment
Share on other sites

Ναι, εχεις δικιο αυτο δεν το προσεξα.

Αμα το ψαξεις, υπαρχουν sellers που το πουλανε και στελνουν και Ελλαδα

Σχετικα με το τελωνειο, εχω την εντυπωση πως πληρωνεις αμα σου σταλθει με ταχυδρομειο ενω με εταιριες αποστολης οχι.Αλλα δεν ειμαι σιγουρος γιαυτο.

 

 

Το αντιθετο συμβαινει, πληρωνεις τελωνειο με εταιριες αποστολης και δεν πληρωνεις με ταχυδρομειο.

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Το αντιθετο συμβαινει, πληρωνεις τελωνειο με εταιριες αποστολης και δεν πληρωνεις με ταχυδρομειο.

 

Ίσως, δεν ξερω.Εμένα πάντως που μου ήρθε με FedEx, δεν πλήρωσα ευτυχώς τίποτα.

Αλλά και με ταχυδρομείο που είχα πάρει μια φορά απο Αμερική, πάλι δεν πλήρωσα τίποτα.

Όπως και να έχει πάντως, το κινητό είναι απλα εκπληκτικό.Ούτε ίχνος lag, απίστευτα γρήγορο, τέλεια ποιότητα οθόνης με δυνατή φωτεινότητα, καλή κάμερα και τελος μεγάλη μπαταρία.Μέρα με full χρήση, ανετα την βγάζει.

>Implying I have a signature
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου μπορεις να δωσεις ενα link απο ebay??ποσο κοστισε;;αργησε να ρθει;;

 

Αμα κοιταξεις πιο παμω στην συζητηση, το εχω ποσταρει.

Αλλα οπως ειπα και πριν, εμενα μου ηρθε στο Εδιμβουργο.Αν και ο seller στελνει Ελλαδα, δεν ξερω αν θα σε βαλουν να πληρωσεις τελωνειο ή οχι.

>Implying I have a signature
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

αν μιλαμε για ebay σιγουρα ειναι το d838 δεν ξερω αν παιζει τις lte μπαντες τις Ελλαδας

 

http://www.ebay.com/itm/NEW-LG-G-PRO-2-D838-16GB-4G-LTE-Factory-Unlocked-w-1-Year-Warranty-WHITE-/251480124954?pt=UK_Mobile_Phones&hash=item3a8d622e1a

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω οτι το βρισκεις στο ebay. Εγω εννοούσα ποτε θα κυκλοφορησει κανονικα στην Ελλαδα. Ποτε μαλλον.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Κάνα νεότερο υπάρχει ?

 

Αν γίνει αγορά από εξωτερικό , θα παίζει στην Ελλάδα ?

 

Ελα ντε! Τι σκατα γινεται; 3 μηνες εχουν περασει απο τοτε που κυκλοφορησε και ειναι αφαντο. Ελλαδα δεν θα'ρθει καθολου;

Απο εξωτερικο που μπορουμε να το βρούμε;:mad:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, για να ειμαι ειλικρινεις, δεν ξερω αν θα το δουμε στην Ελλαδα.Και αμα ειναι να το βρειτε απο εξωτερικό, απο eBay, θα σας ερθει απο Ασια, αφου μονο εκει εχει κυκλοφορησει...
>Implying I have a signature
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πάντως σύμφωνα με την ενημέρωση που είχα από την LG Hellas, στην LG δεν σκοπεύουν να το κυκλοφορήσουν στην Ελλάδα.

 

Προς απάντηση του ερωτήματός σας, θέλουμε να σας ενημερώσουμε ότι το μοντέλο LG G Pro 2 δεν θα κυκλοφορήσει στην ελληνική αγορά.

 

Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία ή διευκρίνιση επικοινωνήστε με την LGE στο 801 11 200 900 ή 210 48 00 564, Δευτέρα με Κυριακή. Επίσης μπορείτε να επισκεφθείτε το site μας http://www.lg.com/gr και να δείτε όλα μας τα προϊόντα.

 

Με εκτίμηση,

Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών

LG Electronics

http://www.lghere4u.gr

http://www.bloglg.gr

Εντωμεταξύ μπορείς να βρεις όλα τα μοντέλα εκτός από το D837 το οποίο υποτίθεται ότι προορίζεται για Ευρώπη και το οποίο σύμφωνα με απάντηση που είχε δώσει κάποια LG αντιπροσωπία, θα είχε και ράδιο.

Μαϊμούδαρχος
Link to comment
Share on other sites

...Πάντως σύμφωνα με την ενημέρωση που είχα από την LG Hellas, στην LG δεν σκοπεύουν να το κυκλοφορήσουν στην Ελλαδα...

Δεν πειραζει, αυτοι χανουν πελατες. Παω για note4 απο Σεπτεμβρη.

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον λοιπον δεν προκειται να το κυκλοφορησουν στην Ελλαδα, οι ηδη κατοχοι του, αμα παθει καμια βλαβη, δεν προκειται να εχουμε υποστηριξη?
>Implying I have a signature
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Έχω το G pro 2 εδώ και δύο εβδομάδες. Αγορά από Αγγλία μέσω ebay. Καταπληκτικό τηλέφωνο. Φανταστική οθόνη, απίστευτη φωτεινότητα, πολύ γρήγορο, πολύ καλή μπαταρία, και άριστη κατασκευή. Απορώ για ποιο λόγο η LG δεν το έφερε στην Ευρώπη και δεν το προώθησε.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...