Jump to content

Κινέζικά stores: Προβλήματα αγοράς


 Κοινοποίηση

Είστε ευχαριστημένοι από το Pandawill.com;  

  1. 1. Είστε ευχαριστημένοι από το Pandawill.com;

    • Ναι
      0
    • Όχι
      0


Recommended Posts

Μάλλον δεν θα είδες ότι είπα σε άλλο μέλος να μην αλλάξει την κατάσταση στο paypal.

Τώρα μάλλον θα περιμένεις άλλες 10 ημέρες, εκτός και εάν αποφασίσουν να επιστρέψουν σε όλους τα χρήματα ..

 

Το είδα το post σου. Αλλά στην περίπτωσή μου το ibuymi είχε δώσει στο paypal track Νο οπότε εύκολα θα το κοίταγαν και θα μου έλεγαν ότι το βλέπουν ότι έχει παραδωθεί. Για αυτό και το γύρισα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 933
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ποτε εκανες παραγγελια?Ισως ηθελε να ανταμειψει τον κοπο σου να κανεις παραγγελια κ ειπε να σου κανει ενα δωρο εκπληξη ετσι για συσφιξη σχεσεων μη σε χασει κ απο πελατη :lol::lol::lol:

ουτε μενα μου εστειλε τρακ εγω γιατι να μην παρω το screen film μου?

 

Η παραγγελια εγινε 8/5 και απο τοτε τιποτα.

Χαχα και τα δικα σου μπορει να ειναι στο δρομο,δεν θα αφησει κανενα παραπονεμενω:lol:

Ελπιζω το πολυ αυριο να μας στειλει το paypal mail οτι μεσα στις επομενες δυο μερες θα μας κανει αποζημιωση(νομιζω δυο εργασιμες χρειαζονται τα χρηματα να επιστρεψουν στη καρτα.)

Φανταζεσται να απαντησει στο paypal σημερα ο κανονιερης για σπασιμο να μας παει πισω αλλες τοσες μερες; :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Και εγω σημερα παρελαβα τις ζελατίνες ,διαφορετικο tracking number στο email διαφορετικό πανω στον φάκελο

 

Σημερα ήρθε το δεμα με το tracking number που μου ειχε δωσει πάλι ζελτινες ειχε μέσα

http://i30.photobucket.com/albums/c328/amyntas/astra123.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το είδα το post σου. Αλλά στην περίπτωσή μου το ibuymi είχε δώσει στο paypal track Νο οπότε εύκολα θα το κοίταγαν και θα μου έλεγαν ότι το βλέπουν ότι έχει παραδωθεί. Για αυτό και το γύρισα.

 

γιααυτο το λογο και εγω τελικα δεν τα παραλαβα...

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα παντως δεν εκλεισε κ γιαυτο εστειλα mail πριν λιγο ζητωντας να μου εξηγησουν την κατασταση της υποθεσης μου κ γιατι δεν απαντησαν αφου περασε το deadline που εθεσαν οι ιδιοι

τωρα αν θα παρω απαντηση σ/κ δεν ξερω:worry::worry:

Link to comment
Share on other sites

Έκλεισε σε κανέναν η υπόθεση?Γιατί πέρασε 23 μαίου ,και πάμε για 11 μέρες

Απ'οτι φαίνεται οχι ακόμα. Θέλω να πιστεύω ότι το όλο θέμα θα έχει αίσια κατάληξη.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα και στα δυο claim γραφει "Awaiting other party's response".

Εχει ρωτησει κανεις το paypal τι θα γινει με τα χρηματα μας με αυτη την περιπτωση?

Edited by geokostas
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μου ήρθε αυτό το μήνυμα κι είπα να ενημερωσω:

 

and next week we will end the cooperation with myphone forum, the pandawill official post will be deleted, you can send your message to pandawill2007@gmail.com.

 

cheers,

 

ivy

pandawill

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Ας μην ξεχνάμε ότι στην Αμερική, εκεί που έχει έδρα το paypal, είναι έως και 8 ώρες πίσω.

Κάνουμε υπομονή τόσες μέρες άλλες 2 δεν θα μας πειράξουν. Πιστεύω πως από δευτέρα απόγευμα θα έχουμε νεότερα.

Εγώ πάντως είχα παραγγείλει το nubia Z5S το 5" και όταν επιστρέψουν τα χρήματα Πρώτα ο Θεός πάλι αυτό θα παραγγείλω αλλά από που??

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα η paypal μου έκλεισε την υπόθεση υπέρ μου.. Έχει κάνει ήδη επιστροφή, μένει να φανεί αυτό και στη κάρτα μου.. έπεσε το ΣΚ, Δευτέρα θα είναι οκ μάλλον..

 

Dear ANDREAS,

 

We have concluded our investigation into your case and have decided in your favor.

 

We were able to recover $176.69 USD and this amount has been credited to you. Please allow five business days for this adjustment to be posted.

 

If you are due any additional funds, we will make our best effort to recover the balance from the seller.

 

 

If the seller's account has insufficient funds to complete the refund owed to you, please be assured that we will take appropriate action against the seller's account, which may include limitation of the seller's account privileges.

Edited by focusinos
Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα μολις μου ηρθαν τα email απο paypal, μου επεστρεψε αυτούσια και τα δυο ποσά απο τις δυο παραγγελιες του απατεωνα, χωρις φυσικα να ζητησει καμια αποδειξη για ανοιγματα φακελων κ.λ.π.
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Έκλεισε σε κανέναν η υπόθεση?Γιατί πέρασε 23 μαίου ,και πάμε για 11 μέρες

 

Σε μενα παντως δεν εκλεισε κ γιαυτο εστειλα mail πριν λιγο ζητωντας να μου εξηγησουν την κατασταση της υποθεσης μου κ γιατι δεν απαντησαν αφου περασε το deadline που εθεσαν οι ιδιοι

τωρα αν θα παρω απαντηση σ/κ δεν ξερω:worry::worry:

 

Εμενα και στα δυο claim γραφει "Awaiting other party's response".

Εχει ρωτησει κανεις το paypal τι θα γινει με τα χρηματα μας με αυτη την περιπτωση?

Μην πιέζετε την κατάσταση και μην στέλνετε μηνύματα, δεν θα ασχοληθούν με κάθε έναν χωριστά.

Εφ'όσον έχει δρομολογηθεί η υπόθεση, θα σας επιστρέψουν τα χρήματα.

Την προηγούμενη φορά εμένα μου τα επέστρεψαν στις 15 ημέρες ....

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

τέλος καλό όλα καλά λοιπόν μόλις ήρθε και σε μένα :yahoo: :clap: :dance: :thanks:

 

We have concluded our investigation into your case and have decided in your

favor.

 

We were able to recover $271.20 USD and this amount has been credited to

you. Please allow five business days for this adjustment to be posted.

Link to comment
Share on other sites

Μια απο τα ιδια ολλα καλα,ξανα προσοχη παιδια γιατι μη μου πειτε οτι απο την αρχη δε ξερατε οτι θα φαμε κανονια,απλα να ναι καλα το paypal.

 

Εγω σκεφτομαι η vickmall η to2c για το mi3,τι λετε;

Link to comment
Share on other sites

Μια απο τα ιδια ολλα καλα,ξανα προσοχη παιδια γιατι μη μου πειτε οτι απο την αρχη δε ξερατε οτι θα φαμε κανονια,απλα να ναι καλα το paypal.

 

Εγω σκεφτομαι η vickmall η to2c για το mi3,τι λετε;

Και τα δυο ειναι πολυ αξιοπιστα, προχωρα. :)

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

και σε μενα ηρθε.

τωρα, η πληρωμη ειχε γινει με ενα μερος του ποσου που ηταν στο λογαριασμο paypal και ενα μερος στην προπληρωμενη.

το ποσο που ηταν στο λογαριασμο, το βλεπω.

για το ποσο που ηταν στην προπληρωμενη θα πρεπει να περιμενουμε 5 εργασιμες?

 

και αυτη η paypal αχταρμα τα εχει κανει.δεν μπορω να βαλω λεφτα στο λογαριασμο παρα μονο με εμβασμα...

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει και εγώ ...

 

......We were able to recover $155.79 USD and this amount has been credited to

you. Please allow five business days for this adjustment to be posted.

 

If you are due any additional funds, we will make our best effort to

recover the balance from the seller.........

 

Το καλο με την ανακατοσούρα αυτή ήταν ότι είχα χρόνο να ξανασκεφτώ για την επιλογή μου που την άλλαξα και δεν μετάνιωσα (απο THL200s σε Coolpad F1)

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει και εγώ ...

 

......We were able to recover $155.79 USD and this amount has been credited to

you. Please allow five business days for this adjustment to be posted.

 

If you are due any additional funds, we will make our best effort to

recover the balance from the seller.........

 

Το καλο με την ανακατοσούρα αυτή ήταν ότι είχα χρόνο να ξανασκεφτώ για την επιλογή μου που την άλλαξα και δεν μετάνιωσα (απο THL200s σε Coolpad F1)

Πω πω ρε φιλε καρμπον περιπτωση ειμαστε, κι εγω αυτο παρηγγειλα στην αρχη και μετα πηγα σε coolpand f1. :lol:

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

To paypal μας εσωσε !!! Ειχα παραγγειλε το DG350. Αλλα σκεφτομαι να παρω το DG800 απο το geekbuying...τι λετε παιδια και για το μαγαζι(ειναι αξιοπιστο) και για το κινητο 113,88 USD .... Σας παρακαλω βοηθηστε με.....

 

"We have concluded our investigation into your case and have decided in your

favor.

 

We were able to recover $96.43 USD and this amount has been credited to

you. *Please allow five business days for this adjustment to be posted.

 

If you are due any additional funds, we will make our best effort to

recover the balance from the seller.

 

 

If the seller's account has insufficient funds to complete the refund owed

to you, please be assured that we will take appropriate action against the

seller's account, which may include limitation of the seller's account

privileges."

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικά stores: Προβλήματα αγοράς
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...