Jump to content

Smartwatches - Wearables (Συζητήσεις, Απορίες, Αναλύσεις, Εντυπώσεις)


the_dynamite
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το αγόρασα. Τώρα θα δείξει.... :D

 

Μακαρι να βγουν ψευτες στην XDA γιατι πραγματικα και σαν χαρακτηριστικα και σαν εμφανιση μου αρεσαι παρα πολυ και εκανα πισω μονο και μονο για την μπαταρια του. Σε καθε περιπτωση με το καλο να το παραλαβεις και αν θελεις ενημερωσε μας για τη μπαταρια του

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Δεν είπα ότι σταμάτησε. Λέω ότι φοβάμαι μιας και σταμάτησε η παραγωγή Moto smartwatches ότι θα σταματήσει στο άμεσο μέλλον και η υποστήριξη και Updates αλλά προφανώς δεν ισχύει όπως λες. Πάντως ακόμα και στο Amazon δυσκολεύομαι να το βρω σε καινούριο. Μόνο μεταχειρισμένα

 

Ποια υποστήριξη σταμάτησε;

Μας δουλεύεις;

Είναι συσκευή του 2015, παίρνει αναβαθμίσεις κάθε 2 μήνες και σύντομα θα πάρει και Android Wear 2.0

Ευκαιρία να το πάρεις μεταχειρισμένο και σε καλή τιμή.

Άσε που έχει και εκατοντάδες watch faces.

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους. Γνωρίζει κάποιος πότε θα γίνει διαθέσιμο για Ελλάδα το παρακάτω Smartwatch

 

https://gr.gizchina.com/2017/04/27/xiaomi-hey-s3-gnoriste-ton-klono-tou-apple-watch/

 

Στάλθηκε από το HUAWEI CAN-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Γνωρίζει κάποιος πότε θα γίνει διαθέσιμο για Ελλάδα το παρακάτω Smartwatch

 

https://gr.gizchina.com/2017/04/27/xiaomi-hey-s3-gnoriste-ton-klono-tou-apple-watch/

 

Στάλθηκε από το HUAWEI CAN-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

η ερώτηση σου είναι λάθος :)

 

η ερώτηση σου είναι "γνωρίζει κάποιος πότε θα το παραγγείλει κάποιο ελληνικό κατάστημα για να το φέρει ελλάδα" ;

οπότε αν το δεις διαθέσιμο για αγορά από τα γνωστά κινέζικα μαγαζιά (δεν το βλέπω να έχει κυκλοφορήσει ακόμα) ε περίμενε κανά μήνα , ρίξε και καμια προσευχή και όλο και κάποιο κατάστημα θα το φέρει και το έχει κάτω από 160 θαύμα θα ναι

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
θελω 2 Mi band 2 να παρω.

υπαρχει κατι καλυτερο/πληρεστερο στα ιδια ή λιγοτερα χρηματα;

Τι εννοείς πληρέστερο? Γιατί για να μπορέσεις να χρησιμοποιήσεις πολλές από τις λειτουργίες του όπως αναγνώριση κλήσεων κλπ χωρίς προβλήματα πρέπει να αγοράσεις extra εφαρμογές. Ειδάλλως και με το 1s την κάνεις τη δουλειά σου.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Χωρις πληρωμένες εφαρμογες δε γινεται?

 

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Αν έχεις όρεξη να ασχοληθείς ώστε να βγάλεις άκρη με την official εφαρμογή ή διάφορα mods, διάβασε εδώ https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/10046-Mi-Fit-v2-3-0-GR-2-4-1-EN-η-εφαρμογή-διαχείρισης-του-Mi-band/

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους,

 

να ρωτήσω και εγώ με τη σειρά μου μια βοήθεια / άποψη...

 

Έχω το Lenovo S90 Sisley. Ενδιαφέρομαι να πάρω ένα wearable και είμαι ανάμεσα στο Xiaomi Mi Band 2 και το Lenovo HW01... Έχετε κάποια άποψη ή να προτείνετε κάτι άλλο?

 

Ευχαριστώ

Nokia 5110 -> Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Nokia 7250 -> Nokia 6230 -> Nokia N70 -> Nokia N76 -> Nokia E66 -> Samsung Galaxy S1 -> LG Optimus 4x -> Lenovo S90 -> Xiaomi Redmi 4X -> Xiaomi Redmi 5 Plus -> Xiaomi Poco X3 NFC

 

Cube U30GT2

Link to comment
Share on other sites

Μετά από χρόνια αλλαγές κινητών είπα να στραφώ σε smartwatch, βρηκα μεταχειρισμένο sony smartwatch 3.... Πείτε γνώμες....να το πάρω...?
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Μετά από χρόνια αλλαγές κινητών είπα να στραφώ σε smartwatch, βρηκα μεταχειρισμένο sony smartwatch 3.... Πείτε γνώμες....να το πάρω...?
Σε τέτοια κατηγορία, μόνο MOTO 360 2nd Gen και Samsung Gear προτείνω.

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι εδω και πολυ καιρο να παρω ενα smartwatch και αυτο που θελω να ρωτησω ειναι ποιο θεωρείται καλύτερο αυτη τη στιγμή;;
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι εδω και πολυ καιρο να παρω ενα smartwatch και αυτο που θελω να ρωτησω ειναι ποιο θεωρείται καλύτερο αυτη τη στιγμή;;

 

Αυτό

https://www.tagheuer.com/en/watches/tag-heuer-connected-modular-45-sbf8a8001-11ft6076

Κόστος 1500 ευρώ σχεδόν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

να ρωτήσω και εγώ με τη σειρά μου μια βοήθεια / άποψη...

 

Έχω το Lenovo S90 Sisley. Ενδιαφέρομαι να πάρω ένα wearable και είμαι ανάμεσα στο Xiaomi Mi Band 2 και το Lenovo HW01... Έχετε κάποια άποψη ή να προτείνετε κάτι άλλο?

 

Ευχαριστώ

 

Καμιά άποψη?

Nokia 5110 -> Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Nokia 7250 -> Nokia 6230 -> Nokia N70 -> Nokia N76 -> Nokia E66 -> Samsung Galaxy S1 -> LG Optimus 4x -> Lenovo S90 -> Xiaomi Redmi 4X -> Xiaomi Redmi 5 Plus -> Xiaomi Poco X3 NFC

 

Cube U30GT2

Link to comment
Share on other sites

Καμιά άποψη?

 

Το miband είναι σταθερή αξία. Το άλλο ούτε ακουστά δεν το είχα.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Το miband είναι σταθερή αξία. Το άλλο ούτε ακουστά δεν το είχα.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση... Μπορεί να ρωτήσω και βλακεία, από συμβατότητα δε θα υπάρχει πρόβλημα ε?

 

Συσκευή αυτή καθ αυτή... Εφαρμογή...

Nokia 5110 -> Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Nokia 7250 -> Nokia 6230 -> Nokia N70 -> Nokia N76 -> Nokia E66 -> Samsung Galaxy S1 -> LG Optimus 4x -> Lenovo S90 -> Xiaomi Redmi 4X -> Xiaomi Redmi 5 Plus -> Xiaomi Poco X3 NFC

 

Cube U30GT2

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση... Μπορεί να ρωτήσω και βλακεία, από συμβατότητα δε θα υπάρχει πρόβλημα ε?

 

Συσκευή αυτή καθ αυτή... Εφαρμογή...

 

Όχι Android 4.3 και πάνω υποστηρίζει.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Αν ψάχνετε ένα all in one γυναικείο (μικρό,κομψό αλλάζει και μπόλικα λουράκια,αξιόπιστο) για π.χ. την κοπέλα σας χτυπήστε το Fitbit Alta HR!!!

 

https://www.fitbit.com/altahr

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Aν έχει κάποιος το Huawei Watch, ήθελα να ρωτήσω αν έχει πάρει το android wear 2, και πως πάει μετά την αναβάθμιση. Μήπως δυσκολεύεται με το νέο λειτουργικό ή είναι βελτιωμένο; Βέβαια κυκλοφορεί και το Huawei Watch 2 αλλά εμένα εμφανισιακά μου αρέσει πολύ περισσότερο η πρώτη έκδοση αρκεί να μην έχει πρόβλημα στο νέο λειτουργικό
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Ενα smartwatch μπορεί να συνδεθεί ταυτόχρονα με δυο smartphone (ios και android). Ρωτάω επειδή θέλω μονο να βλέπω ποιος με καλεί στις δυο συσκευές που έχω
Link to comment
Share on other sites

Ενα smartwatch μπορεί να συνδεθεί ταυτόχρονα με δυο smartphone (ios και android). Ρωτάω επειδή θέλω μονο να βλέπω ποιος με καλεί στις δυο συσκευές που έχω
Εμπειρικά από 3 smartwatch και 2 smartband που έχουν περάσει από τα χέρια μου όχι δεν γίνεται δυστυχώς....

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Εμπειρικά από 3 smartwatch και 2 smartband που έχουν περάσει από τα χέρια μου όχι δεν γίνεται δυστυχώς....

 

Ευχαριστώ. Οπότε άκυρο δεν θα πάρω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • The title was changed to Smartwatches - Wearables (Συζητήσεις, Απορίες, Αναλύσεις, Εντυπώσεις)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...