Jump to content

[Επίσημο] LG G Flex


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδω λεει οτι θα το παρει σε 2η φαση http://techblog.gr/mobile/android-6-marshmallow-update-4576/ αν και φαινεται απιθανο κατι τετοιο

 

Μακάρι να γίνει αυτό, αν και το θεωρώ (πλέον) τελείως απίθανο.

 

Και το άσχετο:

Έχω βάλει ξυπνητήρι στις 6:20 στο κινητό, και ξαφνικά με ξυπνάει η γυναίκα μου στις 7:05.

Κοιτάζω το κινητό, και η οθόνη γράφει 00:20!!!!!

Απίστευτο κόλλημα.

Δεν το έχω ξαναπάθει ποτέ και με κανένα κινητό.

Ελπίζω να μην έχουμε και άλλα επεισόδια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
Πάντως οταν αλλάξω κινητό θα αποφύγω "πειραματικές" λύσεις που δεν έχουν επίσημη υποστήριξη!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως οταν αλλάξω κινητό θα αποφύγω "πειραματικές" λύσεις που δεν έχουν επίσημη υποστήριξη!

 

Αν δεν εισαι early adopter, δικο σου σφαλμα που το αγορασες το κινητο εξ αρχης ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εισαι early adopter, δικο σου σφαλμα που το αγορασες το κινητο εξ αρχης ...

 

Το κινητό το αγόρασα για να καλύπτει ορισμένες ανάγκες. Δεν μιλάω για hardware αλλά για αναβαθμίσεις λογισμικού.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό το αγόρασα για να καλύπτει ορισμένες ανάγκες. Δεν μιλάω για hardware αλλά για αναβαθμίσεις λογισμικού.

 

Δεν θα σου καλυψει καμια παραπανω αναγκη η αναβαθμιση .. Επιπροσθετα, ακομα και αν σου καλυπτε, αν ηθελες αναβαθμισεις, διαλεξες την λιγοτερο καταλληλη εταιρια ... Πληροφοριακα, η πρωτη επιλογη θα επρεπε να ειναι τα Nexus ...

 

Η καθε εταιρια εχει τα δικα της κουσουρια και σε καμια περιπτωση δεν ειναι σωστο αυτο, αλλα ειμαστε υποχρεωμενοι να γνωριζουμε πριν αγορασουμε εμεις, ειδαλλως ειμαστε εμεις οι υπαιτιοι ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα σου καλυψει καμια παραπανω αναγκη η αναβαθμιση .. Επιπροσθετα, ακομα και αν σου καλυπτε, αν ηθελες αναβαθμισεις, διαλεξες την λιγοτερο καταλληλη εταιρια ... Πληροφοριακα, η πρωτη επιλογη θα επρεπε να ειναι τα Nexus ...

 

Η καθε εταιρια εχει τα δικα της κουσουρια και σε καμια περιπτωση δεν ειναι σωστο αυτο, αλλα ειμαστε υποχρεωμενοι να γνωριζουμε πριν αγορασουμε εμεις, ειδαλλως ειμαστε εμεις οι υπαιτιοι ...

Την λιγότερο κατάλληλη συσκευή θα έλεγα μιας και σαν εταιρεία είναι η πλέον κατάλληλη...μην ξεχνάς ότι το g4 τρέχει εδώ και και μήνες marshmallow και το g3 εδώ και βδομάδες...ποιά άλλη εταιρεία έχει αναβαθμίσει τόσο γρήγορα φετινή και περσινή ναυαρχίδα;;;

Link to comment
Share on other sites

Την λιγότερο κατάλληλη συσκευή θα έλεγα μιας και σαν εταιρεία είναι η πλέον κατάλληλη...μην ξεχνάς ότι το g4 τρέχει εδώ και και μήνες marshmallow και το g3 εδώ και βδομάδες...ποιά άλλη εταιρεία έχει αναβαθμίσει τόσο γρήγορα φετινή και περσινή ναυαρχίδα;;;

 

Ενας κουκος δεν φερνει την ανοιξη .. Ουτε δυο ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Τι έγινε ρε παιδιά;;; το δώσατε όλοι;;; νέκρωσε το φόρουμ...

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τι έγινε ρε παιδιά;;; το δώσατε όλοι;;; νέκρωσε το φόρουμ...

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το πρώτο Flex ποτέ δεν το είχαν πολλοί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο Flex ποτέ δεν το είχαν πολλοί.

Γιατι εχουν το δευτερο;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γιατι εχουν το δευτερο;

 

Σε σχέση με το πρώτο ναι γιατί υπήρξε αρκετό απόθεμα στα καταστήματα και έριξαν τις τιμές, κάτι που δεν έγινε με το πρώτο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με το πρώτο ναι γιατί υπήρξε αρκετό απόθεμα στα καταστήματα και έριξαν τις τιμές, κάτι που δεν έγινε με το πρώτο.

Το πουλάει ένα φιλαράκι μου ένα κατοστάρικο και το έχω ψήσει να το πάρω να το έχω για συσκευή ανάγκης...Ήταν ωραίο κινητό πάντως, απροβλημάτιστο και με ατέλειωτη μπαταρία...

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πουλάει ένα φιλαράκι μου ένα κατοστάρικο και το έχω ψήσει να το πάρω να το έχω για συσκευή ανάγκης...Ήταν ωραίο κινητό πάντως, απροβλημάτιστο και με ατέλειωτη μπαταρία...

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πράγματικα ατελείωτη μπαταρία... Μεγάλο φάουλ της LG που το παράτησε και δεν το αναβάθμισε.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω ακόμα. Το έχω φέρει στα μέτρα μου και με καλύπτει πλήρως. Έτσι όπως πάει μόνο αν χαλάει θα το αλλάξω.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
καλησπερα.το κινητο μου εμφανισε screen ghosting.Ξερει κανεις τι να κανω?Ευχαριστω.

Είναι εντός εγγύησης? Αν ναι το στέλνεις σέρβις

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως οχι

Πάλι σέρβις αλλά με χρέωση βέβαια δες αν σε συμφέρει δεν ξέρω πόσο στοιχίζει

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

σερβις που το παω?ευχαριστω.

Κοίτα να δεις αν θες επίσημο πας procordia αν θες να σου βγει πιο οικονομικά ξεκινάς μα ψαχνεσαι με μαγαζιά που επισκευαζουν κινητά

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Το flex εχει φαει κολλημα και δεν μπορω να το συνδεσω με κανεναν υπολογιστη εχω δοκιμασει τα παντα εχει τυχει σε κανεναν.

 

σταλθηκε απο τον χειριστη σχοινοσυρμου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Και εμένα το ίδιο κάνει. ..Επίσης έφαγε κάτι τρελά κολλήματα με το caller u που κολλούσε αλλά ξαφνικά έφτιαξε. .....

 

Τι να πω...περίεργα πράγματα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...